2007-2008 уч.г.
Pārdaugava
atpakaļ

 

2007/2008 УЧЕБНЫЙ ГОД

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

РЕЗУЛЬТАТЫ РАЙОННЫХ И РЕСПУБЛИКАНСКИХ ОЛИМПИАД

Piedalīšanās rajona olimpiādēs, konkursos un sasniegtie rezultāti

2007./2008. māc.gads

 НАША ШКОЛА ПО РЕЗУЛЬТАТАМ ОЛИМПИАД

ЗАНИМАЕТ 16 МЕСТО ИЗ 1500 ШКОЛ ЛАТВИИ.

.

Mācību priekšmets

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Skolotāja

vārds, uzvārds 

Datums

Iegūtā vieta

Latviešu valoda

Jūlija Glazačeva

8. B

Marina Semjonova

2.11.07.g.

IV- atzinība

Konkurss „Spicprātis”

6.klašu skolēni

6.kl.

Rimma Prohorenko

29.11.07.g.

I vieta

Bioloģija

Kristīna Babiča

9.A

Anna Silova

6.12.07.g.

I vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Anastasija Djakonova

9.A

6.12.07.g.

IV- atzinība

Katrīna Kiršpile

9.A

6.12.07.g.

IV- atzinība

Ķīmija

Katrīna Kiršpile

9.A

Tatjana Petrosjana

 

1.02.08.g.

IV- atzinība

Anastasija Djakonova

9.A

1.02.08.g.

IV- atzinība

Konkurss

„Dažādā pasaule  un es tajā”

Diāna Pičurkina

8.B

Ludmila Aleksandrovska

31.01.08.g.

III vieta

Matemātika

Kristīna Babiča

9.A

Tatjana Novokšanova

8.02.08.g.

 

Vēsture

Katrīna Kiršpile

9.A

Valentīna Šamanova

12.02.08.g.

III vieta

Anastasija Djakonova

9.A

Valentīna Šamanova

 

12.02.08.g.

III vieta

Kristīna Babiča

9.A

12.02.08.g.

II vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi

Krievu valoda

Eleonora Lēnmane

2.A

Galina Murtazina

 

13.02.08.g.

II vieta

Karinē Krivuļa

2.A

13.02.08.g.

I vieta

Žans Aleksejevs

2.B

Žanna Doroščonoka

13.02.08.g.

IV vieta

Eva Moroza

3.B

Jekaterina Pavlova

13.02.08.g.

 

Jekaterina Djakonova

4.A

Lidija Lazareva

13.02.08.g.

III vieta

Matemātika

Aleksandrs Borovkovs

7.B

Rimma Prohorenko

16.02.08.g.

IV vieta

Krievu valoda

Angelīna Afanasjeva

8.B

Ludmila Aleksandrovska

18.02.08.g.

IV vieta

Katrīna Kiršpile

9.A

Ludmila Sokolova

18.02.08.g.

IV vieta

Anastasija Djakonova

9.A

18.02.08.g.

I1 vieta

Kristīna Babiča

9.A

18.02.08.g.

IШ vieta

Angļu valoda

Diāna Pičurkina

8.B

Ludmila Renge

22.02.08.g.

IV vieta

Konkurss

„Augi”

Antonina Žemčugova

7.B

 

Anna Silova

28.02.08.g.

IV vieta

Anastasija Stepanenko

Aleksandra Mežecka

Aleksandrs Borovkovs

Matemātika Ņikita Antonovs 2.B

Žanna Doroščonoka

12.03.08.g II vieta
Mihails Burma 3.B Jekaterina Pavlova 12.03.08.g IV vieta
Valērijs Nikolajevs 3.A Olga Domaševska 12.03.08.g IV vieta
Latviešu valoda Kristīne Gimburga 4.A Laimdota Miņejeva 11.04.08.g IV vieta
Jekaterina Djakonova 4.A 11.04.08.g IV vieta

 

Pārdaugava | KRIEVU VALODA | ENGLISH | LATVIEŠU VALODA | MATEMĀTIKA | FIZIKA | ĶĪMIJA | BIOLOĢIJA | MŪZIKA | VĒSTURE | INFORMĀTIKA | Mājturība un tehn. | 2007-2008 уч.г. | 2006/2007 уч.г. | 2005/2006 уч.г.

Последние изменения   19.03.2012

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Counter CO.KZ