Februāris 2020

Pārdaugava
atpakaļ
Mācību trauksme
Čaka muzejs
Dzīvā sudraba muzejs
Sava spēle 2020
Pirmizrāde ABC 2020
06.02.2020 Skol. pad.
Šaha Turnīrs

Septembris 2019
Oktobris 2019
Novembris 2019
Decembris 2019
Janvāris 2020
Februāris 2020
Marts 2020
Aprīlis 2020
Maijs 2020

FEBRUĀRIS 2020

Datums

 

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

februāris 2020

Valodu mēnesis

J. Černakova

1.- 9. kl. skolēni

02.02.2020

Makslas izstāde

L. Bizūne

1.-9.kl. skolēni

skolā

02.02.2020

Kokapstrādes  izstāde

V. Fiļins

5.-9.kl. skolēni

skolā

04.02.2020

Valsts ķīmijas olimpiāde

T. Petrosjana,

T. Moisejeva

8.-9.kl. skolēni

401.kab.

05.02.2020

MĒĢINĀJUMS

"ABC".

L. Ovsijenko

T. Moisejeva

E. Gameršmidte

O. Gubkina,

R. Andersons,

D. Ivanovs

D. Gžibovska

1.B, 5.B kl.skolēni, koris, balles d.kol.

Aktu zālē

14:25

05.- 06.02.2020

Skolas akreditācija

I. Šinkareva

Skolas darbnieki

Skolā

05.02.2020

Muzikālais starpbrīdis no skolas Koris

E. Gameršmidte

T. Moisejeva

1.-9. kl. skolēni

11:20

2.st. halle

05.02.2020

Tautas bumba 4.- 5.kl. zēniem

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

Ziepniekkalna vidusskola

05.02.2020

Ekspertu tikšanās ar skolēnu pašpārvaldi. Skolēnu vadīta ekskursija pa izglītības iestādi

T. Moisejeva

V. Gžibovska

A. Buļjone

A. Pavlovs,

K. Ņikitina

V. Mickeviča

Skolā

06.02.2020

Pirmizrāde

"ABC".

L. Ovsijenko

E. Gameršmidte

O. Gubkina

T. Moisejeva

D. Ivanovs,

A. Buļjone

1.A, 1.B, 1.C kl. skolēni

Aktu zāle

13:40

06.02.2020

Šaha starpbrīdis. Turnīrs.

Ģ. Kazmins,

T. Moisejeva,

Diana Vaikule

1.-9. kl. skolēni

no 10:00 līdz 12:00

2.st. halle

06.02.2020

Fināls

Tautas bumba 4.- 5.kl. zēniem

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

Ziepniekkalna vidusskola

09.02.2020

Tautas bumba 4.- 5.kl. meitenēm

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

47 vidusskola

10.02.2020

Vecāku sapulce.

D. Vaikule-Gžibovska

7.A kl.

18:30

201.kab.

10.02.2020 - 16.02.2020

Brīvdienas pirmklasniekiem

11.02.2020

"Sava spēle"

R. Vetruka,

S. Hrapavicka

6.A, 6.B, .C

303.kab.

12.02.2020

Fināls

Tautas bumba 4.- 5.kl. meitenēm

A. Golmeistere

4., 5. kl. skolēni

14:00

47 vidusskola

12.-15.02.2020

Starptautiskais  projekts.

L. Renge

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

Portu

Erasmus+ 2014-2016

18.02.2020

Mācību ekskursija.

Dzīvā sudraba muzejs.

J. Černakova,

R. Prohorenko

9. kl. skolēni

20

Rīga, Torņu iela, 4

19.02.2020

Mācību trauksme

Administrācija

1.-9. kl. skolēni

21.02.2020

Diskotēka.

T. Moisejeva,

A. Buljone

skolēnu padome

4.-9. kl. skolēni

aktu zālē

17:00 - 20:00

22.02.2020

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides audzināšanas kursi.

I.Šinkareva

skolotāji

9:00 - 15:00

214.kab.

24.02.2020

Tautas bumba

A. Golmeistere

4. kl. skolēni

14:00

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

25.02.2020

Mācību ekskursija.

Čaka memoriālais dzīvoklis muzejs

 

M. Semjonova,

A. Medne,

Z. Kanclere,

I. Šinkareva

5.A, 5.B. kl. skolēni

20

Lāčplēša iela 48 - 8,

Rīga, LV-1011

25.02.2020

Tautas bumba

A. Golmeistere

5. kl. skolēni

14:00

Rīgas Pārdaugavas pamatskola

 

 

 

    19.02.2020

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ