Janvāris 2019

Pārdaugava
atpakaļ
Erasmus+ Ēģipte
Fizikas olimp.2019
Ugunsdzēsības muzejs
English 2019 7.kl.
English 2019 5.kl.12 mēneši 2019

Septembris 2018
Oktobris 2018
Novembris 2018
Decembris 2018
Janvāris 2019
Februāris 2019
Marts 2019
Aprīļis 2019
Maijs 2019
Jūnijs 2019

 

janvāris 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

No 22.12.2018 līdz 06.01.2019

Ziemu brīvlaiks

04.01.2019.g.

Pedagoģiska sēde

Administrācija

Skolotāji

10:00

214.kab.

08.01.2019.g.

Seminārs.

Tēma:  Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS)

 D. Peterkopa

Administrācija, Skolotāji

14:10 - 17:00

214.kab.

11.01.2019.g.

 

Jaungada pasaka

"Divpadsmit mēneši" mūsdienīgā versijā.

L. Ovsijenko,

E. Gameršmidte,

O. Gubkina,

T. Moisejeva,

A. Josinkaja,

D. Ivanovs

1.-2.kl skolēni

 

09:50

aktu zālē

 

3.-4.kl skolēni

 

11:00

aktu zālē

18.01.2019.g. Valsts FIZIKAS olimpiāde

T.A. Sokolova

T. Moisejeva

T. Petrosjana

9. kl. skolēni

PDPS:

D. Gukovs,

V. Vaščenkovs,

Igaynijas psk, Mūzikas psk

no 10:00

401.kab.

18.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

T. Petrosjana

7.A

no 15:00 - līdz 18:00

18.01.2019.g.

Rīgas skolu koordinatoru sanāksme

 “Latvijas skolas soma”

Tēma:

Saturiskais pārskats par skolu īstenotajiem pasākumiem s

2018./2019. mācību gada 1.semestrī

Z. Doniņa

T. Moisejeva

no 14:00 - līdz 16:00

Rīgas skola "Rīdze"

21.-22.01. 2019.g.

Rīgas skolu koordinatoru sanāksme

 “Karjeras izvēle”

L. Grišina

22.01.2019.g.

Skolēnu padome

Z. Kanclere

T. Moisejeva

A. Aļeksejeva

2 skol. no kl.

214. kab.

14:05

22.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

L. Renge,

J. Černakova

5.C,

8.A

no 8:00 - līdz 14:00

22.01.2019

„Izmēģini! Uzzini! Aizrauj!”

L. Grišina

N. Rutjana,

A. Desjatnikova

3.A,B,C kl. skolēni

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs

24.01.2019
23.01.2019.g.

Erasmus +

Ēģipte - Latvia

Starptautiskais E-diploms un profesionālais sertifikāts speciālajā un iekļaujošajā izglītībā (SP-EDU)

International E-based Diploma and Professional Certificates in Special Education an Inclusion (SP-EDU)

I. Margeviča

L. Margeviča

I. Šinkareva

T. Moisejeva

I. Freimane

Latvijas univ.

 

L. Renge

A. Sokols

V. Faļko

S. Dote

V. Ļeskivs

L. Grišina

T. Zaščirinska

V. Kaškarova

N. Rutjana

L. Keiča

L. Ovsijenko

Z. Semjonova

Z. Kanclere

T. Petrosjana

I. Bortnoviča

I. Mūrniece

L. Bizūne

J. Černakova

M. Semjonova

A. Golmeistere

R. Prohorenko

no 9:00 - līdz 14:00

 

 

24.01.2019.g. Angļu valodas skolas olimpiāde

Jeļena Černakova,

Ludmila Renge,

Vasilijs Leskivs

5.A, 5.C

9:00

304.kab.

25.01.2019.g.

Work-shop Rīgas Zoodarzā

R. Vetruka,

I. Nūrniece,

T. Moisejeva

5.A,

5.B

no 8:00 - līdz 14:00

26.01.2019

Karlsons

Operetes teātris

N. Podskočija

I. Bortnoviča,

V. Kaškarova,

Ž. Doroščonoka,

A. Desjatnikova,

R. Gukova,

N. Rutjana,

L. Keiča,

T. Moisejeva,

J. Vaļejeva

1.A, 1.B, 1.C,

2.A, 2.B,

3.A, 3.B, 3C

16:00

Latvijas Nacionālās  bibliotēka - Ziedoņa zāle

28.01.2019.g.

Skolot. sanāksme.

Administrācija

Skolotāji

8:15

214. kab.

29.01.2019.g. Angļu valodas skolas olimpiāde

Ludmila Renge,

Jeļena Černakova,

Vasilijs Leskivs

7.A, 7.B

9:00

305.kab.

___.01.2019.g.

MJ sanāksme.

Tēma: Valodu mēnesis

J. Černakova

valodas skolot.

8:15

304. kab.

No 24.12.2018 līdz 30.05.2019.g. Makulatūras vākšanas ekoloģiskā akcija. L. Grišina 1.-9. kl. skolēni katru otrdienu

 

 

    12.02.2019

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ