Futbols skolam

Pārdaugava
atpakaļ

 

 

 

 

 

 

Futbols skolām

"Futbols skolām" programmas ieviešanu izmantošanai sporta stundās Latvijas izglītības iestādēs akceptējusi Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (IZM). LFF ieskatā šie rīki padarīs sporta izglītības procesu Latvijas skolās interesantāku, pievēršot uzmanību ne tikai futbolam kā tādam, bet sasaistot to ar dažādām dzīves prasmēm un piedaloties pozitīvu sociālu izmaiņu veicināšanai sabiedrībā.

 "Šīs programmas ieviešana Latvijā ir kaut kas, ar ko patiesi lepojamies, jo Latvijas skolās tiks integrēta pasaules līmeņa pieeja sporta stundām un moderni risinājumi bērnu iesaistei fiziskās aktivitātēs. Pateicoties FIFA atbalstam un sadarbībai ar IZM, varēsim sniegt papildu ieguldījumu zēnu un meiteņu izglītošanā, attīstībā un iespēju nodrošināšanā, izmantojot rūpīgi izstrādātus futbola vingrinājumus un skolām nodrošināto aprīkojumu," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko.

 Šīs programmas ieviešanu vada FIFA un UNESCO ar mērķi sniegt ieguldījumu aptuveni 700 miljonu bērnu izglītībā, attīstībā un iespēju nodrošināšanā. Tā cenšas padarīt futbolu pieejamāku gan zēniem, gan meitenēm, iekļaujot futbola aktivitātes izglītības sistēmā. Programma ir saskaņota ar globālo sporta, izglītības un veselības politiku, kā arī Pasaules Veselības organizācijas Pasaules fizisko aktivitāšu rīcības plānu.

 Programmas ietvaros Rīgas Pārdaugavas pamatskola ir saņēmusi sporta inventāru, lai attīstītu fizisko aktivitāšu daudzveidību un skolēnu fiziskās spējas.

Atb. persona: Ruta Rutkovska

 

Counter CO.KZ

29.01.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv