Decembris 2019

Pārdaugava
atpakaļ
Bibliot. izstāde 2019
Erasmus+ 2019
Bibliot. izstāde
Runas k-s 2019
LNB 6.B 2019
Ped.kursi 2019

Septembris 2019
Oktobris 2019
Novembris 2019
Decembris 2019
Janvāris 2020
Februāris 2020
Marts 2020
Aprīlis 2020
Maijs 2020

 

DECEMBRIS 2019

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

06.12.2019

Mācību ekskursija.

LNB

DARBNĪCA

"MANA ZĪME MANĀ LOGĀ"

R. Vetruka,

J. Kudrjavceva

6.B skolēni

12:00

LNB

Mūkusalas iela 3,

Rīga, LV-1423

06.12.2019

Runas konkurss

Olga Domaševska

E. Gameršmidte

Balles dejas k-s

Kl.audz.

1.-4.kl. skolēni

12:30

aktu zālē

12.12.2019

Erasmus + sēde

I. Šinkareva

15:00

Erasmus+ 2014-2016

12.12.2019

Erasmus+

kvalitātes balvas Spārni 2019...

VALSTS IZGLĪTĪBAS

ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA

L. Renge,

T. Moisejeva

17:00

Palladium Rīga

 

Erasmus+ 2014-2016

no 10.10.2019.g līdz 12.12.2019.g.

RĪGAS PĀRDAUGAVAS PAMATSKOLAS

ŠAHA KLUBA TURNĪRS

V. Butuļins Šaha kluba dalībnieki

06.12.-12.12. 2019

Izglītības projekts.

Mūsdienīga krievu valodas un literatūras stunda: no teorijas līdz praksei

T. Moisejeva

I. Šinkareva,

L. Renge

Rīga,

Daugavpils,

Liepāja

12.12.2019

Grāmatu un žurnālu izstāde

Tēma:  "Svētku noskaņās"

 

L. Koreļska

N. Podskočija

1.C kl. skolēni

bibliotēka

12.12.2019

Skola 2030 kompetenču stunda: bioloģija,  angļu valoda, literatūra

Tēma: Vilks

 

J. Černakova,

L. Renge,

T. Petrosjana

8.B klases sklēni

I. Freimane

305.k.

16.12.2019

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

1.-4. kl. skolotāji

 8:15

214. kab.

16.11.2019

 Skolas olimpiāde matemātika.

P. Birjukovs

5.-9. kl. skolēni

9:00-9:40

211.kab

16.12.2019

Veloeksāmens

L. Grišina

L. Keiča

13:50

401.kab

16.12.2019

Grāmatu un žurnālu izstāde

Tēma:  "Svētku noskaņās"

 

L. Koreļska

T. Petrosjana

8.B kl. skolēni

bibliotēka

17.12.2019.g.

Rīgas bērnu un jauniešu vizuālas un viūāli plastiskās mākslas konkurss, labdarības akcija

"Sniedziņš sniga, putināja"

 

RJC "Laimite"

L. Bizune

17.12.2019

Pedagoģiska sēde.

Administrācija

5.-9. kl. skolotāji

 14:30

214. kab.

18.12.2019

Skolēnu padome

T. Moisejeva,

kl. audz.

5.-9. kl. skoleni

14:00

214.kab.

19.12.2019

Vecāku padome

T. Moisejeva,

I. Šinkareva,

I. Freimane

V. Šamanova

vecāki

18:00

214.kab.

19.12.2019

Jaungada Šovs

T. Moisejeva,

kl. audz.

1.A, 1.B, 1.C, 2.A

aktu zālē

14:00

19.12.2019

Jaungada Šovs

T. Moisejeva,

kl. audz.

2.B, 2.C, 3.A, 3.B

aktu zālē

15:15

19.12.2019

Jaungada Šovs - diskotēka

T. Moisejeva,

kl. audz.

4.A, 4.B, 5.A, 5.B

aktu zālē

16:30

19.12.2019

Jaungada Šovs - diskotēka

T. Moisejeva,

kl. audz.

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B

aktu zālē

17:50 - 20:00

19.12.2019

Jaungada klases vakaras

klses audz.

1.-9. kl.

pēc klases grafika

līdz 20:00

20.12.2019

Klases stundas

klses audz.

1.-9. kl.

9:00

20.12.2019

Klases audz. sapulce

T. Moisejeva

klses audz.

9:50

214.kab.

23.12.2019  - 03.01.2020

Ziemas brīvdienas – no 23. decembra līdz 3. janvārim

    14.01.2020

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ