Fotoorientēšanās

Pārdaugava
atpakaļ

 

23.10.2017.g.

14:00 - 19:00

Noslēgušās fotoorientēšanās sacensības

"Torņakalna pērles"

Atb.persona: Tatjana Petrosjana

Dalībnieki no Rīgas Pārdaugavas psk: 12 sk. - 6.A, 6.B

Vieta: Bērnu un jauniešu centrs „Altona”

Bērnu un jauniešu centrs „Altona” jau trešo reizi ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizēja fotoorientēšanās sacensības "Torņakalna pērles", kurās 19. oktobrī piedalījās 9 komandas, kopā 53 dalībnieki. 

Bērniem un jauniešiem 2 stundu laikā bija jāveic dažādi uzdevumi, orientējoties un izmantojot  iepriekš sagatavotu Torņakalna apkaimes karti, jāatrod noteikti objekti, jāatbild uz jautājumiem, jāfotografē pašbildes norādītās vietās, jāviesojas Ojāra Vācieša un Jāņa Akuratera memoriālajos muzejos.  Abos muzejos darbinieki  personīgi sagaidīja sacensību dalībniekus ar jau iepriekš sagatavotiem  interesantiem uzdevumiem. Liels paldies viņiem par to!

Paldies arī visiem dalībniekiem! Vislielākie ieguvēji ir Pārdaugavas pamatskolas 6. klašu audzēkņi skolotājas Tatjanas Petrosjanas pavadībā,  kas iesaistījušies ESF projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”, kurā kopā ar BJC “Altona” pedagogiem iepazīsies ar “Literāro un mākslas Pārdaugavu” 2 gadu garumā, kuras noslēgumā tiks izveidota interaktīvā spēle.

Kamēr tika apkopoti rezultāti, dalībnieki baudīja cienastu.  Noslēgumā visi saņēma simboliskas dāvaniņas, bet pirmo trīs vietu ieguvēji – diplomus un balvas.

Ar šīm aktivitātēm  esam ieinteresējuši Pārdaugavas skolēnus un nākamgad oktobrī Latvijas 100-gadi svinot projektā

“Tā daļa manas Rīgas”  aicināsim interesentus no visas Rīgas iesaistīties pērļu meklēšanā.

 

.

 

08.04.2019

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ