2016./2017.m.g.

Pārdaugava atpakaļ Jūnijs 2017 Maijs 2017 Aprīlis 2017 Marts 2017 Februāris 2017 Janvāris 2017 Decembris 2016 Novembris 2016 Oktobris 2016 Septembris 2016 Jūnijs 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interaktīva programmēšanas darbnīca "Ievads programmēšanā  -  iespēja Jūsu skolēniem"

 

 

 

 

 

 

 

2016./2017. mācību gads

Jūnijs 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.06.2017

Pedagogiem  kursi

Tēma:

RIIMC

Lektore:

skolotāji

10:00 - 13:00

214.k.

 

08.06.2017

Pedagogiem  kursi

Tēma: Speciālās zinišanas pedagogie darbā ar skolēniem ar fiziskās attīstības traucējumiem.

RIIMC

Lektore: Austra Krauce

skolotāji

10:00 - 13:00

214.k.

 

09.06.2017

Izlaidums. 9.A, 9.B.

Administrācija

L. Bizūne,

I. Mūrniece

L. Ņemikina

Vl. Moisejeva

O. Gubkina

skolēni, skolotāji, vecāki

14:00

aktu zāle

 

12.-13.06.2017

Dokumentācijas nodošanas grafiks

A. Silova

Skolotāji

pēc grafika

 

Maijs 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

02.05.2017

Pedagogiem kursi.

RIIMC

skolotāji

15:00

 

02.-04.05. 2017

Skolēnu aptauja

Temats: Interešu izglītība

Administrācija

1.-9.kl. skolēni

pēc grafika

 

03.05.2017

Svinīgais apsveikuma koncerts Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā.

L. Ņemikina

V. Šamanova

 

11:20

2.st.

 

05.05.2017

Pedagog. sēde. Tēma: 9. kl.

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab

 

05.05.2017

Seminārs skolotājiem             

Tēma:  Mentālā aritmētika.

AmaKids

skolotāji

8:15

112.kab.

 

05.05.2017

Seminārs skolēniem         

Tēma:  Mentālā aritmētika.

AmaKids

1.-7.kl. skolēni

pēc grafika

 

08.05.2017

Karjeras izvēle.
Tikšanās ar pārstāvjiem no 53. vidusskolās.

 

I. Mūrniece

9.A, 9.B kl. skolēni

214. kab.

 

09.05.2017

Olimpiskās stafetes.

A. Golmeistere

4.-5.kl.

13:00

Zolitūdes ģimnāzijā

 

09.05.2017

Pirmās neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas konkurss.

J.G. Kudrjavceva

7.-9.kl.

   

10.05.2017

Pedagogiem kursi.

Tēma: Specialas zinašanas pedagogiem ar skolēniem ar fiziskas attīstības traucējumiem.

J. Āboltiņa skolotāji

15:00 - 18:00

214.kab.

 

11.05.2017

Futbola turnīrs skolā

A. Golmeistere

4.kl.

14:20

 

 

11.05.2017

Futbola turnīrs skolā

A. Golmeistere

7.kl.

15:00

 

 

11.05.2017

Ģenerālmēģinājums. Svētku pasākums "Pēdējais zvans"

T. Moisejeva

L. Ņemikina

O. Gubkina

I. Mūrniece

L. Bizūne

L. Lazareva

N. Rutjana

J. Vaļejeva

Vokāla studija

Bales dejas

1.A, 1B, 1C kl.skolēni

9A, 9B

V. Eberts

J. Semjonovs

A. Aleksejeva

L. Tesnovs

E. Babeško

no 8:15 līdz 16:00

pēc grafika

aktu zāle

 

 

11.05.2017

Aktu zāle noformēšana koncertam.

L. Renge

T. Moisejeva

8.A, 8.B

aktu zāle

 

11.05.2017

Ģenerālmēģinājums.

Pasaka "V tridevjatom carstve".

 

L. Ovsijenko

L. Ņemikina

T. Moisejeva

2.B

no 10:30 līdz 11:30

aktu zāle

 

11.05.2017

Vecāku  sapulce.
Seminārs vecākiem
.

Tēma: Mentālā aritmētika.

G. Murtazina

 

16:30

106.k

 

11.05.2017

Vecāku  sapulce.
Seminārs vecākiem
.

Tēma: Mentālā aritmētika.

Ž. Doroščonoka

 

17:00

107.k

 

12.05.2017

Pēdējais zvans 9.klasēm.

T. Moisejeva

L. Ņemikina

O. Gubkina

L. Bizūne

I. Mūrniece

9.kl.

7.-8.kl.

1.kl.

vēcāki

12:00

 

 

13.05.2017 - 20.05.2017

Erasmus+

L. Renge

T. Moisejeva

 

Iceland

 

13.05.2017

Erasmus+

Radīšana piemiņlietas par iesaistītajām valstīm.

L. Bizūne

     

15.05.2017

Futbola turnīrs skolā

A. Golmeistere

5.kl.

14:20

 

 

15.05.2017

Kērlinga federācijas pārstāvju organizēti treniņi.

A. Golmeistere

 

9:50

 

 

15.05.2017

Ģenerālmēģinājums.

Svētku pasākums "Mātes diena"

I. Bortnoviča

Teātra studija

aktu zāle

13:20

 

15.05.2017

Kērlinga sacensības Rīgas Pārdaugavas pamatskolā.

Tikšanās ar kērlinga čempiona Latvijas sporta federācija.

A. Golmeistere

J. Semjonovs

V. Osipova

 

9:00

 

16.05.2017

Seminārs par karjeras izvēli.

I. Mūrniece

     

16.05.2017

Futbola turnīrs skolā

A. Golmeistere

6.kl.

14:20

 

 

16.05.2017

Svētku programma veltīta Mātes diena

I. Bortnoviča

Tēatra studija

14:20

aktu zāle

 

18.05.2017

Ekskursijas diena

T. Moisejeva

     

19.05.2017

Sapulce par karjeras izvēli.

I. Šinkareva

I. Mūrniece

     

18.05.2017

Ekskursijas diena 2017.

T. Moisejeva

kl.audzin.

1.-8.kl.

pēc grafika

 

22.05.2017

Latvijas florbola izlases dalībnieku paraugtreniņi

A. Golmeistere

 

10:00

 

 

23.05.2017

Skolēnu padome

T. Moisejeva

A. Aleksejeva

 

303.kab.

 

 

24.05.2017

Uzaicinājums uz deju svētku pasākumu.

G. Murtazina

O. Gubkina

3-A

1.-4.kl. skolēni

13:40

aktu zāle

 

26.05.2017

Teātra izrādes.

Pasaka "V tridevjatom carstve".

L. Ovsijenko

L. Ņemikina

T. Moisejeva

2.B

1.-4. kl. skolēni

aktu zāle

13:40

 

29.05.2017

Cūkna spēles.

L. Grišina

T. Moisejeva

kl.audzin.

1.-2.kl.

pēc grafika

 

29.05.2017

Pedagoģiskā sēde

Administrācija

Skolotāji

14:30

214.kab.

 

31.05.2017

Interaktīva diena

Klases stundas

T. Moisejeva

kl.audzin.

1.-8.kl.

no 9:00 līdz 14:00

pēc grafika

 

 

Aprīlis 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

3-4-5-6-7 aprīļis 2017

Erasmus + Rīgas Pārdaugavas pamatskolā.

PROGRAMMA

T. Moisejeva

L. Renge

I. Šinkareva

A. Silova

J. Černakova

L. Grišina

L. Bizūne

O. Gubkina

M. Smarško

Germany,

Cyprus, Croatia,

Portugal,

Latvia,

Iceland

Rīgas Pardaugavas pamatskolā

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Svinīgā Erasmus+ projekta dalībnieku delegācijas sagaidīšana.

L. Ņemikina,

vokālā studija

"Agrie putni"

 

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Skolas dekorēšana projekta Erasmus+ pasākumam, Suvenīri

1.Keramiskie suvenīri priekš viesiem

2.Termināls

3.Posteri

4. Banneri

5. Izstāde "Kaķu pasaule"

6.Keramiskās medaļas semināram Melngalvju namā - Laimīgās mākslas muzejs

7. Stikla suvenīri keramikas meistarklasei - Jauno tehniķu centrs

8. 401.kab. noformējums - kartiņas un kolāžas

L. Bizūne

 

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Fizioterapija

Tēma:

Anastasija Pipare

2-A

Erasmus+ dalībnieki,

202.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Vizuālā māksla

Tēma:

 

Liena Bizūne

4-A

Erasmus+ dalībnieki,

307.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Lasišāna.

Tēma:

"Kind hostess" by V. Oseyeva

Galina Murtazina

3-A

Erasmus+ dalībnieki,

107.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Matemātika.

Tēma: The order of actions

 

Ludmila Ovsijenko

2-B

Erasmus+ dalībnieki

101.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Krievu valoda.

Tēma:

Division of the words into syllables

Nadežda Rutjana

1-B

Erasmus+ dalībnieki

102.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Latviešu valoda.

Tēma: Pavasara krāsas  mana zīmējumā

Irina Bortnoviča

1-B

Erasmus+ dalībnieki

207.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

Ģeogrāfija

Tēma:

 

Anatolijs Sokols

4-B

Erasmus+ dalībnieki

206.kab.

9:50

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība bibliotēkā.

 

Svetlana Kokina

Erasmus+ dalībnieki

bibliotēkā

Erasmus+ 2014-2016

03.04.2017

Atklātā nodarbība.

SPORTS.

 

Astrīda Golmeistere

Erasmus+ dalībnieki

sp. zāle

Erasmus+ 2014-2016

04.04.2017

Māiturības Atklātā nodarbība.

 

Valērijs Filins

8.B

Erasmus+ dalībnieki

108. kab.

Erasmus+ 2014-2016

05.04.2017

Atklātā stunda. Ārstnieciskā vingrošana.

T. Zaščirinska

(A. Sokols - tulk.)

9.B

Erasmus+ dalībnieki,

A. Silova

116.kab.

9:00

Erasmus+ 2014-2016

05.04.2017

Atklātā stunda.

Dabaszinībās.

Tēma:  ANIMAL WORLD OF LATVIA

L. Lazareva

1.A

Erasmus+ dalībnieki,

T. Moisejeva

105.kab.

9:00

Erasmus+ 2014-2016

05.04.2017

Atklātā stunda.

Tēma: Cross curricula lesson English /Social studies/  Geography

L. Renge

8.A

Erasmus+ dalībnieki,

I. Šinkareva

305.kab.

9:00

Erasmus+ 2014-2016

05.04.2017

Rīgas Dome apmeklēšāna

 

Erasmus+ dalībnieki

 

Erasmus+ 2014-2016

 

06.04.2017

Šaha Atklātā nodarbība.

Tomas Kalniņš

1.-4.kl. skolēni

Erasmus+ dalībnieki

konf.z.

9:00

Erasmus+ 2014-2016

08.04.2017

Atvērto durvju diena Rīgas Zolitūdes Ģimnāzijā.

 

Mūrniece I.

9.A, 9.B kl. skolēni

10:00

 

08.04.2017

20. Starptautiskais bērnu un jauniešu teātru festivāls "Krievu klasika Latvijā"

Izrāidi pēc I. Krilova komēdijas motīviem "Mācība meitām".

 

M. Semjonova

7.B, 8B

Maskavas namā

Erasmus+ 2014-2016

10.04.2017

Skolas informatīvā sanāksme

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab.

 

12.04.2017

Pedagogiem  kursi.

Specialas zināšanas pedagogiem darbā skoleniem ar fiziskās attīstības traucējumiem.

Tēma: Mācīšana un macīšanās, lai tiktu apmierinātas karta skolēna izglītošanās vajadzības.

A. Arbidāne

skolotāji

no 15:00 līdz 18:00

214.kab.

 

12.04.2017

Lekcija.

Tēma: Drošība internetā

S. Kaļiņina

6.-7. klases skolēni

13:40

aktu zāle

 

18.04.2017

Pedagogiem  kursi.

Tēma: Izglītojamā resursa saskatāšana un to izmantošana izglītības merķu izvirzēšana un macīšana procesa organizešanā.

 

RIIMC

5.pamatinternatskolas direktore

I. Vilnēte

skolotāji

15:00

214.kab.

 

 

18.04.2017

Tikšana ar Rīgas tehniska centra vadību.

Tēma: Kompetences mācību procesā.

Administrācija

 

10:00

 

19.04.2017

Pedagogiem  kursi.

RIIMC

skolotāji

15:00

 

20.04.2017

Tikšanās ar topošo pirmklasnieku vecākiem.

Koncerts.

I. Šinkareva

T. Moisejeva

A. Silova

Z. Semjonova

O. Gubkina

L. Ņemikina

Ž. Doroščonoka

A. Pipare

vecāki

15:30

aktu zāle

 

20.04.2017

Florbols Draudzības spēles.

A. Golmeistere

4.-5.kl.

14:20

Igauņu skola

 

21.04.2017

Lekcija par pubertitātes periodu un vecumposmu attīstību.

Profesors  ....

T. Moisejeva

7.A, 7.B kl. skolēni

10:00

 

21.04.2017

Lekcija par pubertitātes periodu un vecumposmu attīstību.

Profesors  ....

T. Moisejeva

6.A, 6.B kl. skolēni

11:00

 

21.04.2017

Lekcija par pubertitātes periodu un vecumposmu attīstību.

Profesors  ....

T. Moisejeva

8.A, 8.B, 9.A, 9.B kl. skolēni

12:00

 

22.04.2017

Liela TALKA 2017

 

 

skolotāji

15:00

 

 

24.04.2017

Pedagogiem  kursi.

Tēma:

Mācību sasniegumu vērtēšana speciālās izglītības programmās.

RIIMC

skolotāji

15:00

 

 

25.04.2017

Skolēnu pašparvalde sapulce.

Anna Aleksejeva

Skolēnu padome

14:20

214.kab.

 

 

26.04.2017

Konference.

RIIMC

Irēna Šinkareva, Anna Silova

 

 

26.04.2017

Konference interērešu izglītība.

RIIMC

Tatjana Moisejeva

Ulbroka

no 9:00 līdz 16:30

 

26.04.2017

Pedagogiem  kursi.

Tēma: Atbalsta pasākumi pedagoģiskajā procesā

RIIMC

Lektore: A. Arbidāne

skolotāji

15:00

214.k.

 

 

27.04.2017

Экскурсия в Военный музей.

Tēma: Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena

S. Mazurs

8.B

14:00

 

 

27.04.2017

Florbols Draudzbas spēles.

A. Golmeistere

4.-5.kl.

14:20

94. vidusskola

 

 

Marts  2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.03.2017

Ekskursiju programma. Imantas bibliotēkas apmeklējums.

Tēma: Baltijas mitoloģija

S. Mazurs

8.B kl. skolēni

13:30

 

 

marts 2017 līdz 1.05.2017

Republikas Projekts "Zaļā klase"

L. Grišina

8. kl.skolēni

 

 

 

marts 2017

Erasmus+ Izstāde

L. Bizūne

1.-9.kl.

2. stāvs

02.03.2017

Atklata stunda.

Krievu vloda 1.klasē.

Tēma:

J. Vaļejeva

1-C

116.kab. 8:15

 

 

02.03.2017

IT stunda. Bioloģija

Tēma:

A. Silova

9-A

401.kab.

 

02.03.2017

IT stunda. Bioloģija

Tēma:

A. Silova

9-B

401.kab.

 

02.03.2017

IT stunda. Matematika

Tēma:

L. Lazareva

1-A

401.kab.

 

02.03.2017

Diagnosticējošais darbs valsts valodā (rakstu daļa)

A. Silova,

J.Černakova, A.Zelmene

6-B

 

9.00 - 10.35

304.kab.

 

Diagnosticējošais darbs valsts valodā (mutvārdu daļa)

I.Mūrniece

I.Bortnoviča

 

Pēc rakstu daļas

207.kab.

02.03.2017

Diagnosticējošais darbs valsts valodā (rakstu daļa)

A. Silova,

A.Zelmene

M.Semjonova

V. Šamanova

6-A

 

9.00 - 10.35

301.kab.

 

Diagnosticējošais darbs valsts valodā (mutvārdu daļa)

I.Mūrniece

I.Bortnoviča

Pēc rakstu daļas

306.kab.

03.03.2017.g.

Baltijas 1. kanāla pārstāvju viesošanās Rīgas Pārdaugavas pamatskolā Skolotāju sadarbība valsts reformas ietvaros.

Vecāku klase.

Tatjana Kovaļenko

T. Moisejeva

A. Silova

I. Šinkareva,

O. Gubkina

T. Zaščirinska

A. Pipare

vecaki

9:00 - 11:00

214. kab.

401. kab.

116. kab.

2012. kab.

03.03.2017

IT stunda. Latvieu valoda

M. Semjonova

7-A

401.kab.

 

 

03.03.2017

IT stunda. Latvieu valoda

M. Semjonova

7-B

401.kab.

 

 
           

07.03.2017

Diagnosticējošais darbs dabaszinībās

A. Silova, J.Černakova, T.Petrosjana

6-B

9.00 - 9.40

304.kab.

 

L. Renge

6-A

305.kab.

07.03.2017

Atklata stunda.

Krievu valoda 3.klasē.

Tēma: Sarežģītie vārdi

R. Gukova

3-C

203.kab. 8:15

 

07.03.2017

Pedagogiem  kursi.

Tēma: Droša un atbildīga interneta lietošana

LPMC lektore Vita Karule

Drossinternets.lv

 

14:30

214.kab

08.03.2017

Muzikālais salons.

Svētki ROMANSA piekritējiem

L. Ņemikina,

A. Ļitova

Skolēni

skolotāji

13:30

 

08.03.2017

Atklātnīšu un apsveikumu diena.

L. Feldmane

Skolēnu padome.

1.-4.kl. skolēni

13:30

 

 

10.03.2017

Skolas skolēnu prezidenta vēlēšanas

 

T. Moisejeva

L. Feldmane

Skolēnu padome

7.-9. kl. skolēni

13:30

 

10.03.2017

Slavas minūte

 

Skolēnu padome.

Feldmane L.

T. Moisejeva

1.-9. kl. skolēni

14:20

aktu zale

 

13.03.2017 - 19.03.2017

Pavasara brīvlaiks

       

13.03.2017

Metodiskā sanāksme klašu audzinātājiem

M. Semjonova

 

10:00

302.kab.

 

13.03.2017

Metodiskā sanāksme dabas un eksakto zinātņu skolotājiem.

T. Petrosjana

 

11:00

108.kab.

 

14.03.2017

Erasmus+ projekta koordinatoru sanāksme

T. Moisejeva,

L. Renge,

J. Černakova

L. Bizūne

 

211.kab.

Erasmus+ 2014-2016

15.03.2017

Erasmus+ dalībnieku sanāksme

T. Moisejeva

skolotāji

11:00

214.kab.

Erasmus+ 2014-2016

15.03.2017

Mēģinājumi Erasmus+ projekta ietvaros

T. Moisejeva

O. Gubkina

 

11:00

214.kab.

Erasmus+ 2014-2016

15.03.2017

Skolas telpu sagatavošana Erasmus+ projekta pasākumam

L. Bizūne

 

307.kab.

 

15.03.2017

Metodiskā analīze diagnosticējošajiem darbiem

A. Silova

skolotāji

 

 

16.03.2017

Mēģinājumi Erasmus+ projekta ietvaros.

T. Moisejeva

M. Semjonova

 

10:00

aktu zale

Erasmus+ 2014-2016

16.03.2017

Sanāksme tehniskajiem darbiniekiem Erasmus+ projekta ietvaros

A. Silova

T. Moisejeva

A. Aldrups

tehn. personals

12:00

214.kab.

Erasmus+ 2014-2016

16.03.2017

Gatavošanās IT semināram Erasmus+ projekta ietvaros

T. Moisejeva

Filipps Sudakovs

 

 

15:00

401.kab.

Erasmus+ 2014-2016

16.03.2017

Erasmus+ projekta dalībvalstu karogu izgatavošana

L. Grišina

 

 

Erasmus+ 2014-2016

16.03.2017

Pavasara posms ekoloģiskajam projektam makulatūras savākšanā

L. Grišina

 

 

 

21.03.2017

Planetārijs. Zinātniski pētnieciskā filma bērniem.

T. Moisejeva

1.-4. kl. skolēni

10:00

 

 

22.03.2017

Diskusijas kluba sanāksme "PRO ET CONTRA"

Tēma:  Kam pieder tava dzīve?

T. Moisejeva

I. Vinnika

V. Sokolovs

9.A , 8.A klases skolēni

17:00

ISMA

 

25.03.2017

LR4 par projektu Erasmus+ 2016.

T. Moisejeva

A. Romanovs,

I. Šinkareva

L. Renge

9.A , 8.A klases skolēni

LR4 (107.7)

9:06

27.03.2017

Pilsētas mēroga sacensības florbolā

A. Golmeistere

5.-7. kl. skolēni

   

28.03.2017

RD IKSD aptauja par bilingvālās izglītības nodrošināšanu mācību procesā. E-DURIO

A. Silova

8.A, 8.B, 9.A, 9.B kl. skolēni

401. kab.

no 9:00 līdz 12:00

29.03.2017

Mēģinājumi Erasmus+ projekta ietvaros

T. Moisejeva

M. Semjonova

O. Gubkina

M. Smarško

 

13:30

aktu zāle

Erasmus+ 2014-2016

 

Februāris 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

13.02.2017 - 17.02.2017

Projektu nedēļa 2017.

Tēma: Literārā Rīga

 

T. Moisejeva,

skolotāji

2.-8.kl.

Skolā

 

01.02.2017

Zemgales pr-tas sacensības Tautas bumbā (meitenēm)

A. Golmeistere

4.-9.kl.

Ziemeļvalstu ģimnāzijā 14:00

 

02.02.2017

Tautas bumbas fināls meitenēm

A. Golmeistere

4.-9.kl.

 

 

02.02. - 04.02. 2017

Seminārs

"Migrācija, attīstība un cilvēktiesības"

L. Renge

R Šuļupovs,

E.Grebennikova

O. Hohlova

 

 

06.02.2017 - 13.02.2017

Florbola sacensības skolā

A. Golmeistere

5.-9.kl.

Skolā

 

06.02.2017

Skolotāju informatīvā sapulce.

I. Šinkareva

T. Moisejeva

A. Silova

skolotāji

214.kab.

Skolā

 

07.02.2017

Drošāka interneta diena.

www

I. Mūrniece,

T. Moisejeva

8.-9.kl.

J. Semjonovs

S. Kļimenko

Ņ. Teplovs

A. Jevgrafovs

A. Shteimhardt

LNB. Mūkusalas iela 13

12:00 - 16:00

 

februāris 2017

Kokapstrādes izstāde

V. Fiļins

4.-9.kl.

1. stava

 

07.02.2017

Drošības un kārtības noteikumi internetvidē

S. Kaļiņina

7.A, 7B

112.kab.

14:25

 

 

07.02.2017

Rīgas pilsētas 57. Ķīmijas olimpiāde

I. Razumovska,

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

Darja Jariga

Olga Beļska

V. Čelaka

401.kab.

08.02.2017

Karjeras diena Dzelzceļa nozarē

I. Mūrniece

8.-9.kl.

Rīgā, Dārzciema ielā 70

11:00 - 14:30

 

08.02.2017

Latviešu valodas stunda ar IT

M. Semjonova

7-B

401.k.

09.02.2017

Ekoloģiskās akcijas uzvervētāju apbalvošana. Zīles.

Tēma: Palīdzības Rīgas Zooloģiskajam dārzam. Ozolzīļu vākšana.

L. Grišina

T. Moisejeva

klases audz.

1.-4. kl. skolēni

vecāki

aktu zāle

11:20

10.02.2017

Ugunsdrošības  noteikumi

T. Moisejeva,

S. Kaļiņina

8-9.kl.

aktu zāle

13:00

 

10.02.2017

Skolas olimpiāde

Angļu valoda

 

L. Renge

7.kl.skolēni

8:15

305.kab

 

11.02.2017.g.

Baltijas 1. kanāla pārstāvju viesošanās Rīgas Pārdaugavas pamatskolā Skolotāju sadarbība valsts reformas ietvaros

Tēma: Anatomija, IT, Fizioterapija

Tatjana Kovalenko

T. Moisejeva

A. Silova

T. Zaščirinska

A. Pipare

Spartaks Lukaševičs

9-B

9:00 - 11:00

214. kab.

401. kab.

116. kab.

2012. kab.

februāris 2017

Putņi ziemā. Izstāde

L. Bizūne

1.-4.kl.

1. stava

 

13.02.2017.g.

Latviešu valoda  rakstu daļa

L.Bizūne

9.A klase 

9.00 - 12.45

214.kab.

 

13.02.2017.g.

Latviešu valoda  rakstu daļa

I.Mūrniece

9.B klase

9.00 - 12.45

210.kab.

 

14.02.2017.g.

Ekskursiju programma. Imantas bibliotēkas apmeklējums.

Tēma: Baltijas mitoloģija

L. Ovsijenko,

S. Mazurs

2-B

10:00

Imanta

 

14.02.2017.g.

Eksāmens riteņbraucēju tiesību iegūšanai.

 

L. Grišina

CSDD - L. Lace

4.-9.kl.

   

14.02.2017.g.

Latvijas vēsture  (eks.)

L.Bizūne

9.A klase 

9.00 - 11:35

214.kab.

 

14.02.2017.g.

Latvijas vēsture   (eks.)

I.Mūrniece

9.B klase

9.00 - 11:35

210.kab.

 

14.02.2017.g.

Mazākumtautību (krievu) valoda mutvārdu daļa

R. Gukova

3.C klase

no 9.00

203.kab.

 

15.02.2017.g.

Ekskursiju programma. Imantas bibliotēkas apmeklējums.

Tēma: Baltijas mitoloģija

L. Keiča

S. Mazurs

 

4-A

10:00

Imanta

 

15.02.2017g.

Interešu izglītības un fakultatīvo nodarbību vadītāju sapulce

T. Moisejeva

 

14:00 - 15:00

211.kab.

 

15.02.2017.g.

Mazākumtautību (krievu) valoda mutvārdu daļa

G. Murtazina

3.A klase

no 9.00

107.kab.

 

15.02.2017.g.

Mazākumtautību (krievu) valoda mutvārdu daļa

Ž. Doroščonoka

3.B klase

no 9.00

106.kab.

 

15.02.2017.g.

Ekskursija uz LNB

 

Podskočija N.,

Murtazina G.N.

3-A

12:00

 

15.02.2017.g.

Matemātika

L.Bizūne

9.A klase 

9.00 - 12:10

214.kab.

 

15.02.2017.g.

Matemātika

I. Mūrniece

9.B klase

9.00 - 12:10

210.kab.

 

16.02.2017

Radošā tikšanās ar Latvijas rakstnieci, dzejnieci, muzikanti, režisori Irinu Vahitovu.

Tēma: Mūsdienu latviešu poēzija

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska

6-7-8 kl. skolēni

10:00

bibliotēka

Ирина Вахитова - 16.02.2017

16.02.2017

Tautas bumbas turnirs skolā

A. Golmeistere

4.-5.kl.

Skolā

 

16.02.2017

Radošā tikšanās ar rakstnieku Juriju Kasjaniču

Tēma: Mūsdienu latviešu poēzija

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska

4-5-6-7-8 kl. skolēni

13:00

bibliotēka

16.02.2017.g.

VDD dabaszinībās

A. Silova,

L. Bizūne

9.A klase 

9.00 - 10:20

214.kab.

 

16.02.2017.g.

Mazākumtautību (krievu) valoda mutvārdu daļa

A. Ļitova,

S. Hrapavicka

6.A klase

no 9.00

303.kab.

 

16.02.2017.g.

Mazākumtautību (krievu) valoda mutvārdu daļa

A. Ļitova,

S. Hrapavicka

6.B klase

no 11:30

303.kab.

 

16.02.2017.g.

VDD dabaszinībās

A. Silova,

I. Mūrniece

9.B klase

9.00 - 10:20

210.kab.

 

16.02.2017.g.

Angļu valoda mutvārdu daļa

L. Renge,

J. Černakova

9.B klase

no 11.00 (pēc grafika)

305.kab.

 

17.02.2017.g.

Valsts Matematikas olimpiāde

V. Ņesterenko

A. Silova

6.kl. skolēni

   

17.02.2017

Radošā tikšanās ar dzejnieci, dziesminieci JEVGĒNIJU OŠURKOVU

Tēma: Mūsdienu latviešu poēzija

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska

4-5-6-7-8 kl. skolēni

10:00

bibliotēka

17.02.2017.g.

Angļu valoda rakstu daļa 

L. Bizūne

9.A klase 

9.00 - 11:00

214.kab.

 

17.02.2017.g.

Angļu valoda rakstu daļa 

I. Mūrniece

9.B klase

9.00 - 11:00

210.kab.

 

17.02.2017.g.

Angļu valoda mutvārdu daļa

L. Renge,

J. Černakova

9.A klase

no 11.20 (pēc grafika)

305.kab.

 

18.02.2017

 

LR4 (107.7) reportažs.

Radošās tikšanās ar rakstnieku-vēsturnieku S. Coju. ALMANAH Nr.47

Tēma: Aizraujošā Grieķija, Roma un Bizantija

Antīkās pasaules vēsture

T. Moisejeva

S. Mazurs

 

Latvijas Radio-4 (107.7)

 

Latvijas Radio 4(107.7) - Tatjana Moisejeva, Aleksej Romanovs

20.02.2017

Sapulce. Tēma Erasmus+ Latvijā

L. Renge

I. Šinkareva

T. Moisejeva

15:00

21.02.2017

Zemgales pr-tas florbola turnīrs zēniem 6.-7.kl.

A. Golmeistere

6.-7.kl.

Āgenskalna ģimnāzijā 14:00

 

21.02.2017

Diagnosticējošais darbs. Matemātika.

 

A. Silova

8.kl. skolēni

 

 

21.02.2017

Interaktīvā spēlē

"Domā un dari!"

Angļu valoda  un latviešu valoda.

J. Černakova

L. Renge

N. Podskočija

I. Bartnoviča

I. Mūrniece

M. Semjonova

L. Keiča

4.-5.kl. skolēmi

11:40

aktu zāle

21.02.2017

Angļu valodas skolotājas kursi.

RIIMC

L. Renge

A. Sokols

13:00

 

21.02.2017

Sadarbība ar Rīgas Jauno tehniķu centra

T. Moisejeva

Ramona Šmitiņa - centra direktore

15:00

 

22.02.2017

Diskusijas kluba sanāksme "PRO ET CONTRA"

Tēma: Bulling

T. Moisejeva

 

9.A kl. skolēni

17:00

ISMA

 

23.02. - 25.02. 2017

Seminārs

"Migrācija, attīstība un cilvēktiesības"

L. Renge

Rodions Šuļupovs,

Eliza Grebennikova

Olesja Hohlova

 

 

23.02.2017

Florbola fināls

A. Golmeistere

6.-7.kl.

Zolitūdes ģimnāzijā 15:00

 

23.02.2017

"Masļeņicas" atzīmēšana

Ņ.A. Kondratjeva

2-A

12:40

104.kab.

23.02.2017

IT stunda. Matemātika. 1. kl.

L. Lazareva

T. Moisejeva

1-A

401.kab.

24.02.2017

Skola 2017 izstāde apmeklējums.

Karjera.

I. Mūrniece

9.B

Kipsala

 

24.02.2017

Radošā tikšanās ar rakstnieku no Krievijas DENISU DRAGUNSKI

T. Moisejeva

8.B, 9.A

Kipsala

Radošā tikšanās ar rakstnieku no Krievijas GRIGORIJU OSTERU

T. Moisejeva

8.B, 9.A

Kipsala

Radošā tikšanās ar rakstniekiem no Krievijas

Georgijs Gupalo, Boriss Gračevskis un Tatjana Vedenejeva Rīgā.

T. Moisejeva

I. Mūrniece

8.B, 9.A, 9В

Kipsala

27.02.2017

Tikšanās ar Rīgas Etnogrāfiskā muzeja pārstāvjiem

T. Moisejeva

ERasmus+

12:00

RD

28.02.2017

Tikšanās ar Rīgas domes pārstāvjiem

T. Moisejeva

ERasmus+

12:00

RD

 

Janvāris 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.01.2017

Pedagoģiskā sēde.

Tema:

I. Šinkareva

A. Silova

skolotāji

10:00 - 14:00

214.k.

04.01.2017

Skolas metodisko komisiju kopsapulce.
 

Metodisko komisiju priekssēdētāji

skolotāji

10:00 - 14:00

214.k.

 

06.01.2017

Ziemassvētku koncerts

L. Ņemikina,

O. Gubkina,

Vl. Moisejeva

T. Moisejeva

1.-4.kl. skolēni

aktu zāle

13:20

__06.01.2017

Pasakas festivāls

M. Semjonova

N. Podskočija

I. Bartnoviča

O. Gubkina,

T. Moisejeva

1.-4.kl. skolēni

aktu zāle

13:20

janvāris 2016

Izstāde

"Rietumu puslode"

L. Bizūne

3.A kl. skolēni

1.st. halle

11.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

L. Keiča

4-B

13:00

12.01.2017

Rīgasa pilsētas skolu peldēšanas sacensības 4.-9.kl.

A. Golmeistere

4.-9.kl.

Daugavas sporta namā 9:00

 

13.01.2017

Vēstures

Rīgas pilsētas olimpiāde

9.kl. skolēni

V. Šamanova

A. Češuna

III vieta

 

 

16.01.2017

Klases audzin. sapulce

Semjonova M.J.

5.-9.kl. skolotāji

8:15

214.kab.

 

17.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

S. Hrapavicka

R. Prohorenko

7-A, 7-B

10:00

 

17.01.2017

Lekcija

Tēma:  "Drošs internets"

Pasvaldības policija

8-AB

14:25

112. kab.

 

18.01.2017

Fotografēšana

T. Moisejeva

9-A, 9-B

no 9:00

 

19.01.2017

Skolas olimpiāde

Angļu valoda

5.kl.skolēni

J. Černakova,

L. Renge,

A. Sokols

Adrians Astičs

III vieta

 

 

20.01.2017

Городская олимпиада по физике.

9-е классы

 

Vl. Ņesterenko

A. Češuna,

O. Beļska

D. Pančenko,

A. Kovaļčuks

no 9:00

47.vidusskolā

 

24.01.2017

Zemgales pr-tas sacensības Tautas bumbā zēniem

A. Golmeistere

4.-9.kl.

47. vidusskola

14:00

 

25.01.2017

Rīgas Pārdaugavas pamatskolu skatuves runas mākslas konkursa

O. Domaševska

1.-4.kl. skolēni

12:40

Aktu zāle

25.01.2017

Latvijas Radio 4(107.7) - Tatjana Moisejeva, Aleksej Romanovs

Radošā tikšanās ar rakstnieku-vēsturnieku S. Coju.

ALMANAH Nr.47

Tēma: Aizraujošā Grieķija, Roma un Bizantija

Antīkās pasaules vēsture

S. Mazurs,

T. Moisejeva,

V. Šamanova

7-9. kl. skolēni

13:20

Bibliotēka

 

26.01.2017

Tautas bumbas fināls zēniem

A. Golmeistere

4.-9.kl.

 

 

26.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

M. Semjonova

7-B

13:00

 

31.01.2017

Karjeras izvēle.

LIDO

L. Grišina,

T. Petrosjana

5-B

10:00

 

 

Decembris 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.12.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

9A, 9B, 8-A, 8B

 

 

Decembris 2016

Методический месячник искусств.

Литература, музыка, изобразительное искусство, домоводство

L. Ņemikina,

A. Ļitova,

S. Hrapavicka,

L. Grišina,

L. Bizūne,

V. Fiļins

 

 

 

02.12.2016

Радиопередача, приуроченная к Методическому месячнику искусств.

Литература, музыка, изобразительное искусство, домоводство

L. Ņemikina

D. Ivanovs

11:20

 

02.12.2016

Интерактивный урок по физике.

Vl. Ņeterenko

9.A kl.

9:50

211.kab.

 

Decembris 2016

Баннеры о великих юбилярах. С. Прокофьев, Я. Иванов, Я. Розенталь

L. Ņemikina,

 

холл 2 этажа

 

Decembris 2016

Презентация о великих юбилярах.  Айвазовский, Я. Розенталь

L. Ņemikina,

 

холл 1 этажа

 

02.12.2016

Skolēnu pašparvalde

T. Moisejeva,

L. Feldmane

5.-9.kl.

214.k.

14:20

02.12.2016

Seminars по педагогике

Irēna Šinkareva

 

9:00 - 15:00

Piņki

 

02.12.2016

Конкурс творческих работ. Сочинения о дружбе.

L. Ņemikina,

S. Hrapavicka,

A. Ļitova

5-9.kl. skolēni

   

03.12.2016

Репортаж  LR4 (107.7)

Tēma: Tikšanās ar Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas vadītāju Rainu Dūrēju

A. Romanovs,

T. Moisejeva,

R. Durēja

 

9:06

Latvijas Radio 4 "Домская площадь" 107.7

03.12.2016

Konference "Izglītības pieejamība"

Apeirons

Juris Jansons, Latvijas Republikas tiesībsargs

I. Šinkareva

A. Silova,

T. Moisejeva

10:00 - 15:00

LNB

LR4 (107.7) Efiers - 17.12.2016 - 9:06 - T. Moisejeva

02.12.2016

Радиопередача. Тема: Благотворительная акция.

S. Kaļiņina

T. Moisejeva

A. Aleksejeva,

D. Pančenko

11:20

 

06.12.2016

Ilzetes kliņģeris.

Спектакль

I. Bortnoviča,

J. Semjonovs,

T. Moisejeva

1.-3.kl.

Vecāki

Aktu zāle

13:40

06.12.2016

Stafetes "Drošie un veiklie" ,

A. Golmeistere

4.-5.kl.

47. vidusskolā

 

07.12.2016

Skolas līdzjutēju piedalīšanas Pasaules čempionātā frolrbolā.

 

A. Golmeistere

VFS

120 skolēni + 7 skolotāji

no 9.00 līdz 14:00

Arēna Rīga

 

07.12.2016

Участие (болельщики) в Соревнованиях по флорболу в рамках  Чемпионата мира.

A. Golmeistere

L. Keiča

O. Domaševska,

V. Šamanova,

T. Petrosjana,

R. Prohorenko,

J. Černakova

4-A, 4-B

5-A, 5-B

6-A, 6-B

no 9.00 līdz 14:00

Arēna Rīga

 

07.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

L. Lazareva

1-A

9:50

konferenc-zāle

07.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

N. Rutjana

1-B

10:40

konferenc-zāle

07.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

J. Vaļejeva

1-C

11:40

konferenc-zāle

07.12.2016

Генеральная репетиция спектакля "Снегурочка из Лукоморья"

L. Ovsijenko,

T. Moisejeva

2-B

Aktu zāle

12:40

 

08.12.2016

Sacensības. Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

6A, 6B, 7-A, 7-B

 

 

08.12.2016

Музыкально-поэтическая гостиная. Тема: Слово о дружбе

L. Ņemikina,

S. Hrapavicka,

A. Ļitova

5-9.kl. skolēni

13:40

 

08.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

Ņ. Kondratjeva

 

2-A

9:50

konferenc-zāle

08.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

L. Ovsijenko

2-B

10:40

konferenc-zāle

08.12.2016

Урок-презентация по

Lego-роботике

T. Moisejeva

Lego-skolotājs

T. Mezrina

2-C

11:40

konferenc-zāle

 

08.12.2016

Экскурсионная программа. Рождественская Рига

S. Mazurs

6-A, B

13:00

 

09.12.2016

Muzikālais starpbrīdis

L. Ņemikina

1.-6.kl. skolēni

11:20

2.stava halle

09.12.2016

Fizikas stunda ar datoriem.

Vl. Ņesterenko

9.B.kl. skolēni

211.kab.

decembris 2016

Izstāde

"Rietumu puslode"

L. Bizūne

3.A kl. skolēni

1.st. halle

 

decembris 2016

Izstāde

 

V. Fiļins

skolēni

2.st. halle

 

decembris 2016

Izstāde

"Adbente"

 

L. Grišina

 

1.st. halle

 

13.12.2016

Sacensības. Fināli basketbolā.

A. Golmeistere

 

 

 

13.12.2016

Музыкальная перемена

L. Ņemikina

4.-9.kl. skolēni

11:30

холл 2 этажа

 

13.12.2016

Rīgas pilsētas fināls stafetēm „Droši un veiklie".

A. Golmeistere

stafešu komanda 4.-5.kl. skolēni

Rīgas 15. vidusskolā

14:40

 

13.12.2016

Skolēnu padomes sanāksme.

Tēma: Рождественская ярмарка.

Laura Feldmane

4.-9.kl.

14:20

214. kab.

 

14.12.2016

ART-stunda

L. Bizūne

3.A kl. skolēni

307.kab.

15.12.2016

Интеллектуальная викторина. Что? Где? Когда?

A. Ļitova

6.kl. skolēni

   

16.12.2016

Видеопостановка - генеральная репетиция

"Снегурочка из Лукоморья"

L. Ovsijenko,

T. Moisejeva,

O. Gubkina,

L. Ņemikina

 

2-B

Aktu zāle

8:00

16.12.2016

Jaungada pasaka

Спектакль

"Снегурочка из Лукоморья"

L. Ovsijenko,

O. Gubkina,

L. Ņemikina

T. Moisejeva

1.ABC, 4.AB kl.

Vecāki

Aktu zāle

12:40

16.12.2016

Jaungada pasaka

"Снегурочка из Лукоморья"

L. Ovsijenko,

O. Gubkina,

L. Ņemikina

T. Moisejeva

2.ABC, 3.ABC kl.

Vecāki

Aktu zāle

13:40

16.12.2016

Новый год по-английски.

Christmas Lesson

J. Černakova,

L. Renge

1.A, 5.B

9:50

304 kab.

 

18.12.2016

Sacensības.

Balles dejas.

Baltic Grand Prix 2016

 

O. Gubkina

Sofija Maceika

Grigorijs Gaiduks

I vieta

Grigorjevs D.

Mickeviča V.

II vieta

Kipsala

19.12.2016

Labdarības koncerts

Рождественская благотворительная акция - концерт - интерактив с Дедом морозом.

S. Kaļiņina,

L. Ņemikina,

T. Moisejeva,

O. Gubkina,

Bērns palīdz bērnam

1.-9.kl. skolēni

12:40

deju zāle

19.12.2016

Педагогический совет.

Tēma: Результаты успеваемости учеников 1-4-х классов.

I семестр 2016/2017 уч.г.

Administrācija

skolotāji

214.kab.

8:15

 

19.12.2016

Педагогический совет.

Tēma: Результаты успеваемости учеников 5-9-х классов.

I семестр 2016/2017 уч.г.

Administrācija

skolotāji

214.kab.

14:30

 

20.12.2016

Ziemassvētku tirdziņš

 

 

T. Moisejeva,

skolēnu pašpārvalde,

skolotāji,

vecāki

1.-9.kl.

sporta zālē

9:00 - 11:00

20.12.2016

Ziemassvētku pasākums

N. Podskočija

M. Semjonova,

 

 

301 kab.

21.12.2016

Klases stundas pēc saraksta

       

21.12.2016

Jaungada pasaka  - праздник

 

T. Moisejeva

 

2-A, 2-B, 2-C

9:30

aktu zāle

 

21.12.2016

Jaungada pasaka  - праздник

T. Moisejeva

 

1-A, 1-B, 1-C

10:50

aktu zāle

 

21.12.2016

Jaungada pasaka  - интерактив

T. Moisejeva

 

3-A, 3-B, 3-C, 4-A, 4-B,

12:00

aktu zāle

 

21.12.2016

Jaungada diskotēka

T. Moisejeva

 

5-A, 5-B

15:00 - 17:00

aktu zāle

 

21.12.2016

Jaungada diskotēka

T. Moisejeva

 

6-A,B, 7-AB, 8-AB, 9-AB

18:00 - 20:30

aktu zāle

 

28.12.2016

Заседание методического совета

A. Silova

руководители методических объединений

10:00 - 13:00

 

Novembris 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.11.2016

Skolas olimpiāde. Bioloģija

A. Silova

D. Jariga

S.Klemenko

O. Beļska

Ņ. Maceika

A. Češuna

8:15 - 9:40

214.kab.

04.11.2016

Kinoseanss.

Kolektīva "Metelica" uzstāšanās programma "Skanēja mūzika no ekrāna".

T. Moisejeva,

L. Ņemikina

Kl. audzin.

4.-9.kl.

14:00

Kinoteātris

"Splendid Palace"

04.10.2016

Latviešu valodas 3.atklātā konkursā.

N. Podskočija

3. - 4. klašu skolēnu

89.vsk

08.11.2016

Skolēnu pašpārvalde

Tēma: Lāčplēša diena

T. Moisejeva,

Laura Feldmane

4.-9.kl.

14:20

214. kab.

10.11.2016

Procter & Gamble. Seminars.

A. Silova

6.A, 6B kl.

214. kab.

11.11.2016

Lāčplēša diena skolā

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska,

Skolēnu pašpārvalde,

T. Petrosjana

1.-9.kl.

no 9:00 līdz 14:20

skolā

15.11.2016

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska izstāde

L. Bizūne

klases audz.

1.-9.kl.

 

17.11.2016

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska interaktīvā darbnīca.

Koncerts.

Tēma: Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena 

98 gadi.

T. Moisejeva,

L. Ņemikina,

O. Gubkina,

L. Feldmane

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl.

(pēc grafika)

no 9:00 lidz 14:00

dēju zāle + aktu zāle

 

 

22.11.2016

Ilzetes kliņģeris

I. Bortnoviča,

J. Semjenova,

T. Moisejeva

1.-3.kl.

Vecāki

Aktu zāle

23.11.2016

Skolēnu pašpārvalžu konference. Tēma: "Skola - līdzdalības starts atbildīgai sabiedrībai"

T. Moisejeva

D.Pančenko,

L. Tesnovs

13:00 - 18:30

Pamatskola "Rīdze"

(Kr.Valdemāra iela 2)

 

24.11.2016

Atvērto durvju diena

Skolas administrācija, klašu audzinātāji, priekšmetu skolotāji

Vecāki

no 17.00

līdz 19.00

Skolā

 

24.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

6-A, 6-B

 

 

25.11.2016

Bioloģijas 39. Pilsētas olimpiādes otrā posma

Anna Silova

Darja Jariga

Olga Beļska

Alina Češuna

 

10:00

211. kab. 

25.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

5-A, 5-B

 

 

26.11.2016

Sacensības.

Balles dejas.

"Baltijas Zvaigznītes"

O. Gubkina

Ruslans Remeņecs

I vieta

Sportu un deju centrs Viktorija

Turība

26.11.2016

Sacensības.

Balles dejas.

Rudens Kauss

O. Gubkina

Sofija Maceika

Grigorijs Gaiduks

I vieta

 

Sportu un deju centrs Viktorija

Turība

26.11.2016

Konference LAPRJAL

Irina Kozlova

J. Vaļejeva,

A. Ļitova

10:00 - 15:00

40. vidusskola

 

29.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

7-A, 7-B

 

 

30.11.2016

Izglītības un zinatnes ministrijas reģionala konference.

Tēma: Tagad!

Irēna Šinkareva

 

10:00 - 15:00

Turība

 

30.11.2016

Sacensības.Basketbols - zēni.

A. Golmeistere

6-A, 6-B, 7-A, 7-B

 

 

Oktobris 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

10.-26.10.2016

Karjeras nedēļa 2016

I. Mūrniece

   

01.- 14.10. 2016

Konkurss

"Zīles zoodārzam" 

I vieta - 3.B

II vieta - 3.A

III vieta - 4.B

L. Grišina

1.-9.kl.

 

04.10.2016

Karameļu fabrikas apmeklējums Karjeras nedēļas ietvaros

V. Šamanova,

T. Petrosjana

5.A, 5-B kl.

no 9:00 līdz 12:45

Jēlgava

 

 

04.10.2016

Konkurs. Latviešu valoda.

N. Podskočija

 

80.vsk

 

04.10.2016

Rīgas Pārdaugavas pamatskola koordinē stratēģiskas partnerības projektu Erasmus +

L. Renge

 

Portals E-skola

www.e-skola.lv/public/79103.html

05.10.2016

Skolotāja profesija. Ēnu diena veltīta Starptautuskajai skolotāju dienai.

J. Horoveca

T. Moisejeva

9.B kl., 9.A kl

 

1.-4.kl.

no 9:00 līdz 12:20

05.10.2016

Koncerts skolotājiem, kas veltīts Starptautuskajai skolotāju dienai

J. Horoveca

L. Ņemikina

T. Moisejeva

Skolotāji

12:20

2. stāvs

 

05.10.2016

Fotogrāfēšanās

T. Moisejeva

1.-9.kl

no 9:00 līdz 14:45

deju zāle

 

05.10.2016

Vecāku padome

Administrācija

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

A. Silova

Klases pārstāvis

 

214. kab.

18:00

 

06.10.2016

Mācību trauksme.

Administrācija

1.-9.kl.

214. kab.

18:00

 

07.10 - 21.10.2016.g.

 

Miniizstādes atklāšana.

Tēma: "Dažādās profesijas"

L. Bizūme

     

07.-10.10.2016

Ekskursija - "Puškinam pa pēdām"

L. Renge,

I. Mūrniece

7.-9.kl.

Krievija

 

10.10.2016

Informatīvā sanāksme

Administrācija

Skolotāji

214. kab.

8:15

 

10.10.2016

Miniizstādes atklāšana.

Tēma: "Dažādās profesijas"

L. Bizūne

1.-9.kl. skolēni

1. stāvs

10.10.2016

Mācību iestādes apmeklēšana.

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža

 

9-A, 9B kl.

(15.skolēni)

Z.G. Semjonova

Rīga. Graudu iela 68.

10:30

 

10.10.2016

Karjeras nedeļa 2016.

Atklāšanas pasākums spēlē.

Tēma: "Pilsētas medības"

I. Mūrniece,

T. Moisejeva

9.-A, 9.-B kl. skolēni

Rīgas Kongresu nams

13:00

11.10.2016

Kolāžas veidošana

Kases stunda.

Tēma: "Skatiens nākotnē"

L. Lazareva

1.A

 

11.10.2016

Ekskursija uz mācību iestādi RSU

 

I. Mūrniece,

L. Bizūne

9.-A, 9.-B kl. skolēni

RĪGAS STRADIŅA UNIVERSITĀTE

12.10.2016

Tikšanās ar Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas vadītāju Rainu Dūrēju

LR4 (107.7)

I. Mūrniece,

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

9-A,B

112.kab.

11:40

Latvijas Radio 4 "Домская площадь" 107.7

12.10.2016

Экскурсия в Музей медицины

Domaševska O.I.

4-A

   

13.10.2016

Ekskursija uz LNB. Imantas filiālbibliotēka

Tēma: Bibliotekāra darbs

T.N. Mezrina

T. Moisejeva

2-C

10:00

 

13.10.2016

Ekskursija uz TSI

A. Sokols

9-B

TSI

10:00

13.10.2016

"Profesiju sīrups"

Rīgas pilsētas vispārizglītojošo skolu 4.klašu skolēnu Karjeras pēcpusdiena.

Keiča L.V.

4-A, 4-B

Friča Brīvzemnieka pamatskola

17.10.2016

Ekskursija uz veterināro klīniku

L. Lazareva

1.A

 

18.10.2016

Tikšanās ar vecākiem

"Visi darbi ir labi, izvēlies pēc savas gaumes"

L. Lazareva

Rogača M. - bērnu medmāsa

Rogačs Vl. - spridzinātājs

Demjanenko Al. - programmētājs

Skangals A. - televīzijas operators

1.A

 

18.10.2016

Interaktīva programmēšanas darbnīca "Ievads programmēšanā  -  iespēja Jūsu skolēniem"

T. Moisejeva

I. Mūrniece

8-A, 8-B,

9-A, 9-B

214.kab.

10:00 - 13:00

Interaktīva programmēšanas darbnīca "Ievads programmēšanā  -  iespēja Jūsu skolēniem"

19.10.2016

"Profesiju sīrups"

"Tirdzniecības joma"

Iveta Mūrniece, J.Horoveca,

T. Moisejeva,

Liena Bizūne

 

L. Feldmane,

J. Semjonovs, An. Teplova,

M. Arluskaite, O. Beļsja,

D. Jariga,

A. Strelkova,

A. Rahlina,

I. Javica

Ziemeļvalstu ģimnāzija, P. Lejiņa iela 12, Rīga

19.10.2016

Draudzības vakars

S. Hrapavicka,

L. Ņemikina

Puškina biedr.

 

LNB

14:00

 

20.10.2016

Starp. proekts. Erasmus +

Ķīmija + Mūzika

T. Moisejeva,

L. Renge,

L. Ņemikina

8-A

 

20.10.2016

Miniizstādes skolā

Zīmēšanas pulciņš "VARAVĪKSNE"

L. Bizūne

 

1.2.3.stāvs - halle

21.10.2016

Pilsētas olimpiāde. Latviešu valoda.

I. Mūrniece,

M. Semjonova

I. Gorškovs

   

21.10.2016

Ekskursija uz RPP (Rīgas pašvaldības policijas) Centra pārvaldi un RPP muzeju.

L. Renge,

J. Černakova

8-A, 6-A

Hanzas ielā 7, Rīga

 

24.10.2016

Cūkmena diplomu izsniegšana

L. Grišina

1-ABC

 

24.10.2016

MK un MJ sēde

A. Silova

skolotāji

10:00

 

25.10.2016

Metodiska padome

Tēma: 5.kl. skolēni

A. Silova

skolotāji

10:00

214.kab.

 

24. - 28.10. 2016

Development and Implementation of Innovative Methods of Teaching Math,
Science and languages in the Multicultural European Classroom to Increase Student
Literacy and Prevent Early School Leaving

2015-1-LV01-KA219-013422

Theme: Teaching tool or approach in education of migrant students.

L. Renge,

T. Moisejeva

I. Šinkareva

J. Černakova

L. Bizūne

L. Lazateva,

L. Ņemikina

1-A,

8-A,

A. Gasperovičs

GYMNASIO PALOURIOTISSAS.  Cyprus.  Nicosia

25.10.2016

Optika

 

skolotāji

201.kab.

no 10:00

 

Septembris 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

1.septembris 2016.g.

Zinību diena 2016./2017.m.g.

Ņemikina L.S.,

T. Moisejeva,

J. Horoveca,

I. Mūrniece, L. Bizūne, L. Grišina, L. Lazareva, N. Rutjana, J. Vaļejeva

skolēni, vecāki, skolotāji

Skolas pagalms

plkst. 9:00

02.09.2016.

Attīstošās adaptācijas nodarbības pirmklasniekiem.

Z. Semjonova

1.A, 1.B., 1C,

vecāki

11:40

 

05.09.2016.g.

Atbalsta komisijas sēde

A. Pipare

 

S. Kaļiņina,

S. Dote,

Z. Semjonova,

V. Faļko,

J. Kudrjavceva, N. Avercevs, V. Bļodniece

11:30

 

06.09.2016.

Pirmklasnieku adaptācija, iepazīšanas ar skolas telpām: bibliotēku, fizikas, informātikas, bioloģijas kabinetu, aktu un sporta zāli.

S. Kaļiņina,

T. Zaščirinska

1.A, 1.B., 1C

 

 

07.09.2016.

Attīstošās adaptācijas nodarbības pirmklasniekiem.

Z. Semjonova

1.A, 1.B., 1C,

vecāki

11:40

 

07.09.2016.g.

Dzejas diena 2016.

Tikšanās ar latviešu dzejniekiem.

Встреча с поэтами Латвии.

Журавлев, Вдова Пикуля В., М. Рубина, Приеденя...

T. Moisejeva,

S Mazurs,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

skolēni

7.A, 7.B kl.

Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Pūce"

15:00

 

08.09.2016.

Pirmklasnieku adaptācija, iepazīšanas ar skolas telpām: bibliotēku, fizikas, informātikas, bioloģijas kabinetu, aktu un sporta zāli.

S. Kaļiņina,

T. Zaščirinska

1.A, 1.B., 1C

 

 

08.,09.,10. 09.2016.

3. Starptautiskā zinātniskā konference.

Tēma: Valodu kontakti un kontrasti.

LU,

Ventspils augstskola

I. Šinkareva, T. Moisejeva

 

15.-26. 09.2016.

Starptautiskā zinātniskā konference.

LAPRYL

Sankt-Pēterburgā

T. Moisejeva

 

09.09.2016.

Fiziskā aktivitāte skolēniem "Dinamiskā pauze stundas laikā".

A. Pipare

1.A, 1.B., 1C

 

 

09.09.2016.g.

Radiopārraide veltīta J.Rainim

Latviešu valodas skolotāji.

I. Bortnoviča

     

12.09.2016.

Attīstošās adaptācijas nodarbības pirmklasniekiem.

Z. Semjonova

1.A, 1.B., 1C,

vecāki

11:40

 

13.09.2016.

Pirmklasnieku adaptācija, iepazīšanas ar skolas telpām: bibliotēku, fizikas, informātikas, bioloģijas kabinetu, aktu un sporta zāli.

S. Kaļiņina,

T. Zaščirinska

1.A, 1.B., 1C

 

 

14.09.2016.

Fiziskā aktivitāte skolēniem "Dinamiskā pauze stundas laikā".

A. Pipare

1.A, 1.B., 1C

 

 

15.09.2016.

Fiziskā aktivitāte skolēniem "Dinamiskā pauze stundas laikā".

A. Pipare

1.A, 1.B., 1C

 

 

16.09.2016.g.

Ekskursijas diena

T. Moisejeva, klases audz.

1.-9.kl.

Latvijas televīzija

L. Lazareva

1-A

Latvijas televīzija

Latvijas Dabas muzejs

J. Vaļejeva,

A. Pipare

1-C

VID Muitas pārvaldes Rīgas brīvostas MKP apmeklēšana

L. Renge

8-A

Latvijas Saules muzejs

N. Rutjana

1-B

19. -23. 09.2016

Olimpiskā nedēļa

A. Golmeistere, T. Zaščirinska,

A. Pipare,

V. Bļodniece

1.-9.kl.

 

 

30.09.2016.g.

Pirmklasnieku iesvētības

T. Moisejeva

T. Zaščirinska,

L. Bizūne,

A. Pipare,

L. Ņemikina,

V. Bļodniece,

S. Kaļinina

 

J. Horoveca

1-A,B,C kl.,

vecāki

No 10:00 līdz 14:00

septembris  2016

DABAS IZSTĀDE 2016

Выставка даров природы

L. Grišina

1.-4.kl.

холл 1 этажа

30.09.2016.g.

Latvijas Valsts Arhīvs

Посещение Государственного архива в рамках недели карьеры.

 

I. Mūrniece

9.-B

LVA ēka Skandu ielā 14. Kurzemes prospektā 5.

30.08. 2016.g.

Pedagoģiska sēde

Administrācija

skolotāji

10:00

214.kab.

30.08. 2016.g.

Mēģinājums

Moisejeva T.V., Horoveca J.S., Ņemikina L.S.

 

11:00

 

29.08. 2016.g.

Mēģinājums

Horoveca J., Ņemikina L.S.

 

11:00

 

25.08. 2016.g.

Kabinetu skate

A. Silova

T. Moisejeva,

J. Kudrjavceva

skolotāji

no 10:00

 

24.08. 2016.g.

Kabinetu skate

I. Šinkareva,

A. Silova,

J. Kudrjavceva

skolotāji

no 10:00

 

 

22.08. 2016.g.

Skolotāju informatīvā sapulce.

 

I. Šinkareva,

A. Silova

skolotāji

10:00

214.k.

 

22.- 24.08. 2016.g.

eTwinning: metode, IKT rīki, sadarbība.

ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomās Erasmus+
aktivitātes eTwinning profesionālās pilnveides seminārs

T. Moisejeva,

L. Renge

LR4 (107.7)

Siguldā

Sigulda 2016. E-twinning

26.09. - 30.09. 2016.

Atslābinoša un relaksējoša stunda skolotājiem.

 

 

N. Avercevs,

S. Dote,

Z. Semjonova,

A. Pipare

skolas skolotāji

 

 

Jūnijs 2016

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

22.- 24.08. 2016.g.

eTwinning: metode, IKT rīki, sadarbība.

ES programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomās Erasmus+
aktivitātes eTwinning profesionālās pilnveides seminārs

T. Moisejeva,

L. Renge

 

Siguldā

01.06.2016.g.

Konsultācija - valsts pārbaudes darbiem 9. klasēs.

Krievu valoda

S. Hrapavicka

9.Akl.

 

no 10:00 līdz 11:30

204.kab.

 

01.06.2016.g.

Eksāmens riteņbraucēju tiesību iegūšanai.

 

L. Grišina

CSDD - L. Lace

4.-9.kl.

no 10:00

211.kab.

02.06.2016.g.

Armēņu Pareizticīgo baznīca

Радиопередача на волнах Латвийского  радио LR4 (107.7) - слушать - 9 июля 2016 г. - 8:36.

S. Mazurs,

T. Moisjeva

 

no 12:00 - līdz 15:00

 

02.06.2016.g.

Eksāmens

krievu valodā

(rakstu daļa)

V.Šamanova

9.Akl.

plkst. 9.30

10.00-13.20

214.kab.

I. Šinkareva

S.Hrapavicka

A. Ļitova

03.06.2016.g.

Eksāmens

krievu valodā

(mutvārdu daļa)

S.Hrapavicka

9.Akl.

plkst. 8.30

9:00

214.kab.

I. Šinkareva

S.Hrapavicka

A. Ļitova

06.06.2016.g.

Konsultācija - valsts pārbaudes darbiem 9. klasēs.

Latvijas vēsture

V. Šamanova

9.Akl.

 

no 10:00

301.kab.

 

07.06.2016.g.

Eksāmens

Latvijas vēsturē

M.Semjonova

9.Akl.

plkst. 9.30

10.00-12.35

214.kab.

I. Šinkareva

V. Šamanova

G. Murtazina

N. Rutjana

10.06.2016.g.

Izlaidums 2016.

 

J. Horoveca,

T. Moisejeva,

L. Ņemikina,

M. Smarško

I. Freimane,

T. Petrosjana

Vl. Moisejeva

9.A kl.

vecāki

13:00

Aktu zalē

22.06.2016.g.

Vaivari - Rīga - Erasmus +

 

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

L. Grišina

 

Jūrmala

   

 

 

21.02.2017. J. Černakova 4-5.kl.

Ирина Вахитова - 16.02.2017

 

  

 

8 decembris 2016TJUZ. Sākumskolas pasākums latviešu valodā. Ilzetes kliņģeris. Ilzetes kliņģeris

 

 

 

    19.11.2017

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

Counter CO.KZ