5.a |
|
Pirmdiena |
|
Otrdiena |
|
Trešdiena |
|
Ceturtdiena |
|
Piektdiena |
|
1 |
8:15 - 8:55 |
Vokālais
ansamblis
(D. Logina) |
m.k. |
mūzika |
mūz.k. |
latviešu valoda
un literatūra |
116 |
latviešu valoda
un literatūra |
116 |
matemātika |
210 |
2 |
9:00 - 9:40 |
sociālās zinības
un vēsture |
301 |
datorika |
401 |
matemātika |
210 |
sociālās zinības
un vēsture |
301 |
dizains
un tehnoloģijas
|
mājtur.k |
3 |
9:50 - 10:30 |
angļu valoda |
305 |
mazākumtautību
valoda (krievu) |
204 |
dabaszinības |
112 |
sports |
deju z. |
dabaszinības |
112 |
4 |
10:45 - 11:25 |
matemātika |
210 |
matemātika |
210 |
sports |
z |
teātra māksla |
303 |
mazākumtautību
valoda (krievu) |
204 |
5 |
11:40 - 12:20 |
mazākumtautību
valoda (krievu) |
204 |
angļu valoda |
305 |
sociālās zinības
un vēsture |
301 |
matemātika |
210 |
latviešu valoda
un literatūra |
116 |
6 |
12:35 - 13:15 |
sports |
z |
latviešu valoda
un literatūra |
116 |
mazākumtautību
valoda (krievu) |
204 |
Klases
stunda |
305 |
Konsultācija
Dizains un
tehnoloģijas
Latviešu valoda
un literatūra
(L. Grišina)
12:35
- 13:25 |
004 |
7 |
13:25 - 14:05 |
vizuālā māksla |
307 |
baseins
13:40 -
14:20 |
|
Kokapstrādē
(V. Fiļins) |
001 |
Vokālais
ansamblis
(D. Logina) |
m.k. |
Konsultācija
Latviešu
valoda un literatūra
(J.
Komarovska)
13:25 -
14:05
|
116 |
Konsultācija
Sports
(A. Golmeistere)
13:25 -
14:25 |
s.z. |
Konsultācija
Dizains un
tehnoloģijas
Latviešu valoda
un literatūra
(L. Grišina)
13:25
- 14:15 |
004 |
Konsultācija
Sports
(A. Golmeistere)
13:25 -
14:35 |
s.z. |
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
13:25 - 14:45 |
304 |
Konsultācija
Angļu
valoda
(L. Renge)
13:25 - 14:25 |
305 |
Konsultācija
mazākumtautību
valoda (krievu)
(R.
Vetruka) 13:25 - 14:10 |
303 |
Konsultācija
mazākumtautību
valoda (krievu)
(R.
Vetruka) 13:25 - 14:10 |
303 |
Konsultācija
mazākumtautību
valoda (krievu)
(R.
Vetruka) 13:25 - 14:10 |
303 |
Konsultācija
Latvijas un
pasaules vēsture
Sociālās zinības (V.
Šamanova) 13:25 - 14:15 |
301 |
Konsultācija
Latviešu
valoda un literatūra
(J.
Komarovska)
13:25 -
14:05
|
116 |
Konsultācija
Matemātika
(Ž. Doroščonoka)
13:25 - 14:05 |
106 |
8 |
14:10 - 14:50 |
Konsultācija
Dizains
un
tehnoloģijas
(V. Fiļins)
14:10 - 15:30 |
001.kab. |
Zīmēšanas
pulciņš |
307 |
Kokapstrādē
(V. Fiļins) |
001 |
|
|
|
|
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
13:25 - 14:45 |
304 |
Zīmēšanas
pulciņš
(L. Bizūne) |
307 |
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
14:10 - 15:00 |
304 |
|
|
Konsultācija
Matemātika
(Ž. Doroščonoka)
14:10 - 14:40
|
106 |
Konsultācija
Dabaszinības
Ķīmija
Bioloģija (T.
Petrosjana)
14:10 - 15:10 |
112 |
Konsultācija
Latvijas un
pasaules vēsture
Sociālās zinības (V.
Šamanova) 14:10 - 15:00 |
301 |
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
14:10 - 15:00 |
304 |
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
14:10 - 15:10 |
304 |
Konsultācija
Mazākumtautību
valoda (krievu) Latviešu
valoda
un literatūra
(S. Hrapavicka)
14:10 - 15:00 |
304 |
Konsultācija
Dizains un
tehnoloģijas
Latviešu valoda
un literatūra
(L. Grišina)
14:10 - 15:00 |
004 |
Konsultācija
Sports
(A. Golmeistere)
14:10 -
15:10 |
s.z. |
|
|
|
|
9 |
14:55 - 15:35 |
Konsultācija
Mūzika
(D. Logina)
14:55 - 16:05 |
m.k. |
|
|
Konsultācija
Vizuālā māksla
(L. Bizūne)
14:55 - 15:55 |
307 |
|
|
|
|
Konsultācija
Dabaszinības
Ķīmija
Bioloģija (T.
Petrosjana) 14:55 - 15:55 |
112 |
Konsultācija
Dabaszinības
Ķīmija
Bioloģija (T.
Petrosjana) 14:55 - 15:55 |
112 |
Konsultācija
Vizuālā māksla
(L. Bizūne)
14:55 - 15:55 |
307 |
Balles dejas
(O. Gubkina)
14:55 - 15:35 |
deju zāle |
Konsultācija
Vizuālā māksla
(L. Bizūne)
14:55 - 15:55 |
307 |
Balles dejas
(O. Gubkina)
14:55 - 15:35 |
deju zāle |
|
|
Balles dejas
(O. Gubkina)
15:40- 16:10 |
deju zāle |
|
|
Balles dejas
(O. Gubkina)
15:40- 16:10 |
deju zāle |
Konsultācija
Mūzika
(D. Logina)
15:35
- 17:35 |
m.k. |
|
|