Februāris 2018

Pārdaugava atpakaļ Projektu nedēļa 2018 Soma.lv Zemūdens pas.eks.2.A Zemūdens pas.eks.2.B Sengrieķu trauki Akuratera muzejs Ķīmijas olimp.2018 Dzintars 2018 20.02.2018

Karjera 2017/2020APP 2017/2020Erasmus+ 2017/2020

 

 

 

 

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017./2018. mācību gads

FEBRUĀRIS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā. Fināls

A. Golmeistere

 4.- 5.kl. zēniem

 Rīgas Angļu ģimnāzijā

14:00

01.02.2018

Tikšanās ar žurnālistiem “Amerikas balss” Tēma: Bilingvālās izglītības tendences Latvijā.

I. Šinkareva

T. Moisejeva

4.B kl. skolēni

12:00

101.kab.

bibliotēkā

02.02.2018

Karjeras tikšanās ar Tatjanu Kovaļenko - 1BK

Meistarklase.

T. Moisejeva

I. Mūrniece

15 skol.

13:20

Telestudijā

02.02.2018

Ekskursija

Ķīpsala

R. Azimov

5.A

14 skol.

15:00 - 17:00

02.02.2018

Ekskursija

"Zinātnes zona"

R. Gukova

4.C

21 skol.

9:30 - 12:00

Liepajas iela 34.

05.02.2018 - 09.02.2018

Projektu nedēļa

Tēma: «LATVIJAI – 100 GADI»

L. Koreļska,

T. Moisejeva,

skolotāji

2.-8.kl. skolēni

no 9:00 līdz 14:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

G. Murtazina

4.A

19 skol.

no 10:00 līdz 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Bolderāja

L. Bizūne

5.B

17 skol.

10:00 - 15:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Torņakalns

T. Petrosjana

6.B

22 skol.

10:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

T. Mezrina,

I. Bortnoviča

3.C

12 skol.

10:00 - 13:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Āgenskalns

Ņ. Kondratjeva 3.A

15 skol.

9:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

VEF kultūras pils

R. Prohorenko,

A. Ļitova

7.B

15 skol.

no 10:00 līdz 15:00

05.02.2018

Ekskursija

Jauno Ziepniekkalnu ekskursija 

Prezentācija

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

13:00

06.02.2018

Ekskursija

Muzejs Teātra Eduarda Smiļģa ielā

Doroščonoka Ž.V. 4.B

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale"

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

 Graudu ielā 59
06.02.2018

Ekskursija

Kara muzejs (Prezentācija)

T. Mezrina,

A. Pipare

2.C

 

 
07.02.2018  Iepazīšanās ar kosmētikas ražotni “Dzintars”

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

 

05.02.2018

Vēstures algoritmi.

Tēma: Ioanns Pommers. 2.daļa

Latvijas Pareizticīgās baznīcas rašanās
 

T. Moisejeva

S. Mazurs

L. Bizūne

I. Šinkareva

06.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

Ņ. Kondratjeva,

A. Silova

3.A kl.

9:00

104

06.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

T. Mezrina,

A. Silova

3.C kl.

9:00

201. kab.

06.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

5.B, 4.A, 4.C kl. skol.

Rīgas 47.v-sk.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

 

J. Černakova

7.A

16 skol.

10:00 - 13:00

06.02.2018

Ekskursija.

Rīgas Domes Attīstības departametu apmeklējuma.

Tēma: Rīgas teritorijas plānošana

 

L. Koreļska

M. Semjonova,

S. Hrapavicka

35 skol.

8.A, 8.B kl. sk.

no 10:00 - līdz 12:00

RD - Centrālajā ēkā Rātslaukuma ielā 1 iela

06.02.2018

Valsts 59. Ķīmijas olimpiāde

2.posms

 

A. Silova,

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

A. Pavloviča,

P. Bužinskis,

R. Šuļupovs,

L. Tesnovs

S. Jurašs

no 10:00 līdz 14:00

401.kab.

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Teātra muzejs

N. Rutjana

L. Keiča

4.B

15 skol.

Eduarda Smilģa iela

11:00 - 13:00

06.02.2018

Ekskursija

SIA "Jamp Space"

 

 

T. Petrosjana

6.B

24 skol.

Krasta ielā 52.

11:45 - 15:00

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Melngalvju nams

 

G. Murtazina

4.A

19 skol.

Melngalvju nams

06.02.2018,

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (mutvārdu daļa)

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.B kl.

9:00

101. kab.

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  mazākumtautību (krievu) valodā -  mutvārdu daļa

S. Hrapavicka,

A. Ļitova,

A. Silova

6.A kl.

9:00

204

07.02.2018

Diagnosticējošais darbs  mazākumtautību (krievu) valodā -  mutvārdu daļa

S. Hrapavicka,

A. Ļitova,

A. Silova

6.B kl.

11:30

204

07.02.2018

Ekskursija.

LU Dabaszinātņu akadēmisko centrs. 

31 skol.

L. Koreļska

J. Černakova,

R. Prohorenko

30  skol.

7.A, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

Jelgavas ielā 1.

07.02.2018

Zinātnes centrs "Zinoo Rīga" 

15. skol.

R. Prohorenko,

T. Petrosjana

6.B, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

07.02.2018

 

Rotu izgatavošanas darbnīca (1)

 

Diana Gžibovska

I. Mūrniece

 

5.kl. skolēni

09:00 - 10:00

205.kab.

Rotu izgatavošanas darbnīca (2)

4.kl. skolēni

10:00 - 11:00

205.kab.

08.02.2018

Ekskursija

Ojāra Vācieša muzejs

Ņ.A. Kondratjeva

3.A

15 skol.

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

L. Bizūne

5.B

17 skol.

Palasta ielā 4

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Jānisa Akuratera muzejs

 

Dz. Kņaze,

N. Podskočija,

L. Keiča,

A. Silova

7.A

 

Ojāra Vācieša ielā 6A

13:30 - 16:00

 

08.02.2018

Uzstāšanās telereportāžā Baltijas pirmajā kanālā
 

Skolas direktore - I. Šinkareva

10:00

09.02.2018

 

Projektu darbu aizstāvēšana
 

T. Moisejeva,

L. Koreļska

A. Aļeksejeva,

Kr. ...

2.-.8. kl. skolēni

Aktu zālē

pec grafika

2.A klase

L. Lazareva,

L. Grišina

9:00

09.02.2018

Virtuālās viktorīna

“Vai Tu pazīsti Rīgu?”

L. Koreļska

2.-4.kl. skolēni

5.-8.kl. skolēni

12.02.2018

Seminārs sākumskolas skolotājiem - elektronisko mācību līdzekļu izmantošana
Seminārs organizēts Izglītības reformas ietvaros www.soma.lv.

Skolas direktore - I. Šinkareva

1.-4. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

13.02.2018

Gudrais plastilīns

 

I. Mūrniece

 

1.A - 12:30

1.B - 13:20

205.kab.

14.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās

Florbols

A. Golmeistere

6-7. kl. zēni

Zolitūdes ģimnāzijā

14:00

Erasmus+ 2014-2016

15.02.2018

Ēnu diena. Profesija - SKOLOTĀJS.
Stundu vadīšana.

Skolēnu padome

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C

103, 108 kab., 105, 102, 116.

15.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 4.kl. skol.

14:00

15.02.2018

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES 

N. Rutjana

2.B kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES 

L. Lazareva

2.A kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Baneru izstāde veltīta Latvijas simtgadei.

L. Koreļska,

T. Moisejeva

klases audz.

2.-8. kl. skolēni

16.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

16.02.2018

Valsts olimpiāde

MATEMĀTIKA

V. Ņesterenko

17.02.2018

Rajona vokālais konkurss

 "Balsis"
2 pakāpes diploms.

 

L. Ņemikina

Čerkasskis Gļebs,
Spakovica Sofija,
Timošenkova Nikolīne
Šakirova Adēlija
Baranovskis Denis,
Rastopčina Vlada

Altona

18.02.2018

Видеосюжет о работе специального педагога в рамках проекта Erasmus+

Vera Falko

Tatjana Moisejeva

 

konferenc zāle

Erasmus+ 2014-2016

19.02.2018

Seminārs 5.-9.klašu skolēniem par eletronisko mācību līdzekļu izmantošanu.
Seminārs tapis Izglītības reformas ietvaros
www.soma.lv

Skolas direktore - I. Šinkareva

5.-9. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

19.02.2018

Интерактивное заполнение опросников по Специальной педагогике в рамках подготовки к Методическим семинарам в Италии.

Ludmila Renge

Svetlana Dote

Tatjana Moisejeva

Irena Shinkareva

Liena Bizune

Vera Falko

Marina Semjonova

401. kab.

14:10

Erasmus+ 2014-2016

19.02.2018

Видеосюжет о работе логопеда в рамках проекта Erasmus+

Svetlana Dote

Tatjana Moisejeva

 

308. kab.

Erasmus+ 2014-2016

20.02.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums. "Mācīšanās slēptie faktori-tiešie un netiešie mērķi"

I. Mūrniece

O. Čerkova

Ilze Apše

 

5.B 205.kab.

20.02.2018

Karjeras attīstības atbalsta pasākums. "Mācīšanās slēptie faktori-tiešie un netiešie mērķi"

I. Mūrniece

O. Čerkova

Ilze Apše

 

6.A 205.kab.

20.02.2018.

Создание памятных знаков о Латвии для участников встречи в Италии - 40 gab.

L. Bizune

Erasmus+ 2014-2016

20.02.2018

Видеосюжет о работе физиотерапевта в рамках проекта Erasmus+

T. Zaščirinska

T. Moisejeva

 

116.kab.

Erasmus+ 2014-2016

21.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

Fināls

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

21.02.2018

Diagnosticējošais darbs mazākumtautību (krievu) valodā -  rakstu daļa

T. Petrosjana,

S. Hrapavicka,

A. Silova

6.A kl.

9:00 - 10:40

112. kab.

21.02.2018

Diagnosticējošais darbs mazākumtautību (krievu) valodā -  rakstu daļa

Renge L.,

S. Hrapavicka,

A. Silova

6.B kl.

9:00 - 10:40

305. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

A. Silova

3.A kl.

9:00 - 9:40

104. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

L. Ovsijenko,

T. Mezrina

A. Silova

3.B kl.

9:00 - 9:40

101. kab.

22.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Krievu valoda (rakstu daļa)

Ņ. Kondratjeva

T. Mezrina

A. Silova

3.C kl.

9:00 - 9:40

201. kab.

22.02.2018

Dalība Latvijas radio 4 konkursā

Latvijas Radio 4 apmeklēšana - 22.02.2018.g.

M. Talapina

T. Moisejeva

I. Šibajevs

S. Jurašs,

D. Jariga,

L. Feldmane,

A. Aleksejeva

L. Tesnovs

17:00

LR4

22.02.2018

Skolas angļu valodas olimpiāde.

J. Černakova

7.A, 7.B kl. skolēni
V. Gžibovska,

J. Trimalniece,

A. Pavlovs,
A. Bužinska
D. Ivanovs,
T. Borunovs,
I. Mezits

8:15 - 9:40

304.kab.

23.02.2018

Atlase “Rīgas Pārdaugavas pamatskolas talanti”

Anna Aleksejeva, Skolēnu padome

Tatjana Moisejeva

1-9-е классы

Aktu zāle

14:20

23.12.2018.

Motivational video в рамках проекта Erasmus+

Renge L.

T. Moisejeva

februāris

2018

ART-izstāde

Tēma: Sengrieķu trauki

L. Bizūne

7.A klase

3. stāvā

24.02.2018 - 04.03.2018

Dalība Starptautiskajā Erasmus+ projektā “Katrs skolēns ir īpašs”

"EVERY STUDENT IS SPECIAL"

 

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

M. Semjonova,

S. Dote,

L. Bizūne,

V. Faļko

Itālijā

FERMI HIGH SCHOOL MONTESARCHIO

Erasmus+ 2014-2016

26.02.2018

Seminārs skolotājiem.

Tēma: Onlain testu sagatavošana

L. Koreļska

skolotaji

8:15

401.kab.

27.02.2018

Diagnosticējošais darbs matemātikā

T. Petrosjana,

R. Prohorenko

A. Silova

6.A kl.

9:00 - 09:50

112. kab.

27.02.2018

Diagnosticējošais darbs matemātikā

S. Hrapavicka,

V. Ņesterenko,

A. Silova

6.B kl.

9:00 - 09:50

204. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

Ņ. Kondratjeva,

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.A kl.

9:00 - 9:40

104. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

T. Mezrina,

L. Ovsijenko,

A. Silova

3.B kl.

9:00 - 9:40

101. kab.

28.02.2018

Diagnosticējošais darbs  ar kombinētu mācību saturu.

Matemātika

Ņ. Kondratjeva,

T. Mezrina,

A. Silova

3.C kl.

9:00 - 9:40

201. kab.

28.02.2018

Ekoloģiskā akcija - izlietoto bateriju vākšana L. Grišīna

skolēni,

skolotāji

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

Erasmus+

STARPTAUTISKais PROJEKTs

2017-1-TR01-KA219-046009_1

 "EVERY STUDENT IS SPECIAL"

L. Renge

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Romania 2017
Turkey
Turkey
Poland
Latvia
Italy

Erasmus+ 2014-2016

 

 

 

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

    12.04.2018

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ