Tech Ind.2019 izstade

Pārdaugava
atpakaļ

 

 

30.11.2019

Tech Industry 2019 izstades apmeklējums

 

 

Tēma: 2019./2020. mācību gads pasludināts par “Tehnoloģiju gadu”

 

Atbildīgā persona:  Pāvels Birjukovs

Dalībnieki:  6.-9 kl. skolēni


30.novembrī 2019 g. matemātikas skolotājss Pāvels Birjukovs ar skolenu grupu apmeklēja lielāku un nozīmīgāku mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādi “Tech Industry 2019”.
Izstādē “Tech Industry 2019” apmeklētāji varēja iepazīt ne vien pasaules jaunākās iekārtas un risinājumus mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas un ražošanas materiālu nozarē, bet arī atklāt Latvijā radītos risinājumus.Izstādes dalībnieki: “Magnetic Latvia”, "InPass", SIA "SPECTRAL BALTIC", "Sariv", SIA „Euro SITEX Latvia”, "LĀSMA" u.c.

Latvijas Tehnoloģiskā centra (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā organizētajā Zinātnieku Inovācijas stendā bija iespēja iepazīties ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālu un konstrukciju institūta vadošā pētnieka izstrādāto nākotnes materiālu – termoplastu hibrīdkompozītu, kas aizstās tērauda sakausējumu un vienlaikus saglabās ražošanas ātruma priekšrocības.

Skolēniem bija ļoti interesanti un vertīgi iepazīties ar mūsdienu tehnoloģijām. Varbūt kādam tas palīdz izvēlēties savu nākotnes profesiju.
 

03.01.2020

  Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ