Pārdaugava
atpakaļ
Latv.val.ol.2021
Skolotāju diena
Tērvēte 2021
Minhauzen 07.10.2021
Ebreji Latvijā 8.B
Tehno 2021
Ebreji Latvijā 9.B
Sporta diena 2021
Mantinieki 2021
Ebreji Latvijā 3.C

 

Septembris 2021 Oktobris 2021 Novembris 2021

 

 

KALENDĀRS pDpS

2021./2022. mācību gads

Oktobris 2021

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.10.2021

Sporta diena 2021

A. Golmeistere

L. Jūra

R. Rutkovska

I. Žaivoronko

klases audz.

1.-9. kl. skolēni

skolā

mēžā

04.10.2021

Skolotāju sapulce

Administrācija

Skolotāji

8:00

214.kab.

04.10.2021

Testēšana

J. Kudrjavceva

Skolotāji

Skolēni

8:30

skolā

04.10.2021

Interaktīvā nodarbība skolēniem

Tēma: “Mani radu raksti”

O. Gubkina,

J. Kudrjavceva

M, Geht

3.C

10:00 - 12:00

Muzejs “Ebreji Latvijā”, Skolas iela 6, Rīga

04.10.2021

Vecāku sapulce.

Tēma: 0.klases skolēni

I. Šinkareva,

I. Kozlova

T. Moisejeva

R. Gukova

Ž. Doroščonoka

V. Kaškarova

vecāki

15:30

05.10.2021

Skolotāju diena

T. Moisejeva

P. Birjukovs

E. Gameršmidte

Skolēnu pašpārvalde

1.-9. kl. skolēni

06.10.2021

Latviešu valodas olimpiāde 6.-7. klašu skolēniem

I. Kozlova,

I. Mūrniece

A. Zinovjevs

M. Zaprivoda

A. Alkšbirze

D. Mareniča

V. Ugorenko

T. Eberts

P. Samarins

A. Žaivoronko

T. Baronovskis

A. Berziņš

 

003.kab.

9:50 - 10:30

 

06.10.2021

Interaktīvā nodarbība skolēniem

“Pieminēt nedrīkst aizmirst"

L. Bizūne

A. Sokols

M, Geht

9.B

10:00 - 12:00

Muzejs “Ebreji Latvijā”, Skolas iela 6, Rīga

 

 

 

07.10.2021

Interaktīvā nodarbība skolēniem

“Ebreju tradīcijas un svētki”

R. Vetruka

M, Geht

8.B

10:00 - 12:00

Muzejs “Ebreji Latvijā”, Skolas iela 6, Rīga

07.10.2021

Mācību ekskursija

Minhauzena pasaulē - muzejs

T. Moisejeva

L. Ovsijenko

V. Kaškarova

R. Rutkovska

4.A, 3.B

 9.A

Duntes muiža, Liepupes pagasts, Limbažu novads

10:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2021

Fotogrāfešāna T. Moisejeva 8:15

08.10.2021

Erasmus+ mājas lapa.

http://up2b.name.tr

L. Renge

T. Moisejeva

08.10.2021

Mācību ekskursija

Annas Brigederes pasaule. Tērvēte

Tēma: Sprīdītis

T. Moisejeva, O. Gubkina,

I. Frolova,

I. Žaivoronko

1.A, 3.C

08.10.2021

Dizains un tehnoloģijas

Parūpēsimies par mūsu mazajiem brāļiem! Putnu barotavas.

V. Fiļins 7.-8.kl.

11.10.2021

Testēšana

J. Kudrjavceva

Skolotāji

Skolēni

8:30

skolā

12.10.2021

Interaktīvā nodarbība skolēniem

Ievērojamas ebreju personības pirmskara Latvijā

 

Iveta Mūrniece

M, Geht

8.A

10:00 - 12:00

Muzejs “Ebreji Latvijā”, Skolas iela 6, Rīga

13.10.2021

Interaktīvā nodarbība skolēniem

Atrodi muzejā!”

 

Svetlana Hrapavicka

 

7.A

10:00 - 12:00

Muzejs “Ebreji Latvijā”, Skolas iela 6, Rīga

18.10.2021

MK

I. Kozlova

Skolotāji

10:00

ZOOM

19.10.2021

Skolotāju sanāksme

Administrācija

Skolotāji

10:00

ZOOM

20.-22.10.2021

MANTINIEKI
IX Starptautiskais projekts "MANTINIEKI"

Pleskava

Tēma: 1812 g.

T. Moisejeva,

A. Sokols

I. Kozlova,

I. Šinkareva

O. Gubkiva

P. Birjukovs

R. Vetruka

K. Bukaldere

Ž. Konnovs

A. Zamerovskis

K. Ņikirina

M. Kreilis

Vl. Gadirovs

Pleskava

Puškina kalni

ZOOM

18.10 - 29.10. 2021

Работа учителей по созданию расписания и групп в программе Teams

T. Moisejeva

P. Birjukovs

O. Gubkina

Skolotāji

9:00 - 15:00

skolā

Sagatavošanās pirmklasnieku iesvētībām. 2. etaps.

T. Moisejeva

I. Frolova

L. Keiča

K. Bikaldere

L. Grišina

O. Gubkina

1.A, 1.B, 1.C

pēc saraksta

Pirmklasnieku iesvētības

T. Moisejeva

E. Gameršmidte

I. Frolova

L. Keiča

K. Bikaldere

O. Gubkina

P. Birjukovs

L. Jūra

L. Grišina

L. Bizūne

1.A, 1.B, 1.C

Vecāki

10:00

Aktu zāle

 

    08.11.2021

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ