2017./2018.m.g.

Pārdaugava atpakaļ Jūnijs 2018 Maijs 2018 Aprīlis 2018 Marts 2018 Februāris 2018 Janvāris 2018 Decembris 2017 Novembris 2017 Oktobris2017 Septembris 2017Karjera 2017/2020

 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017./2018. mācību gads
 

Jūnijs 2018 Maijs 2018 Aprīlis 2018 Marts 2018 Februāris 2018 Janvāris 2018 Decembris 2017 Novembris 2017 Oktobris 2017 Septembris 2017

 

MAIJS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.05.2018

Радиопередача, посвященная 4 мая

V. Šamanova

K.Ulitova,

A.Šmins

9:50

 

03.05.2018

MATES DIENA 2018

Koncerts.

Праздничное поздравление, приуроченное Дню Матери.

 

L. Ņemikina,

O. Gubkina,

A. Ļitova,

T. Moisejeva,

D. Ivanovs

 

Aktu zāle

13:20

07.05.2018

Informatīvo sanāksme.

Tēma: Zemgales priekšpilsēta.

Administrācija

Alisa Zaļite - LU

 

8:15

214.kab.

 

07.05.2018

Семинар по профориентации.

1 встреча.

A. Gerasimova

9.A, 9.B

9:00

214.kab.

08.05.2018

FUTBOLA  DIENA

A. Golmeistere

4.A - 4.B

9:00

4.A - 4.C

9:20

4.C - 4.B

9:40

5.A - 5.B

9:50

6.A – 6.B

10:20

7.A – 7.B

10:40

Uzvarētāji 5.-6.-7.kl.

 

11:00

Apbalvošana

11:35

maijs 2017

Aļonas Samuilovas darbu izstāde

L. Bizūne

4.A

1.st.

08.05.2018

Florbols 8.-9. Klasēm

A. Golmeistere

 

9:00

Zemgales priekšpilsētas florbola sacensības fināls

Fināls par 3.- 4.vietu

III vieta

8.A - 8.B

11:40

9.A - 9.B

12:00

Fināls par 1. – 2.vietu

8.kl.2.v. – 9.kl.2.v.

12:20

8.kl.1.v. –9.kl.1.v.

12:40

Apbalvošana

8-9. kl. sk.

13:00

08.05.2018

„Aizraujošā zinātne” - Fizika.

I. Mūrniece,

T. Petrosjana

6.A - 12:30

6.B - 13:20

112.kab.

09.05.2018

Ģen. mēģinājums

Tēma:

Pasāka "Золотая табакерка"

L. Ovsijenko,

O. Gubkina,

L. Ņemikina,

T. Moisejeva,

A. Silova

3.B,

Vokal. stud., Horeogr. studija.

11:40 - 14:30

Aktu zālē

09.05.2018

Zemgales priekšpilsētas Tautas bumbas sacensība

A. Golmeistere

Tautas bumbas  komanda

 

10.05.2018

Zemgales priekšpilsētas Stafetes  sacensība

A. Golmeistere

   

10.05.2018

8.b klases vecāku sapulce

M. Semjonova

8.b klases vecāki

18:00

302.kab.

 

10.05.2018

Izzini ILUSTRATORA un MĀKSLINIEKA profesiju!„Iepazīsti savas spējas! Gūsti pieredzi”
 

I. Mūrniece,

N. Rutjana,

J. Vaļejeva

2.C - 9:00 - 9:40
2.A -
9:50-10:30
2.B -
10:40-11:20

210.kab.

15.05.2018

„Aizraujošā zinātne” - Fizika.

Inese Mieriņa,

I. Mūrniece,

T. Petrosjana

9.A - 12:30

9.B - 13:20

112.kab.

16.05.2018

Pēdsēde.

Tēma: 9.klašu skolēnu sekmju rezultāti un skolas apmeklējums uz mācību gada beigām.

 

A. Silova

9.kl. skolotāji

14:10

214. kab.

 

18.05.2018.g.

Pēdējais zvans 9.klasēm

T. Moisejeva,

L. Ņemikina

O. Gubkina

L. Bizūne

L. Renge

A. Zelmene

9.kl.

6.-7.-8.kl.

1.kl.

vēcāki

Aktu zālē

12:00

22.05.2018

 

Lekcija.

Tēma: Reproduktīva veselība.

J. Kudrjavceva

 

6.A, 6.B kl. meit.

210.kab.

13:30

7.A, 7.B kl. zēni.

112.kab.

13:30

23.05.2018

Teātra pasāka.

"Золотая табакерка"

L. Ovsijenko,

O. Gubkina,

L. Ņemikina,

T. Moisejeva,

A. Silova

3.B kl. skolēni

Vokal.stud., Horeogr. st.

1.-5.kl. skolēni

Aktu zāle

13:20

 

 

 

24.05.2018

Ekskursijas diena 2018

T. Moisejeva

kl. audzin.

1.-8.kl.

pēc grafika

 

Latvijas Botāniskais dārzs

L. Keiča

1.B kl.

9:30 - 15:00

Jelgava

O. Domaševska,

J. Vaļejeva

1.A kl.

2.C kl.

Rūjieni

Rūjienas saldējums

L. Grišina,

N. Rutjana

2.A,

2.B

10:00 - 16:30

Tukuma novads. Slampes pagasts "Vidus Vecvagaros" Cinevilla

Ž. Doroščonoka

Rūjieni - Vidzeme

R. Prohorenko,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

7.B,

8.A,

8.B

Babītes pagasts.

"Benūžu - Skauģi"

Ceptuve "Lāči"

G.N. Murtazina

4-A

8:45 - 15:00

Ķekava

L. Ovsijenko

3.B

10:30 - 16:00

Tartu. Igaunija. Centrs Ahhaa

R. Azimov

5.A

7:00 - 22:00

Bīriņi, Saulkrasti.

SIA Rāmkalnu sukāžu ražotne.

V.A. Šamanova,

T. Petrosjana

6.A,

6.B

9:00 - 16:30

Tervetes dabas parks

L. Bizūne

5.B

Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzejs

Ņ.A. Kondratjeva

3.A

9:00 - 13:00

 

Rīgas Ziepju darbnīca

R.V. Gukova

4.C

9:30 - 12:30

Rīgas Zooloģisko dārzs

Meža pr. 1.

T.N. Mezrina,

I. Bortnoviča

3.C

9:00 - 14:00

 

V. Plūdoņa muzejs.

Bauskas novads, Ceraukstes pagasts Lejniekos

J.A. Černakova

D. Kņaze

7.A

10:00 - 16:00

24.05.2018

Koncerts. Ansamblis "ЛИК"

Krevija - Novgorods.

T. Moisejeva,

L. Ņemikina

4.-9.kl.

Maskavas nams

16:00

25.05.2018

Ekskursija.LVM dabas parks Tērvetē.

Latvijas Meža dienas

L. Keiča

1.B kl. skolēni

08:30

28.05.2018

Pēdsēde.

Tēma: 1.- 4. klašu skolēnu pārcelšana nākamajā klasē.

 

A. Silova

1.-4.kl. skolotāji

8:15

214. kab.

 

29.05.2018

Pēdsēde.

Tēma: 5.- 9. klašu skolēnu pārcelšana nākamajā klasē.

 

A. Silova

5.-8.kl. skolotāji

14:10

214. kab.

 

30.05.2018

Izrāde "Pelnrušķīte"

M. Semjonova

1.B, 2.A, 2.B, 2.C

 9:50

aktu zālē

 

31.05.2018

Radoša diena

T. Moisejeva,

kl. audz.

1.-8.kl. skolēni

no 9:00

 

maijs 2018

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

Skolotāja pašnovērtēšana forma

2017./2018.m.g.

A. Silova

skolotāji

līdz - pēc grafika

 

2018

Republikas

apzaļumošanas

PROJEKTS

2018

L. Grišina

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni, vēcaki

Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Italy 2018

Turkey
Turkey
Poland
Latvia
 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

APRĪLIS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

aprīlis 2018

Lieldienas svētki "Pārdaugavā"

L. Bizūne,

L. Lazareva,

interešu izgl. skolotāji

   

aprīlis 2018

Lieldienas svētki izstāde  "Raibaļas"

L. Grišina

Pulciņš "Ritums"

 

 

04.04.2018

Lieldienas svētku pasākums kopā ar bērnudārza audzēkņiem "Vadakstīte".

L. Keiča,

T. Moisejeva

1.B

9:30

09.04.2018

Ģenerālais mēģinājums "Zvaigžņu lietus".

Anna Aļeksejeva

Skolēnu padome

T. Moisejeva

1.-9.kl. skolēni

Aktu zāle

14:00 - 16:30

 

10.04.2018

Talantīgo skolas skolēnu  konkurss

"Zvaigžņu lietus" - "Звёздная россыпь"

Anna Aļeksejeva

Skolēnu padome

T. Moisejeva

M. Smarško

L. Ņemikina

Laura Feldmane

Leonards Tesnovs

1.-9.kl. skolēni

Aktu zāle

13:20

 

10.04.2018

Restorans Mc Donalds

L. Renge

I. Mūrniece

9.A kl. skolēni

11:00

12.04.2018

Slokas dzīvnieku patversme apmeklēšana

A. Zelmene

9.B kl. skolēni

Jūrmalā

12.04.2018

VAS "Latvijas dzelzceļš" koncernā - Rīgā

M. Semjonova

I. Mūrniece

9.8 kl. skolēni

9:00 - 14:00

12.04.2018

Teātra muzejs - ekskursija. Dzintra Kņaze 7.A  

12.04.2018

Vecāku sapulce

J. Černakova

skol. vecāki

17:00

304. kab.

 

13.04.2018

Beidzās ekoloģiskā akcija "Baterejas"

L. Grišina,

Zaļā josta

klases audzinātāji

skolēni, skolotāji, vecāki

skolā

16.04.2018

Skolot. sanāksme

Administrācija

Skolotāji

8:15

214.kab.

 

17.04.2018 - 30.04.2018

Projektu darbs un projektu izstāde
"Genius Disadvantegous Famous
Musicıans in the World".
 

L. Renge,

J. Černakova

8.A, 8.B, 7.A,7.B

3.st. Erasmus+ 2014-2016

no 20.04.2018 līdz 08.05.2018

Konkurss "Leļļu māja - 6"

 

III vieta

L. Grišina

L. Bizūne

Pulciņš "Ritums"

Rīgas jauno tehniķu nams

20.04.2018

Bioloģijas stunda. Praktiskais darbs.

Tēma: Ķērpji - bioindikatori.

   

 

 

20.04.2018

Ekskursija.

Metāla konstrukcijas firma

"NT GRUP"

Anna Zelmene

N. Tesnovs.

9.B kl. skolēni  

21.04.2018

Metodiska  filma „Bille”

L. Renge,

J. Černakova

9.A, 7.A

Kinoteātris „Splendid Palace”

 

23.04.2018

ZINĀTNISKAIS TEĀTRIS
Interaktīvas zinātniskās izrādes bērniem
 

Karjeras attīstības atbalsta pasākums
„Aizraujošā zinātne”

5.-8.kl.

Vladislavs Šavlovskijs - laboratorium.lv

 

I. Mūrniece

9.50-10.30 - 5.b
10.40-11.20 - 6.a, 5.a
11.40-12.20 - 6.b
12.30-13.10 - 8.a, 7.a
13.20-14.00 - 8.b, 7.b

214. kab.

no 12.04.2018

Žoga pamatnes sagatavošāna apkart skolas krumajem

L. Grišina

V. Filins

Pulciņš "Ritums", Kokapstrādes pulciņš

 

 

25.04.2018

Vecāku sapulce 9.A klasē

L. Renge

Vecāki 9.A kl.

18:00

305.k.

 

27.04.2018

Rīgas FLORBOLA skolēnu spēlēs A. Golmeistere Skolas florbola komanda   

27.04.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums
„Aizraujošā zinātne”

3.-4.kl.

I. Mūrniece

9.50-10.30 - 4.c
10.40-11.20 - 3.b
11.40-12.20 -3.c, 4.b
12.30-13.10 - 4.a
13.20-14.00- 3.a

112. kab.


 

28.04.2018

Lielā TALKA

L. Grišina

1.-9.kl. skolēni

 

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Italy 2018

Turkey
Turkey
Poland
Latvia
 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2018

Republikas

apzaļumošanas

PROJEKTS

2018

L. Grišina

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni, vēcaki

Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

MARTS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

marts 2018

Ekoloģiskā akcija - izlietoto bateriju vākšana L. Grišīna 1.-9. kl.skolēni

24.02.2018 - 04.03.2018

Dalība Starptautiskajā projektā Erasmus+ "Katrs skolēns ir īpašs".

"EVERY STUDENT IS SPECIAL"

FERMI HIGH SCHOOL MONTESARCHIO

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

M. Semjonova,

S. Dote,

L. Bizūne,

V. Faļko

Itālijā

FERMI HIGH SCHOOL MONTESARCHIO

Erasmus+ 2014-2016

01.03.2018

Diagnosticējošais darbs

valsts valodā (rakstu daļa)

T. Petrosjana,

I. Mūrniece,

A. Zelmene

A. Silova

6.A kl.

9:00 - 10:30

112. kab.

01.03.2018

Diagnosticējošais darbs

valsts valodā (rakstu daļa)

S. Hrapavicka

I. Mūrniece,

A. Zelmene

A. Silova

6.B kl.

9:00 - 10:30

204. kab.

01.03.2018

Diagnosticējošais darbs

valsts valodā (mutvārdu daļa)

I. Mūrniece,

A. Zelmene,

N. Podskočija,

A. Silova

6.A kl.

Pēc rakstu daļas

205. kab.

306. kab.

01.03.2018

Diagnosticējošais darbs

valsts valodā (mutvārdu daļa)

I. Mūrniece,

A. Zelmene,

I. Bortnoviča,

A. Silova

6.B kl.

Pēc rakstu daļas

205. kab.

306. kab.

06.03.2018

Diagnosticējošais darbs

Dabaszinībās

S. Hrapavicka,

T. Petrosjana,

A. Silova

6.A kl.

09:00 - 09:40

204. kab.

06.03.2018

Diagnosticējošais darbs

Dabaszinībās

V. Ņesterenko,

T. Petrosjana,

A. Silova

6.B kl.

09:00 - 09:40

211. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (rakstu daļa)

I. Bortnoviča, 

M. Semjonova,

N. Podskočija,

A. Silova

3.A kl.

9:00 - 9:40

104. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (rakstu daļa)

M. Semjonova,

N. Podskočija,

A. Silova

3.B kl.

9:00 - 9:40

101. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (rakstu daļa)

I. Bortnoviča, 

N. Podskočija,

A. Silova

3.C kl.

9:00 - 9:40

201. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (murvārdu daļa)

M.Semjonova,

N. Podskočija,

A. Silova

3.A kl.

pēc rakstu daļas

302., 305. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (murvārdu daļa)

M.Semjonova,

N. Podskočija,

A. Silova

3.B kl.

pēc rakstu daļas

302., 305. kab.

08.03.2018

Diagnosticējošais darbs.

Latviešu valoda (murvārdu daļa)

I. Bortnoviča,

A. Silova

3.C kl.

pēc rakstu daļas

207. kab.

09.03.2018

Sporta diena A. Golmeistere 4.-5.-6.-7. kl. skolēni Pēc grafiku

Tautas bumba 4.-5.klasēm 4.A - 4.B 9:00
4.A - 4.C 9:20
4.C - 4.B 9:40
5.A - 5.B 9:50
2.vieta - Fināls Tautas bumba 5.kl - 4. kl. - 10:20
1.vieta - Fināls Tautas bumba 5.kl - 4. kl. - 10:40
Apbalvošana 4.-5.kl. 11:00
Florbols 6.-9. klasēm    
6.A - 6.B 11:40
7.A - 7.B 12:00
8.A - 8.B 12:20
9.A - 9.B 12:40
1.vieta - Fināls Florbolā 6. - 7. kl. 13:00
1.vieta - Fināls Florbolā 8. -9. kl. 13:20
Apbalvošana 6.-7.-8.-9.kl. 13:40

09.03.2018

Kinoteātra apmeklēšana.

Boulings.

Rasim Azimov

5.A kl. skolēni

Paradīze 89

Multikino, Fantasy park

09.03.2018

10.03.2018

Mācību seminārs

"Skolu vadības loma jaunā mācību satura un pieejas mācībām ieviešanai skolā"

VISC

I. Šinkareva;

T. Moisejeva;

A. Silova

10:00 - 17:15

10:00 - 15:30

11.03.2018

Teātra apmeklēšana.

Izrāde «TIKŠANĀS LAI ARĪ NOTIKA, BET...”

Regīna Vetruka

9.A, 9.B

Rīgas Krievu teātrī Kaļķu ielā 16

19:00

12.03.2018

Pedag. sanāksme

Tēma: Skola 2030.

Administrācija

Skolotāji

10:00 - 15:00

214. kab.

13.03.2018

Valodas MK sanāksme

K. Černakova

Valodas skolotāji

10:00

304. kab.

marts 2018 Lieldienas noformēšanas skola L. Bizūne skolā

20.03.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums. "Mācīšanās slēptie faktori-tiešie un netiešie mērķi"

I. Mūrniece

O. Čerkova

Ilze Apše

7.B

8.B

7.A

8.A

210.kab.

10:40 - 11:20

11:40 - 12:20

12:30 - 13:10

13:20 - 14:00

 

21.03.2018

Atklāta stunda.

Matemātika.

Tēma: TRISCIPARU SKAITĻI. SASKAITĪŠANA UN ATŅEMŠANA GALVĀ.

L. Ovsijenko

3.B

A. Silova,

T. Moisejeva,

Ž. Doroščonoka

L. Lazareva

R.Gukova

N. Rutjana

O. Domaševska

Ņ. Kondratjeva

9:00

102. kab.

26.03.2018

PISA 2018
 

A. Silova,

T. Moisejeva

8.-9. kl. skolēni

401.kab.

9:50 - 14:00

28.03.2018

Gadatirgus 2018
 

Skolēnu padome

T. Moisejeva,

T. Zaščirinska

R. Prohorenko

1.-9. kl. audzēkņi, vecāki, skolotāji

Sporta zālē

12:30

28.03.2018

Iniciatīvas "Latvijas skolas soma".

Rīgas skolu koordinatoru sanāksme.

RIMCS

T. Moisejeva

Rīgas Juglas vidusskola

13:00


 

28.03.2018

Valsts ķīmijas olimpiade T.Petrosjana L. Tesnovs


 

29.03.2018

Dailes teātris  apmeklējuma.

A. Silova

D. Kņaze

8.A kl. skolēni

12:00


 

31.03.2018

Vēstures algoritmi.

Tēma: Ioanns Pommers. 3.daļa

Latvija - 1921.g.

 

T. Moisejeva

S. Mazurs

L. Bizūne

I. Šinkareva

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Italy 2018

Turkey
Turkey
Poland
Latvia
 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

FEBRUĀRIS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā. Fināls

A. Golmeistere

 4.- 5.kl. zēniem

 Rīgas Angļu ģimnāzijā

14:00

01.02.2018

Tikšanās ar žurnālistiem “Amerikas balss” Tēma: Bilingvālās izglītības tendences Latvijā.

I. Šinkareva

T. Moisejeva

4.B kl. skolēni

12:00

101.kab.

bibliotēkā

02.02.2018

Karjeras tikšanās ar Tatjanu Kovaļenko - 1BK

Meistarklase.

T. Moisejeva

I. Mūrniece

15 skol.

13:20

Telestudijā

02.02.2018

Rīgas matemātikas 68. olimpiāde 2. posms 9. klasēm

III vieta

Vlad. Ņesterenko

P. Bužinskis - 3.vieta

R. Šuļupovs

S. Jurašs

L. Tesnovs

Dans Petuško

 

02.02.2018

Ekskursija

Ķīpsala

R. Azimov

5.A

14 skol.

15:00 - 17:00

02.02.2018

Ekskursija

"Zinātnes zona"

R. Gukova

4.C

21 skol.

9:30 - 12:00

Liepajas iela 34.

05.02.2018 - 09.02.2018

Projektu nedēļa

Tēma: «LATVIJAI – 100 GADI»

L. Koreļska,

T. Moisejeva,

skolotāji

2.-8.kl. skolēni

no 9:00 līdz 14:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

G. Murtazina

4.A

19 skol.

no 10:00 līdz 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Bolderāja

L. Bizūne

5.B

17 skol.

10:00 - 15:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Torņakalns

T. Petrosjana

6.B

22 skol.

10:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

T. Mezrina,

I. Bortnoviča

3.C

12 skol.

10:00 - 13:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Āgenskalns

Ņ. Kondratjeva 3.A

15 skol.

9:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

VEF kultūras pils

R. Prohorenko,

A. Ļitova

7.B

15 skol.

no 10:00 līdz 15:00

05.02.2018

Ekskursija

Jauno Ziepniekkalnu ekskursija 

Prezentācija

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

13:00

06.02.2018

Rīgas Ķīmijas 59. olimpiāde

2.posms

 

II vieta

III vieta

Tatjana Petrosjana

Leonards Tesnovs - II vieta

Stepans Jurašs - III vieta

Pāvels Bužinskis;

Rodions Šuļupovs;

Anastasija Pavloviča

06.02.2018

Ekskursija

Muzejs Teātra Eduarda Smiļģa ielā

Doroščonoka Ž.V. 4.B

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale"

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

 Graudu ielā 59
06.02.2018

Ekskursija

Kara muzejs (Prezentācija)

T. Mezrina,

A. Pipare

2.C

 

 
07.02.2018  Iepazīšanās ar kosmētikas ražotni “Dzintars”

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

 

05.02.2018

Vēstures algoritmi.

Tēma: Ioanns Pommers. 2.daļa

Latvijas Pareizticīgās baznīcas rašanās
 

T. Moisejeva

S. Mazurs

L. Bizūne

I. Šinkareva

06.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

Ņ. Kondratjeva,

A. Silova

3.A kl.

9:00

104

06.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

T. Mezrina,

A. Silova

3.C kl.

9:00

201. kab.

06.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

5.B, 4.A, 4.C kl. skol.

Rīgas 47.v-sk.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

 

J. Černakova

7.A

16 skol.

10:00 - 13:00

06.02.2018

Ekskursija.

Rīgas Domes Attīstības departametu apmeklējuma.

Tēma: Rīgas teritorijas plānošana

 

L. Koreļska

M. Semjonova,

S. Hrapavicka

35 skol.

8.A, 8.B kl. sk.

no 10:00 - līdz 12:00

RD - Centrālajā ēkā Rātslaukuma ielā 1 iela

06.02.2018

Valsts 59. Ķīmijas olimpiāde

2.posms

 

A. Silova,

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

A. Pavloviča,

P. Bužinskis,

R. Šuļupovs,

L. Tesnovs

S. Jurašs

no 10:00 līdz 14:00

401.kab.

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Teātra muzejs

N. Rutjana

L. Keiča

4.B

15 skol.

Eduarda Smilģa iela

11:00 - 13:00

06.02.2018

Ekskursija

SIA "Jamp Space"

 

 

T. Petrosjana

6.B

24 skol.

Krasta ielā 52.

11:45 - 15:00

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Melngalvju nams

 

G. Murtazina

4.A

19 skol.

Melngalvju nams

06.02.2018,

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.B kl.

9:00

101. kab.

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  mazākumtautību (krievu) valodā -  mutvārdu daļa

S. Hrapavicka,

A. Ļitova,

A. Silova

6.A kl.

9:00

204

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  mazākumtautību (krievu) valodā -  mutvārdu daļa

S. Hrapavicka,

A. Ļitova,

A. Silova

6.B kl.

11:30

204

07.02.2018

Ekskursija.

LU Dabaszinātņu akadēmisko centrs. 

31 skol.

L. Koreļska

J. Černakova,

R. Prohorenko

30  skol.

7.A, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

Jelgavas ielā 1.

07.02.2018

Zinātnes centrs "Zinoo Rīga" 

15. skol.

R. Prohorenko,

T. Petrosjana

6.B, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

07.02.2018

 

Rotu izgatavošanas darbnīca (1)

 

Diana Gžibovska

I. Mūrniece

 

5.kl. skolēni

09:00 - 10:00

205.kab.

Rotu izgatavošanas darbnīca (2)

4.kl. skolēni

10:00 - 11:00

205.kab.

07.02.2018

Ekskursija

LU Dabaszinātņu akadēmisko centrs.

 

Ļ. Koreļska,

R. Prohorenko

7.A, 7.B

16 skol.

Jelgavas ielā 1

no 9:00 līdz 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Ojāra Vācieša muzejs

Ņ.A. Kondratjeva

3.A

15 skol.

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

L. Bizūne

5.B

17 skol.

Palasta ielā 4

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Jānisa Akuratera muzejs

 

Dz. Kņaze,

N. Podskočija,

L. Keiča,

A. Silova

7.A

 

Ojāra Vācieša ielā 6A

13:30 - 16:00

 

08.02.2018

Uzstāšanās telereportāžā Baltijas pirmajā kanālā
 

Skolas direktore - I. Šinkareva

10:00

09.02.2018

 

Projektu darbu aizstāvēšana
 

T. Moisejeva,

L. Koreļska

A. Aļeksejeva,

Kr. ...

2.-.8. kl. skolēni

Aktu zālē

pec grafika

2.A klase

L. Lazareva,

L. Grišina

9:00

09.02.2018

Virtuālās viktorīna

“Vai Tu pazīsti Rīgu?”

L. Koreļska

2.-4.kl. skolēni

5.-8.kl. skolēni

12.02.2018

Seminārs sākumskolas skolotājiem - elektronisko mācību līdzekļu izmantošana
Seminārs organizēts Izglītības reformas ietvaros www.soma.lv.

Skolas direktore - I. Šinkareva

1.-4. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

13.02.2018

Gudrais plastilīns

 

I. Mūrniece

 

1.A - 12:30

1.B - 13:20

205.kab.

14.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās

Florbols

A. Golmeistere

6-7. kl. zēni

Zolitūdes ģimnāzijā

14:00

Erasmus+ 2014-2016

15.02.2018

Ēnu diena. Profesija - SKOLOTĀJS.
Stundu vadīšana.

Skolēnu padome

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C

103, 108 kab., 105, 102, 116.

15.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 4.kl. skol.

14:00

15.02.2018

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES 

N. Rutjana

2.B kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES 

L. Lazareva

2.A kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Baneru izstāde veltīta Latvijas simtgadei.

L. Koreļska,

T. Moisejeva

klases audz.

2.-8. kl. skolēni

16.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

16.02.2018

Rīgas matemātikas 68. olimpiāde

2. posms

5.-8. klašu sklēniem

Val. Ņesterenko, R. Prohorenko

V. Mickeviča,

A. Isupovs,

I. Mezits,

V. Šeršņovs

Ņ. Obrazcovs

E. Staļmačonoks

V. Gžibovska

A. Pavlovs

17.02.2018

Rajona vokālais konkurss

 "Balsis"
2 pakāpes diploms.

 

L. Ņemikina

Čerkasskis Gļebs,
Spakovica Sofija,
Timošenkova Nikolīne
Šakirova Adēlija
Baranovskis Denis,
Rastopčina Vlada

Altona

18.02.2018

Видеосюжет о работе специального педагога в рамках проекта Erasmus+

Vera Falko

Tatjana Moisejeva

 

konferenc zāle

Erasmus+ 2014-2016

19.02.2018

Seminārs 5.-9.klašu skolēniem par eletronisko mācību līdzekļu izmantošanu.
Seminārs tapis Izglītības reformas ietvaros
www.soma.lv

Skolas direktore - I. Šinkareva

5.-9. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

19.02.2018

Интерактивное заполнение опросников по Специальной педагогике в рамках подготовки к Методическим семинарам в Италии.

Ludmila Renge

Svetlana Dote

Tatjana Moisejeva

Irena Shinkareva

Liena Bizune

Vera Falko

Marina Semjonova

401. kab.

14:10

Erasmus+ 2014-2016

19.02.2018

Видеосюжет о работе логопеда в рамках проекта Erasmus+

Svetlana Dote

Tatjana Moisejeva

 

308. kab.

Erasmus+ 2014-2016

20.02.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums. "Mācīšanās slēptie faktori-tiešie un netiešie mērķi"

I. Mūrniece

O. Čerkova

Ilze Apše

 

5.B 205.kab.

20.02.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums. "Mācīšanās slēptie faktori-tiešie un netiešie mērķi"

I. Mūrniece

O. Čerkova

Ilze Apše

 

6.A 205.kab.

20.02.2018.

Создание памятных знаков о Латвии для участников встречи в Италии - 40 gab.

L. Bizune

Erasmus+ 2014-2016

20.02.2018

Видеосюжет о работе физиотерапевта в рамках проекта Erasmus+

T. Zaščirinska

T. Moisejeva

 

116.kab.

Erasmus+ 2014-2016

21.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

Fināls

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

21.02.2018

Diagnosticējošais darbs mazākumtautību (krievu) valodā -  rakstu daļa

T. Petrosjana,

S. Hrapavicka,

A. Silova

6.A kl.

9:00 - 10:40

112. kab.

21.02.2018

Diagnosticējošais darbs mazākumtautību (krievu) valodā -  rakstu daļa

Renge L.,

S. Hrapavicka,

A. Silova

6.B kl.

9:00 - 10:40

305. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

A. Silova

3.A kl.

9:00 - 9:40

104. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

L. Ovsijenko,

T. Mezrina

A. Silova

3.B kl.

9:00 - 9:40

101. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

Ņ. Kondratjeva

T. Mezrina

A. Silova

3.C kl.

9:00 - 9:40

201. kab.

22.02.2018

Dalība Latvijas radio 4 konkursā

Latvijas Radio 4 apmeklēšana - 22.02.2018.g.

M. Talapina

T. Moisejeva

I. Šibajevs

S. Jurašs,

D. Jariga,

L. Feldmane,

A. Aleksejeva

L. Tesnovs

17:00

LR4

22.02.2018

Skolas angļu valodas olimpiāde.

J. Černakova

7.A, 7.B kl. skolēni
V. Gžibovska,

J. Trimalniece,

A. Pavlovs,
A. Bužinska
D. Ivanovs,
T. Borunovs,
I. Mezits

8:15 - 9:40

304.kab.

23.02.2018

Atlase “Rīgas Pārdaugavas pamatskolas talanti”

Anna Aleksejeva, Skolēnu padome

Tatjana Moisejeva

1-9-е классы

Aktu zāle

14:20

23.12.2018.

Motivational video в рамках проекта Erasmus+

Renge L.

T. Moisejeva

februāris

2018

ART-izstāde

Tēma: Sengrieķu trauki

L. Bizūne

7.A klase

3. stāvā

24.02.2018 - 04.03.2018

Dalība Starptautiskajā Erasmus+ projektā “Katrs skolēns ir īpašs”

"EVERY STUDENT IS SPECIAL"

 

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

M. Semjonova,

S. Dote,

L. Bizūne,

V. Faļko

Itālijā

FERMI HIGH SCHOOL MONTESARCHIO

Erasmus+ 2014-2016

26.02.2018

Seminārs skolotājiem.

Tēma: Onlain testu sagatavošana

L. Koreļska

skolotaji

8:15

401.kab.

27.02.2018

Diagnosticējošais darbs matemātikā

T. Petrosjana,

R. Prohorenko

A. Silova

6.A kl.

9:00 - 09:50

112. kab.

27.02.2018

Diagnosticējošais darbs matemātikā

S. Hrapavicka,

V. Ņesterenko,

A. Silova

6.B kl.

9:00 - 09:50

204. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

Ņ. Kondratjeva,

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.A kl.

9:00 - 9:40

104. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

T. Mezrina,

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.B kl.

9:00 - 9:40

101. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

Ņ. Kondratjeva,

T. Mezrina,

A. Silova

3.C kl.

9:00 - 9:40

201. kab.

28.02.2018

Ekoloģiskā akcija - izlietoto bateriju vākšana L. Grišīna

skolēni,

skolotāji

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

janvāris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

02.01.2018

Kursi pedagoģiem.

Tēma: Pirmā palīdzība

L. Ostrovska

Skolotāji

no 10:00 līdz 19:20

214.kab.

03.01.2018

MK sēdes

MK vadītāji

Skolotāji

no 10:00 līdz 12:00

03.01.2018

MP sēde

A. Silova

MK vadītāji

no 12:00

04.01.2018

Pedsēde

Administrācija

Skolotāji

214. kab.

05.01.2018

Tehnisko darbinieku sanāksme

I. Šinkareva

tehn. darbinieki

214. kab.

11:00

10.01.2018

Ziemassvētku koncerts 2018

L. Ņemikina,

O. Gubkina

T. Moisejeva

Vokāla un dejas st.

1.-5. kl.skolēni

aktu zāle

13:20

11.01.2018

Ģen. mēģinājums.

Ziemassvētku izrāde.

L. Ovsijenko,

L. Ņemikina,

O. Gubkina

T. Moisejeva

Teātra, vokāla un dejas st.

aktu zāle

13:20

12.01.2018

Rīgas vēstures 24. olimpiāde

2. posms

9. klasēm

A. Sokols

P. Bužinskis

A. Pavloviča

S. Jurašs

 

12.01.2018

Ziemassvētku izrāde.

"Dedmorozovka"

L. Ovsijenko,

L. Ņemikina,

O. Gubkina

T. Moisejeva

Teātra, vokāla un dejas st.

1.-2. kl. skolēni

aktu zāle

13:20

 

 

 

15.01.2018

Fotografēšanās  

T. Moisejeva

9.A, 9.B

aktu zālē

no 9:00

16.01.2018

Intervija - LR4 (107.7).

Tēma: Barikāžu laiks - 1991.g.

Galina Greidene,

T. Moisejeva,

I. Gusevs,

A. Sokols

9.A, 9.B,

8.A, 8.B

212.kab.

no 11:00 līdz 12:00

 

17.01.2018

Skolas Angļu valodas olimpiāde.

5. kl.

J. Černakova

5.A, 5.B kl.

304.kab.

no 8:15 līdz 9:40

17.01.2018

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes - 2018

 

Rīcības komisijas priekšsēdētāja:

D. Keidāne

A. Silova,

T. Moisejeva,

J. Velerte (47.vsk)

Rīgas pdps:

A. Pavloviča

P. Bužiniskis

R. Šuļupovs

no 10:00 lidz 12:30

401.kab.

19.01.2018

Valsts Fizikas olimpiāde

Vl. Ņesterenko,

A. Silova,

T. Moisejeva

Rīgas pdps:

Pāvels Bužinskis

Rodions Šuļupovs;

 

Igaunijas vsk, "Ēvrika",

53 vsk

no 9:00 lidz 14:00

401.kab.

22.01.2018

Skolotāju sanāksme

T. Moisejeva,

Ļ. Koreļska

skolotāji

8:15

214.kab

23.01.2018

Valsts

A. Silova

pēc  grafiku 

24.01.2018

TehnoBuss

INŽENIERZINĀTNE - TĀ IR MĀKSLA!

A. Silova

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 3.B

pēc  grafiku 

no 8:15 līdz 14:45

 

 

 

24.01.2018

Ekskursija. Latvijas Radio "Baltkom", MIX.FM

A. Prohorova,

O. Peka

T. Moisejeva

I. Mūrniece

11 skol.

15:30 - 17:00

"Baltkom"

Krišjāņa Valdemāra i. 8, Rīga

janvāris 2017

Starptautiskās sacensības sarīkojuma dejās.

O. Gubkina

P. Ivanovs

Baltkrevija, Vitebsk

25.01.2018

Runas konkurss

O. Domaševska

1.- 4.kl. skolēni

Aktu zālē

12:40

26.01.2018

Karjeras tikšanās ar Alisi Prohorovu.

Творческая встреча - мастер-класс с журналистом ведущей радиостанции Латвии "Baltkom" Алисой Прохоровой

T. Moisejeva

I. Mūrniece

15 skol.

16:00

Bibliotēka

30.01.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 4.- 5.kl. zēniem

 Rīgas Angļu ģimnāzijā

14:00

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

DECEMBRIS 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.12.2017

Erasmus+ pieredze izaicinājumu risināšanai izglītībā.

 

L. Renge

Erasmus+ 2014-2016

 

 

01.12.2017

Reklāmas  radiopārraide

L. Ņemikina

M.Dedkova,

Ks. Ulitova

 

no 01.12. 2017.g.

Skolēnu darbu  izstādes:

Tēma: Adventes vainags un citi

 

L. Grišina

V. Fiļins

L. Bizūne

1.-9. kl. skolēni

01.12.2017

APP. Fizikas stunda V. Ņesterenko 9.B

01.12.2017

Foto prezentācija.

Tēma: K. Baļmonts

L. Ņemikina

1.stāvs

04.12.2017

Skolotāju sanāksme.

Administrācija

skolotāji

8:15

214. kab.

04.12.2017

APP. Matemātikas stunda R. Azimov 5.B 214.kab.

04.12.2017

 Basketbola Fināli:
 fināls par 3./4.vietu

A. Golmeistere

7. - 8. kl. skolēni

14.50

sporta zāle

04.-20.12. 2017

Karjeras Aptauja

I. Mūrniece,

T. Moisejeva, klases audz.

3.-5.-6.-7.-8.-9. kl. skolēni

401.kab.

pēc saraksta

04.12.2017

Videoreklāma Mākslas dienas ietvaros Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

L. Ņemikina

T. Moisejeva,

I. Mēzitis

04.12.2017

1.Baltijas kanāls.

Tēma: Autizms

T. Moisejeva

T. Kovalenko

S. Lukaševičs

 

A. Gubermane

J. Černakova

 

04.12.2017

APP. Ķīmijas stunda T. Petrosjana 4.-5.kl. 110.kab.

05.12.2017

Motivational video from student of Latvia

"There is light at the end of every tunnel"

L. Renge

T. Moisejeva,

L. Bizūne,

M. Smarško,

A. Aleksejeva

5.B, 9.A

Erasmus+ 2014-2016

 

 

06.12.2017

 Stafetes "Drošie un veiklie"
 

A. Golmeistere

4. - 5. kl. skolēni

14.50

sporta zāle

no 07.12. 2017.g.

Videoprezentācijas:

Tēma: Latviešu mūzikālie instrumenti

 

L. Nemykina

Ivo Mezits

 

1. st. halle

07.12.2017

 ART-stunda.
 

L. Bizūne

2.B

207.kab.

07.12.2017

 Basketbola Fināli:
 fināls par 1./2.vietu

A. Golmeistere

 

7. - 8. kl. skolēni

14.50

sporta zāle

07.12.2017

Literatūras un mūzikas vakars.

Tēma: Balmonta dzeja.

A. Ļitova,

L. Ņemikina,

T. Moisejeva

skolēni, skolotāji

Mūzikas k-s

14:05

07.12.2017

RD IKSD pateicības pasākums Erasmus+ projektu īstenotāiem
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļa

Izglītības, kultūras un sporta departaments

Ilona Doniņa

L. Renge,

T. Moisejeva

15:00

Hotel "Rīdzene"

Erasmus+ 2014-2016

 

 

09.12.2017

Latvijas  Nacionālās Operas apmeklējums.

„Putnu opera”

L. Ņemikina

4.A, 4.B, 4.C kl. skolēni

Latvijas  Nacionālās Operas

11.12.2017

Jubilejas baneru noformēšana.

Tēma: Jubilejas dati. K. Baļmontam -150

L.Ņemikina,

A. Ļitova

7-9.kl.

1.st. halle

11.12.2017

Skolotāju sanāksme.

Tēma: Karjeras izvēle

I. Mūrniece

skolotāji

8:15

214. kab.

12.12.2017

Pasākums. “Priecīgi Ziemassvētki”

Tēma: "Marry Christmas"

L. Renge,

J. Černakova

4.A kl. skolēni

14:05

304. kab

14.12.2017 - 21.12.2017

Starptautiskās sacensības balles dejās “Pasaules Sporta deju apvienības kauss”

 

World Dance Sport Union Cup

O. Gubkina

 

K. Carjovs

Izrael. Nazaret. The sport Hall of Ort Yigal Alod School

16.12.2017 - 21.12.2017

Erasmus+

STARPTAUTISKAIS PROJEKTS

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

“Katrs students ir īpašs”

L. Renge

T. Moisejeva

Romania 2017
 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

 

18.12.2017

Pedagoģiskā sēde

Tēma: 1.-4.klašu skolēnu sekmes, beidzot 2017./20187.m.g. I sem.

A. Silova

1.-4. kl. skolotāji

8:15

214. kab

19.12.2017

Pedagoģiskā sēde

Tēma: 5.-9.klašu skolēnu sekmes, beidzot 2017./2018.m.g. I sem.

A. Silova

5.-9. kl. skolotāji

14:10

214. kab

21.12. 2017.g.

Jaungada pasākums

“Ziemas nakts pasaka”

M. Semjonova

4.A

1.-5.kl. skolēni

302.kab.

pēc saraksta

21.12. 2017.g.

„Labdarības egle”

S. Kaļiņina

"Bērns palīdz bērniem"

1.-5. kl. skolēni

9:30

deju zālē

22.12.2017

Jaungada Šovs

T. Moisejeva

1.A, 1.B,

2.A, 2.C

11:00

aktu zālē

22.12.2017

Jaungada Šovs

T. Moisejeva

2.B, 3.A, 3.B, 3.C

12:20

aktu zālē

22.12.2017

Klases stundas

kl. audz.

4.-5. kl.

13:00

22.12.2017

Klases stundas

kl. audz.

6.-9. kl.

16:00

22.12.2017

Jaungada diskotēka 

T. Moisejeva

4.-5. kl.

14:00 - 16:30

aktu zālē

22.12.2017

Jaungada diskotēka 

T. Moisejeva

6.-9. kl.

17:00 - 20:00

aktu zālē

25.12.2017

Vēstures algoritmi. Ioanns Pommers. 1.daļa

T. Moisejeva

S. Mazurs

L. Bizūne

I. Šinkareva

27.12.2017

Klašu  audzinātāju sanāksme

M. Semjonova

klases audzinātāji

302. kab.

10:00

27.12.2017

Ģenerālmēģinājums izrādei “Ziemassvētku pasaka” - "Dedmorozovka"

L. Ovsijenko, O. Gubkina,

L. Ņemikina, T. Moisejeva,

 L. Tesnovs

4.B kl. skolēni

11:00

Aktu zāle

28.12.2017

MP.

Tēma: Adaptācija 1. klasēm

A. Silova

214. kab.

28.12.2017

MK pašvērtējums 7. posmi kval. Stundu plāns.

A. Silova

2017.g.

Skolas noformēšana Ziemassvētkiem

L. Grišina

V. Fiļins

L. Bizūne

decembris 2017.g.

Intelektuālā spēle

“Gudrinieki un gudrinieces”

 «Умники и умницы»

S.Hrapavicka

8. kl.skolēni

decembris 2017.g.

E-Durio

A. Silova,

R. Azimovs

7.-9.kl. skolēni

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_6

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

Introduction into the project coordinator at Riga Pardaugava school L. Renge

“Katrs skolēns ir īpašs” Ievads projektā, iepazīšanās ar projekta koordinatoru Rīgas Pārdaugavas pamastkolā

L. Renge

T. Moisejeva

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

 

 

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

Novembris 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

no 01. līdz 10.11.2017

"Labo darbu nedēļa 2017"
 

S. Kaļiņina,

L. Ņemikina

 

1.-9.kl. skolēni

no 01.11.2017

Zaļā josta. Baterijas akcija.

L. Grišina

AS “BAO”

1.-9.kl. skolēni

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

no 02.11.2017

Mākslas izstāde.

Tēma: Rudens ainavas.

L. Bizūne

1.-9.kl. skolēni

1. st.

no 05.11.2017

Rīgas TILTI.

Izstāde
 

N. Podskočija

4.A, 4.C.kl. skolēni

1. st.

2.11.2017

Tematiskā klases stunda kā veltījums Latvijas simtgadei.

Tēma: Mārtiņš Luters - Reformācija

A. Sokols

 

J. Černakova,

R. Prohorenko

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

7.A, 7.B

214.kab.

13:20

2.11.2017

8.A, 8.B

214.kab.

14:05

3.11.2017

Seminārs on-line.

Tēma: Krievu reliģiozā dzīve Latvijā 20.gs 20.-30. gadi. Revolūcija un krievu aizrautība ar literatūru un vēsturi.

Русская религиозная жизнь в Латвии в 20-30-е годы 20 века. Революция и русское сектантство на литературной и исторической основе.

S. Mazurs

9:40

401. kab.

7.11.2017

Interaktīvas nodarbības.

Tēma: Luters. Pagrieziens

A. Sokols

M. Semjonova

T. Moisejeva

8.A, 8.B

Latvijas Nacionālās bibliotēka

9:15 - 11:00

8.11.2017

Interaktīvas nodarbības.

Tēma: Luters. Pagrieziens

A. Sokols

T. Moisejeva

7.A, 7.B

Latvijas Nacionālās bibliotēka

10:15 - 12:00

8.11.2017

Ekskursija „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”

I. Mūrniece,

L. Renge

9.A, 9.B

Nīcgales iela 26

9:00 - 15:00

09.11.2017.g.

KONKURSS RUDENS

KRĀSAS, FORMAS, FAKTŪRAS

Liene Grišina

Marija Solodova - 3.C

Viktorija Kulika - 7.B

 

Rīgas jauno tehniķu cetrs

09.11.2017

Zemgales pr-tas skolu sacensības stafetēs.

"Drošie un veiklie"  

A. Golmeistere

4.-5.klasēm

14.00

Rīgas 47.v-sk.

10.11.2017

Interaktīvas pasākums.

Tēma: Lāčplēša diena.

N. Podskočija

1.-4. kl. skolēni

Aktu zālē

13:20

10.11.2017

Prezentācija veltīta Lāčplēša dienai.

N. Podskočija

1.stāvā hallē

11.11.2017.g.

Sacensības - Balles dejas.

LATVIJAS VALSTS MEISTARSACĪKSTES

 

I.vieta

Olga Gubkina

Kirills Carjovs

Rīga

 

11.11.2017.g.

Sacensības - Balles dejas.

LATVIJAS VALSTS MEISTARSACĪKSTES

 

Olga Gubkina

Simona Lazareva

Sofija Maceika

Emma

Gromovs

 

Rīga

 

12.11.2017

Mākslas konkurss

Tēma: Erasmus+ LOGOTIPS

L. Bizūne

"Varaviksne"

12.11.2017

5.a klases mazā pedsēde. 

A. Silova

Z. Semjonova

S. Dote

priekšmetu skolotāji, kuri strādā 5.a klasē.

8:15

214.kab.

17.11.2017

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem.

T. Moisejeva

M. Semjonova

L. Ņemikina

O. Gubkina

2-5.kl. skolēni

9:50

aktu zālē

17.11.2017

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem.

6-9.kl. skolēni

10:40

aktu zālē

21.11.2017

Karjeras seminārs

Personīgās izaugsmes trenera vadīta nodarbība par sevis izzināšanu.

Mārtiņš Geida,

I. Mūrniece

 

G.N. Murtazina

4.A

11:40

205.kab.

Ž.V. Doroščonoka,

T. Moisejeva

4.B

13:20

205.kab.

R.V. Gukova

4.C

14:05

205.kab.

22.11.2017

Skolas basketbola turnīrs
 

A. Golmeistere

5.A : 5.B

14.50- 15.20

sporta zāle

22.11.2017

Skolas basketbola turnīrs   

A. Golmeistere

6.A : 6.B

15.20- 15.50

sporta zāle

23.11.2017

Skolas basketbola turnīrs

A. Golmeistere

7.A : 7.B

14.50- 15.20

sporta zāle

23.11.2017

Ekskursija

Ādažu Čipsu pasaule

RAŽOTNE

M. Semjonova,

S. Hrapavicka

8.A, 8.B klases skolēni

13:30

Jaunkūlas 2, Ādaži, Ādažu novads, Latvija, LV 2164

23.11.2017

Atvērto durvju diena skolā

Administrācija,

skolotāji

vecāki

Skolā

no 18:00 līdz 20:00

23.11.2017

Vecāku sapulce.

J. Černakova

7.A

vecāki

304.kab

23.11.2017

Vecāku sapulce.

S. Hrapavicka

8.A

vecāki

204.kab

17:30

23.11.2017

Vecāku sapulce.

M. Semjonova

8.B

vecāki

302.kab

17:30

23.11.2017

Vecāku sapulce.

Tēma: MK noteikumi Nr. 232, 2017.g. 03.05 "Noteikumi par VPD norises laiku 2017/2018 m.g."

A. Silova

L. Ovsijenko

3.B

vecāki

17:00

104.kab.

23.11.2017

Vecāku sapulce.

Tēma: MK noteikumi Nr. 232, 2017.g. 03.05 "Noteikumi par VPD norises laiku 2017/2018 m.g."

A. Silova

T. Mezrina

3.C

vecāki

17:30

113.kab.

23.11.2017

Vecāku sapulce.

Tēma: MK noteikumi Nr. 232, 2017.g. 03.05 "Noteikumi par VPD norises laiku 2017/2018 m.g."

A. Silova

Ņ. Kondratjeva

3.A

vecāki

18:00

104.kab.

23.11.2017

Vecāku sapulce.

Tēma: MK noteikumi Nr. 232, 2017.g. 03.05 "Noteikumi par VPD norises laiku 2017/2018 m.g."

A. Silova

I. Mūrniece,

T. Petrosjana

6.A, 6.B

vecāki

19:00

112.kab.

23.11.2017

Vecāku sapulce.

Tēma: MK noteikumi Nr. 232, 2017.g. 03.05 "Noteikumi par VPD norises laiku 2017/2018 m.g."

A. Silova

L. Renge,

A. Zelmene

9.A, 9.B

vecāki

19:30

305.kab.

24.11.2017

Skolas mēģinājums florbolā

A. Golmeistere

VFS

7:30

sporta zāle

24.11.2017.

Выставка эскизов

логотипов для интернет-сайта проекта 

"Every student is special"  

Bizūne L.

Varavīksne

skolā

Erasmus+ 2014-2016

24.11.2017

Stundu laikā

24.11.2017

Ģeogrāfijas stunda

L. Koreļska 7.B kl. 401.kab.

26.11.2017

Skolas mēģinājums šahā

V.

Šaha klubs

8:15

konfer.zāle

27.11.2017.

Конкурс логотипов на платформе Facebook

"Every student is special"  

L. Renge,

T. Moisejeva

L. Bizūne

Varavīkne

skolā

Erasmus+ 2014-2016

27.11.2017

5.B klases mazā pedsēde.

A. Silova

Priekšmetu skolotāji, kuri strādā 5.B klasē

8:15

214.kab.

27.11.2017

Skolas basketbola turnīrs

A. Golmeistere

8.A : 8.B

14.50- 15.20

sporta zāle

27.11.2017

Курсы-семинар по использованию интерактивных досок в учебном процессе.

SIA Certer

T. Moisejeva

skolotāji

14:00

210.kab.

28.11.2017

Labie darbi. Dzīvnieku pātversme.

A. Zelmene

L. Grišina

Skolas skolēni

15:00

29.11.2017

Profesiju sīrupas 2017

Iveta Mūrniece

N. Podskočija

9.A, 9.B klases skolēni -

7 cilvēki.

14:00

Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Paula Lejiņa iela 12.

28.11.2017

 Basketbola Fināli:
 fināls par 3./4.vietu

A. Golmeistere

5. - 6. kl. skolēni

14.50

sporta zāle

29.11.2017

 Basketbola Fināli:
 fināls par 1./2.vietu

A. Golmeistere

5. - 6. kl. skolēni

14.50

sporta zāle

30.11.2017

 Rīgas Bioloģijas 40. valsts olimpiāde 2.posme

9. klasēm

 

Pāvels Bužinskis - IV vieta

 

T. Moisejeva

Lūcija Sadovska - 53.vsk

T. Petrosjana

9. kl. skolēni

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

Friča Brīvzemnieka s.
Rīgas Igauņu psk

Anastasija Pavloviča

Pāvels Bužinskis

Andris Iļjins 
Elizabete Salmiņa 
Sabīne Nolberga 
Maksimilians Pīrs 

401.kab.

no 9:30 līdz 13:30

OKTOBRIS 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

02.10.2017.g.

Projekts "Cita Rīga"

Maister-klase. Tēma: Latvijai 100!

N. Podskočija

1.A, 1.B, 2.B, 3.C, 4.B, 5.A, 5.B

no 9:00 līdz 14:45

207.kab.

no 02. līdz 6.10. 2017

Miķeļu dienas IZSTĀDE 2017

L. Grišina,

kl. audz.

1.-4.kl.

1.st. halle

 

02.10.2017.g.

Организационное совещание по республиканскому проекту.

Tēma:

I. Šinkareva,

A. Silova

10:00

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

04.10.2017.g.

Skolas latviešu valodas olimpiāde. 7.-8. kl.

M. Semjonova,

A. Zelmene

7.-8.kl. skolēni

8:15

302.kabinetā

04.10.2017.g.

Sacensības - Balles dejas.

Latvija OPEN 2017

Olga Gubkina

Grigorijs Gaiduks

Sofija Maceika

Rīga

 

06.10.2017.g.

Pirmklasnieku iesvētības

T. Moisejeva,

S. Kaļinina,

T. Zaščirinska,

L. Bizūne,

L. Ņemikina

O. Gubkina,

L. Grišina,

A. Audrups,

T. Petrosjana,

J. Kudrjavceva,

I. Klēbere,

N. Rutjana

1-A,B kl.,

vecāki

L. Keiča

O. Domaševska

no 9:00 līdz 14:00

07.10.2017.g.

Starptautiskais turnīrs sporta un balles dejās

1.vieta

Olga Gubkina

K. Carjevs

Igaunija

Tallinn

07.10.2017.g.

Latvijas Radio 4

Tēma: E-Twining projekts.

mms://ier-w.latvijasradio.lv/pppy?20171007D080600083000

Aleksejs Romanovs,

Tatjana Moisejeva

A. Sokols

LR 4

8:15

08.10.2017.g.

Starptautiskais turnīrs sporta un balles dejās

 "Rudens 2017".

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas Balles deju studija.

1.vieta

Olga Gubkina

S. Maceika,

Ņ. Gromovs,

S. Lazareva

Rīgā

Turība

09.10.2017.g.

Republikas Seminārs skolēniem.

Tēma: Saki nē naida runai

N. Gudakovska, A. Milovs,

Jekaterina Tumule

RD

 

7.-9.kl. skolēni

T. Moisejeva

8:15 - 14:00

aktu zāle

Erasmus+ 2014-2016

 

 

09.10.2017.g.

Skolotāju sanāksme.

I. Šinkareva,

A. Silova,

T. Moisejeva

skolotāji

8:15

214.kab.

09.10.2017.g.

Organizatoriska sanāksme par valsts mēroga projektu.

 

Tēma:

I. Šinkareva,

A. Silova

13:30

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

10.10.2017.g.

Organizatoriska sanāksme par starptautisko projektu.

Tēma:  “EVERY STUDENT IS SPECIAL”

L. Renge

T. Moisejeva

14:05

214.kab.

Erasmus+ 2014-2016

13.10.2017.g.

Erasmus projekts.

Tēma: Development and implementation of innovativa Methods of Teaching in the Multicultural European Classroom to Increase Student Literacy and Prevent Early School Leaving.

Inovatīvo metožu izveide un attīstīšana mācot multikulturālas Eiropas savieniebas klases, pilnveidojot skolēnu zināšanas valodas jomā un novērst pāragru skolas pamešanu.

L. Renge

19.10 -20.10.2017.g.

International Conference.

Tēma: Bērninepiedzimst ar aizspriedumiem

Embassy of Sweden

Galina Aizvakara

Tatjana Moisejeva

Viesnīcā Radisson Blu Daugava. Rīgā. Latvija

20.10.2017.g.

Rīgas latviešu valodas  (mazākumtautību izglītības programmas) 34. olimpiāde 7. un 8. klasēm.

A. Silova

M. Semjonova,

A. Zelmene

A. Aleksejeva, V. Gžibovska, V. Šeršņovs,

J. Birzgale 

23.10.2017.g.

Noslēgušās fotoorientēšanās sacensības.

"Torņakalna pērles"

Tatjana Petrosjana

12 sk. 

6.A, 6.B

14:00 - 19:00

Bērnu un jauniešu centrs „Altona”

23.10.2017.g.

Valodu komisijas sēde

Izskatāmais jautājums:  5. klašu skolēnu diagnosticējošo darbu analīze - latviešu valodas un krievu valodas skolotāju ieteikumi, priekšlikumi un rekomendācijas veiksmīga skolēnu mācīšanas procesa īstenošanai, kā arī individuālās pieejas īstenošana.

Černakova J.A.

valodas skolotāji

10:00

214.kab.

 

 

23.10.2017.g.

APP projekta sēde

Tēma: Rekomendācijas plānu veidošanai.

A. Silova

APP projekta locekļi

10:00

214.kab,

401. kab

24.10.2017.g.

Sacensības - Balles dejas.

II vieta

Olga Gubkina

Grigorijs Gaiduks

Sofija Maceika

SIGULDA

 

24.10.2017.g.

MP sēde

Dienas kārtībā:

5.klašu diagnosticējošo darbu analīze (mazākumtautību - krievu valodā, matemātikā,  latviešu valodā).

A. Silova

MP locekļi

5.kl. mācību priekšmetu skolotāji

10:00

214.kab.

27.-28.10. 2017.g.

Erasmus +

„TICTAC - Multilateral Training Course to support quality in youth worker mobility activities under Erasmus+ Youth in Action”

L. Renge

Bulgārīja. Varna

Erasmus+ 2014-2016

30.10.2017.g.

Skolotāju sanāksme

Tēma: Iepazīšanas ar jauniem Metodiskiem līdzekļiem.

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

 

Septembris 2017

Datums

Pasākums

Vadītājs