Seminārs ''Koks ir labs”

Pārdaugava
Karjera 2017/2020

atpakaļ

 

 

Pievienoties grupai

 

 

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

31.10.2019.g.

11:00 - 16:00

Seminārs

''Koks ir labs”

 

Vieta: Latvijas Kokrūpniecības federācija

Skaistkalnes iela 1, Rīga


Daudzveidīgs profesionālās izglītības programmu piedāvājums nozarei PIKC Ogres tehnikums pedagogs karjeras konsultants Inese Kaupuža u.c.

 

Dalībnieki: Rīgas Pārdaugavas pamatskolas 9.kl. skolēni Vitālijs Baranovskis, Alekss Bosjuks

 


Mērķis: Iepaīstināt izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, skolotājus un izglītojamos ar mežsaimniecības un kokapstrādes nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegt informāciju par darba un prakses vietām, darba tirgus prasībām un profesionālās izglītības apguves iespējām.


Semināru organizē: Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (VIAA IKAD) un Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedrs - asociācija “Latvijas Mēbeles”.Programma

Iepazīties – koks! Nozares izstādes “Iepazīsties – koks!”apmeklēšana kopā ar Latvijas Kokrūpniecības federācija biedra organizācijas, asociācijas “Latvijas Mēbeles” izpilddirektori Ievu Ereli.

Izglītības un karjeras iespējas meža nozarē Latvijas Neatkarīgo mežizstrādātāju asociācijas, Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācijas, asociācijas "Latvijas Koks" izpilddirektors Artūrs Bukonts.

Pauze aktīvai atpūtai un pusdienošanai Sadarbībā ar SIA “Balansa dēlis”.


 
Atbildīgā persona: Rīgas Pārdaugavas pamatskolas PKK I.Mūrniece

 

14.11.2019

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ