Oktobris 2019

Pārdaugava
atpakaļ
Pedagogu palīgi
Ķīmija 2019
Skola 2030
Fizika 2019
Vecāki par profesiju
Smaragda pilsētas b.
Seminārs ''Koks ir labs”
Veiksmīgas karjeras ABC
Ielogojies nākotnē!
Tūrisma tehnikums
Drošs int. 6.C, 8.B
Drošs int. 4.A, 5.A
Drošs int. 7.A, 8.A
Drošs int. 2.A,B,C
Pedag.kursi RUDNKas ir loģistika?

VII forums MantiniekiRominia 2019

Septembris 2019
Oktobris 2019
Novembris 2019
Decembris 2019
Janvāris 2020
Februāris 2020
Marts 2020
Aprīlis 2020
Maijs 2020

oktobris 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

27.09. - 05.10. 2019.g.

Erasmus+

L. Renge

O. Gubkina,

A. Sokols,

T. Zaščirivska,

T. Moisejeva,

J. Černakova

ROMANIA - PETROŞANI
Collegiul National de Informatica "Carmen Sylva"

Erasmus+ 2014-2016

01.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 6.B

R. Vetruka

vecāki

18:00

303.kab.

01.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 1.A

Ņ. Kondratjeva

vecāki

17:00

104.kab.

03.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 5.B

M. Semjonova

vecāki

18:00

302.kab.

03.10.2019.g.

Pedag.seminārs

Tēma: Skola 2030

RIIMC

I. Freimane

R. Vetruka

Rīgas 3.Valsts ģimnāzija

03.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 5.A

S. Hrapavicka

vecāki

18:00

204.kab.

09.10.2019.g.

Latviešu valodas skolas olimpiāde

M. Semjonova,

I. Mūrniece

7.-9. kl.skolēni

8:15

301. kab.

10.10.2019

Praktiskās nodarbības ķīmijā 7.-9.klases

 

Tatjana Petrosjana

7.-9.kl. skolēni

I. Freimane

112.kab

 

 

 

10.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce

6.C

L. Renge

vecāki

18:00

305.kab.

09.- 10.- 11.- 12.10. 2019.g.

Starptautiskie ped. kursi.

Krievu valoda ka svešvaloda.
Daudzvalodīgas personības veidošana skolā: sistēmisku valodas prasmju attïstīšana bērniem.

LAPRJAL, RUDN, Irina Kozlova

Valodas skolotāji

 

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins

Šaha kluba dalībnieki

12.10.2019.g.

Vēju ritmi.

Balles dejas sacensības.

O. Gubkina

skolēni

Liepāja

6:00 - 18:00

14.10.2019

Praktisko nodarbības "Ķīmija mūsu dzīvē"

Tatjana Petrosjana

skolēni

112. kab.

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

4.A, 4.B,

5.A, 5.B

klases skolēni

10:00 - 10:40

aktu zāle

 

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

8.A, 8.B,

9.A, 9.B

klases skolēni

11:00 - 11:40

aktu zāle

 

14.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

6.A, 6.B, 6.C,

7.A, 7.B

klases skolēni

12:00 - 12:40

aktu zāle

 

15.10.2019.g.

Rīgas pilsētas karjeras attīstības atbalsta pasākums 7.-12.kl. skolēniem

"Ielogojies nākotnē!"

I. Mūrniece

7.-9.kl. skolēni (12)

10:00 - 14:00

15.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 8.A

V. Šamanova

vecāki

18:00

301.kab.

16.10.2019

Mācību Ekskursija.

Rīgas tūrisma un radošas industrijas tehnikums.

I. Mūrniece,

J. Černakova

9.A kl. skolēni

16.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.A

16.- 19.10. 2019.g.

Starptautiskais projekts "MANTINIEKI"

T. Moisejeva

Irēna Šinkareva

Anatolijs Sokols

Aleksejs Pavlovs

Ksenija Ņikitina

Pleskava

17.10.2019.g.

APP.

Pedagogu palīgi

I. Freimane

L. Keiča,

V. Kaškarova

2.B kl. skolēni

 

 

 

17.10.2019.g.

 

Izrādē.

"Smaragda pilsētas burvis"

T. Moisejeva

N. Podskočija,

L. Ovsijenko,

Ņ. Kondratjeva,

Ž. Doroščonoka,

R. Gukova,

V. Kaškarova,

L. Keiča,

O. Domaševska

1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B

 

14:00

 

 

18.10.2019.g.

Latviešu valodas VALSTS 6. olimpiādes 2. posmā 7. un 8. klašu skolēniem

M. Semjonova,

I. Mūrniece

7.-8. kl.skolēni

Vibornaja K.,

Lukaševičs A., Lavrenko V., Stepanova A.

Rīgas Zolitūdes ģimnāzija,

Ruses iela 22.
 

18.10.2019.g.

Seminārs

„Veiksmīgas karjeras ABC”

Start Strong treneris Andris Arhomkins

I. Mūrniece

 

8.A -8.B klašu skolēni 

 

9:50 - 11:20

aktu zāle

20.10.2019.g.

Balles dejas sacensības.

O. Gubkina

skolēni

Sigulda

12:00 - 18:00

21.10. - 27.10. 2019.g.

Rudens brīvdienas

21.10.2019.g.

Metodiskā diena

Skolotāji

22.10.2019.g.

Metodiskās padomes sēde

I. Freimane,

T. Moisejeva

Skolotāji

9:00

214.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Valodu joma

MK vadītāja

J. Černakova 

Skolotāji

11:00

304.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Tehnoloģiju joma

MK vadītāja

T. Petrosjana

 

Skolotāji

11:00

108. kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Atbalsta komisija

MK vadītāja

S. Dote

Skolotāji

11:00

115.kab.

21.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Klašu audzinātāju metodiskās komisijas sēde

MK vadītāji 

M. Semjonova

T. Moisejeva

Kl. audz.

1. - 9.kl.

12:00

214.kab.

22.10.2019.g.

Metodisko jomu un komisiju sēde

Mākslas komisijas sēde

MK vadītāja

L. Bizūne

Skolotāji

13:00

307. kab.

24.10.2019.g.

Pedag.seminārs

Tēma: Skola 2030

RIIMC

I. Freimane

 

Ulbrokas vidusskola

28.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

4.A, 5.A

 klases skolēni

14:25

214.kab.

 

28.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

6.C, 8.B klases skolēni

15:10

214.kab.

 

28.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.B

28.10.2019

Klases stunda

Vecāki stāsta par savu profesiju

Tēma:

1. Kas ir loģistika?

2. Iepazīsti kuģošanas drošības inspektora profesiju!

Svetlana Hrapavicka,

I. Mūrniece,

L. Renge, 

Jevgēnijs Zinovjevs, Sergejs Timonovs

5.A, 6.A, 6.C kl. skolēni

14:25 - 15:05

204., 205.kab.

29.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 7.A

D. Gžibovska

vecāki

18:00

201.kab.

29.10. - 02.11. 2019.g.

Izglītības projekts.

RD KISD

I. Šinkareva

Somijā

30.10.2019

Praktiskās nodarbības fizikā 7.-9.klases

 

P. Birjukovs

7.-9.kl. skolēni

I. Freimane

211.kab

 

 

 

30.10.2019

Ekskursija.

Latvijas Valsts ceļi.

L. Grišina

4.B

30.10.2019

Mācību LEKCĪJA

TĒMA: Drošs internets

Vēstnešu programmas koordinatore Sandra Margina t.29146146

7.A, 8.A klases skolēni

14:25

214.kab.

 

31.10.2019.g.

Klases vecāku  sapulce 9.A

J. Černakova

vecāki

17:00

304.kab.

31.10.2019.g.

Seminārs

''Koks ir labs”

karjeras konsultants Inese Kaupuža u.c.

I. Mūrniece

9.kl. skolēni Vitālijs Baranovskis, Alekss Bosjuks

11:00 - 16:00

Latvijas Kokrūpniecības federācija

Skaistkalnes iela 1, Rīga

    10.02.2020

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ