Seminārs Migrācija

Pārdaugava
atpakaļ

 

 

02.02. - 04.02.2017.g.

23.02. - 25.02.2017.g.

 

seminārs

„Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”

www.e-skola.lv/public/81372.html

 

Dalībnieki:

 

8.a klases skolēni

Rodions Šuļupovs,

Eliza Grebennikova

Olesja Hohlova

piedalījas seminārā „Migrācija, attīstība un cilvēktiesības”.
Mācību mērķi ir:

-Veidot dalībnieku izpratni par migrāciju, cilvēktiesībām un attīstību, kultūru daudzveidību un starpkultūru dialogu, izmantojot neformālās izglītības pieejas un principus;

- Palīdzēt dalībniekiem izprast migrācijas un starpkultūru dialoga aktualitāti Latvijas kontekstā;

- Attīstīt sociālo mediju lietot prasmi un animācijas filmu veidošanas prasmes ar migrāciju saistīto tēmu atspoguļošanai publiskajā telpā.

Mācību laikā tiks izmantotas interaktīvas un radošas metodes, kas dos iespēju katram iedziļināties tēmā un aktīvi piedalīties. Mācības palīdzēs skolēniem iegūt zināšanas par migrācijas procesiem pasaulē un Latvijā un sekmēs skolēnu radošās domāšanas un komunikācijas attīstību migrācijas kontekstā, izstrādājot un uzturot Facebook lapu, kā arī veidojot īsas animācijas filmas par migrācijas tēmu. Dalībniekiem būs iespēja iepazīst jauniešus no citām skolām, apgūt Facebook lietošanas trikus un animācijas filmu veidošanas prasmes.

Sešu dienu mācību cikls notiks divās daļās 02.-04.02.2017. un 23.-25.02.2017.

Mācību laikā tiks izveidota Sociālo mediju grupa, kas veidos un uzturēs projekta Facebook lapu, un kurā būs iespēja iesaistīties ikvienam apmācību dalībniekam.

Reizi mēnesī, laika posmā no 2017.gada marta līdz 2017.gada maijam, dalībniekiem būs iespēja piedalīties 2 stundu praktiskās laboratorijās, tikties ar interesantiem cilvēkiem - speciālistiem mediju un citās jauniešiem aktuālajās jomās.

 


 

Pēdējās izmaiņas   10.10.2017

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ