Bibliotēka

Pārdaugava
atpakaļ
Gramatas saraksts
Aktivitāte
Radošās tikšānas
Plāns
Mācību grāmatas
Lasītāju konf.2004.
IT bibliotēka LNB

SKOLAS BIBLIOTēKA "PāRDAUGAVA"

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00

Bibliotekāre

Koreļska Ļita

Mācību līdzekļi 

Bezmaksas

Literatūras avoti un enciklopēdijas

Pieejamas tikai uz vietas

 

Skolas bibliotēkā ir iespējams būt pašam gan par autoru, gan par lasītāju. Šeit glabājas plašā klāstā pašas interesantākās grāmatas no dažādām valstīm, dažādiem žanriem un dažādās valodās.

 Radošā pasaule ir noslēpumu pilna un loģiski neizskaidrojama. Tā spēj gan piesaistīt ar savu daiļradi, gan atgrūst ar savu īpatnību. Reizēm mēs kā lasītāji pārlieku kritizējam izlasīto darbus. Bet tas apliecina tikai to, cik dažādas ir gaumes. Ja mums pašiem būtu jāuzraksta kaut rindiņa, tad mēs saprastu grūto darbu un rakstnieku ieguldījumu. Un vēl pie tam saņemt par to kritisku vērtējumu.


31.10.2019.g.

Labdien, kolēģi!

Vēlos uzzināt, vai Jums būtu interese apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku, iepazīties ar ēku un pakalpojumiem skolotāju un darbinieku grupā, kad var nedomāt par skolēnu pieskatīšanu un pilnībā izbaudīt ekskursiju?
Ja šāda vēlmu Jums ir, lūdzu atrakstiet! Ja būs interesenti, tad varu sazināties ar LNB un noorganizēt mūsu grupas ekskursiju!
 


Rīgas Izglītības, kultūras un sports departaments lūdz sniegt informāciju par mazākumtautību izglītības programmu īstenošanu, un aptaujas anketā ir jāiekļauj informācija par digitālo mācību līdzekļu izmantošanu mācību priekšmetu apguvei, lūdzu līdz ceturdienas, 14. novembra, pēcpusdienai atsūtīt informāciju par digitālajiem mācību līdzekļiem, kurus Jūs izmantojiet savos priekšmetos (ja tādi ir un tie atšķiras no zemāk minētajiem):
www.soma.lv

www.uzdevumi.lv


 

 

 

 

Pēdējās izmaiņas   14.04.2020

 Латвийское радио 4 "Домская площадь" Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

Counter CO.KZ