Apriļis 2022

Pārdaugava
atpakaļ

Maijs 2022
Aprīlis 2022
Marts 2022
Februāris 2022
Janvāris 2022
Decembris 2021
Novembris 2021
Oktobris 2021
Septembris 2021

Aktivitāte 2022

KALENDĀRS pDpS

2021./2022. mācību gads

APRīlIS 2022

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

līdz 1.jūnijam 2022.g.

TOPOŠIEM   PIRMKLASNIEKIEM

I. Kozlova

no  23.marta līdz 23.aprīlim

2022

Olimpiskais mēnesis.

L. Jūra

R. Rutkovska

I. Žaivoronko

1.-9. kl. skolēni

 

aprīlis 2022

Bulgārijas, Dānijas, Spānijas un Portugāles, Turcijas un Latvijas partneru piedāvāto metodisku izstrādņu aprobācija starptautiskā projekta Erasmus + ietvaros
Tēma: Skolēnu izglītības atbalsts karjeras izaugsmes jomā ES darba tirgū.

L. Renge

L. Koreļska,

L. Bizūne,

J. Černakova,

T. Moisejeva

O. Gubkina

I. Kozlova

skolas  skolēni

skolā

01.04.2022

Matemātikas valsts 72.olimpiādes 2.posms
5.- 8.klasei.

 

Logins Artemijs - III vieta

Ž. Doroščonoka

E. Larina,

P. Birjukovs

I. Kozlova

Ļ. Koreļska

5.-6.-8. kl. skolēni.

Logins Artemijs
Stefjuks Kirils
Riks Aleksejs
Baranovskis D.
Kočerigins R.
Mareniča Darja

9:00

Bibliotēka

01.04.2022

Japāņu valodas un japāņu kultūras apguve.

Kuzmičs Platons

4.-9.kl. skolēni

14:05

214. kab.

 

02.04.2022

Starptautiskā Bērnu grāmatu diena 3C klasē

 

O. Gubkina

3.C kl. skolēni

03.04.2022

Latvijas skolas soma.

Koncerts. KREMERATA BALTICA

Fond Hermana Brauna

T. Moisejeva

7.-9.kl skolēni

skolotāji

LNB Ziedoņa zālē

19:00

03.04.2022

Latvijas sacensības.

Sporta balles dejas.

O. Gubkina

Balles dejas stūdija

6.04.2022

Zīmējumu konkurss “Apsveikums Latvijas Olimpiskajai komitejai 100. dzimšanas dienā”

Olimpiskais mēnesis.

L. Bizūne

1. - 4. kl. skolēni

06.04.2022

Ārpus skolas nodarbība.

Tēma: Dzimtās zemes vēsture. Rīgas vadības sistēma. No bīskapa un hercoga līdz mēram.

Metodika: Mācību ekskursija.

I. Vatoļins

T. Moisejeva

8.A kl. skolēni

no 8:15 līdz 11:20

07.04.2022

Latvijas skolas soma.

Tēma: Latvijas reģionu dziesmas

T. Moisejeva

L. Keiča

A. Goļikovs

1.B

 8:15

aktu zālē

 

 

 

07.04.2022

Latvijas skolas soma.

Tēma: Latvijas reģionu dziesmas

T. Moisejeva

K. Bukaldere

A. Goļikovs

1.C

9:00

aktu zālē

 

 

 

07.04.2022

Latvijas skolas soma.

Tēma: Latvijas reģionu dziesmas

T. Moisejeva

Ņ. Kondratjeva

A. Goļikovs

3.A

9:50

aktu zālē

 

 

 

08.04.2022

Svētku šovs 1.-2. klašu skolēniem, kuri atbraukuši no Ukrainas.

T. Moisejeva

M. Šehavcovs

1.-2. klases skolēni

 

15:30 - 20:00

Bērnu klubs Big Club NEO  (Andromedas gatve 12A)

7.-12.04. 2022

Eseju konkurss

“Kāpēc man ir svarīgas Olimpiskās vērtības” vai “Vēstule nākamas simtgades Olimpiešiem”

Olimpiskais mēnesis.

I. Mūrniece

M. Semjonova

A. Medne

A. Pūtelis

5. - 9. kl. skolēni

12.04.2022

Nodarbības vispārizglītojošo skolu vecāko klašu un profesionālās izglītības iestāžu skolēniem.

Tēma: Mūsu psiholoģiskajai veselībai ir nepieciešams.

Anda Gaitniece Putāne,

Jānis Strapcāns,

Iveta Gūtmane

Iveta Mūrniece

 

8.A kl.skolēni

9:00

214. kab.

12.04.2022

Nodarbības vispārizglītojošo skolu vecāko klašu un profesionālās izglītības iestāžu skolēniem.

Tēma: Mūsu psiholoģiskajai veselībai ir nepieciešams.

Anda Gaitniece Putāne,

Jānis Strapcāns,

Iveta Gūtmane

R. Vetruka

8.B kl.skolēni

9:50

214. kab.

12.04.2022

Nodarbības vispārizglītojošo skolu vecāko klašu un profesionālās izglītības iestāžu skolēniem.

Tēma: Mūsu psiholoģiskajai veselībai ir nepieciešams.

Anda Gaitniece Putāne,

Jānis Strapcāns,

Iveta Gūtmane

L. Renge

8.C kl.skolēni

10:45

214. kab.

12.04.2022

Nodarbības vispārizglītojošo skolu vecāko klašu un profesionālās izglītības iestāžu skolēniem.

Tēma: Mūsu psiholoģiskajai veselībai ir nepieciešams.

Anda Gaitniece Putāne,

Jānis Strapcāns,

Iveta Gūtmane

T. Moisejeva

9.AB kl.skolēni

11:40

214. kab.

12.-17.04.2022

Katoļu Lieldienas

Izstādes

Meistarklases

A. Goļikovs

L. Bizūne

L. Grišina

T. Moisejeva

1.-9. kl. skolēni

skolā

13.04.2022

Latvijas skolas soma.

Koncerts.

ĻUBOVA KARETŅIKOVA (soprāns)
INNA DAVIDOVA (klavieres)
PROGRAMMĀ:
M. Veinberga "6 ebreju dziesmas",
G. Sviridova dziesmas,
M. Musorgska "Bērnu istaba"

Fond Hermana Brauna

T. Moisejeva

8.-9.kl skolēni

skolotāji

KONCERTZĀLE ARTISSIMO
(Rīga. Vaļņu iela 9)

19:00

13.04.2022

Rīgas skolu direktoru vietnieku sanāksme

Anita Pēterkopa

I. Kozlova

Teams

13:00 - 16:30

14.04.2022

Lekcija skolotājiem par darbu ar īpašajiem bērniem

I. Šinkareva

J. Strogonova

1.-9. kl. skolotāji

214. kab.

14:05

16.-21.04.2022

Erasmus + Tikšanās.

Odence. Denmark.

L. Renge

T. Moisejeva

I. Kozlova

21.04.2022

VISC informāciju par iknedēļas sanāksmēm par ukraiņu bērnu integrāciju, par mācību procesa organizāciju un saturu, kā arī par atbalstu mācību procesa īstenošanu. Zane Doniņa T. Moisejeva

15:30

Teams

22.04.2022

Olimpiskās dienas rīta vingrošana  Vingrošanas kompleksa video un tā apraksts tiks ievietoti LOK tīmekļvietnē www.olimpiade.lv 

I. Žaivoronko

R. Rutkovska

T. Moisejeva

kl. audz.

1. - 9. kl. skolēni

10:00

22.04.2022

LABDARĪBAS KONCERTS
"MIERAM UN PASAULEI"

Koncertā piedalīsies Zalcburgas mūzikas akadēmijas absolvente dziedātāja Ļubova Karetņikova, LNOB solists Rihards Millers, saksofonists Aigars Raumanis un saksofonu kvartets ATOMOS, pianisti Vestards Šimkus, Erika Millere, Inna Davidova, ansambļis KREMERATA LETTONICA

Fond Hermana Brauna

T. Moisejeva

1.-9.kl skolēni

skolotāji

LNB Ziedoņa zālē
Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423

19:00

25.04.2022

Ārpus skolas nodarbība.

Tēma: Daugavgrīvas  cietoksnis

Metodika: Mācību ekskursija.

I. Vatoļins,

T. Moisejeva,

A. Sokols

9.A, 9.B kl. skolēni

Birzes iela 2, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1016

9:30 - 13:00

25.04.2022

Ārpus skolas nodarbība.

Tēma: Daugavgrīvas  cietoksnis

Metodika: Mācību ekskursija.

I. Vatoļins,

T. Moisejeva,

A. Sokols

8.A, 8.B, 8.C kl. skolēni

Birzes iela 2, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1016

11:00 - 15:00

26.04.2022

Radio - Reportāžs

Tēma: Ukrainas bērnu apmācības Latvijas skolās

LR4 107.7

Gaļina Greidane

Tatjana Moisejeva

 

7:23

LR4

26.04.2022

Melngalvju nams.

Mācību ekskursija

R. Vetruka,

A. Goļikovs

8.B

8:30 - 12:30

Rātslaukums 7, Rīga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.04.2022

Fotografēšanās

T. Moisejeva

kl. audz.

1.B, 4.C, 4.A kl. skolēni

8:30 - 12:30

deju zālē

26.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

O. Gubkina

8.С kl.

 

3.C kl. skolēni

LNB

12:00

26.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

L. Ovsijenko

8.С kl.

3.B kl. skolēni

LNB

13:00

27.04.2022

Basketbola meistarklase Olimpisko dienu ietvaros Rīgas Pārdaugavas pamatskolā R. Rutkovska 8.-9.kl. skolēni sp. zālē

27.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

Ņ. Kondratjeva

 

3.A kl. skolēni

LNB

12:00

27.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

Ž. Doroščonoka

 

4.B kl. skolēni

LNB

13:00

28.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

E. Larina

4.A kl. skolēni

LNB

12:00

28.04.2022

LATVIJAS NACIONĀLĀ BIBLIOTĒKA

Bibliotēkas nodarbība

Tēma: Grāmata Latvijā

T. Moisejeva

R. Gukova

 

4.C kl. skolēni

LNB

13:00

28.04.2022

Rīgas pilsētas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē

ZPD - II vieta

L. Koreļska Darja Mareniča  8.A
 

28.04.2022

VISC informāciju par iknedēļas sanāksmēm par ukraiņu bērnu integrāciju, par mācību procesa organizāciju un saturu, kā arī par atbalstu mācību procesa īstenošanu. Zane Doniņa T. Moisejeva

15:30

Teams

29.04.2022

1. maija - Darba svētki un Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena veltītā radiopārraide

 

V. Šamanova

Bobrova A.,

Žukova D.

skolas skolēni

9:00

29.04.2022

Skolas gadatirgus

Skolēnu padome

P. Birjukovs,

T. Moisejeva

kl. audz.

1.-9. kl. skolēni

no 9:00

29.04.2022

Rīgas skolu direktoru sanāksme

Anita Pēterkopa

I. Šinkareva

Teams

10:00 - 13:30

29.04.2022

Lielā TALKA

L. Grišina

A. Miņins

kl. audz.

T. Moisejeva

O. Abramova

1.-9. kl. skolēni

no 11:00 līdz 14:20

29.04.2022

Administrācijas sanāksme

I. Šinkareva

 

T. Moisejeva

I. Kozlova

no 13:00 līdz 16:30

29.04.2022

Starptautiskā dejas diena

O. Gubkina

30.04.2022

Deju koncertprogramma, veltīta Starptautiskajai dejas dienai.

V. Moisejeva

T. Moisejeva

deju k-vs Aktu zālē

 

    14.06.2022

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

 pdps@riga.lv

 

Counter CO.KZ