Novembris 2016

Pārdaugava
atpakaļ
Ilzetes kliņģeris
Latviešu val. konkurs
Neatk.diena 2016
Rudens kauss 2016
Lāčpleša diena 2016
Baltijas zvaigzn.2016
Metelica
8-B 2016.g.
Pils.Bioloģijas olimp
Bioloģijas olimp
Tagad 30.11.2016
Skolēnu paš.konf.

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.11.2016

Skolas olimpiāde. Bioloģija

A. Silova

D. Jariga

S.Klemenko

O. Beļska

Ņ. Maceika

A. Češuna

8:15 - 9:40

214.kab.

04.11.2016

Kinoseanss.

Kolektīva "Metelica" uzstāšanās programma "Skanēja mūzika no ekrāna".

T. Moisejeva,

L. Ņemikina

Kl. audzin.

4.-9.kl.

14:00

Kinoteātris

"Splendid Palace"

04.10.2016

Latviešu valodas 3.atklātā konkursā.

N. Podskočija

3. - 4. klašu skolēnu

89.vsk

08.11.2016

Skolēnu pašpārvalde

Tēma: Lāčplēša diena

T. Moisejeva,

Laura Feldmane

4.-9.kl.

14:20

214. kab.

10.11.2016

Procter & Gamble. Seminars.

A. Silova

6.A, 6B kl.

214. kab.

11.11.2016

Lāčplēša diena skolā

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska,

Skolēnu pašpārvalde,

T. Petrosjana

1.-9.kl.

no 9:00 līdz 14:20

skolā

15.11.2016

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska izstāde

L. Bizūne

klases audz.

1.-9.kl.

 

17.11.2016

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska interaktīvā darbnīca.

Koncerts.

Tēma: Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena 

98 gadi.

T. Moisejeva,

L. Ņemikina,

O. Gubkina,

L. Feldmane

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl.

(pēc grafika)

no 9:00 lidz 14:00

dēju zāle + aktu zāle

 

 

22.11.2016

Ilzetes kliņģeris

I. Bortnoviča,

J. Semjenova,

T. Moisejeva

1.-3.kl.

Vecāki

Aktu zāle

23.11.2016

Skolēnu pašpārvalžu konference. Tēma: "Skola - līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai"

T. Moisejeva

D.Pančenko,

L. Tesnovs

13:00 - 18:30

Pamatskola "Rīdze"

(Kr.Valdemāra iela 2)

 

24.11.2016

Atvērto durvju diena

Skolas administrācija, klašu audzinātāji, priekšmetu skolotāji

Vecāki

no 17.00

līdz 19.00

Skolā

 

24.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

6-A, 6-B

 

 

25.11.2016

Bioloģijas 39. Pilsētas olimpiādes otrā posma

Anna Silova

Darja Jariga

Olga Beļska

Alina Češuna

 

10:00

211. kab. 

25.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

5-A, 5-B

 

 

26.11.2016

Sacensības.

Balles dejas.

"Baltijas Zvaigznītes"

O. Gubkina

Ruslans Remeņecs

I vieta

Sportu un deju centrs Viktorija

Turība

26.11.2016

Sacensības.

Balles dejas.

Rudens Kauss

O. Gubkina

Sofija Maceika

Grigorijs Gaiduks

I vieta

 

Sportu un deju centrs Viktorija

Turība

26.11.2016

Konference LAPRJAL

Irina Kozlova

J. Vaļejeva,

A. Ļitova

10:00 - 15:00

40. vidusskola

 

29.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

7-A, 7-B

 

 

30.11.2016

Izglītības un zinatnes ministrijas reģionala konference.

Tēma: Tagad!

Irēna Šinkareva

 

10:00 - 15:00

Turība

 

30.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

6-A, 6-B, 7-A, 7-B

 

 

  28.03.2017

  Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ