Pārdaugava atpakaļ Botan. dārzs Kuģniecības m-js Dabas muzejs Modes muzejs Motor muzejs Rīgas Zoodārzs BURVJU VIJOLE Mimiriči 2019 Farmācijas muz. 8.A Melngalvju nams 5.C Medicīnas muzejs 9.B Medicīnas muzejs 9.A Melngalvju nams 6.B Meklējot dārgumus Mākslas izstāde VEF vēstures muzajs Karlsons Opereta LNO Operetta 1-4.kl. Rīgas birža 6.B Uguns muzejs 2.ATērvēte 2020Rundāle 2020 5.BI. Bunins 2020Kara muzejs 5.BLNB 6.B 2019LNB 5.B 2019

Karalis Līrs

Septembris 2019
05.-06.-07.-08.2019

Atskaite - forma
Atskaite 2018

“Latvijas skolas soma”

 

                   AKTIVITĀTES

 

 

I. semestris 2020./2021. m.g.

 

Datums

Laiks

 

Tēma

dal.

Priekšmets

Atb. persona

Adrese

Rēķins Nr.

Rīkojums

Summa

 
               
09.10.2020

aktu zāle

9:30 - 10:40

Muzikālā pasaka.

Tēma: "ABC"

PIRMKLASNIEKU IESVĒTĪBAS

SIA "Poteha" -

V. Ostapenko

 

1.A, 1.B, 1.C Dzimta valoda, mūzika, lasišāna, latviešu valoda T. Moisejeva

 

         

08.10.2020

9:30 - 14:00

Dabaszinības stunda Rīgas Zoodarzā

Mācību nodarbība. Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā

 

1.A

 

dabaszinības

O. Tavkiņa, O. Gubkina,

S. Dote

         
08.10.2020 10:00 - 14:00 Macību nodarbība Vaļentina Pikuļa daiļradē Rīgā. Literatūras stunda Pikuļa stunda Rīgā

8.B

 

 vēsture, literatūra

T. Moisejeva

Z. Kanclere

 

Rīga        

02.10.2020

10:00 - 17:00

Latvijas Dabas parks Tērvēte

Sprīditis. Anna Brigadere 2.B, 4.A

Latviešu literatūra, dabaszinības

T. Moisejeva, O. Gubkina,

Z. Kanclere,

L. Ovsijenko

Tērvēte

     

28.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

3.C

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

Rita Gukova

Rundāle        

28.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

8.A

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

Diana Gžibovska - Vaikule,

A. Sokols

Rundāle        

28.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

6.B

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

Reģina Vetruka

Rundāle        

24.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

5.B

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

T. Moisejeva,

J. Černakova

Rundāle      

24.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

7.A

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

T. Moisejeva,

I. Mūrniece

Rundāle      

24.09.2020

10:00 - 16:00

Orientēšanās spēle muzejā

Rundāles pils

7.C

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

T. Moisejeva,

L. Renge,

O. Gubkina

Rundāle      

24.09.2020

10:30 - 15:30

LATVIJAS Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Tēma: „Senais kristību gods latvieša zemnieka sētā”

 

6.B

Latvijas vēsture, literātura, dabaszinības

M. Semjonova

Rīga      

 

 

I. semestris 2019./2020. m.g.

 

 

Datums

Laiks

 

Tēma

dal.

Priekšmets

Atb. persona

Adrese

Rēķins Nr.

Rīkojums

Summa

 

26.02.2020

19:00

Literārā un muzikālā izrādeю

Literārā un muzikālā izrāde pēc I. Buņina stāstiem

Nobeļa laureāta IVANA  bunina 150.gadadiena

"parīzē"

6.-7.-8.-9.skolēni

literatūra, mūzika, dzimta valoda

T. Moisejeva,

R. Vetruka,

T. Petrosjana,

S. Hrapavicka,

R. Prohorenko,

J Černakova

       

25.02.2020

12:00

Mācību ekskursija.

Čaka memoriālais dzīvoklis muzejs

 

Čaka memoriālais dzīvoklis muzejs

5.A, 5.B. kl. skolēni

 

M.Semjonova,

A. Medne

 

Lāčplēša iela 48 - 8,

Rīga, LV-1011

 

   

40.00

 

21.02.2020

12:00

Mācību ekskursija. 

Farmācijas muzejs

Tēma: Viduslaiku alķīmiķu noslēpumus atklājot

 

8.A, 8.B.klases skolēni

ķīmija, fizika, vēsture

V.Šamanova,

T. Petrosjana

 

R. Vāgnera ielā 13, Rīga, LV-1050, Latvija

       

18.02.2020

12:00

Mācību ekskursija.

Dzīvā sudraba muzejs.

Dzīvā sudraba muzejs.

 

www.auzersilverart.com

 

9.A, 9.B kl. skolēni

 

J. Černakova,

R.Prohorenko

 

Rīga, Ilūkstes iela 103/2-17, LV-1082

13.02

psp-20-16-rs 

50.00

 

24.12.2019

12:00

Bērnu mūzikls.

Mašas un Vitjas Jaungada  piedzīvojumi

1.-5. kl.skolēni

Dzimta valoda un literatūra, Muzika

T. Moisejeva

Kongresu namā.

 

 

     

06.12.2019

 

10:00

Mācību ekskursija.

LNB

DARBNĪCA "MANA ZĪME MANĀ LOGĀ"

6.B skolēni

 Literatūra

R. Vetruka, J. Kudrjavceva

Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423

   

0.00

 

29.11.2019

19:30

Muzikāli poētiska izrāde pēc slavena M.J. Ļermontova austrumu stāst "Demons" motīviem.

"Un  paradīze atvērās mīlestība"

"Un  paradīze atvērās mīlestība"

9.-8.kl. skolēni, skolotāji

Dzimta valoda un literatūra, Muzika

T. Moisejeva,

S. Hrapavicka,

R. Vetruka

Torņakalna baznīca

Torņakalna iela 3/5

 

     

27.11.2019

10:00

Latvijas skolas somas FORUMS

Tēma: Skolu piederze un izaicinājumi

 

T. Moisejeva

KN VEF

     

22.11.2019

 

10:00

Mācību ekskursija.

LNB izstādē 

“Neredzamā bibliotēka”

prasmīgu un draudzīgu muzejpedagogu vadībā

5.B skolēni

 Latviešu valoda un literatūra

M. Semjonova, L. Koreļska

Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423

   

0.00

14.11.2019

 

10:00

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs

 

KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

5.B skolēni

Lasīšana, Dzimta valoda, Latviešu valoda, Vēsture

M. Semjonova

Smilšu iela 20, Rīga, LV-1050, Latvija

 

psp-19-150-rīs

20.00

 

14.11.2019

 

10:00

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs  

KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

6.B skolēni

Lasīšana, Dzimta valoda, Latviešu valoda, Vēsture

R. Vetruka

Smilšu iela 20, Rīga, LV-1050, Latvija

 

psp-19-152-rīs

20.00

 

14.11.2019

 

11:00

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs

 

KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

6.C skolēni

Lasīšana, Dzimta valoda, Latviešu valoda, Vēsture

L. Renge

Smilšu iela 20, Rīga, LV-1050, Latvija

 

psp-19-153-rīs

20.00

14.11.2019

 

12:00

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs

 

KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

6.A skolēni

Lasīšana, Dzimta valoda, Latviešu valoda, Vēsture

I. Mūrniece

Smilšu iela 20, Rīga, LV-1050, Latvija

 

psp-19-151-rīs

20.00

 

17.10.2019.g.

14:00

Izrādē.

Muzikālā pasaka

 

 

"Smaragda pilsētas burvis"

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B

Lasīšana, Dzimta valoda,  Mūzika

T. Moisejeva

N. Podskočija,

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

Ž. Doroščonoka,

R. Gukova,

V. Kaškarova,

L. Keiča,

O. Domaševska

 

       

28.09.2019

13:00

Muzikālā pasaka

 

PIRMKLASNIEKU IESVĒTĪBAS pasākums

1.A, 1.B, 1.C kl. skolēni

Lasīšana, Dzimta valoda, Latviešu valoda, Muzika

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte,

O. Gubkina, 

L. Bizūne,

L. Grišina,

T. Zaščirinska,

Z. Kanclere,

J. Kudrjavceva,

N. Podskočija, 

Ņ. Kondratjeva,

I. Bortnoviča

SIA "Poteha"

   

133.20

 

23.09.2019

no 9:00 līdz 15:00

Mācību ekskursija.

Rundāles pils muzejs

Rastrelli Latvijā

1.- 6.-9. kl. skolēni

Vēsture 

T. Moisejeva,

 L. Renge,

O. Gubkina

Rundāles pagasts. Rundāles novads

 

psp-19-129-rīs 

 

99.00

 

 

 

 

II. semestris 2018./2019. m.g.

 

 

Datums

Laiks

 

Tēma

dal.

Priekšmets

Atb.persona

Adrese

Rēķins Nr.

Rīkojums

Summa

 

29.05.2019

Rīgas Motormuzejs

 

 

 

     

Ekskursijām +371 67025856

http://www.motormuzejs.lv/

29.05.2019

10:00

Latvijas Universitātes BOTĀNISKAIS darzs

Tematiskā ekskursija “Indīgie augi Latvijas un pasaules florā”

1.B kl. skolēni

Dabaszinības

Ž. Doroščonoka

Kandavas iela 2, Rīga, LV 1083

     

67450860 (Agnese Reķe)

28.05.2019

10:00

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Latvijas klasiskais modernisms Eiropas mākslas kontekstā

6.A, 6.B kl. skolēni

Vizuālā māksla

L. Bizūne

Elizabetes iela 57a, dz. 26. Rīga, LV-1050, Latvija

     

 67 288800

21.05.2019

19:00

“Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris”

Izrādē.

A. Ostrovskis. Ne VIienmēr runcim krējuna pods

5.-9.kl. skolēni

Literatūra,

Krievu valoda,

Angļu valoda

S. Hrapavicka,

R. Vetrika,

T. Moisejeva

Kaļķu ielā, 16

       

15.05.2019

19:00

“Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris”

Izrādē.

Eiripīds.
Mēdeja
 

5.-9.kl. skolēni

Literatūra,

Krievu valoda,

Angļu valoda

S. Hrapavicka,

R. Vetrika,

T. Moisejeva

Kaļķu ielā, 16

       

08.05.2019

19:10

Mazā Ģilde

Muzikāli poētiskais vakars “Burvju vijole”.

Mazā ģilde ekskursija

6.-9.kl. skolēni

 

T. Moisejeva,

R. Prohorenko,

T. Petrosjana,

L. Renge

 

Amatu iela 5, Rīga. LV- 1050

 

     

23.04.2019

10:00

PDPS

Lieldienas pasākums

1.-2.kl. skolēni

 

T. Moisejeva

 

 

 

     

23.04.2019

11:00

PDPS

Lieldienas pasākums

3.-4.kl. skolēni

 

T. Moisejeva

 

 

 

 

     

13.04.2019

19:00

“Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris”

Izrādē.

V. Šekspīrs. KARALIS LĪRS

6.A, 6.B, 7.A, 7.B

25 

Literatūra,

Krievu valoda,

Angļu valoda

S. Hrapavicka,

R. Vetrika,

T. Moisejeva

Kaļķu ielā, 16

     

29.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Tirdzniecība un kuģniecība viduslaiku Rīgā

5.A

23

Latviešu valoda un literatūra

Iveta Mūrniece

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

     

 

28.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Reformācija Rīgā un Livonijā

8.B

Vēsture

Rimma Prohorenko

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

     

 

27.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Meklēsim dzīvnieku atveidojumus krusrejā

3.B

26

Krievu valoda un literatūra

Nadežda Rutjana

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

   

36.00

22.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Senie nocierinājumi - mūri zam kājām

3.C

20

Krievu valoda un literatūra

Jekaterina Vaļejeva

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

   

30.00

 

21.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Rīga leģendās un teikās

2.B

30

Latviešu valoda un literatūra

Larisa Keiča

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

   

40.00

 

20.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Baznīcas un klosteri viduslaiku Rīgā.

3.A

18

Sociālās zinības

Alina Desjatnikova

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

   

28.00

 

08.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Sēnā Rīdzene - upe zem ielām.

 

4.A

19

Vēsture

Ņina Kondratjeva

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

Nr. 0008  no 25.02.2019.g 

 

29.00

 

07.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Gaismas Rīgas ielās

6.A

18

Sociālās zinības

V. Ļeskivs

P. Birjukovs

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

   

28.00

 

06.03.2019

13:00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

Naudas ceļš Rīgā cauri gadsimtiem.

1.A

22

Sociālās zinības

Viktorija Kaškarova

Palasta iela 4, Rīga, LV 1050, Latvija 

Nr. 0005  no 22.02.2019.g

psp-19-49-ris

28.00

 

01.03.2019

14:00

Rīgas Farmācijas muzejs

Viduslaiku alķīmiķu noslēpumus atklājot

7.B kl.

20

 

Ķīmija

Tatjana Petrosjana

R. Vāgnera ielā, 13.

Rīga, LV-1050

 

 

35.00

28.02.2019

11:30

Latvijas dabas muzejs

Ekskursija muzejā

1.C

29

Dabaszinībās

R. Gukova

K. Barona iela 4, Rīga, LV -1050

 

psp-19-52-ris

 

35.00

27.02.2019

13:00

Latvijas dabas muzejs

Ekskursija muzejā

2.A

29

Dabaszinībās

Olga Domaševska

K. Barona iela 4, Rīga, LV -1050

Nr. 5-0105 27.02.2019

psp-19-51-ris

39.00

22.02.2019

10:00

Latvijas dabas muzejs

Ekskursija muzejā

1.B

20

Dabaszinībās

Žanna Doroščonoka

K. Barona iela 4, Rīga, LV -1050

 

psp-19-37-ris

 

30.00

21.02.2019

12:30

Rīgas Melngalvju nams

 Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

5.C kl.

20

Vēsture

Ludmila Renge

Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

Nr. 19-104  no 07.02.2019.g

psp-19-21-ris

55.00

Autore; Liena Bizūne

20.02.2019

11:00

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Viena anatomijas stunda muzejā

9.A kl.

20

Anatomija

Tatjana Petrosjana

Antonijas iela 1,

Rīga, LV-1360

 Nr. MVM9  no

29.01 .2019.g

psp-19-14-ris 

29.00

20.02.2019

12:30

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Viena anatomijas stunda muzejā

9.B kl.

20

Anatomija

Zoja Kanclere, T. Petrosjana

Antonijas iela 1, Rīga, LV-1360

Nr. MVM11  no

29.01 .2019.g

 

psp-19-13-ris

29.00

20.02.2019

13:00

Rīgas Melngalvju nams

 Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

8.A kl.

20

Vēsture

Jeļena Černakova

Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

Nr. 19-105  no 07.02.2019.g

psp-19-20-ris

 

49.00

Autore; Liena Bizūne

20.02.2019

13:00

Rīgas Melngalvju nams

 Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

6.B kl.

20

Vizuālā māksla

T. Moisejeva, E. Gamemidte, Liena Bizūne

Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

Nr. 19-104  no 07.02.2019.g.

psp-19-19-ris

 

55.00

Autore; Liena Bizūne

19.02.2019

13:20

Interaktīva nodarbība

 Datorspēle "Rīgas Melngalvju nams"

6.B kl.

 

 

T. Moisejeva,

214.kab.

 

   

 

16.02.2019

13:00

Rīgas kongresu nams

Bērnu Šovs ar programmu

 "Plastic Fantastic"

Mimirichi

1.C, 8.A

Sociālās zinības

R. Gukova,

J. Černakova,

L. Renge,

T. Moisejeva

Rātslaukums 5 ielas, Rīga, LV-1050

13:00

 

   

15.02.2019

13:20

Interaktīva nodarbība

 Datorspēle "Rīgas Melngalvju nams"

5.C kl.

 

 

T. Moisejeva,

L. Renge

214.kab.

 

   

02.02.2019

11:00

VEF Kultūras pils

Mākslas izstāde

Gunars Melbergs

 "Nomaļu burvība"

Arvids Drizulis

 "Stāsti bez rāmjiem"

5.С

Vizuālā māksla

Ludmila Renge

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050

     

02.02.2019

11:30

VEF Kultūras pils

VEF Vēstures muzejs

 

5.С

Sociālās zinības

Ludmila Renge

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050

     

 

1. semestris 2018./2019. m.g.

 

Datums

Laiks

 

Tēma

dal.

Priekšmets

Atb.persona

Adrese

Rēķins Nr.

Rīkojums

Summa

 

02.02.2019

12:00

VEF Kultūras pils

Muzikāla izrāde bērniem

"Meklējot dārgumus"

5.С

Literatūra

L. Renge

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050

     

26.01.2019

16:00

Operetes teātris

Karlsons

100 sk. 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3C

Latviešu valoda un

N. Podskočija

I. Bortnoviča,  Ž. Doroščonoka,

N. Rutjana,

T. Moisejeva

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - Ziedoņa zāle

16/2018

psp-18-151-ris

500.00

25.01.2019

 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

 

5.A

Bioloģija

I. Murniece,

T. Moisejeva

       

25.01.2019

 

Work-shop Rīgas Zoodarzā

 

5.B

Bioloģija

 

R. Vetruka

         

22.01.2019

8:00 - 14:00

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

 

5.C

Bioloģija

L. Renge

       

22.01.2019

8:00 - 14:00

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

 

8.A

Bioloģija

J. Černakova

       

18.12.2018

13:00

VEF Kultūras pils

Muzikāla ziemas pasaka "Mazā Sniegputenīte"

100

Literatūra

L. Ovsijenko,

O. Domaševska,

L. Keiča, 

V. Kaškarova

A. Josinkaja,

N. Rutjana,

T. Moisejeva

 

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050

2018.12_3

psp-18-157-ris

508.20

85

2018.12_4

psp-18-158-ris

203.64

12.12.2018

14:00

Modes muzejs

1918. Brīvības šiks

15 sk.

6.A, 6.B

Mājturība un tehnoloģijas

L. Grišina

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

000000000067

psp-18-156-ris

65.00

12.12.2018

12:30

Modes muzejs

Vēstures stunda Modes muzejā: 1918. Brīvības šiks

15 sk.

5.A, 5.B

Angļu valoda

L. Renge

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

000000000066

psp-18-155-ris

65.00

 

12.12.2018

11:00

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

15 sk.

8.A, 8.B

Matemātika

R. Prohorenko

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

000000000065

psp-18-154-ris

65.00

11.12.2018

11:00

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

15 sk.

9.A, 9.B

Literatūra

M. Semjonova

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

000000000064

psp-18-153-ris

65.00

10.12.2018

14:00

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

15 sk.

7.A, 7.B

Ķīmija

T. Petrosjana

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

000000000063

psp-18-152-ris

65.00

05.12.2018

19:00

Rīgas Kongresu nams

Izglītojošā teātra pasākuma

„Laime mēdz būt dažāda”. Sudraba vecums.

S. Krjučkova.

 

Literatūra

S. Hrapavicka,

T. Petrosjana,

J. Černakova,

R. Prohorenko,

T. Moisejeva

 

   

254.10

 

05.12.2018

14:00

LNO

Ekskursijas operā

21 sk.

9.A

Literatūra

S. Hrapavicka,

T. Petrosjana,

J. Černakova,

R. Prohorenko

Rīga, Aspazijas bul.3

SE0230

psp-18-141-ris

68.00

04.12.2018

10:00

Rīgas Motormuzejs

Ekskursija

5.C

Dabaszinībās,

Angļu valoda

L. Renge

S. Eizenšteina iela 8, Rīga, LV 1079, Latvija

R-MM18 00000253

psp-18-149-ris

206.00

04.12.2018

10:00

Rīgas Motormuzejs

Ekskursija

8.A

Dabaszinībās, Angļu valoda 

J. Černakova

S. Eizenšteina iela 8, Rīga, LV 1079, Latvija

psp-18-150-ris

03.12.2018

19:00

Operetes teātris

Nebēdnīgi muzikāla izrāde bērniem

"PAUKOJAM UN ŠMAUKOJAM"

 

76 sk. 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3C

Latviešu valoda un literatūra

N. Podskočija

I. Bortnoviča, A.Desjatnikova, N. Rutjana

T. Moisejeva, R. Gukova

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - Ziedoņa zāle

 

psp-18-143-ris

300.00

 

psp-18-148-ris

80.00

29.11.2018

14:00 - 15:00

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

 Izstāde  "Oforta zelta laiki 17. gadsimta holandiešu grafika"

6.B

Vizuāla māksla

L. Bizūne

Doma laukums 6, Rīga, LV-1050, Latvija

 

psp-18-146-ris

30.40

28.11.2018

11:00 - 12:00

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

LUM programma "Esi drošs, bet uzmanīgs"

27 sk.

2.A

Sociālās zinības

O. Domaševska

Rīga, Hanzas i.5

 

psp-18-142-ris

12.68

21.11.2018

13:00 - 14:00

Dabas muzejs

Meži 

20 sk.

1.A

Dabaszinībās

V. Kaškarova

Rīga, K. Barona i.4

5-585

psp-18-139-rīs

30.00

13.11.2018

10:00 - 12:00

Kara muzejs

Lačplēš leģendes

31 sk.

5.A, 5.B

 

Literatūra

I. Mūrniece,

R. Vetruka

Rīga,

Smilšu i.20

00183

psp-18-135-rīs

20.00

 

 

Atbildīga persona "Pārdaugavā" - Tatjana Moisejeva - moisejeva@pdps.lv

Atbildīga persona RDISD - Velta Zdanovska - Velta.Zdanovska@riga.lv

 

   26.01.2021

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ