atpakaļ
Šaha klubs
Varavīksne
Keramika
VFS
Ritums
Deju kol.: Gubkina O.
Vokālais ansamblis
Bērns palīdz bērnam
Skatu nolikumi
Aktivitāte
Arhivs


English 8-9 kl.
English 1-2 kl.
Kokapstrāde
Matemātika ar dator.
Dabas pētnieks

 

 Pielikums

 Radošās komandas un klubi (Interešu izglītība)

2018./2019. m.g.

Atbildīga persona: Tatjana Moisejeva - direktora vietniece izglītības jomā

 

 

 

 

pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Šaha klubs

pgd

4

Butiļins V.P.

 

8:15

8:15

8:15

8:15

Vokālais asamblis

m.k.

4

E. Gameršmidte

8:15

14:05

 

13:20

 

14:50

Zīmēšanas pulciņš "Varavīksne"

307

4

L. Bizūne

12:30 - 14:00

14:50 - 16:05

     

Keramika

307

4

L. Bizūne

     

13:20 - 16:00

 

Balles dejas 1.gr.

aktu zālē

4

 

O. Gubkina

 

8:15

1.A, 1.B, 1.C

14:05

Horeogrāfija

1.ABC, 2.AB, 3.ABC, 4.ABC, 5.ABC, 6.AB

 

8:15

1.A, 1.B, 1.C

Balles dejas 2.gr.

aktu zālē

4

 

O. Gubkina

14:05

5.A, 5.B, 5.C, 3.A, 3.B, 3.C

 

14:50

Horeogrāfija

1.ABC, 2.AB, 3.ABC, 4.ABC, 5.ABC, 6.AB

 

16:10

5.A, 5.B, 5.C, 3.A, 3.B, 3.C

15:35

5.A, 5.B, 5.C, 3.A, 3.B, 3.C

16:10

5.A, 5.B, 5.C, 3.A, 3.B, 3.C

VFS

s.z.

4

A. Golmeistere

7:30 - 8:10   7:30 - 8:10 7:30 - 8:10 7:30 - 8:10

Klubs "Bērns palīdz bērnam"

 

2

           

FAKULTATĪVĀS NODARBĪBAS

 

 

 

 

pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Literārais klubs

113

1

J. Vaļejeva

3.C

 

14:05 - 14:45

3.C

     

Latviešu valoda

207

1

N. Podskočija

1.A, 1.B, 1.C, 3.A, 4.A, 4.B

   

14:05 - 14:45

 

   

Latviešu valoda

207

1

N. Podskočija

1C, 4.A, 4.B

     

13:20 - 14:00

 

 

Angļu valoda

206

3

Sokols A.A.

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C

14:05 - 14:45

1.A, 1.B, 1.C, 2.B

 
 

14:05 - 14:45

4.A, 4.B, 4.C

 

14:05 - 14:45

2.A, 3.A, 3.B, 3.C

 

 

Koris

m.k.

2

E. Gameršmidte

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 4.C

8.A

 

8:15

 

14:05

 

Angļu valoda

305

2

L. Renge

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 5.A, 5.B, 5.C, 7.A, 7.B, 9.A, 9.B

14:05 - 14:45

2.B

14:05 - 14:45

2.A

     

14:50 - 15:30

9.A, 9.B

Angļu valoda

304

2

J.A. Černakova

14:05 - 14:45

6.B

 

   

13:20 - 14:00

6.A

Angļu valoda 

ar datoriem

401

2

V. Ļeskivs

7.A, 7.B,

8.A, 8.B

 

 

 

14:50

7.A, 7.B

14:05

8.A, 8.B

Informātika

401

2

V. Ļeskivs

4.A, 4.B, 4.C

5.A, 5.B, 5.C

14:50 - 15:30

4.A, 4.B, 4.C

14:50 - 15:30

5.A, 5.B, 5.C

 

 

 

Kokapstrādē un metālapstādē

 

2

V. Fiļins

4.-5.-6.-7.-8.-9. kl.

  14:50 - 15:30 14:05 - 14:45    
Fizika 210 1

T. Sokolova

8.-9.kl.

    15:20 - 16:00    

Peldēšana

 

5

Millere A. (1.A2, 1.B2, 3.B1)

         

Vokāla studija

m.k.

4

Smarško M.

         

Teātra studija

113

1

Vaļejeva J.N.

         

ZPD

214

1

Koreļska L.  (3.C)

         

 

Pārdaugava | Interešu izglītība | Fakultatīvās n-s | Ekskursijas | Aktivitāte | Klases stundas | PGDgr. | 2014./2015.m.g.

Pēdējās izmaiņas   13.11.2018

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ