Pārdaugava
Turība 2017
Igaunija 2017LV Meistarsacīkstes
Meistarsacīkstes 2017
Open Latvija 2017
Sigulda 2017Baltic Grand 2016Baltijas zv. 2016
Rudens kauss 2016Federācija- apr.2012
Federācija 2012
Latvijas opera 2011
Adaži 2011
Decembris 2011
Эльф 2011

SACENSĪBAS

Trenere: Olga Gubkina

 

02.-03.11. 2019

Rīga

Latvia Open

 

Marks Šendo-Sofja Oleiņikova 2.vieta
Matvejs Rižovs-Milana Raka 2.vieta
Leons Pakalnis-Varvara Grudule 3.vieta
Poļina Ņikiforova 1.vieta

 

20.10.2019

Sigulda

12.10.2019

Liepāja

Vēju ritmi

05.09.2019

Mūsu skolā "Pārdaugava" vairāk nekā 10 gadus darbojas balles deju studija Latvijas čempiones, starptautiska līmeņa-treneres Olgas  Gubkinas vadībā.

 

30.09.2019

Rīgas Hanzas vidusskola

Mārtiņrožas laiks

Juniori 1 E-4

2019. gada 5. oktobrī Latvijas sporta balles deju turnīrā O.V. Gubkinas audzēkņi Semjons un Santa ieņēma PIRMO VIETU!
Mēs no sirds apsveicam uzvarētājus!

 
Grigorijs Gaiduks

28.04.2019

LIETUVA

13.04.2019

CYPRUS

09.03.2019 09.03.2019
02.03.2019 17.02.2019
17.02.2019 26.01.2019 26.01.2019
15.12.2018 10.11.1018

 

 
Datums

Pasākums, laiks  un vieta

Dalībnieki

Rezultati

 
11.11.2017

LATVIJAS VALSTS MEISTARSACĪKSTES

 

Kirills Carjevs

tren.: Olga Gubkina

I vieta

 

 

 
04.11.2017 Latvija Open 2017

Grigorijs Gaiduks

Sofija Maceika

II vieta

 

 

04.11.2017 Sigulda

Grigorijs Gaiduks

Sofija Maceika

II vieta

 

 

07.09.2017 Igaunija. Tallin.

Kirills Carjevs

tren.: Olga Gubkina

I vieta

 

 

18.12.2016 Baltic Grand Prix 2016

Kipsala

Sofija Maceika

Grigorijs Gaiduks

Grigorjevs Daniils

Mickeviča Viktorija

tren.: Olga Gubkina

I vieta

 

II vieta

 

26.11.2016

Rudens Kauss

 

Sofija Maceika

Grigorijs Gaiduks

tren.: Olga Gubkina

 

I vieta

 

26.11.2016 "Baltijas Zvaigznītes"

Ruslans Remeņecs

tren.: Olga Gubkina

I vieta

20.09.2014

Rīga, Graudu, 68

Z-turnīrs,

BA „Turība”

Ременец Руслан, 

Радионова Виктория, 

Царёв Кирил, 

Иванов Павел, 

Улитова Ксения, 

Рыжова Любовь

tren.: Olga Gubkina

 

1.-2. Līm.- 1.vieta

2.-3. Līm.-1. vieta,  1.vieta

Dkl.-2.vieta

 

28.09.2014

Rīga, Graudu, 68

Rudens 2014, 

BA „Turība”

Ременец Руслан, 

Радионова Виктория, 

Царёв Кирил, 

Иванов Павел, 

Улитова Ксения, 

Рыжова Любовь

Петрушенкова Ксения, 

Соколова Анна, 

Клементьев Матвей

tren.: Olga Gubkina

1.-2. Līm.- 1.vieta

2.-3. Līm.-1. vieta,  3.vieta

Dkl.-2.vieta,

Meitenes solo-1.vieta

 

11.10.2014.

Liepaja, Rožu laukumā 5/6

Latviešu Biedrības namā, 

"Vēju ritmi"

Иванов Павел, 

Улитова Ксения

tren.: Olga Gubkina

2.-3. Līm.-1. vieta

 

12.10.2014

Rīga, Graudu, 68

Zelta Rudens,  

BA „Turība”

Ременец Руслан, 

Радионова Виктория, 

Иванов Павел, 

Улитова Ксения

2.-3. Līm.-1.vieta,  3. vieta

 

19.10.2014

Rīga, Graudu, 68

Dancers Cup,  

BA „Turība”

Ременц Руслан, 

Радионова Виктория,

Петрушенкова Ксения

tren.: Olga Gubkina

2.-3. Līm.- 3. Vieta,

Meitenes solo-1.vieta

 

   

 

 

03.11.2019

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga,  Kartupeļu,  2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ