Stundas konsultācijām

Pārdaugava
atpakaļ

 

1

8:15 - 8:55

2

9:00 - 9:40

3

9:50 - 10:30

4

10:45 - 11:25

5

11:40 - 12:20

6

12:35 - 13:15

7

13:25 - 14:05

8

14:10 - 14:50

9

14:55 - 15:35

10

15:40 - 16:20

11

16:25 - 17:05

12

17:10 - 17:50 

Atbildīga persona - Tatjana Moisejeva

Stundas konsultācijām

Skolotājs

 

Kabinets

 

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Birjukovs Pāvels

7.AB

8AB

9AB

211

401

Matemātika,

Fizika,

Inženierzinības

245

 

14:10 - 15:10

 

14:10 - 15:10

 

14:55 - 15:55

 

14:10 - 15:15

Bizūne Liena

1.ABC, 2.ABC,

3.ABC,

4.ABC, 5.ABC,

6.AB, 7.AB,

8.AB, 9.AB

307

Vizuālā māksla

180

14:55 - 15:55

 

 

14:55 - 15:55

 

14:55 - 15:55

 

 

Builova Jeļena

5.B, 6AB,

7.AB

210

Matemātika

210

 

14:10 - 14:40

13:25 - 14:25

13:25 - 14:25

 

13:25 - 14:25

 

Bukaldere Kristīne

2.C

201

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

120

 

13:25 - 14:05

 

 

13:25 - 14:05

 

13:25 - 14:05

 

Černakova Jeļena

2ABC, 4ABC, 5BC, 7.B,

8AB, 9AB

304

Angļu valoda

120

 

14:10 - 15:10

 

 

13:25 - 14:25

Doroščonoka Žanna

1.B

106

Dabaszinības
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

85

12:35 - 13:15

12:35 - 13:20

 

5.AB Matemātika 70 14:10 - 14:40 13:25 - 14:05

Fiļins Valērijs

4.ABC, 5.ABC,

6.AB,

7.AB,

8.AB, 9.AB

001.kab.

Dizains
un

tehnoloģijas 

80

14:10 - 15:30

 

 

 

 

Frolova Irina

2.A, 2.B

114

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

115

 

 

13:25 - 14:25

13:25 - 14:20

 

Golmeistere Astrīda

4.C, 5.ABC,

6.AB, 7.AB,

8.AB, 9.AB

s.z.

Sposrts

190

 

13:25 - 14:25

 

14:10 - 15:10

 

13:25 - 14:35

 

Grišina Liene

2.ABC, 3.B

4.ABC, 5.ABC,

6.AB,

7.AB,

8.AB, 9.AB

004

Dizains un

tehnoloģijas

Latviešu valoda

un literatūra

150

 

14:10 - 15:00

13:25 - 14:15

 

12:35 - 13:25

Gubkina Olga

4.C

105

Dabaszinības
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

65

 

13:25 - 14:05

 

13:15 - 13:40

 

 

Gukova Rita

1.C, 1.B

203

Dabaszinības
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

Dizains un

tehnoloģijas

130

 

 

12:35 - 13:25

 

13:25 - 14:05

 

12:35 - 13:15

 

Hrapavicka Svetlana

5.AB, 6.AB,

8.AB

204

Mazākumtautību

valoda (krievu)

Latviešu valoda

un literatūra

230

14:10 - 15:00

13:25 - 14:45

 

14:10 - 15:00

 

14:10 - 15:00

 

Ioalanta

1.ABC, 3.B,

5AB

116

Latviešu valoda

un literatūra

80

 

 

13:25 - 14:05

 

13:25 - 14:05

Josinkaja Aleksandra

1.ABC

107

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

Angļu valoda

95

13:25 - 14:05

12:35 - 13:20

 

 

 

 

Jūra Linda

1.ABC,

2.ABC,

4.ABC

s.z.

Sports

135

14:10 - 15:20

 

 

 

 

14:10 - 15:15

 

Keiča Larisa

2.B, 2.A

103

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

115

 

 

13:25 - 14:25

13:25 - 14:20

 

Korelina Ineta

3.B

116

Latviešu valoda

un literatūra

30

8:25 - 8:55

 

 

 

 

Koreļska Lita

7AB, 8AB, 9AB

214

Ģeogrāfija

40

 

14:10 - 14:50

 

 

 

Kozlova Irina

1.B

106

Latviešu valoda

un literatūra

15

 

 

 

 

13:25 - 13:40

Logina Diāna

1.ABC, 2.ABC,

3.AB, 3.C

4.ABC,

5.ABC, 6.AB,

7.AB, 8.AB,

9.AB

m.kab.

Mūzika

190

14:55 - 16:05

 

 

15:35 - 17:35

 

Mūrniece Iveta

5.C, 6.AB, 9.AB

205

Latviešu valoda

un literatūra

125

14:10 - 14:50

 

14:10 - 14:55

 

14:10 - 14:50

Nežina Irina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovsijenko Ludmila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petrosjana Tatjana

5.ABC, 6.AB,

7.AB, 8.AB,

9.AB

 

Dabaszinības
Ķīmija
Bioloģija

180

14:55 - 15:55

 

14:10 - 15:10

 

 

14:55 - 15:55

 

Renge Ludmila

     

 

 

 

 

 

 

Rutjana Nadežda

3.B

3.C

102

Dabaszinības
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

Dizains un

tehnoloģijas

65

12:35 - 13:00

 

13:25 - 14:05

 

 

 

 

Rutkovska Ruta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semjonova Marina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sokols Anatolijs

2.ABC,

3.ABC,

6.AB, 7.B, 8.AB

206

Angļu valoda

55

14:10 - 15:05

 

9.AB Latvijas un
pasaules vēsture
20

14:10 - 14:35

Šamanova Valentīna

 

301

Latvijas un
pasaules vēsture
Sociālās zinības

150

 

13:25 - 14:15

14:10 - 15:00

13:25 - 14:15

 

 

Tavkiņa Oksana

3.A

113

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

70

 

 

 

 

13:25 - 14:35

 

Vaļejeva Jekaterina

3.C

7.A

207

Dabaszinības
Matemātika
Mazākumtautību

valoda (krievu)

35

12:35 - 13:10

Latviešu valoda

un literatūra

55

13:25 - 14:20

Vetruka Regīna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    21.09.2022

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

 Посмотрите оценки Вашего ребенка