8-B TSI

Pārdaugava
atpakaļ

 

13.10.2016.g.

Ekskursija uz TSI

8-b

 

 

klase - 8-B

klases audzin. - A.A. Sokols

Ekskursija uz TSI

Tēma: Inženiera darbs

10:00 - 14:00

TSI misija – klasiskās universitātes tradīciju un inovatīvu tehnoloģiju, eksakto zinātņu un radošas pieejas apvienojums.

TSI mērķis – stabils mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū.

Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi. TSI – leģendārā RCAII (Rīgas civilās aviācijas inženieru institūts) un RAU (Rīgas aviācijas universitātes) pēctecis.

Pašreizējā veidolā TSI ir dibināts 1999.gadā. Šodien TSI ir vienīgā privātā universitātes tipa tehniskā augstskola, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību latviešu, krievu un angļu valodā. Latvijā institūts kā augstākās izglītības iestāde ir ieguvis beztermiņa akreditāciju. Ar pārējiem oficiālajiem dokumentiem iespējams iepazīties šeit.

No 2003.gada otrajā lielākajā Latvijas pilsētā – Daugavpilī sekmīgi darbojas TSI Latgales filiāle.

Institūts piedāvā studiju programmas sekojošās sfērās: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports. 2013.gada jūnijā visas TSI studiju programmas tika akreditētas uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem.

TSI iespējams iegūt pirmā un otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību, bakalaura un maģistra grādu, sagatavot un aizstāvēt doktora disertāciju.

TSI norit daudzpusīga zinātniski pētnieciskā darbība. Saskaņā ar ekspertu vērtējumu, Transporta un sakaru institūts ir vienīgais privāto  augstskolu vidū, kas ierindojies starp Latvijas vadošajiem zinātniskajiem institūtiem. Tāpat, pēc 2014.gada “Latvijas avīzes” reitinga rezultātiem, Transporta un sakaru institūts sasniedzis lieliskus rezultātus, Latvijas privāto augstskolu vidū ieņemot godpilno 2.vietu!

Kopējais institūta absolventu skaits jau pārsniedzis 7500.

Pašlaik augstskolā mācās apmēram 3000 studentu.

TSI mācās studenti no Latvijas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Moldovas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Indijas, Lielbritānijas un citām valstīm. Lielāko popularitāti ārvalstu studentu vidū ieguvušas sekojošas studiju programmas: loģistika, informācijas tehnoloģijas, aviācija.

TSI tā ir kvalitatīva izglītība, lielisks pasniedzēju sastāvs, zinātniski tehniskā bāze, kas atbilst modernākajām prasībām, maksimāli pārdomāti studiju apstākļi un, protams, diploms, kas atzīts lielākajā daļā pasaules valstu.

 

 

   13.11.2016

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ