Janvāris 2017

Pārdaugava
atpakaļ
Pasakas festivāls
RIETUMU puslode
Ped.sēde 2017
Angļu val.olimp 2017
Almanah Nr.47
лПОЛХТУ ЮФЕГПЧ 2017
Lido 4.B
Ziemassvētku koncerts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.01.2017

Pedagoģiskā sēde.

Tema:

I. Šinkareva

A. Silova

skolotāji

10:00 - 14:00

214.k.

04.01.2017

Skolas metodisko komisiju kopsapulce.
 

Metodisko komisiju priekssēdētāji

skolotāji

10:00 - 14:00

214.k.

 

06.01.2017

Ziemassvētku koncerts

L. Ņemikina,

O. Gubkina,

Vl. Moisejeva

T. Moisejeva

1.-4.kl. skolēni

aktu zāle

13:20

__06.01.2017

Pasakas festivāls

M. Semjonova

N. Podskočija

I. Bartnoviča

O. Gubkina,

T. Moisejeva

1.-4.kl. skolēni

aktu zāle

13:20

janvāris 2016

Izstāde

"Rietumu puslode"

L. Bizūne

3.A kl. skolēni

1.st. halle

11.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

L. Keiča

4-B

13:00

12.01.2017

Rīgasa pilsētas skolu peldēšanas sacensības 4.-9.kl.

A. Golmeistere

4.-9.kl.

Daugavas sporta namā 9:00

 

13.01.2017

Vēstures

Rīgas pilsētas olimpiāde

9.kl. skolēni

V. Šamanova

A. Češuna

III vieta

 

 

16.01.2017

Klases audzin. sapulce

Semjonova M.J.

5.-9.kl. skolotāji

8:15

214.kab.

 

17.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

S. Hrapavicka

R. Prohorenko

7-A, 7-B

10:00

 

17.01.2017

Lekcija

Tēma:  "Drošs internets"

Pasvaldības policija

8-AB

14:25

112. kab.

 

18.01.2017

Fotografēšana

T. Moisejeva

9-A, 9-B

no 9:00

 

19.01.2017

Skolas olimpiāde

Angļu valoda

5.kl.skolēni

J. Černakova,

L. Renge,

A. Sokols

Adrians Astičs

III vieta

 

 

20.01.2017

Городская олимпиада по физике.

9-е классы

 

Vl. Ņesterenko

A. Češuna,

O. Beļska

D. Pančenko,

A. Kovaļčuks

no 9:00

47.vidusskolā

 

24.01.2017

Zemgales pr-tas sacensības Tautas bumbā zēniem

A. Golmeistere

4.-9.kl.

47. vidusskola

14:00

 

25.01.2017

Rīgas Pārdaugavas pamatskolu skatuves runas mākslas konkursa

O. Domaševska

1.-4.kl. skolēni

12:40

Aktu zāle

25.01.2017

Latvijas Radio 4(107.7) - Tatjana Moisejeva, Aleksej Romanovs

Radošā tikšanās ar rakstnieku-vēsturnieku S. Coju.

ALMANAH Nr.47

Tēma: Aizraujošā Grieķija, Roma un Bizantija

Antīkās pasaules vēsture

S. Mazurs,

T. Moisejeva,

V. Šamanova

7-9. kl. skolēni

13:20

Bibliotēka

 

26.01.2017

Tautas bumbas fināls zēniem

A. Golmeistere

4.-9.kl.

 

 

26.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

M. Semjonova

7-B

13:00

 

31.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

T. Petrosjana

5-B

10:00

 

  29.03.2017

  Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ