BIOLOĢIJA

Pārdaugava
Sk.olimp 2014Biol.40.Valsts ol.2017Biol.39.Valsts ol.2017Biol.38.Valsts ol.2016
Biol.38.Rīgas ol.2016

Biol.33.Valsts ol.2013
04.11.2013.g.

Bioloģija 2010

04.12.2008
23.01.2008
01.11.2007
25.01.2007
14.12.2006
06.12.2002
01.12.2005
2.12.2004

 

Петросян Татьяна Викторовна

Olimpiskās uzvaras bioloģijā

Valsts un pilsētas  Olimpiādes bioloģijā

 

 

 

Bioloģijas olimpiādes vadītāja:
 

  • Tatjana Petrosjana - bioloģijas skoltāja, maģistrs bioloģijā.

  • Silova Anna - direktora vietniece izglītības jomā, maģistrs pedagoģijā.

  • Ļita Koreļska

  • Liena Grišina

 

Ковалёва Кристина

  Кристина Бабич Юлия Глазачева Ангелина Афанасьева Шакель Екатерина

17.01.2018.g.

 

Eiropas Savienības Dabaszinātņu  Rīgas pilsētas

1. kārtas olimpiādes - 2018

9. klasēm

A. Pavloviča;

Pāvels Bužinskis;

Rodions Šuļupovs

 

 

Петросян Татьяна ВикторовнаTatjana Petrosjana

 

 

30.11.2017.g.

Rīgas Bioloģijas

40. valsts olimpiāde

2.posme

9. klasēm

P. Bužinskis - IV vieta

Anastasija Pavloviča

 

Ivans Gorškovs

IV vieta

Skolā

 

Tatjana Petrosjana

2016./2017. m.g.

Bioloģijas 39. Valsts olimpiāde

Darja Jariga

Olga Beļska

Alina Češuna

 

LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs.

 

 

2016./2017. m.g.

Bioloģijas 38. Valsts olimpiāde

Poļina Gaļiča

IV vieta

Latvijā

LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs.

 

 

2015./2016. m.g.

Bioloģijas 38. pilsētas olimpiāde

Poļina Gaļiča

I vieta

Rīgā

Uzaicinājums piedalīties valsts olimpiādē.

(LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs).

 

 

2014./2015. m.g.

Bioloģijas 37. valsts olimpiāde

Lapsa Lada

Stramko Angelina

Gavrilova Anastasija

   

 

 

2013./2014. m.g.

Bioloģijas 36. Valsts olimpiāde

 

Paula Gurejeva

 

(LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs).

 

 

2013./2014. m.g.

Bioloģijas 36. Rīgas pilsētas olimpiāde

 

Paula Gurejeva - I vieta

Ieva Moroza

Svinticka Valerija

I vieta

Paula Gurejeva - uzaicinājums piedalīties valsts olimpiādē.

 

 

 

2012./2013. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 35.olimpiādē

Staņislavs Šinkarevs

IV vieta

Rīgā

 

 

 

2010./2011. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 34.olimpiādē

 Kovaļova Kristīna

I vieta

Kovaļova Kristīna

uzaicinājums piedalīties valsts olimpiādē.

 Manakovs Vladislavs

III vieta

 

2009./2010. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 33.olimpiādē

 Žemčugova Antoņina

I vieta

 

2008./2009. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 32.olimpiādē

Afanasjeva Angelīna IV vieta

Glazačeva Jūlija - IV vieta

IV vieta

 

 

2007./2008. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 31.olimpiādē

Kristīna Babiča - I vieta

I un IV vieta

K. Babičai uzaicinājums piedalīties valsts olimpiādē, kura norisināsies no 22.-24.janvārim 2008.gadā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

Katrīna Kiršpile IV vieta

A. Djakonova 4. vieta

2006./2007. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 30.olimpiādē

Jekaterina Šakele

Jana Čužujeva

III un IV vieta

E. Šakele piedalījās valsts olimpiādē (23.01.2007.-25.01.2007 - olimpiādes darbā ieguva  75%  no 100%)

2005./2006. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 29.olimpiādē

Anna Sumina

III vieta

 

 

2004./2005. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 28.olimpiādē

Diāna Odzileviča

III vieta

 

 

2002./2003. m.g.

Rīgas pilsētas bioloģijas 27.olimpiādē

Svetlana Ņikiforova

Irina karaganova

III vieta

 

S. Ņikiforovai

uzaicinājums piedalīties valsts olimpiādē.

Pārdaugava | KRIEVU VALODA | ENGLISH | LATVIEŠU VALODA | MATEMĀTIKA | FIZIKA | ĶĪMIJA | BIOLOĢIJA | MŪZIKA | VĒSTURE | INFORMĀTIKA | Mājturība un tehn. | 2007-2008 уч.г. | 2006/2007 уч.г. | 2005/2006 уч.г.

Pēdējās izmaiņas   25.04.2018

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ