MATEMĀTIKA

Pārdaugava
atpakaļ
29.11.2007Matemātikas k-s2011

Pievienoties grupai

 

Olimpiskās uzvaras matemātikā

matemātikaS Valsts un pilsētas  Olimpiādes

 

 

07.12.2018.g.

 

Matemātikas skolas olimpiāde  

5., 6.,7., 8., 9. kl.

 

Rimma Prohorenko, Andrejs Pikunovs

 

 

Прохоренко Римма Борисовна
19.01.2018.g.

III vieta

 

Valsts Fizikas

68. olimpiāde

2. posms

 

Rodions Šuļupovs

- III vieta

Pāvels Bužinskis;

 

9. klasēm

 

 Vladimirs Ņesterenko

 

 

 
02.02.2018.g.

III vieta

Rīgas matemātikas 

68. olimpiāde

2. posms

 

P. Bužinskis  - III vieta

R. Šuļupovs

S. Jurašs

L.  Tesnovs

D. Petuško

 

9. klasēm

 

 

Vladimirs Ņesterenko  

16.02.2018.g.

 

Rīgas matemātikas 

68. olimpiāde

2. posms

 

Viktorija Mickeviča,

Aleksandrs Isupovs,

Ivo Mezits,

Vitālijs Šeršņovs

Ņikita Obrazcovs

Edmunds Staļmačonoks

Veronika Gžibovska

Aleksejs Pavlovs

5.-8. klasēm

 

Valēntina Ņesterenko,

 

Прохоренко Римма Борисовна
2018./2019.m.g.

III vieta

 

Skolas MATEMĀTIKAS  olimpiāde Baranovskis  T. 4.C

 

R. Gukova

 

             
2015./2016.m.g. IV vieta Rīgas pilsētas matematikas 66.olimpiādē

5.-8.klasēm

Ivo Mezitis 5-B Prohorenko R.B.

 

Прохоренко Римма Борисовна
2015./2016.m.g. III vieta Rīgas pilsētas matematikas 66.olimpiādē 5.-8.klasēm

Veronika Gžibovska

5-A

Valentina Ņesterenko

2015./2016.m.g. IV vieta Rīgas pilsētas matematikas 66.olimpiādē 5.-8.klasēm

Pavēls Bužinskis

7-A

Valentina Ņesterenko

2011./2012.m.g.

 

IV vieta

Matemātikas

Rīgas olimpiāde

Polina Gaļiča 5-А Prohorenko R.B. Прохоренко Римма Борисовна

 

2010./2011. m.g.    

МЕСТО СТАТУС ОЛИМПИАДЫ Vards, uzvards КЛАСС Ф.И.О. УЧИТЕЛЯ, ПОДГОТОВИВШЕГО УЧЕНИКА  
4 vieta Районная олимпиада по математике Мороз Ева 6-Б Прохоренко Римма Борисовна Прохоренко Римма Борисовна

 

2009/2010 уч.год     

 

         

Районная олимпиада по физике

2 место

Жемчугова Антонина

9-й класс

Жемчугова И.П.

2007/2008 уч.год

 

Районная олимпиада по математике 4 место

Боровков Александр

 

7 класс Похоренко Р.Б.
2 место Антонов Никита 2 класс Дорощенок Ж.В.
4 место Бурма Михаил 3 класс Павлова Е.Н.
4 место Николаев Валерий 3 класс Домашевская О.И.

    04.01.2019

  Латвийское радио 4 "Домская площадь"  Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ