Februāris 2018

Pārdaugava atpakaļ Soma.lv ZEMŪDENS PAS.EKS. Amerikas balsis 2018 Sengrieķu trauki Virtuālā viktorīna Akuratera muzejs Projektu nedēļa 2018 Ķīmijas olimp.2018

Gudrais plastilīns

Karjera 2017/2020APP 2017/2020Erasmus+ 2017/2020

 

 

 

 

Erasmus+ 2014-2016

2017./2018. mācību gads

FEBRUĀRIS 2018

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā

Fināls

A. Golmeistere

 4.- 5.kl. zēniem

 Rīgas Angļu ģimnāzijā

14:00

01.02.2018

Встреча с журналистами

"Голос Америки"

Тема: Тенденции билингвального образования в Латвии.

I. Šinkareva

T. Moisejeva

4.B kl. skolēni

12:00

101.kab.

bibliotēkā

02.02.2018

Karjeras tikšanās ar Tatjanu Kovaļenko - 1BK

Meistarklase.

T. Moisejeva

I. Mūrniece

15 skol.

13:20

Telestudijā

02.02.2018

Ekskursija

Ķīpsala

R. Azimov

5.A

14 skol.

15:00 - 17:00

02.02.2018

Ekskursija

"Zinātnes zona"

R. Gukova

4.C

21 skol.

9:30 - 12:00

Liepajas iela 34.

05.02.2018 - 09.02.2018

Projektu nedēļa

Tēma: «LATVIJAI – 100 GADI»

L. Koreļska,

T. Moisejeva,

skolotāji

2.-8.kl. skolēni

no 9:00 līdz 14:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

G. Murtazina

4.A

19 skol.

no 10:00 līdz 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Bolderāja

L. Bizūne

5.B

17 skol.

10:00 - 15:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Torņakalns

T. Petrosjana

6.B

22 skol.

10:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

T. Mezrina,

I. Bortnoviča

3.C

12 skol.

10:00 - 13:00

 

05.02.2018

Ekskursija

Āgenskalns

Ņ. Kondratjeva 3.A

15 skol.

9:00 - 13:00

05.02.2018

Ekskursija

VEF kultūras pils

R. Prohorenko,

A. Ļitova

7.B

15 skol.

no 10:00 līdz 15:00

05.02.2018

Ekskursija

Jauno Ziepniekkalnu ekskursija 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

13:00

06.02.2018

Ekskursija

Vecrīga

 

J. Černakova

7.A

16 skol.

10:00 - 13:00

05.02.2018

Vēstures algoritmi.

Tēma: Ioanns Pommers. 2.daļa

Рождение Латвийского православия.

T. Moisejeva

S. Mazurs

L. Bizūne

I. Šinkareva

06.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

5.B, 4.A, 4.C kl. skol.

Rīgas 47.v-sk.

14:00

06.02.2018

Ekskursija.

Rīgas Domes Attīstības departametu apmeklējuma.

Tēma: Rīgas teritorijas plānošana

 

L. Koreļska

M. Semjonova,

S. Hrapavicka

35 skol.

8.A, 8.B kl. sk.

no 10:00 - līdz 12:00

RD - Centrālajā ēkā Rātslaukuma ielā 1 iela

06.02.2018

Valsts 59. Ķīmijas olimpiāde

2.posms

 

A. Silova,

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

A. Pavloviča,

P. Bužinskis,

R. Šuļupovs,

L. Tesnovs

S. Jurašs

no 10:00 līdz 14:00

401.kab.

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Teātra muzejs

N. Rutjana

L. Keiča

4.B

15 skol.

Eduarda Smilģa iela

11:00 - 13:00

06.02.2018

Ekskursija

SIA "Jamp Space"

 

 

T. Petrosjana

6.B

24 skol.

Krasta ielā 52.

11:45 - 15:00

06.02.2018

Ekskursija

LNB filiāli "Zemgale" 

N. Rutjana

L. Keiča

2.B

26 skol.

Graudu ielā 59.

14:00

06.02.2018

Ekskursija

Melngalvju nams

 

G. Murtazina

4.A

19 skol.

Melngalvju nams

07.02.2018

Ekskursija.

LU Dabaszinātņu akadēmisko centrs. 

31 skol.

L. Koreļska

J. Černakova,

R. Prohorenko

30  skol.

7.A, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

Jelgavas ielā 1.

07.02.2018

Zinātnes centrs "Zinoo Rīga" 

15. skol.

R. Prohorenko,

T. Petrosjana

6.B, 7.B

no 9:00 līdz 13:00

07.02.2018

Rotu izgatavošanas darbnīca (1)

 

Diana Gžibovska

I. Mūrniece

 

5.kl. skolēni

09:00 - 10:00

205.kab.

07.02.2018

Rotu izgatavošanas darbnīca (2)

Diana Gžibovska

I. Mūrniece

4.kl. skolēni

10:00 - 11:00

205.kab.

08.02.2018

Ekskursija

Ojāra Vācieša muzejs

Ņ.A. Kondratjeva

3.A

15 skol.

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs

L. Bizūne

5.B

17 skol.

Palasta ielā 4

10:00 - 13:00

08.02.2018

Ekskursija

Jānisa Akuratera muzejs

 

Dz. Kņaze,

N. Podskočija,

L. Keiča,

A. Silova

7.A

 

Ojāra Vācieša ielā 6A

13:30 - 16:00

 

08.02.2018

Участие в телерепортаже 1 Балтийского канала

Skolas direktore - I. Šinkareva

10:00

09.02.2018

 

Защита проектных работ

T. Moisejeva,

L. Koreļska

A. Aļeksejeva,

Kr. ...

2.-.8. kl. skolēni

Aktu zālē

pec grafika

2.A klase

L. Lazareva,

L. Grišina

9:00

09.02.2018

Virtuālās viktorīna

“Vai Tu pazīsti Rīgu?”

L. Koreļska

2.-4.kl. skolēni

5.-8.kl. skolēni

12.02.2018

Семинар для учителей 1-4-х  классов по использованию электронных учебников в рамках реализации Реформы образования

www.Soma.lv

Skolas direktore - I. Šinkareva

1.-4. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

13.02.2018

Gudrais plastilīns

 

I. Mūrniece

 

1.A - 12:30

1.B - 13:20

205.kab.

14.02.2018

Rīgas pilsēta stapskolu sacensībās

Florbols

A. Golmeistere

6-7. kl. zēni

Zolitūdes ģimnāzijā

14:00

Erasmus+ 2014-2016

15.02.2018

День теней.

Профессия УЧИТЕЛЬ!

Проведение уроков старшеклассниками.

Skolēnu padome

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C

103, 108 kab., 105, 102, 116.

15.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 4.kl. skol.

14:00

15.02.2018

Интерактивная выставка "Экспедиция в подводный мир".

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES 

N. Rutjana

2.B kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Интерактивная выставка "Экспедиция в подводный мир".

Interaktīvā izstāde ZEMŪDENS PASAULES Ekaspedīcija

L. Lazareva

2.A kl. skolēni

Rīga Plaza

14:00 - 16:15

15.02.2018

Выставка баннеров, посвященных 100-летию Латвии.

L. Koreļska,

T. Moisejeva

klases audz.

2.-8. kl. skolēni

16.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

16.02.2018

Valsts olimpiāde

MATEMĀTIKA

V. Ņesterenko

17.02.2018

Rajona vokālais konkurss "Balsis".

2 pakāpes diploms.

L. Ņemikina

Čerkasskis Gļebs,

Spakovica Sofija,

Timošenkova Nikolīne

Šakirova Adēlija

Baranovskis Denis,

Rastopčina Vlada

Altona

19.02.2018

Семинар для учителей 5-9-х  классов по использованию электронных учебников в рамках реализации Реформы образования

www.Soma.lv

Skolas direktore - I. Šinkareva

5.-9. kl. skolotaji

8:00

401.kab.

21.02.2018

Skolas sacensībās tautas bumbā

Fināls

A. Golmeistere

 5.kl. skol.

14:00

21.02.2018

Участие в конкурсе радиоведущих  на Латвийском радио 4.

M. Talapina

T. Moisejeva

S. Jurašs,

D. Jariga,

L. Feldmane,

A. Aleksejeva

L. Tesnovs

17:00

LR4

22.02.2018

Skolas angļu valodas olimpiāde.

J. Černakova

7.A, 7.B kl. skolēni

V. Gžibovska, J. Trimalniece, A. Pavlovs,

A. Bužinska

D. Ivanovs,

T. Borunovs,

I. Mezits

8:15 - 9:40

304.kab.

23.02.2018

КАСТИНГ

"ТАЛАНТЫ РИЖСКОЙ ШКОЛЫ PĀRDAUGAVA"

Anna Aleksejeva, Ученический совет

1-9-е классы

Aktu zāle

14:20

23.02.2018

ЯРМАРКА

Skolēnu padome

1-9-е классы

Родители, учителя

Sporta zālē

12:30

februāris

2018

ART-izstāde

Tēma: Sengrieķu trauki

L. Bizūne

7.A klase

3. stāvā

___.02.2018

КОНКУРС

"ТАЛАНТЫ РИЖСКОЙ ШКОЛЫ PĀRDAUGAVA"

Anna Aleksejeva, Ученический совет

1-9-е классы

Aktu zāle

_____

24.02.2018 - 03.03.2018

Участие в Международном проекте Erasmus+

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

S. Dote,

L. Bizūne,

V. Faļko,

M. Semjonova

Itālijā

Erasmus+ 2014-2016

26.02.2018

Семинар для учителей.

Тема: Составление  on-line тестов.

L. Koreļska

skolotaji

8:15

401.kab.

28.02.2018

Экологическая акция по сбору батареек. L. Grišīna skolēni

2017/2020

eIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.5.0/16/I/001

 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs'

I. Mūrniece

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

2017/2020

EIROPAS ESF PROJEKTS

2017/2020

Nr.8.3.2.2/16/I/001 jeb PVS ID 37

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai"

A. Silova

Rīgas Pārdaugavas pamatskolas skolotāji un skolēni

Latvija

    21.02.2018

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ