Kalendārs

Pārdaugava
Septembris 2020
Oktobris 2020
Novembris 2020
Decembris 2020
Janvāris 2021
Februāris 2021
Marts 2021
Aprīļis 2021
Maijs 2021
On-Line skola
Skolas arhīvs

2020./2021. mācību gads

 

 

 

 

 

2019./2020. mācību gads

 

 
Maijs 2020 Aprīlis 2020 Marts 2020 Februāris 2020 Janvāris 2020 Decembris 2019 Novembris 2019 Oktobris 2019 Septembris 2019

 

MAIJS 2020

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

12.06.2020

Izlaidums

Černakova J.A.

9.A kl. skolēni

304.kab.

12:00

12.06.2020

Izlaidums

Prohorenko R.B.

9.B kl. skolēni

208.kab.

13:00

04.06. 2020

IT - kursi skolas pedagoģiem.

4.gruppa

Tēma: Attālinātās mācības

T.V. Moisejeva,

J. Kudrjavceva

Grehova J.
L. Stubure
Ovsijenko L.
Ļ. Koreļska
I. Freimane
Šinkareva I.
Sokolova T.
Renge L.
T. Petrosjana

no 10:00 līdz 15:00

214.kab.

 

03.06. 2020

IT - kursi skolas pedagoģiem.

3.gruppa

Tēma: Attālinātās mācības

T.V. Moisejeva,

J. Kudrjavceva

Hrapavicka S.
Domashevska O.
V. Fiļins
V. Leskivs
V. Kaškarova
Z. Kanclere
Kondratjeva Ņ
Avercev Ņ.
Aļomar J.

no 10:00 līdz 15:00

214.kab.

 

01.06. 2020

IT - kursi skolas pedagoģiem.

2.gruppa

Tēma: Attālinātās mācības

T.V. Moisejeva

 

Rutjana N.,

A. Golmeistere,

I. Mūrniece,

N. Podskočija,

V. Faļko,

Liena Bizūne,

V. Šamanova,

A. Sokols,

J. Černakova,

J. Kudrjavceva

no 10:00 līdz 15:00

214.kab.

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

9.klase

Tēma: Elektriskie lādiņi.  Ķermeņu elektrizācija.

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

9.klase

Tēma: Elektriskais spriegums.

 

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

8.klase

Tēma: Siltuma pārnese. Siltumvadīšana

 

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

_.klase

Tēma:

 

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

_.klase

Tēma:

 

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

maijs 2020

FIZIKA. On-line televīzija.

_.klase

Tēma:

T.V. Moisejeva

P. Birjukovs,

I. Šinkareva,

K. Buženec

Favorite Video Studio

no 10:00 līdz 15:00

 

28.05.2020

Mācību grāmatu nodošana

Klases audz., bibliotekāre

5.-6.-7.-8.-9. kl.

pēc grafika

 

29. - 30.05. 2020

Mācību grāmatu nodošana

Klases audz.

1.-2.-3.-4. kl.

pēc grafika

 

29. - 30.05. 2020

Liecību izsniegšana 

Klases audz.

1.-2.-3.-4.-5.-6.-7.-8. kl.

pēc grafika

 

26.05. 2020

IT - kursi skolas pedagoģiem.

1. gruppa

Tēma: Attālinātās mācības

T.V. Moisejeva,

P. Birukovs

D. Gžibovska

J. Kudrjavceva

I. Bortnoviča
L. Keiča
R. Vetruka
A. Medne

O. Gubkina,

S. Dote
M.  Semjonova
J. Vaļejeva

R. Gukova

no 10:00 līdz 15:00

214.kab.

21.05.2020

On-line klases stunda &  vecāku sapulce.

 

L. Ovsijenko,

T. Moisejeva

1.B kl. vecāki

19:00

ZOOM

14.05.2020

On-line topošo pirmklasnieku vecāku sapulce.

Administrācija,

Vaļejeva J.N.,

Semjonova Z.G.,

Dote S.A.

 

0.A kl. vecāki

16:00

ZOOM

 

15.05.2020

On-line topošo pirmklasnieku vecāku sapulce.

Administrācija,

Rutjana N.S.,

Semjonova Z.G.,

Dote S.A.

 

0.B kl. vecāki

16:00

ZOOM

 

18.05.2020

On-line topošo pirmklasnieku vecāku sapulce.

Administrācija,

Bortnoviča I.,

Semjonova Z.G.,

Dote S.A.

 

0.C kl. vecāki

16:00

ZOOM

 

Aprīlis 2020

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.04.2020

Skolotāju On-line sanāksme

ZOOM

Administrācija

Skolotāji

11:00

aprīlis 2020

Attālinātās mācības

06.04.2020

Skolotāju On-line sapulce

ZOOM

Administrācija

Skolotāji

11:00

24.04.2020

On-line skola.

Fizika un Televīzija.

T. Moisejeva

Pāvels Birjukovs

no 10:00 līdz 16:00

aprīlis 2020

Планшеты и мобильные телефоны для on-line обучения от Bite и LMT, ITC

T. Moisejeva

O. Gubkina,

P. Birjukovs

4.-9. kl. skolēni, vecāki

aprīlis 2020

Skolas bibliotēka

Ļ. Korelska

MARTS 2020

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.03.2020

Balles dejas sacensības Rīgā.

Pavasaris Kauss

O. Gubkina

Sporta kluba dalībnieki

Rīgā

03.03.2020

Valsts pārbaudījumi.

Valsts valoda

 

L. Keiča

3.A

8:50 – 9:40

105.kab.

M. Semjonova

3.B

8:50 – 9:40

102.kab.

03.03.2020

Valsts pārbaudījumi.

Valsts valoda

mutiskā daļa

M. Semjonovua,

N. Podskočija

3.A

10:00

302.kab.

L.Keiča,

I.Bortnoviča

3.B

10:00

103.kab.

03.03.2020

“Krilovam -150!” Pasākums veltīts A. Krilova 150. gadu jubilejai

J. Černakova

R.Vetruka,

S. Hrapavicka,

I. Mūrniece,

M. Semjonova,

L.Renge,

A.. Sokols

4., 5., 6., 8. kl. skolēni

(34 dalībn.)

305. kab.

13.40 – 14.40

04.03.2020

Mēģinājums balles dejas

9. kl. VALSIS 

O. Gubkina

kl. audz.

9.A, 9.B

13:20

aktu zāle

05.03.2020

Valsts pārbaudījumi.

Dabas zinības

 

L. Renge

6.A

8:55 – 9:40

305.kab.

I. Mūrniece

6.B

8:55 – 9:40

205.kab.

R. Vetruka

6.C

8:55 – 9:40

303.kab.

07.03.2020

Balles dejas sacensības

Jūrmalā

O. Gubkina

Sporta kluba dalībnieki

Jūrmālā

11.03.2020

Mēģinājums balles dejas

9. kl. VALSIS 

O. Gubkina

kl. audz.

9.A, 9.B

13:20

aktu zāle

16.03.2020 - 20.03.2020

Pavasara brīvdienas

21.03.2020

Latvijas radio 4 reportāža.

Tēma: Attālinātās mācības.

 Windows Media

Galina Greidane

T. Moisejeva,

I. Šinkareva,

J.  Kudrjavceva

 

8:20

LR4 - 107.7

24.03.2020

Pasākums.

Vingrošana no gaisa

T. Moisejeva,

A. Golmeistere,

kl.. audzin.

1.-.2.-3.-4.-5.-6.-7. kl. meitenes

11:00

25.03.2020

Mēģinājums balles dejas

9. kl. VALSIS 

O. Gubkina

kl. audz.

9.A, 9.B

13:20

aktu zāle

25.03.2020 - 27.03.2020

Starptautiskais projekts.

Tēma: Puškinas olimpiāde

R. Vetruka

skolēni

Pļeskavā

23.-27.03.2020

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

Ž. Doroščonoka,

N. Rutjana

Turcija

Erasmus+ 2014-2016

 marts2020

Attālinātās mācības

FEBRUĀRIS 2020

Datums

 

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

februāris 2020

Valodu mēnesis

J. Černakova

1.- 9. kl. skolēni

februāris 2020

Makslas izstāde

L. Bizūne

1.-9.kl. skolēni

skolā

februāris 2020

Kokapstrādes  izstāde

V. Fiļins

5.-9.kl. skolēni

skolā

04.02.2020

Rīgas pilsētas ķīmijas  61. olimpiādes  2. posma

T. Petrosjana

 

T. Moisejeva - ol. vad.

8.-9.kl. skolēni

V. Gžibovska - III vieta

A. Bužinska - III vieta

V.Baranovskis - IV vieta

 

401.kab.

05.02.2020

MĒĢINĀJUMS

"ABC".

L. Ovsijenko

T. Moisejeva

E. Gameršmidte

O. Gubkina,

R. Andersons,

D. Ivanovs

D. Gžibovska

1.B, 5.B kl.skolēni, koris, balles d.kol.

Aktu zālē

14:25

05.-06.-07.02. 2020

Skolas akreditācija

I. Šinkareva

Skolas darbnieki

Skolā

05.02.2020

Muzikālais starpbrīdis no skolas Koris

E. Gameršmidte

T. Moisejeva

1.-9. kl. skolēni

11:20

2.st. halle

05.02.2020

Tautas bumba 4.- 5.kl. zēniem

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

Ziepniekkalna vidusskola

05.02.2020

Ekspertu tikšanās ar skolēnu pašpārvaldi. Skolēnu vadīta ekskursija pa izglītības iestādi

T. Moisejeva

V. Gžibovska

A. Buļjone

A. Pavlovs,

K. Ņikitina

V. Mickeviča

Skolā

06.02.2020

Skolas vecāku padome takšana ar akreditacijas ekspertiem

Akreditacijas komissija

Vecāku padome

214. kab.

18:00

06.02.2020

Pirmizrāde

"ABC".

L. Ovsijenko

E. Gameršmidte

O. Gubkina

T. Moisejeva

D. Ivanovs,

A. Buļjone

1.A, 1.B, 1.C kl. skolēni

Aktu zāle

13:40

06.02.2020

Šaha starpbrīdis. Turnīrs.

Ģ. Kazmins,

T. Moisejeva,

Diana Vaikule

1.-9. kl. skolēni

no 10:00 līdz 12:00

2.st. halle

06.02.2020

Fināls

Tautas bumba 4.- 5.kl. zēniem

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

Ziepniekkalna vidusskola

09.02.2020

Tautas bumba 4.- 5.kl. meitenēm

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

47 vidusskola

10.02.2020

Vecāku sapulce.

D. Vaikule-Gžibovska

7.A kl.

18:30

201.kab.

11.02.2020

"Sava spēle"

R. Vetruka,

S. Hrapavicka

6.A, 6.B, .C

303.kab.

11.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Dzimta valoda

Mutiskā daļa

 

L. Keiča

3.A

10:40-12:20

114.kab.

O. Domaševska

3.B

10:40-12:20

103.kab.

12.02.2020

Fināls

Tautas bumba 4.- 5.kl. meitenēm

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

47 vidusskola

12.-15.02.2020

Starptautiskais  projekts.

"UP2B"

 Boosting Up School Education towards European Citizenship

and Labour Market Inclusion

 

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

Portugaļija. Porto.

Erasmus+ 2014-2016

14.02.2020

Rīgas matemātikas 70. olimpiādes

2. posms.

P. Birjukovs,

T. Sokolova

 5.-8.kl. skolēni

10:00

14.02.2020

Robotika

APP

2.B

Ī. Freimane

2.B kl. skolēni

 

 

 

17.02.2020

Administrācijas sanāksme.

 

I. Šinkareva

T. Moisejeva,

I. Freimane

A. Audrups

9:00

dir. kab.

18.02.2020

Mācību ekskursija.

Dzīvā sudraba muzejs.

J. Černakova,

R. Prohorenko

9. kl. skolēni

20

Rīga, Torņu iela, 4

12:00

19.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Dzimta valoda

 

L. Renge

6.A

8:50 – 10:40

305.kab.

I. Mūrniece

6.B

8:50 – 10:40

205.kab.

R. Vetruka

6.C

8:50 – 10:40

303.kab.

19.02.2020

Mācību trauksme

Administrācija

1.-9. kl. skolēni

20.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Dzimta valoda

 

L. Keiča

3.A

8:55 – 09:40

114.kab.

O. Domaševska

3.B

8:55 – 09:40

103.kab.

21.02.2020

Mācību ekskursija. 

Farmācijas muzejs

Tēma: Viduslaiku alķīmiķu noslēpumus atklājot

 

 

V. Šamanova,

T. Petrosjana

 

8.A, 8.B.klases skolēni

12:00

R. Vāgnera ielā 13, Rīga, LV-1050, Latvija

21.02.2020

Diskotēka.

Tēma: Meteņdiena Latvijā

T. Moisejeva,

skolotāji

D. Ivanovs

A. Buljone

skolēnu padome

4.-9. kl. skolēni

aktu zālē

17:00 - 20:00

22.02.2020

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides audzināšanas kursi.

I.Šinkareva

skolotāji

9:00 - 15:00

214.kab.

24.02.2020

Tautas bumba

A. Golmeistere

4. kl. skolēni

14:00

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

24.02.2020

Skolotāju sanāksme.

Tēma: Vērtēšana

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab.

24.02.2020

Administrācijas sanāksme.

 

I. Šinkareva

T. Moisejeva,

I. Freimane

A. Audrups

9:00

dir. kab.

25.02.2020

Mācību ekskursija.

Čaka memoriālais dzīvoklis muzejs

 

A. Medne,

Z. Kanclere,

 

5.A, 5.B. kl. skolēni

20

Lāčplēša iela 48 - 8,

Rīga, LV-1011

25.02.2020

Tautas bumba

Sacensības

A. Golmeistere

5. kl. skolēni

14:00

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

25.02.2020

Peldēšanas darbība

Ž. Doroščonoka

2.B kl. skolēni

25.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Valsts valoda

 

L. Renge

6.A

8:55 – 10:30

305.kab.

I. Mūrniece

6.B

8:55 – 10:30

205.kab.

R. Vetruka

6.C

8:55 – 10:30

303.kab.

25.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Valsts valoda

Mutiskā daļa

I.Mūrniece, M.Semjonova

6.C

10:40

205.kab.

26.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Matemātika

L. Keiča

3.A

8:55 – 9:40

114.kab.

O. Domaševska

3.B

8:55 – 9:40

103.kab.

26.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Valsts valoda

Mutiskā daļa

I.Mūrniece, M.Semjonova

6.A, 6.B

8:15

205.kab.

26.02.2020

Mācību ekskursija

KNAB

 

I. Mūrniece

Diana Gžibovska, Ļita Kareļska

7.A, 9.A kl. skolēni

KNAB

 

 

26.02.2020

Literārā un muzikālā izrāde pēc I. Buņina stāstiem

Nobeļa laureāta IVANA  bunina 150.gadadiena

"parīzē"

T. Moisejeva,

R. Vetruka,

T. Petrosjana,

S. Hrapavicka,

R. Prohorenko,

J Černakova,

L. Bizūne

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

19:00

Maskavas nams

 

 

27.02.2020

Valsts pārbaudījumi.

Matemātika

L. Renge

6.A

8:50 – 9:50

305.kab.

I. Mūrniece

6.B

8:50 – 9:50

205.kab.

R. Vetruka

6.C

8:50 – 9:50

303.kab.

27.02.2020

Mēģinājums balles dejas

9. kl. VALSIS 

O. Gubkina

kl. audz.

9.A, 9.B

13:20

aktu zāle

JANVĀRIS 2020

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.01.2020

03.01.2020

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

 skolotāji

 10:00

214. kab.

03.01.2020

Skolotāju seminārs.

Tēma: Uzdevumi.lv stundās

I. Šinkareva

Elgars Škutāns

 skolotāji

 13:00 - 14:30

214. kab.

03.01.2020

Aktuālā intervija

LR4 (107.7)

Tēma: Erasmus+ 2020

mms: //ier-w.latvijasradio.lv/pppy? 20200104D090800100000  

T. Moisejeva,

L. Renge

G. Greidene

9:00

kinostudija

Erasmus+ 2014-2016

09.01.2020

Skolēnu padome

Tēma: Valentīnas diena, Maslenica. Tatjanas diena olimpiāde

T. Moisejeva

A. Buļjone

klases līderi

13:40

214.kab.

10.01.2020

Zimassvētku koncerts

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte,

O. Gubkina

1.- 4.kl. skolēni

10:40

aktu zāle

10.01.2020

Velo-eksāmens

L. Grišina

L. Keiča

13:50

401.kab

13.01.2020

Majturība 1.C klasē

Tēma: Ģeometriskās figūras, darbs ar papīru.

L. Grišina

1.C kl. skoleni

I. Freimane

105.kab.

14.01.2020

Karjeras attīstības atbalsta pasākums.

Zolitūdes ģimnāzijas skolēnu prezentācija turpmāko mācību motivācijā.

I. Mūrniece

Zolitūdes ģimnāzija

9.A, 9.B kl. skolēni

214.kab.

14:20

 

 

 

13.01.2020

 

Konferencē

Tēma: Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem.

Embassy of Sweden Riga

T. Moisejeva,

I. Šinkareva,

L. Renge

Rīgā.

kinoteātra ”Splendid Palace” Lielajā zālē (Elizabetes ielā 61)

14.01.2020

Skolas ANGĻU VALODAS olimpiāde

J. Černakova

6.A, 6.B kl. skolēni

 

304.k.

9:00 - 10:00

15.01.2020

Kultūras pasākums Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotājiem.

Jaungada koncerts

Art-grupa "Belarusi"

 

T. Moisejeva

Skolotāji

Kongresu namā.

18:00

16.01.2020

Lasīšanas seminārs.

Tēma: Gulivera ceļojums uz Liliputiju pēc Džonatana sviftaa grāmatas.

 

I. Koņajeva

T. Moisejeva

0.kl. vecāki

15:30 - 16:30

bibliotēka

16.01.2020

Skolas ANGĻU VALODAS olimpiāde

J. Černakova

7.A, 7.B kl. skolēni

Vl. Gadirovs - III vieta

304.k.

9:00 - 10:00

 

 

 

17.01.2020

Skolas ANGĻU VALODAS olimpiāde

J. Černakova

5.A, 5.B kl. skolēni

 

304.k.

9:00 - 10:00

 

 

 

18.01.2020

Valsts  FIZIKAS olimpiāde

T. Moisejeva,

T. Sokolova

9.A, 9.B kl. skolēni

401.k.

10:00 - 14:00

20.01.2020

Edurio aptaujas.

Skolēni

J. Vaļejeva

4.A

401.k. 10:40

Ž. Doroščonoka

2.B

401.k. 12:40

T. Petrosjana

8.B

401.k. 15:10

R. Prohorenko

9.B

401.k. 14:25

20.01.2020

MJ "Valodas" sanaksme.

Tēma: Valodas mēneša darba plāns.

J. Černakova

valodas skolotāji

304.kab.

8:15

20.-23.01.2020

Edurio aptaujas.

Skoltāji

T. Moisejeva

20.-23.01.2020

 

Edurio aptaujas.

Vecāki

T. Moisejeva

21.01.2020

 

Metodiskās padomes sēde 

I. Freimane - dir. vietn.

MK vādit.

14:25 - 15:15

214.kab.

21.01.2020

Edurio aptaujas.

Skolēni

J. Černakova

9.A

401.k. 14:25

V. Kaškarova

2.A

401.k. 9:50

O. Domaševska

3.A

401.k. 10:40

R. Gukova

2.C

401.k. 11:40

S. Hrapavicka

5.A

401.k. 13:40

N. Rutjana

4.B

401.k. 12:40

21.01.2020

 

Slidotapmācība APP projekts

sadarbībā ar Volvo halli

R. Gukova,

I. Freimane

2.C kl. skolēni

T. Moisejeva

8:15

Volvo ledus halle

22.01.2020

 

Sākumskolas skolotāju sanāksme

T. Moisejeva - dir. viet.

skolotāji

8:15

101.kab.

22.01.2020

 

Ģeogrāfijas 3.atklātā olimpiāde

L. Koreļska

I.Freimane

8.-9.klasēm

Ņikita Obrazcovs J. Morozova

Rīgas valsts 2.ģimnāzija

 

 

 

22.01.2020

Edurio aptaujas.

Skolēni

L. Bizūne

6.B

401.k. 9:50

D. Gžibovska

7.A

401.k. 10:40

M. Semjonova

5.B

401.k. 12:40

L. Keiča

3.B

401.k. 13:40

V. Šamanova

8.A

401.k. 14:25

23.01.2020

Edurio aptaujas.

Skolēni

T. Moisejeva

7.B

401.k. 9:00

I. Mūrniece

6.A

401.k. 11:40

R. Gukova

6.C

401.k. 10:40

27.01.2020

Skolotāju sanāksme

Administrācija

Skolotāji

214.kab.

8:15

28.01.2020

Vieslekcija par elektrodrošību “Dzīvei gatavs”

I. Mūrniece,

T. Petrosjana

6.A, 6.В, 6.С

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

 

 

30.01.2020

Skolēnu padome

A. Buļjone

Skolēni

13:20

214.kab.

30.01.2020

Viktorīna.

Tēma: Ceļu pazinēji. 

Z. Kanclere

"Bērns palīdz bērnam"

1. A kasees skolēni

 

DECEMBRIS 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.12.2019

OECD konference

Rīgas Izgl. departaments

I. Šinkareva,

I. Freimane

11.00-14.30

Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Latvijas Universitātes Lielajā aula

04.12.2019

 Skolotāju pieredzes apmaiņa.

I. Freimane

J. Vaļejeva,

N. Rutjana

Pirmskola "Pērlīte"

06.12.2019

Mācību ekskursija.

LNB

DARBNĪCA

"MANA ZĪME MANĀ LOGĀ"

R. Vetruka,

J. Kudrjavceva

6.B skolēni

12:00

LNB

Mūkusalas iela 3,

Rīga, LV-1423

06.12.2019

Runas konkurss

Olga Domaševska

E. Gameršmidte

Balles dejas k-s

Kl.audz.

1.-4.kl. skolēni

12:30

aktu zālē

06.12. - 12.12.

2019.g.

Izglītības projekts.

Mūsdienīga krievu valodas un literatūras stunda: no teorijas līdz praksei

LAPRJAL

Российский государственный педагогический университет им. А.И Герцена

T. Moisejeva,

I. Šinkareva,

L. Renge

Rīga,

Liepaja,

Daugavpilss

Krevija, Latvшja.

 

12.12.2019

Erasmus + sēde

I. Šinkareva

15:00

Erasmus+ 2014-2016

12.12.2019

Erasmus+

kvalitātes balvas Spārni 2019...

VALSTS IZGLĪTĪBAS

ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA

L. Renge,

T. Moisejeva

17:00

Palladium Rīga

 

Erasmus+ 2014-2016

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins Šaha kluba dalībnieki

06.12.-12.12. 2019

Izglītības projekts.

Mūsdienīga krievu valodas un literatūras stunda: no teorijas līdz praksei

T. Moisejeva

I. Šinkareva,

L. Renge

Rīga,

Daugavpils,

Liepāja

12.12.2019

Grāmatu un žurnālu izstāde

Tēma:  "Svētku noskaņās"

 

L. Koreļska

N. Podskočija

1.C kl. skolēni

bibliotēka

12.12.2019

Skola 2030 kompetenču stunda: bioloģija,  angļu valoda, literatūra

Tēma: Vilks

 

J. Černakova,

L. Renge,

T. Petrosjana

8.B klases sklēni

I. Freimane

305.k.

16.12.2019

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

1.-4. kl. skolotāji

 8:15

214. kab.

16.11.2019

Skolas olimpiāde matemātika.

P. Birjukovs

R. Prohorenko

6.-9. kl. skolēni

9:00-9:40

211.kab

16.12.2019

Veloeksāmens

L. Grišina

L. Keiča

13:50

401.kab

16.12.2019

Grāmatu un žurnālu izstāde

Tēma:  "Svētku noskaņās"

 

L. Koreļska

T. Petrosjana

8.B kl. skolēni

bibliotēka

17.12.2019.g.

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālas un viūāli plastiskās mākslas konkurss, labdarības akcija

"Sniedziņš sniga, putināja"

L. Bizune

 

skolēni

RJC "Laimite"

17.12.2019

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

5.-9. kl. skolotāji

 14:30

214. kab.

18.12.2019

Skolēnu padome

T. Moisejeva,

kl. audz.

5.-9. kl. skoleni

14:00

214.kab.

19.12.2019

Vecāku padome

T. Moisejeva,

I. Šinkareva,

I. Freimane

V. Šamanova

vecāki

18:00

214.kab.

19.12.2019

Jaungada Šovs

T. Moisejeva,

kl. audz.

1.A, 1.B, 1.C, 2.A

aktu zālē

14:00

19.12.2019

Jaungada Šovs

T. Moisejeva,

kl. audz.

2.B, 2.C, 3.A, 3.B

aktu zālē

15:15

19.12.2019

Jaungada Šovs - diskotēka

T. Moisejeva,

kl. audz.

4.A, 4.B, 5.A, 5.B

aktu zālē

16:30

19.12.2019

Jaungada Šovs - diskotēka

T. Moisejeva,

kl. audz.

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

aktu zālē

17:50 - 20:00

19.12.2019

Jaungada klases vakaras

klses audz.

1.-9. kl.

pēc klases grafika

līdz 20:00

20.12.2019

Klases stundas

klses audz.

1.-9. kl.

9:00

20.12.2019

Klases audz. sapulce

T. Moisejeva

klses audz.

9:50

214.kab.

23.12.2019

Johana Štrausa operete "Sikspārnis"

T. Moisejeva

6.-9. kl. skolēni

VEF Kultūras pils

19:00

24.12.2019

Bērnu mūzikls.

Mašas un Vitjas Jaungada  piedzīvojumi

T. Moisejeva

1.-5. kl.skolēni

Kongresu namā.

12:00

24.12.2019

Kultūras pasākums Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotājiem.

Ziemassvetkus gaidot ar Sankt-Pēterburga simfoniskā orķestra.

Štrauss, Čaikovskis un populārākā kino melodijas

T. Moisejeva

Skolotāji

Kongresu namā.

18:00

23.12.2019  - 03.01.2020

Ziemas brīvdienas – no 23. decembra līdz 3. janvārim

NOVEMBRIS 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.11.2019

 IT - seminārs.

Tēma: Moza book

Lita Koreļska

T. Moisejeva

I. Freimane

D. Gžibovska

T. Sokolova

T. Petrosjana

15:00

210. kab.

02.-03.11. 2019

Balles dejas sacensības.

Latvia Open.

O. Gubkina

Marks Šendo-Sofja Oleiņikova 2.vieta
Matvejs Rižovs-Milana Raka 2.vieta
Leons Pakalnis-Varvara Grudule 3.vieta
Poļina Ņikiforova 1.vieta

Daugava Sporta Nams, Rīga

04.11.2019

 Arodbidrību sanaksme

Svetlana Hrapavicka

skolotāji

8:15

214.kab.

29.10. - 02.11. 2019.g.

Izglītības projekts.

RD KISD

I. Šinkareva

Somijā

07.11.2019

 Skolas olimpiāde bioloģijā 9.klasēm

Tatjana Petrosjana

9.kl. skolēni

9:00-9:40

112.kab

07.11.2019

Skolēnu padome

T. Moisejeva,

Z. Kanclere,

kl. audz.

 

4.-9.kl. skolēni

14:20

214.kab

08.11.2019

Gaisa vingrotāji Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

meistarklase 

T. Moisejeva,

Ž. Doroščonoka

 

2.B kl. skolēni

12:20

sporta zālē

<

08.11.2019

6. atklātais konkurss

Mazākumtautību skolu 3. – 4.klašu skolēnu latviešu valodas

N. Podskočija

3.-4. klašu skolēni

Rīgas 89 vidusskola

14:00 - 15:00

08.11.2019

Dizaina nodarbība

I. Freimane

8.-9.kl. skolēni

 

214.kab

no 10:00 līdz 16:00

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins

Šaha kluba dalībnieki

11. - 15.11.2019

Patriotiskā  nedēļa

T. Moisejeva

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl. skolēni

11. - 15.11.2019

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska

Izstāde

L. Bizūne

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl. skolēni

1.stāvā hallē
 

11.11.2019

Prezentācija veltīta Lāčplēša dienai.
 

N. Podskočija

Marina Semjonova

Irina Bortnoviča

1. - 4.kl. skolēni

1.stāvā hallē
 

11.11.2019

Lācplēša dienai veltīta radiopārraide

A. Sokols

skolēni

10:40

14.11.2019

Konference par profesionālo rehabilitāciju.

"Cilvēks. Prasmes. Iespējas".

I. Freimane

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

M. Semjonova

5.B skolēni

10:00

 

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

R. Vetruka

6.B skolēni

10:00

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

L. Renge

6.C skolēni

11:00

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

I. Mūrniece

6.A skolēni

12:00

 

 

14.11.2019

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta radiopārraide

A. Sokols

skolēni

10:40

14.11.2019

 Zemgales pr-tas stafetes

"Drošie un veiklie"

A. Golmeistere

4.-5.kl skolēni

Rīgas 47.vsk

12.00

15.11.2019

SVINĪGAIS PASĀKUMS VELTĪTS 18 NOVEMBRA - VALSTS SVĒTKIEM

E. Gameršmidte

A. Sokols

V. Šamanova

O. Gubkina

M. Semjonova

N. Podskočija

Skolēnu pašpārvalde

5.-9. kl.skolēni

9:00

aktu zālē

1.-4. kl.skolēni

10:40

aktu zālē

19.11.2019

Mācību ekskursijā uz Getliņu EKO

L. Bizūne,

I. Mūrniece

7.B kl. skolēni

9:45 - 15:00

19.11.2019

Slidotapmācība APP projekts.

Sadarbībā ar Volvo halli

Rita Gukova

2.C kl. skolēni, vēcaki

 

Volvo halle

<

 

 

 

 

20.11.2019

Logopēdijas grupu nodarbība.

Svetlana Dote

skolēni

I. Freimane

20.11.2019

Sociālo zinību stunda

V. Šamanova

6.C skolēni

I. Freimane

21.11.2019

Seminārs par skolēnu zinātniski pētnieciskajiem darbiem 7.-9.klasēm.

RIIMC

I. Freimane,

P. Birjukovs,

L. Koreļska

 

22.11.2019

Mācību ekskursija.

< LNB izstādē

“Neredzamā bibliotēka”

prasmīgu un draudzīgu muzejpedagogu vadībā

M. Semjonova,

L. Koreļska

5.B skolēni

12:00

LNB

Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423

 

 

<

26.11. - 28.11. 2019.g.

Izglītības projekts.


 

T. Moisejeva

I. Kozlova

Vācija

27.11.2019

 Basketbola diena skolā

A. Golmeistere

5.-9.kl skolēni

Skolā

 

27.11.2019

Pedagoģiskie kursi.
"Būsim radoši.
Radošuma izpratne un veicināšana"

I. Kraģis

I. Šinkareva - skolas direktore

skolotāji

14:00

214.kab.

27.11.2019

Latvijas skolas somas FORUMS

Tēma: Skolu piederze un izaicinājumi

Z. Doniņa

T. Moisejeva

 

10:00

28.11.2019

Atklāto durvju diena vecākijem.

Administrācija

skolotāji

vecāki

16:00 - 19:00

28.11.2019

Karjeras diena dzelzceļa nozarē

I. Mūrniece

9.A, 9.B skolēnu grupa

10:00 - 14:30

PIKC RVT praktisko mācību centrs, Rīgā, Dārzciema ielā 70

29.11.2019

Latviešu valodas stunda 2.B klasē

Tēma: Vestūle

Anna Medne

2.B kl. skolēni

I. Freimane

306. kab.

29.11.2019

Robotika 2019

1.A klase

I. Freimane

29.11.2019

Muzikālā izrade

Torņakalna baznīcā

"Un Paradīze atverās mīlestībai".

Rustem Gaļičs

M.J. Lermontovs

R. Vetruka,

S. Hrapavicka,

R. Prohorenko,

T. Petrosjana,

T. Moisejeva,

I. Šinkareva

 

6.-9 kl. skolēni

19:30

Rīga, Torņjakalna iela 3/5

 

 

30.11.2019

Mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģijas izstāde “Tech Industry 2019”

P. Birjukovs

6.-9 kl. skolēni

Rīgas Tehniskās universitāte

30.11.2019

Metodiskā 2019 gada konference

LKVLPA

Tēma: Mācību rīki mācību procesa modelēšanai un organizācijai

LKVLPA

I. Kozlova

T. Moisejeva,

S. Hrapavicka, 

 I. Šinkareva,

R. Vetruka,

J. Vaļejeva

Rīga,

Lomonosovas ielā 3.

aud. 106

oktobris 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

27.09. - 05.10. 2019.g.

Erasmus+

L. Renge

O. Gubkina,

A. Sokols,

T. Zaščirivska,

T. Moisejeva,

J. Černakova

ROMANIA - PETROŞANI
Collegiul National de Informatica "Carmen Sylva"

Erasmus+ 2014-2016

01.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 6.B

R. Vetruka

vecāki

18:00

303.kab.

01.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 1.A

Ņ. Kondratjeva

vecāki

17:00

104.kab.

03.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 5.B

M. Semjonova

vecāki

18:00

302.kab.

03.10.2019.g.

Pedag.seminārs

Tēma: Skola 2030

RIIMC

I. Freimane

R. Vetruka

Rīgas 3.Valsts ģimnāzija

03.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 5.A

S. Hrapavicka

vecāki

18:00

204.kab.

09.10.2019.g.

Latviešu valodas skolas olimpiāde

M. Semjonova,

I. Mūrniece

7.-9. kl.skolēni

8:15

301. kab.

10.10.2019

Praktiskās nodarbības ķīmijā 7.-9.klases

 

Tatjana Petrosjana

7.-9.kl. skolēni

I. Freimane

112.kab

 

 

 

10.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce

6.C

L. Renge

vecāki

18:00

305.kab.

09.- 10.- 11.- 12.10. 2019.g.

Starptautiskie ped. kursi.

Krievu valoda ka svešvaloda.
Daudzvalodīgas personības veidošana skolā: sistēmisku valodas prasmju attïstīšana bērniem.

LAPRJAL, RUDN, Irina Kozlova

Valodas skolotāji

 

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins

Šaha kluba dalībnieki

12.10.2019.g.

Vēju ritmi.

Balles dejas sacensības.

O. Gubkina

skolēni

Liepāja

6:00 - 18:00

14.10.2019

Praktisko nodarbības "Ķīmija mūsu dzīvē"

Tatjana Petrosjana

skolēni

112. kab.

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

4.A, 4.B,

5.A, 5.B

klases skolēni

10:00 - 10:40

aktu zāle

 

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

8.A, 8.B,

9.A, 9.B

klases skolēni

11:00 - 11:40

aktu zāle

 

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

6.A, 6.B, 6.C,

7.A, 7.B

klases skolēni

12:00 - 12:40

aktu zāle

 

15.10.2019.g.

Rīgas pilsētas karjeras attīstības atbalsta pasākums 7.-12.kl. skolēniem

"Ielogojies nākotnē!"

I. Mūrniece

7.-9.kl. skolēni (12)

10:00 - 14:00

15.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 8.A

V. Šamanova

vecāki

18:00

301.kab.

16.10.2019

Mācību Ekskursija.

Rīgas tūrisma un radošas industrijas tehnikums.

I. Mūrniece,

J. Černakova

9.A kl. skolēni

16.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.A

16.- 19.10. 2019.g.

Starptautiskais projekts "MANTINIEKI"

T. Moisejeva

Irēna Šinkareva

Anatolijs Sokols

Aleksejs Pavlovs

Ksenija Ņikitina

Pleskava

17.10.2019.g.

APP.

Pedagogu palīgi

I. Freimane

L. Keiča,

V. Kaškarova

2.B kl. skolēni

 

 

 

17.10.2019.g.

 

Izrādē.

"Smaragda pilsētas burvis"

T. Moisejeva

N. Podskočija,

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

Ž. Doroščonoka,

R. Gukova,

V. Kaškarova,

L. Keiča,

O. Domaševska

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B

 

14:00

 

 

18.10.2019.g.

Latviešu valodas VALSTS 6. olimpiādes 2. posmā 7. un 8. klašu skolēniem

M. Semjonova,

I. Mūrniece

7.-8. kl.skolēni

Vibornaja K.,

Lukaševičs A., Lavrenko V., Stepanova A.

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija,

Ruses iela 22.
 

18.10.2019.g.

Seminārs

„Veiksmīgas karjeras ABC”

Start Strong treneris Andris Arhomkins

I. Mūrniece

 

8.A -8.B klašu skolēni 

 

9:50 - 11:20

aktu zāle

20.10.2019.g.

Balles dejas sacensības.

O. Gubkina

skolēni

Sigulda

12:00 - 18:00

21.10. - 27.10. 2019.g.

Rudens brīvdienas

21.10.2019.g.

Metodiskā diena

Skolotāji

22.10.2019.g.

Metodiskās padomes sēde

I. Freimane,

T. Moisejeva

Skolotāji

9:00

214.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Valodu joma

MK vadītāja

J. Černakova 

Skolotāji

11:00

304.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Tehnoloģiju joma

MK vadītāja

T. Petrosjana

 

Skolotāji

11:00

108. kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Atbalsta komisija

MK vadītāja

S. Dote

Skolotāji

11:00

115.kab.

21.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Klašu audzinātāju metodiskās komisijas sēde

MK vadītāji 

M. Semjonova

T. Moisejeva

Kl. audz.

1. - 9.kl.

12:00

214.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Mākslas komisijas sēde

MK vadītāja

L. Bizūne

Skolotāji

13:00

307. kab.

24.10.2019.g.

Pedag.seminārs

Tēma: Skola 2030

RIIMC

I. Freimane

 

Ulbrokas vidusskola

28.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

4.A, 5.A

 klases skolēni

14:25

214.kab.

 

28.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

6.C, 8.B klases skolēni

15:10

214.kab.

 

28.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.B

28.10.2019

IT stunda.

Krievu valoda - "ФРАЗА"

T. Moisejeva

7.B

401.kab.

28.10.2019

Klases stunda

Vecāki stāsta par savu profesiju

Tēma:

1. Kas ir loģistika?

2. Iepazīsti kuģošanas drošības inspektora profesiju!

Svetlana Hrapavicka,

I. Mūrniece,

L. Renge, 

Jevgēnijs Zinovjevs, Sergejs Timonovs

5.A, 6.A, 6.C kl. skolēni

14:25 - 15:05

204., 205.kab.

29.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 7.A

D. Gžibovska

vecāki

18:00

201.kab.

29.10. - 02.11. 2019.g.

Izglītības projekts.

RD KISD

I. Šinkareva

Somijā

30.10.2019

Praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klases

 

P. Birjukovs

7.-9.kl. skolēni

I. Freimane

211.kab

 

 

 

30.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.B

30.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

7.A, 8.A klases skolēni

14:25

214.kab.

 

31.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 9.A

J. Černakova

vecāki

17:00

304.kab.

31.10.2019.g.

Seminārs

''Koks ir labs”

karjeras konsultants Inese Kaupuža u.c.

I. Mūrniece

9.kl. skolēni Vitālijs Baranovskis, Alekss Bosjuks

11:00 - 16:00

Latvijas Kokrūpniecības federācija

Skaistkalnes iela 1, Rīga

Septembris 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

02.09.2019.g.

Zinību diena 2019./2020.m.g.

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte, O. Gubkina, 

L. Bizūne,

L. Grišina

Skolēni, skolotāji, vecāki

9:00

Skolas pagalms

05.09.2019.g.

Skolas direkt. sanāksme.

Tēma: Projekts "Pumpurs"

I. Šinkareva

04.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 4.C

J. Vaļejeva

vecāki

18:00

113.kab.

05.09.2019.g.

Šaha klubs - prezentācija

V.P. Butiļins

1.A, 1.B, 1.C

pēc grafika

konferenc-zālē

09.09.2019.g.

Kl. audzin. sanāksme

I. Šinkareva,

M. Semjonova,

T. Moisejeva

skolotāji

8:15

214.kab.

09.09.2019.g.

Latvijas izlase Eiropas

 Eiropas čempionāta apmeklējums

EURO-2019

U19 - telpu futbols

Nīderlande - Horvātija

Krevija - Latvija

A. Golmeistere skolēni 12:30

17:30

09.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 7.B

L. Bizūne

I. Šinkareva

 

vecāki

18:00

307.kab.

11.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 2.A

V. Kaškarova,

T. Moisejeva

I. Koņajeva

vecāki

17:00

107.kab.

12.09. - 16.09. 2019.g.

Mācību ekskursija

Sankt-Pēterburgā. Krevija.

L. Renge,

J. Černakova,

L. Bizūne,

T. Petrosjana,

Z. Kanclere,

J. Kudravceva

skolēni, vecāki

Pleskava -

Sankt-Pēterburgs

16.09. - 20.09.  2019

Olimpiskā nedēļa 2020

A. Golmeistere,

T. Zaščirinska

Artūrs Brants

skolas skolēni

17.09.2019

Karatē kluba prezentācija

A. Kudravcevs,

T. Moisejeva

1.-2.-3. kl.skolēni

no 10:00

pēc grafika

deju zāle

17.09.2019

Dzjudo kluba prezentācija

T. Moisejeva

1.-7. kl.skolēni

no 10:00

pēc grafika

sporta zāle

18.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 1.B

L. Ovsijenko

vecāki

17:00

101.kab.

19.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 1.C

N. Podskočija,

I. Šinkareva

T. Moisejeva

vecāki

18:00

105.kab.

19.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 2.C

R. Gukova

vecāki

17:30

105.kab.

19.09.2019.g.

Skolotāju  sanāksme

Tēma: Erasmus +. Petrošani 2019

L. Renge

T. Moisejeva,

J. Černakova

A. Sokols

O. Gubkina

T. Zaščirinska

14:15

305.kab.

Erasmus+ 2014-2016

22.09.2019.g.

Mācību ekskursija.

Pēteris Pirmais Latvijā.

A. Sokols

9. kl. skolēni

14:00 - 15:00

 

23.09.2019.g.

Skolotāju  sanāksme

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab.

23.09.2019.g.

Mācību ekskursija.

Rundāles pils muzejs

T. Moisejeva,

L. Renge,

O. Gubkiba

6.-9. kl. skolēni

9:00 - 15:00

 

24.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 2.B

Ž. Doroščonoka

vecāki

17:00

114.kab.

25.09.2019.g.

Pirmklasnieku iesvētības

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte,

O. Gubkina,

L. Bizūne,

T. Zaščiriviska,

J. Kudrjavceva,

Z. Kanclere,

L. Grišina

1.A, 1.B, 1.C kl. skolēni, vecāki

no 9:00 līdz 13:30

aktu zāle

25.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 4.B

N. Rutjana

vecāki

18:00

102.kab.

26.09.2019.g.

Mācību ekskursija. Getliņi EKO V. Kakškarova 2.A

(19)

8:45 - 14:30

26.09.2019.g.

Vecāku sapulce 0.kl. skol.

Administrācija

vecāki

15:30

aktu zāles

26.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 3.A

O. Domaševska

vecāki

17:00

114.kab.

26.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 6.A

I. Mūrniece

vecāki

17:30

205.kab.

27.09.2019.g.

Mācību ekskursija.

Izstāde-meisterklase TC "Rīga Plaza"

R. Gukova

2.C

(28)

10:00 - 13:00

27.09.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 3.B

L. Keiča

vecāki

18:00

103.kab.

27.09. - 05.10. 2019.g.

Erasmus+

L. Renge

O. Gubkina,

A. Sokols,

T. Zaščirivska,

T. Moisejeva,

J. Černakova

ROMANIA - PETROŞANI
Collegiul National de Informatica "Carmen Sylva"

Erasmus+ 2014-2016

26.09.2019.g.

Stafetes

Zaščirinska T.

2a, 2b, 2c

11:40 skolas pagalmā

26.09.2019.g.

Stafetes

Zaščirinska T.

3a, 3b, 3c

12:40  skolas pagalmā

26.09.2019.g.

Veselības skrējiens

A. Golmeistere,

J. Kudrjavceva

4a, 4b, 5a, 5b

12:40 Ziepniekkalna mežā

26.09.2019.g.

Veselības skrējiens

A. Golmeistere

J. Kudrjavceva

6a, 6b, 6c, 7a, 6b

13:40 Ziepniekkalna mežā

26.09.2019.g.

Veselības skrējiens

A. Golmeistere

J. Kudrjavceva

8a, 8b,9a,9b

14:30 Ziepniekkalna mežā

augusts 2019

19.08.2019.g.

Informatīvo sanāksme

Skolas direktore

Skolotāji

10:00

214.kab.

21.08.2019.g.

Metodiska padome

I. Freimane

MK vāditaji

10:00

214.kab.

21.08.-23.08. 2019.g.

Metodisko komisiju sanāksmes.

MK vadītāji:
L. Bizūne,
J. Černakova,
L. Ovsijenko,
T. Petrosjana

Skolotāji

pēc grafika

26.08.2019.g.

Metodisko komisiju kl. audz. sanāksme.

T. Moisejeva

Klases audz. Projektu vadītāji

10:00

214.kab.

 

26.08.2019.g.

Metodisko atbalsto komisiju sanāksme.

S. Dote

10:00

115.kab.

 

26.08.2019.g.

Kabinetu pieņemšana un sagatvošanās mācību gadam.

Administrācija

Skolotaji

pēc grafika

 

27.08.2019.g.

Zinību dienas sagatavošana.

T. Moisejeva

9.kl. skolēni

11:00

214.kab.

27.08.2019.g.

Vokālas studija mēģinājums.

Tēma: Zinību diena 2019.

E. Gameršmidte

10:00

27.08.2019.g.

Balles dejas studija mēģinājums.

Tēma: Zinību diena 2019.

O. Gubkina

12:00

28.08.2019.g.

Vokālas studija mēģinājums.

Tēma: Zinību diena 2019.

E. Gameršmidte

10:00

28.08.2019.g.

Balles dejas studija mēģinājums.

Tēma: Zinību diena 2019.

O. Gubkina

12:00

28.08.2019.g.

Sākumskolas Metodiska padome

L. Ovsijenko

Skolotāji

10:00

101.kab.

29.08.2019.g.

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

Skolotāji

 10:00

214. kab.

29.08.2019.g.

Webinars. Tēma: VIIS

Uldis Lagzda

Administrācija

 13:00

214. kab.

2018./2019. mācību gads

Septembris 2018 Oktobris 2018 Novembris 2018 Decembris 2018 Janvāris 2019 Februāris 2019 Marts 2019 Aprīļis 2019 Maijs 2019 Jūnijs 2019

 

 

 

     

    

 

 

   

Septembris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.09.2018.g.

Zinību diena 2018./2019.m.g.

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte, O. Gubkina, 

L. Bizūne,

L. Grišina,

A. Pipare,

Ž. Doroščonoka, R. Gukova,

V. Kaškarova

Skolēni, skolotāji, vecāki

9:00

Skolas pagalms

03.09.2018.g.

Interaktīvā spēle

Tēma: Mobilo telefonu un citu viedierīču plusi un mīnusi.

Lamatas sociālajos tīklos.

Klases audzinātāji

2. - 9. kl. skolēni

no 04.09.2018. līdz 14.09.2018.g.

Adaptācijas periods - 1.A, 1.B, 1.C.

T. Moisejeva,

Ž. Doroščonoka,

R. Gukova,

V. Kaškarova

1.A, 1.B, 1.C

no 9:00

līdz 12:30

05.09.2018.g.

Šaha klubs - prezentācija

V.P. Butiļins

1.C

R.V. Gukova

   

05.09.2018.g.

Šaha klubs - prezentācija

V.P. Butiļins

1.B

Ž.V. Doroščonoka

   

05.09.2018.g.

Šaha klubs - prezentācija

V.P. Butiļins

1.A

V.V. Kaškarova

   

05.09.2018.g.

Vingrošana - fizioterapija -  prezentācija

A. Pipare

1.A

V.V. Kaškarova

   

05.09.2018.g.

Vingrošana - fizioterapija -  prezentācija

A. Pipare

1.B

Ž.V. Doroščonoka

   

05.09.2018.g.

Vingrošana - fizioterapija -  prezentācija

A. Pipare

1.C

R.V. Gukova

   

05.09.2018.g.

  Stafetes un spēlēs

T. Zaščirinska

1.A

V.V. Kaškarova

Skolas pagalmā

 

05.09.2018.g.

  Stafetes un spēlēs

T. Zaščirinska

1.C

R.V. Gukova

Skolas pagalmā

 

05.09.2018.g.

  Stafetes un spēlēs

T. Zaščirinska

1.B

Ž.V. Doroščonoka

Skolas pagalmā

 

06.09.2018.g.

Spēlēs un rotaļas latviešu valodas apguvē.

N. Podskočija,

T. Moisejeva

1.A

V.V. Kaškarova

9:00 - 11:00

aktu zālē

 

06.09.2018.g.

Spēlēs un rotaļas latviešu valodas apguvē.

N. Podskočija,

T. Moisejeva

 

1.B

Ž.V. Doroščonoka

9:00 - 10:00

aktu zālē

 

07.09.2018.g.

Spēlēs un rotaļas latviešu valodas apguvē.

N. Podskočija,

I. Bortnoviča

T. Moisejeva

1.C

R.V. Gukova

9:00 - 11:00

aktu zālē

 

06.09.2018.g.

 

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tēma: Latviešu valoda + grāmatas

Irina Bortnoviča

1.C

R.V. Gukova

9:00 - 11:30

 

06.09.2018.g.

 

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tēma: Latviešu valoda + grāmatas

Irina Bortnoviča

1.B

Ž.V. Doroščonoka

10:00 - 12:30

 

 

06.09.2018.g. - 16.09.2018.g.

Dzejas nedēļa 2018

Irina Bortnoviča, N. Podskočija,  A. Zelmene

   

07.09.2018.g.

 

Vides dzīve

L. Grišina

 

1.C

R.V. Gukova

09:00 - 10:20

skolas pagalmā

 

07.09.2018.g.

 

Vides dzīve

L. Grišina

 

1.B

Ž.V. Doroščonoka

 

09:00 - 10:20

skolas pagalmā

 

07.09.2018.g.

 

Vides dzīve

L. Grišina

 

1.A

V.V. Kaškarova

09:00 - 10:20

skolas pagalmā

 

05.09.2018.g. -

19.09.2018.g.

Interešu izglītības un fakultatīvo nodarbību prezentācijas.

 

T. Moisejeva,

Fakultātīvas vāditāji.

1.-9.kl. skolēni

pēc grafika

06.09.2018.g.

Latvijas skolas soma - projekts

atklāšanas pasākums

 

RDIKSD

T. Moisejeva,

5.-9.kl. skolēni - 10

D.Ivanovs - 8.B

M.Gusenkova - 8.B

Karteļa N.- 9.A

J.Vonda - 9.A

 

no 14:30 līdz 19:00

"Arēna Rīga" (Skanstes iela 21, Rīga)

07.09.2018.g.

Sapulce.

Tēma: Erasmus + - viesi

Quest

L. Renge,

T. Moisejeva

L. Feldmane,

N. Maceika

305. kab.

15:30

10.09.2018.g.

Klašu audzinātāju MK sanāksme

M. Semjonova

kl. audz. 5.-9.kl.

8:15

302.kab.

10.09.2018.g.

Sakumskolas skolot. sanāksme

L. Ovsijenko

sak.sk. skolot.

8:15

101.kab.

10.09.2018.g. - 11.09.2018

Fotografēšana

T. Moisejeva,

kl. audz.

1.-9.kl. skolēni

no 9:00

aktu zālē

pēc grafika

11.09.2018.g. Modernu dejas skolā

A. Josinkaja,

T. Moisejeva

1.-7.kl. skolēni

aktu zālē

12.09.2018.g. Vokal skolā

M. Smarško

T. Moisejeva

1.-9.kl. skolēni

aktu zālē

septembris 2018.g.

Klases vecāku sapulces

Administrācija,

kl. audz.

1.-9.kl. vecāki

11.09.2018.g.

 

Klases vecāku sapulces - 6.B

L. Bizūne

6.B kl. vecāki

307. kab.

18:00

11.09.2018.g.

Klases vecāku sapulce - 3.A

A. Desjatnikova

3.A kl. vecāki

105.kab.

18:00

11.09.2018.g.

Klases vecāku sapulce - 1.A

Koškarova V.V.

1.A kl. vecāki

107.kab.

18:00

12.09.2018.g.

Zemgales priekšpilsētas skolu  futbola sacensības  

A. Golmeistere

4.-5.kl. skolēni

94.vidusskolā

13.00

12.09.2018.g.

Tikšanās ar Tehniska centra vaditāijem. APP.

10:00

17.09.2018.g.

Informatīvā sanāksme

I. Šinkareva

Skolotāji

8:15

214. kab.

17 -21. 09.2018.g.

Olimpiskā nedēļa 2018

Tēma: Basketbols

A. Golmeistere

T. Zaščīrinska,

A. Pipare,

T. Moisejeva,

D. Ivanovs,

L. Bizūne,

A. Zelmene,

O. Gubkina

kl. audz.

1.-9.kl. skolēni

no 9:50 līdz 15:00

18.09.2018.g.

Ekskursijas diena

T. Moisejeva,

kl. audz.

1.-9.kl. skolēni

Sankt-Peterburga

R.B. Prohorenko
T.V. Petrosjana
M.J. Semjonova

8.A, 9.A, 9.B

   

Ventspils

L.J. Renge
J.A. Černakova

5.C, 8.A

   

Rīga - Saulkrasti - Dunte - Rīga

I. Mūrniece
Vetruka R.V.

5.A, 5.B

   

Tērvete

L. Ovsijenko

4.B

   

Tērvete

N.S. Rutjana

3.B

   

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

J.N. Vaļejeva

3.C

   

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

T.N. Mezrina,

I Bortnoviča

4.C

 

 

Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs Rīgā un Arkādijas parks

Ž.V. Doroščonoka

1.B

   

Dunte

Munhgauzena muiža

O.I. Domaševska

2.A

   

Piņki

L.V. Keiča

2.B

 

Līgatnes dabas takas

L. Bizūne

6.B

 

19.09.2018.g.

Karatē kluba prezentācija

A. Kudrjavcevs

1.-4.kl. skolēni

deju zālē

19.09.2018.g.

Zemgales pr-tas skolu  futbola sacensības  

A. Golmeistere

6.-7.kl. skolēni

94.vidusskolā

14.00

20.09.2018.g.

Tikšanās ar topošo pirmklasnieku sagatavošana vecākiem

I. Freimane,

T. Moisejeva,

Z. Semjonova,

Z. Kanclere

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

N. Rutjana

15:30

aktu zālē

24.09.2018.g.

Brīvdiena

31.08.2018.g.

Zinību dienas svētku pasākuma mēģinājums.

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova,

R. Gukova,

Ž. Doroščonoka,

V. Koškarova

Skolēni

no 10:00

skolas pagalmā

 

22.08.2018.g.

Latvijas skolas soma - Rīgas skolu koordinatoru sanāksme

T. Moisejeva

49. vidusskola

23.08.2018.g.

Zinību dienas svētku pasākuma mēģinājums.

T. Moisejeva,

E. Gameršmidte,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

Skolēni

no 10:00

23.08.2018.g.

Informatīvo sanāksme

I. Šinkareva

Skolotāji

9:00

214. kab.

24.08.2018.g.

Metodiska diena

I. Šinkareva

Skolotāji

27.08.2018.g.

Kabinetu pieņemšana un sagatvošanās mācību gadam.

Administrācija

Skolotāji

no 9:00 līdz 14:00

pēc grafika

27.08.2018.g.

Zinību dienas svētku pasākuma mēģinājums.

E. Gameršmidte,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

Skolēni

no 10:00

28.08.2018.g.

Metodiskās  padomes sanāksme

Administrācija

MK vadītāji

10:00

214. kab.

29.08.2018.g.

Zinību dienas svētku pasākuma mēģinājums.

E. Gameršmidte,

S. Hrapavicka,

M. Semjonova

Skolēni

11:30

29.08.2018.g.

Metodisko komisiju sanāksmes

MK vadītāji:

L. Bizūne,

J. Černakova,

L. Ovsijenko,

R. Prohorenko,

T. Petrosjana,

A. Pipare

Skolotāji

no 10:00

pēc grafika

30.08.2018.g.

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

Skolotāji

 10:00

214. kab.

31.08.2018.g.

Metodiska diena

I. Šinkareva

Skolotāji

oktobris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 
15.10.2018 - 19.10.2018

Erasmus+

 “EVERY STUDENT IS SPECIAL”

L. Renge,

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

skolotāji

skolēni

vecāki

Italy,

Poland,

Turkey,

Romania

01.10.2018.g.

MK sanāksme.

Tēma: Mācību sasniegumu vērtēšanas reglaments.

I. Freimane

MK vadītāji:

L. Bizūne,

J. Černakova,

L. Ovsijenko,

I. Mūrniece,

T. Petrosjana

8:15

214.kab.

02.10.2018.g.

Rīgas skolu krosa

A. Golmeistere

4.-9.kl. skolēni

Anniņmuižā

12.00

06.10.2018.g.

Starptautiskas sacensības. Balles dejas.

AUTMN CUP 2018

O. Gubkina

K. Carjevs

I vieta

Lietuva. Kaunas.

09.10.2018.g.

Auto/moto nozari
"Sapnis, kas kļūst par profesiju"

Juris Apinis,

I. Mūrniece

 

8.A, 8.B, 9.A, 9.B kl. skolēni

10:30 - 11:30

2015.kab.,

skolas pagalmā

 

16.10.2018.g.

Ekskursija.  Rundales pils. Erasmus+

Vals no O. Gubkiinai.

L. Renge

T. Moisejeva

O. Gubkina

S. Maceika

Ņ. Gromov

K. Maceika

Rundales pils

11:30 - 17:00

16.10.2018.g.

Workshop

Erasmus+

Physiotherapy lessons

T. Zashchirinskaya

A. Sokols

A. Tolkunova

 

Italy, Turkey, Poland, Romania

Room 116

9:50 - 10:30

 

 

16.10.2018.g.

Workshop. Horeotherapy lessons

Erasmus+

O. Gubkina,

L. Renge,

K. Ulitova

Italy, Turkey, Poland, Romania

Dance hall

9:50 - 10:30

 

 

16.10.2018.g.

Workshop. Physiotherapy guests&students

Erasmus+

A. Pipare,

J. Černakova

A. Buļone

 

203. kab.

9:50 - 10:30

 

 

22.10. 2018.g.

Ekskursija. «Zinātnes zona».

Ūdens, skaņa, elektrība, drošība, gaiss – tēmas, ar kurām piedāvājam iepazīties tuvāk. Kā arī esam vienmēr gatavi izstrādāt jaunu priekšnesumu ar Jūsu izvēlētu tematu.

R. Vetruka 5.B 12:00

20.-24.10. 2018.g.

Starptautiskas sacensības. Balles dejas.

Cyprus OPEN 2018

O. Gubkina

III vieta

Cyprus. Pafos.

 

novembris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

novembris 2018.g.

Izstāde "Latvija 100"

L. Bizūne

skolēni,

skolotāji,

vecāki

skolā

05.11.2018.g.

Informatīvo sanāksme

I. Šinkareva

A. Audrups

T. Moisejeva

I. Freimane

Skolotāji

8:15

214. kab.

06.11.2018.g.

Skolēnu padome

Z. Kanclere,

A. Aleksejeva

2-3 sk. no k.kl.

14:05

214. kab.

09.11.2018.g.

Kara muzeju un piedalīsies izglītojošā nodarbībā ''Lāčplēša leģendas''

L. Renge,

J. Černakova

5.C, 8.B kl.

Kara muzejs

13-15.11. 2018.g.

Vēstures lektoriju cikls

Tema: Latvijai 100 gadi

V. Šamanova

skolēni 7.A

2.-9.kl. skolēni

pēc grafika

12.11.2018.g.

Izstāde "Mana Latvija"
 

L. Grišina

skolā

13.11.2018.g.

Kara muzeju un piedalīsies izglītojošā nodarbībā ''Lāčplēša leģendas''

I. Mūrniece,

R. Vetruka

5.A, 5.B kl.

Kara muzejs

10:00 - 12:00

 

 

 

 

13.11.2018.g.

Izstāde "Latvijas daba"

L. Grišina

skolā

13.11.2018

Izstāde.

Staro Rīga.

Gaismas festivāls.

L. Bizūne


 

Skolā

1.st.

14.11.2018.g.

Zemgales pr-tas skolu stafetēs "Drošie un veiklie" A. Golmeistere

2.-5. klašu komanda

V vieta

47. vidusskola

16.11.2018.g.

Klases stundas.

Tema: Kā svinēsim Latvijas 100. dzimšanas dienu?

Klases audzinātājs.

Skoleni

9:00

16.11.2018.g.

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem. Koncerts.

E. Gameršmidte

O. Gubkina

5. - 9. kl, skoleni

10:00

aktu zālē

 

16.11.2018.g.

Svinīgais pasākums veltīts 18 novembra - Valsts svētkiem. Koncerts.

E. Gameršmidte

O. Gubkina

1. - 4. kl, skoleni

11:00

aktu zālē

21.11.2018

Latvijas Dabas muzejs apmeklēšana.

V. Kaškarova

1.A kl. skolēni

Dabas muzejs

13:00 - 14:00

 

 

 

 

18.11.2018 - 30.11.2018

Zemēšanas Izstāde

Tēma: N.N. Nosovs un viņa varoņi.

J. Vaļejeva

1.-2.-3.-4. kl. skolēni

1.st skolā

22.11.2018 - 23.112018

Zinātniski – metodiskā semināra valodas skolotājiem Latvijā
“KRIEVU VĀRDS MŪSDIENU IZGLĪTĪBAS TELPĀ”

S. Mazurs,

A. Razumovska,

T. Moisejeva

I. Šinkareva,

T. Pulle

I. Kareļina

skolotāji

PDPS,

47. vidusskola,

Anniņmūižas vsk

214.kab.

 

Pļeskava

 

 

23.11.2018

Radošas pasākums.

Tēma: N.N. Nosovs un viņa varoņi.

J. Vaļejeva

1.-2.-3.-4. kl. skolēni

9:50

Aktu zāle.

23.11.2018

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - vizuālas studijas "Varavīksne" izstāde.

L. Bizūne

Skolā

2.st.

23.11.2018

Karjeras nodarbība  par izpratnes veidošanu un profesiju izvēli.

Jolanta Priede

L. Grišina

4.A, 4.B, 4.C

26.11.2018.g

Tikšanās ar Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas pārstāvjiem

I. Mūrniece

9.A, 9.B kl. skolēni

214. kab.

10:40 - 11:20

 

 

 

28.11.2018

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

O. Domaševska

2.A kl. skolēni

 

11:00 - 12:00

Rīga, Hanzas iela 5

28.11.2018

Karjeras nodarbūbas sastītas ar profesiju klāstu inženierzinātnē.
 

Latvijas Zinātnes apvienības centra ZINOO pārstāvji.

L. Grišina

2.A, 2.B

Larisa Keiča,

A. Desjatnikova    

29.11.2018

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA

Izstāde  "Oforta zelta laiki 17. gadsimta holandiešu grafika"

L. Bizūne

6.B

14:00 - 15:00

Doma laukums 6, Rīga, LV-1050, Latvija

29.11.2018.g

Atvērto durvju diena skolā

Administrācija,

skolotāji

 

vecāki

 

Skolā

no 16:00 līdz 19:00

 

29.11.2018.g

Skolas direktores intervija Baltcom radio.
Tēma: Jaunie izglītības standarti
.

A. Osmalovskaja

I. Šinkareva,

K. Čekušins

12:00

29.11.2018.g

Rīgas pilsētas

Bioloģijas 41. olimpiāde

T. Petrosjana,

T. Moisejeva

A. Aleksejeva,

N. Karteļa,

 J. Kožemjakina

10:00 - 14:00

401. kab.

 

30.11.2018.g

Lekcija.
Tēma: Meiteņu personīgā aprūpe

 

J. Kudrjavceva,

 

30.11.2018.g

Izrādes  "Кусака" 

"KOSTKĀRE"

L. Andrejevs

R. Vetruka,

I. Mūrniece

5.A, 5.B

 

Teātris "OCA"

Čaka iela, 67/69

19:00

 

decembris 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.12.2018

Operetes teātris

Nebēdnīgi muzikāla izrāde bērniem

"PAUKOJAM UN ŠMAUKOJAM"

Nellija Podskočija, 

Irina Bortnoviča,

Tatjana Moisejeva, Nadežda Rutjana,

Rita Gukova,

Aļina Desjatnikova

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3C, 8.B, 5.B kl. skolēni

Latvijas Nacionālās  bibliotēka -

Ziedoņa zāle

19:00

no 03.12. līdz 12.12.2018

Mini kērling 2018

A. Golmeistere

5.-9. klases skolēni

04.12.2018

Basketbola diena

A. Golmeistere

5.-9. klases skolēni

Skolā

sporta zālē

04.12.2018

Rīgas Motormuzejs - TEHNISKI RADOŠĀS DARBNĪCAS
Tēma: VĒJA ĢENERATORS - Tehniski radošā darbnīca - Fizikas novirziens
 

L. Renge

5.C

S. Eizenšteina iela 8, Rīga, LV 1079, Latvija

04.12.2018

Rīgas Motormuzejs - TEHNISKI RADOŠĀS DARBNĪCAS
Tēma: ATLECOŠĀ BUMBIŅA - Tehniski radošā darbnīca - Ķīmijas novirziens
 

J. Černakova

8.A, 8.B

S. Eizenšteina iela 8, Rīga, LV 1079, Latvija

05.12.2018

Ekskursijas operā

S. Hrapavicka

9.A kl. skolēni

14:00

LNO

 

 

 

05.12.2018

Izglītojošā teātra pasākuma

„Laime mēdz būt dažāda”.

T. Petrosjana,

J. Černakova,

R. Prohorenko,

M. Semjonova,

T. Moisejeva

7.-8.9-kl. skolēni

19:00

Rīgas Kongresu nams

07.12.2018

Skolas Matemātikas olimpiāde.

R. Prohorenko,

A. Pilunovs

5.-6.-7.-9.kl. skolēni

Skolā

10.12.2018

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

T. Petrosjana

7.A, 7.B kl. skolēni

14:00

Modes muzejs

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

 

 

 

11.12.2018

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

M. Semjonova

9.A, 9.B kl. skolēni

11:00

Modes muzejs

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

 

 

 

11.12.2018

LNB

Rīgas IT Demo centrs

7.A, 7.B, 8.A, 8.B kl. skolēni (15)

 

LNB

Mūkusalas iela 3, Rīga

12.12.2018

Modes muzejs

Mācību Nodarbība skolēniem "Kā top tērps?"

R. Prohorenko

8.A, 8.B kl. skolēni

11:00

Modes muzejs

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

12.12.2018

Modes muzejs

Vēstures stunda Modes muzejā: 1918. Brīvības šiks

L. Renge

5.A, 5.B kl. skolēni

12:30

Modes muzejs

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

12.12.2018

Modes muzejs

1918. Brīvības šiks

L. Grišina

6.A, 6.B kl. skolēni

14:00

Modes muzejs

Rīga, Grēcinieku iela 24, LV-1050

13.12.2018

Skolēnu fotografēšana

T. Moisejeva

9.A, 9.B kl. skolēni

deku zālē

9:00

14.12.2018

Izglītojošs seminārs par profesijas un izglītības iespējām "Jaunietis darba tirgū: pieredze un izglītība - kur ir balanss?"

Amanda Brizga, Prakse.lv projektu vadītāja

I. Mūrniece

9.A kl. skolēni

10:40

205. kab.

14.12.2018

Izglītojošs seminārs par profesijas un izglītības iespējām "Jaunietis darba tirgū: pieredze un izglītība - kur ir balanss?"

Amanda Brizga, Prakse.lv projektu vadītāja

I. Mūrniece

9.B kl. skolēni

9:50

205. kab.

17.12.2018

Pedagoģiskā sēde.
Tēma: 1.-4.klašu skolēnu sekmes, beidzot 2017./20187.m.g. I sem.

I. Freimane

1.-4.kl skolotāji

8:15

214.kab.

18.12.2018

Pedagoģiskā sēde.
Tēma: 5.-9.klašu skolēnu sekmes, beidzot 2017./20187.m.g. I sem.

I. Freimane

5.-9.kl skolotāji

14:20

214.kab.

18.12.2018

Muzikāla ziemas pasaka

"Mazā Sniegputenīte"

L. Ovsijenko,

O. Domaševska,

L. Keiča, 

V. Kaškarova,

N. Rutjana,

J. Vaļejeva

T. Moisejeva

1.A, 2.A, 2.B, 4.B, 3.C, 3.B

13:00

VEF Kultūras pils

Rātslaukums 1,

Rīga, LV-1050

 

aut.Nr.40

18.12.2018

Izrāde "Cinderella" ( Pelnrušķīte) 5.C klase

J. Černakova,

L. Renge,

A. Josinkaja

3.A kl. skolēni

9:50

304. kab.

18.12.2018

Tekstilmozaīkas izstāde

KAD ZVAIGZNE DEBESĪS MIRDZ

L. Ovsijenko,

O. Domaševska,

L. Keiča, 

V. Kaškarova,

N. Rutjana,

J. Vaļejeva

T. Moisejeva

1.-4.kl. skolēni

11:00

VEF Kultūras pils

Rātslaukums 1,

Rīga, LV-1050

aut.Nr.40

20.12.2018

Jaungada diskotēka 

T. Moisejeva,

kl. audz.

4.-5. kl. skolēni

aktu zālē

no 16:00 līdz 18:00

20.12.2018

Jaungada diskotēka 

T. Moisejeva,

kl. audz.

6.-9. kl. skolēni

aktu zālē

no 18:00 līdz 20:00

22.12.2018

Jaungada Šovs

T. Moisejeva

1.A, 1.B, 1.C

2.A kl. skolēni

aktu zālē

14:00

22.12.2018

Jaungada Šovs

T. Moisejeva

2.B, 3.A, 3.B, 3.C kl. skolēni

aktu zālē

15:30

27.12.2018

MK sēdes

I. Freimane

 

MK vadītāji

 

no 10:00 līdz 12:00

 

27.12.2018

MP sēde

MK vadītāji

skolotāji

no 12:00

28.12.2018

Jaungada pasākums

T. Moisejeva,

S. Hrapavicka

skolotāji, darbinieki

no 14:00 līdz 16:00

10.00 euro

No 22.12.2018 līdz 06.01.2019

Ziemu brīvlaiks

No 24.12.2018 līdz 30.05.2019.g.

Makulatūras vākšanas ekoloģiskā akcija.

L. Grišina

1.-9. kl. skolēni

janvāris 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

No 22.12.2018 līdz 06.01.2019

Ziemu brīvlaiks

04.01.2019.g.

Pedagoģiska sēde

Administrācija

Skolotāji

10:00

214.kab.

08.01.2019.g.

Seminārs.

Tēma:  Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS)

 D. Peterkopa

Administrācija, Skolotāji

14:10 - 17:00

214.kab.

11.01.2019.g.

 

Jaungada pasaka

"Divpadsmit mēneši" mūsdienīgā versijā.

L. Ovsijenko,

E. Gameršmidte,

O. Gubkina,

T. Moisejeva,

A. Josinkaja,

D. Ivanovs

1.-2.kl skolēni

 

09:50

aktu zālē

 

3.-4.kl skolēni

 

11:00

aktu zālē

18.01.2019.g. Valsts FIZIKAS olimpiāde

T.A. Sokolova

T. Moisejeva

T. Petrosjana

9. kl. skolēni

PDPS:

D. Gukovs,

V. Vaščenkovs,

Igaynijas psk, Mūzikas psk

no 10:00

401.kab.

18.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā.

ZIEMAS NAKTIS ZOODĀRZĀ

T. Petrosjana

7.B

no 15:00 - līdz 18:00

18.01.2019.g.

Rīgas skolu koordinatoru sanāksme

 “Latvijas skolas soma”

Tēma:

Saturiskais pārskats par skolu īstenotajiem pasākumiem s

2018./2019. mācību gada 1.semestrī

Z. Doniņa

T. Moisejeva

no 14:00 - līdz 16:00

Rīgas skola "Rīdze"

21.-22.01. 2019.g.

Rīgas skolu koordinatoru sanāksme

 “Karjeras izvēle”

L. Grišina

22.01.2019.g.

Skolēnu padome

Z. Kanclere

T. Moisejeva

A. Aļeksejeva

2 skol. no kl.

214. kab.

14:05

22.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

L. Renge

 

5.C

no 8:00 - līdz 14:00

22.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

J. Černakova

8.A

no 8:00 - līdz 14:00

22.01.2019

„Izmēģini! Uzzini! Aizrauj!”

L. Grišina

N. Rutjana,

A. Desjatnikova

3.A,B,C kl. skolēni

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

24.01.2019
23.01.2019.g.

Erasmus +

Ēģipte - Latvia

Starptautiskais E-diploms un profesionālais sertifikāts speciālajā un iekļaujošajā izglītībā (SP-EDU)

International E-based Diploma and Professional Certificates in Special Education an Inclusion (SP-EDU)

I. Margeviča

L. Margeviča

I. Šinkareva

T. Moisejeva

I. Freimane

Latvijas univ.

 

L. Renge

A. Sokols

V. Faļko

S. Dote

V. Ļeskivs

L. Grišina

T. Zaščirinska

V. Kaškarova

N. Rutjana

L. Keiča

L. Ovsijenko

Z. Semjonova

Z. Kanclere

T. Petrosjana

I. Bortnoviča

I. Mūrniece

L. Bizūne

J. Černakova

M. Semjonova

A. Golmeistere

R. Prohorenko

no 9:00 - līdz 14:00

 

 

24.01.2019.g. Angļu valodas skolas olimpiāde

Jeļena Černakova,

Ludmila Renge,

Vasilijs Leskivs

5.A, 5.C

9:00

304.kab.

25.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

R. Vetruka

5.B

no 8:00 - līdz 14:00

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

25.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

 

I. Mūrniece,

T. Moisejeva

5.A

 

no 8:00 - līdz 14:00

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

26.01.2019

Karlsons

Operetes teātris

N. Podskočija

I. Bortnoviča,

V. Kaškarova,

Ž. Doroščonoka,

A. Desjatnikova,

R. Gukova,

N. Rutjana,

L. Keiča,

T. Moisejeva,

J. Vaļejeva

1.A, 1.B, 1.C,

2.A, 2.B,

3.A, 3.B, 3C

16:00

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - Ziedoņa zāle

28.01.2019.g.

Skolot. sanāksme.

Administrācija

Skolotāji

8:15

214. kab.

29.01.2019.g. Angļu valodas skolas olimpiāde

Ludmila Renge,

Jeļena Černakova,

Vasilijs Leskivs

7.A, 7.B

9:00

305.kab.

___.01.2019.g.

MJ sanāksme.

Tēma: Valodu mēnesis

J. Černakova

valodas skolot.

8:15

304. kab.

No 24.12.2018 līdz 11.03.2019.g. Makulatūras vākšanas ekoloģiskā akcija. L. Grišina 1.-9. kl. skolēni katru otrdienu

 

FEBRUĀRIS

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.02. - 28.02. 2019

Sagatavošanas uzdevumu izpilde pieredzes apmaiņa “Famous Scientists with disadvantages”- Erasmus+

L.Renge,

J.Černakova

Projekta dalībneki, 7.A,8.A,B klases skolēni

02.02.2019

Mākslas izstāde

Gunars Melbergs - "Nomaļu burvība"

Arvids Drizulis - "Stāsti bez rāmjiem"