atpakaļ
1. Matemātika
2. Matemātika
3. Krievu valoda
4. Krievu valoda
5. Mūzika
6. Mājtirība
7. Horeoterapija
8. Audzin.stunda
Pusdiena
Skolēnu saraksts
Viesu saraksts

Prezentācijas

Matemātika 4kl
Perimetr
Krievu valoda 3.kl.
Падежи
Раздаточный м-л
Проверочный м-л

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina Rīgas skolu vadības un pedagogus piedalīties Rīgas skolu un izglītības attīstības projektā

„Izglītība izaugsmei”

Radi, Rādi, Redzi

Vecāku klase Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

26.02.2015.g.

8:15 - 15:00

Vecāki iejutās skolēnu lomā. Vecāki tiek iepazīstināti: ar mācību procesu, skolas režīmu, skolēnu noslogojumu, mācību priekšmetu standartiem, metodēm un paņēmieniem mācību stundās, skolēnu vērtēšanu.

Vecāku klases  stundu saraksts  2015.gada 26.februārī

Stunda Stunda sakums Priekšmets Skolotājs Kabinets Klase Tēma   Stundām nepieciešams stundām  
1.st. 8.15 Matemātika Ludmila Ovsijenko 101.kab. 4.kl. Četrzīmju skaitli. Iemācītā atkārtošana  

SKOLĒNI

2.st. 9.00 Matemātika Valentīna Ņesterenko 210.kab.  7.kl. Ģeometrija ikdienas dzīvē  
  1. Alisa Maļina

  2. Jaroslavs Kreilis

  3. Jegors Vavilovs

  4. Nataļja Narežnija

  5. Marina Grudule

  6. Natālija Konona

  7. Natālija Gadļevska

  8. Rita Mickeviča

  9. Juškiena Jūlija

  10. Kristīna Jamolova

  11. Pāvels Zemļanovs

  12. Diāna Vaikule - Gžibovska

  13. Olga Portmana

  14. Marina Muraško

  15. Gaspiroviča Jeļena

  16. Igors Gorškovs

  17. Darja Kasperoviča

  18. Natalia Javita

  19. Inna Feldmane

  20. Lidija Voronova

  21. Oksana Rumane

  22. Konstantīns Krivuļa

  23. Arturs Čeksters

  24. Natālija Čeha

3.st. 9.55 Krievu valoda Nadežda Rutjana 102.kab. 3.kl. Lietvārda locījumi  
4.st. 10.50 Krievu valoda Svetlana Hrapavicka 204.kab. 6.kl. Nelokamie lietvārdi  
5.st. 11.45 Mūzika Ludmila Ņemikina mūzikas kab. 4.kl. Simfoniska orķestra mūzikas instrumenti.  
  12.25 Pusdienas   ēdnīca      

pusdienu  cena  2.50 €

6.st. 12.40 Mājturība un tehnoloģijas Liene Grišina māj.kab.    Dāvanu iesaiņojums  
7.st. 13.30 Horeoterapija Olga Gubkina deju zāle   Stāja  
8.st. 14.20 Audzināšanas stunda Tatjana Moisejeva, Anna Silova, Irēna Šinkareva 214.kab.   Refleksija

Моисеева Татьяна Валерьевна

 Vecākiem līdzi jāņem rakstāmpiederumi, burtnīca, nauda pusdienām, sporta tērps horeoterapijas nodarbībām, maiņas apavi  un labs  garastāvoklis.   

Atb. persona: Anna Silova

Dalībnieki:

  1. Hrapavicka S.  - skolotāja, maģistra grāds

  2. Grišina L.  – skolotāja, maģistra grāds

  3. Gubkina O. - skolotāja, maģistra grāds

  4. Moisejeva T.  - dir.vietniece,  maģistra grāds

  5. Nemikina L.  - skolotāja

  6. Ņesterenko V.  - skolotāja, maģistra grāds

  7. Ovsijenko L. - skolotāja, maģistra grāds

  8. Rutjana N.  - skolotāja, bakalaura grāds

  9. Šinkareva I.  - direktore,  maģistra grāds

 

 

     

Izgl.at. pr.2014/15 23.01.2015.g. 28.11.2014.g. 2.aktivitāte 12.03. T. Moisejeva 10.02. L. Renge 10.02. M. Semjonova 3.aktivitāte 26.02. A. Silova 18.06.2015. Forums Daļībnieki Projekts-pdf 1.aktivitāte-pdf 2.aktivitāte-pdf 3.aktivitāte-pdf

Vecāku klase 2015 Vecāku klase 2012 Vecāku klase 2010

Pārdaugava | Ekskursija 7B 2015 | Ekskursijas lidostā | Kiss-Show 2015 | LIDICE 2015 | Снежная королева | Balsis 2015 | Konkurss 2015 | Vecāku klase  2015 | EKO-projekt 2014/15 | Projektu nedeļa 2015

18.06.2016

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ