atpakaļ
VFS
Varavīksne
Ritums
Deju kol.: Gubkina O.
Vokālais ansamblis
Šaha klubs
Bērns palīdz bērnam
Skatu nolikumi
Aktivitāte
Arhivs


English 8-9 kl.
English 1-2 kl.
Kokapstrāde
Matemātika ar dator.
Dabas pētnieks

 

 Pielikums

 Radošās komandas un klubi (Interešu izglītība)

2017./2018. m.g.

Atbildīga persona: Tatjana Moisejeva - direktora vietniece izglītības jomā

 

 

 

 

pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

VFS

 

4

A. Golmeistere

   

7:30

7:30

7:30

14:10

Zīmēšanas pulciņš "Varavīksne"

307

4

L. Bizūne

 

 

14:35 - 16:00

14:35 - 16:00

 

Netradicionālie rokdarbi - Dažādu materiālu apstrāde "Ritums"  

 

4

L. Grišina

14:50 - 16:05

 

 

14:05 - 14:45

 

14:50 - 15:30

Deju kolektīvs

 

4

3

O. Gubkina

 

8:15

(4.kl.)

14:05

 

8:15

14:50

15:35

16:10

16:55

Vokālais asamblis

 

4

L. Ņemikina

 

14:05

 

13:20

8:15

14:05

Klubs "Bērns palīdz bērnam"

 

2

S. Kaļiņina

14:50 - 15:30

13:20 - 14:00

 

 

 

FAKULTATĪVĀS NODARBĪBAS

 

 

 

 

pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Angļu valoda

305

2

L. Renge

(8.A, 9.A)

14:50 - 15:30

8.A, 8.B, 9.A, 9.B

14:50 - 15:30

8.A, 8.B, 9.A, 9.B

 

 

 

Angļu valoda

206

3

Sokols A.A. (1.B, 2.B, 3.A)

 

14:05 - 14:45

1-A, 1-B

14:50 - 15:30

2-A, 2-B, 2-C

 

14:05 - 14:45

3-A, 3-B, 3-C

 

Kokapstrādē un metālapstādē

 

4

V. Fiļins

(7.A, 6.B, 5.B, 8.A)

 

14:15 -15:45

14:05 - 15:30

 

 

Dzimta valoda un matemātika ar datoriem

401

1

Lazareva L.A. (2.A)

13:20

 

 

 

 

Dabas pētnieks

106

1

Ž.  Doroščonoka (4.B)

 

 

 

14:50 - 15:30

4-A, 4-N, 4-C

 

Literārais klubs

113

1

J. Vaļejeva

(2.C)

 

 

 

 

14:05 - 14:45

(2.C)

Datorika. Gudrs Giks

401

2

R. Azimov (6.A, 5.A)

 

14:35 -15:45

 

 

 

Darbs ar datoriem

401

2

R. Azimov (5.B, 6.B)

   

14:05 - 15:25

   

Jaunais ķīmiķis

112

1

Petrosjana T.V. (9.B)

 

14:05 - 14:45

 

 

 

Skolēnu padome

303

1

Ļitova A.S. (5.A)

 

 

 

 

 

Muzeja pedagoģija

 

2

Mazurs S.A. (4.A, 6.A)

 

 

 

 

 

Peldēšana

 

5

Millere A. (1.A2, 1.B2, 3.B1)

 

 

 

 

 

Vokāla studija

m.k.

4

Smarško M.

 

 

 

 

 

Teātra studija

113

1

Vaļejeva J.N.

 

 

 

 

 

ZPD

214

1 Koreļska L.  (3.C)

 

 

 

 

 

 

Pārdaugava | Interešu izglītība | Fakultatīvās n-s | Ekskursijas | Aktivitāte | Klases stundas | PGDgr. | 2014./2015.m.g.

Pēdējās izmaiņas   28.05.2018

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ