Novembris 2019

Pārdaugava
atpakaļ
Gaisa vingrotāji 2019
Moza book 2019
Sociālo zinību st. 6.B
Logoped.nod. 2019
Pētn. darbi 2019
Latvieu valoda 2019
Tech Ind.2019 izstade
Atkl.st. 8.B
K.d.dzelzceļa nozarē
Slidotapmācība 2.C
LNB 5.B
Getliņi EKO 7.B
Ped.kursi 2019
Skolas somas Forums
"Demons" 2019
Kara muzejs 5.B
Kara muzejs 6.B
Kara muzejs 6.C
Kara muzejs 6.A
Fotografēšana 2019
18.11.2019
Izstāde
Neatk.diena 2019
Latv.val. konkurss
Ddizaina nodarbība
Burvis 2019
Somija 2019
Vācija 2019
LKVLPA 2019
Baltkrevija 2019

Septembris 2019
Oktobris 2019
Novembris 2019
Decembris 2019
Janvāris 2020
Februāris 2020
Marts 2020
Aprīlis 2020
Maijs 2020

NOVEMBRIS 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.11.2019

 IT - seminārs.

Tēma: Moza book

Lita Koreļska

T. Moisejeva

I. Freimane

D. Gžibovska

T. Sokolova

T. Petrosjana

15:00

210. kab.

02.-03.11. 2019

Balles dejas sacensības.

Latvia Open.

O. Gubkina

Marks Šendo-Sofja Oleiņikova 2.vieta
Matvejs Rižovs-Milana Raka 2.vieta
Leons Pakalnis-Varvara Grudule 3.vieta
Poļina Ņikiforova 1.vieta

Daugava Sporta Nams, Rīga

04.11.2019

 Arodbidrību sanaksme

Svetlana Hrapavicka

skolotāji

8:15

214.kab.

29.10. - 02.11. 2019.g.

Izglītības projekts.

RD KISD

I. Šinkareva

Somijā

07.11.2019

 Skolas olimpiāde bioloģijā 9.klasēm

Tatjana Petrosjana

9.kl. skolēni

9:00-9:40

112.kab

07.11.2019

Skolēnu padome

T. Moisejeva,

Z. Kanclere,

kl. audz.

 

4.-9.kl. skolēni

14:20

214.kab

08.11.2019

Gaisa vingrotāji Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

meistarklase 

T. Moisejeva,

Ž. Doroščonoka

 

2.B kl. skolēni

12:20

sporta zālē

08.11.2019

6. atklātais konkurss

Mazākumtautību skolu 3. – 4.klašu skolēnu latviešu valodas

N. Podskočija

3.-4. klašu skolēni

Rīgas 89 vidusskola

14:00 - 15:00

08.11.2019

Dizaina nodarbība

I. Freimane

8.-9.kl. skolēni

 

214.kab

no 10:00 līdz 16:00

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins

Šaha kluba dalībnieki

11. - 15.11.2019

Patriotiskā  nedēļa

T. Moisejeva

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl. skolēni

11. - 15.11.2019

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta vēsturiska

Izstāde

L. Bizūne

Skolēnu pašpārvalde

1.-9.kl. skolēni

1.stāvā hallē
 

11.11.2019

Prezentācija veltīta Lāčplēša dienai.
 

N. Podskočija

Marina Semjonova

Irina Bortnoviča

1. - 4.kl. skolēni

1.stāvā hallē
 

11.11.2019

Lācplēša dienai veltīta radiopārraide

A. Sokols

skolēni

10:40

14.11.2019

Konference par profesionālo rehabilitāciju.

"Cilvēks. Prasmes. Iespējas".

I. Freimane

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

M. Semjonova

5.B skolēni

10:00

 

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

R. Vetruka

6.B skolēni

10:00

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

L. Renge

6.C skolēni

11:00

 

 

14.11.2019

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs
 Tēma: KĀ KĻŪT PAR KARAVĪRU

I. Mūrniece

6.A skolēni

12:00

 

 

14.11.2019

Latvijas neatkarības gadadienai veltīta radiopārraide

A. Sokols

skolēni

10:40

14.11.2019

 Zemgales pr-tas stafetes

"Drošie un veiklie"

A. Golmeistere

4.-5.kl skolēni

Rīgas 47.vsk

12.00

15.11.2019

SVINĪGAIS PASĀKUMS VELTĪTS 18 NOVEMBRA - VALSTS SVĒTKIEM

E. Gameršmidte

A. Sokols

V. Šamanova

O. Gubkina

M. Semjonova

N. Podskočija

Skolēnu pašpārvalde

5.-9. kl.skolēni

9:00

aktu zālē

1.-4. kl.skolēni

10:40

aktu zālē

19.11.2019

Mācību ekskursijā uz Getliņu EKO

L. Bizūne,

I. Mūrniece

7.B kl. skolēni

9:45 - 15:00

20.11.2019

Logopēdijas grupu nodarbība.

Svetlana Dote

skolēni

I. Freimane

20.11.2019

Sociālo zinību stunda

V. Šamanova

6.C skolēni

I. Freimane

21.11.2019

Seminārs par skolēnu zinātniski pētnieciskajiem darbiem 7.-9.klasēm.

RIIMC

I. Freimane,

P. Birjukovs,

L. Koreļska

 

22.11.2019

Mācību ekskursija.

LNB izstādē

“Neredzamā bibliotēka”

prasmīgu un draudzīgu muzejpedagogu vadībā

M. Semjonova,

L. Koreļska

5.B skolēni

12:00

LNB

Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423

26.11. - 28.11. 2019.g.

Izglītības projekts.


 

T. Moisejeva

I. Kozlova

Vācija

27.11.2019

 Basketbola diena skolā

A. Golmeistere

5.-9.kl skolēni

Skolā

 

27.11.2019

Pedagoģiskie kursi.
"Būsim radoši.
Radošuma izpratne un veicināšana"

I. Kraģis

I. Šinkareva - skolas direktore

skolotāji

14:00

214.kab.

27.11.2019

Latvijas skolas somas FORUMS

Tēma: Skolu piederze un izaicinājumi

Z. Doniņa

T. Moisejeva

 

10:00

28.11.2019

Atklāto durvju diena vecākijem.

Administrācija

skolotāji

vecāki

16:00 - 19:00

28.11.2019

Karjeras diena dzelzceļa nozarē

I. Mūrniece

9.A, 9.B skolēnu grupa

10:00 - 14:30

PIKC RVT praktisko mācību centrs, Rīgā, Dārzciema ielā 70

29.11.2019

Latviešu valodas stunda 2.B klasē

Tēma: Vestūle

Anna Medne

2.B kl. skolēni

I. Freimane

306. kab.

29.11.2019

Robotika 2019

1.A klase

I. Freimane

29.11.2019

Muzikālā izrade

Torņakalna baznīcā

"Un Paradīze atverās mīlestībai".

Rustem Gaļičs

M.J. Lermontovs

R. Vetruka,

S. Hrapavicka,

R. Prohorenko,

T. Petrosjana,

T. Moisejeva,

I. Šinkareva

 

6.-9 kl. skolēni

19:30

Rīga, Torņjakalna iela 3/5

 

 

30.11.2019

Mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģijas izstāde “Tech Industry 2019”

P. Birjukovs

6.-9 kl. skolēni

Rīgas Tehniskās universitāte

30.11.2019

Metodiskā 2019 gada konference

LKVLPA

Tēma: Mācību rīki mācību procesa modelēšanai un organizācijai

LKVLPA

I. Kozlova

T. Moisejeva,

S. Hrapavicka, 

 I. Šinkareva,

R. Vetruka,

J. Vaļejeva

Rīga,

Lomonosovas ielā 3.

aud. 106

    10.02.2020

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ