Marts 2024.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Lieldiena 2024
Getliņi 22.03.2024
Rīgas pilī 08.03.24.
08.03.2024 - Darbnīca 4.A
07.03.2024 - Darbnīca 2.A
Dzejas pasaule 07.03.24
Zolitūdes ģimn.1.03.24.
Swedbank 01.03.2024

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024 Jūnijs 2024

marts  2024

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.03.2024

Mācību ekonomiska ekskursija - nodarbība

Swedbank.

Tēma:

"Finanšu laboratorija"

R. Rutkovska

L. Grišina

4.A

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15,

Rīga
 

 

 

 

 

01.03.2024

Karjeras attīstības

atbalsta pasākums 

"NĀC MĀCĪTIES VIDUSSKOLĀ!"

 

Zolitūdes ģimnāzija

I. Mūrniece

A. Sokols

9.A, 9.B

kl. skolēni

9:40 - 14:00

Ruses iela 22,

Rīga

Marts 2024

Vizuālas studijas izstāde

Tēma: Fantastiskais blakus

 

L. Bizūne

skolēni

1 stāvu gaitenis

Marts 2024

Sagatavošanas uzdevumu

izpilde pieredzes apmaiņa.

Valodas MJ skolotāji

līdz 15.03.2024

Ekoloģiska makulatūras

vākšanas akcija

līdz 15.martam 2024.g.

L. Grišina

kl. audzinātāji

skolas skolēni

skolas vecāki

pedagogi

darbinieki

 

004. kab.

03.03.2024

Republikāniskās balles deju sacensības

Mirada Kauss 2024

Latvijas sporta deju federācija

O. Gubkina

Balles dejas kluba dalībnieki

Rīgas 15. vsk. sporta hallē
Visvalža 9,
Rīga
Latvia

04.03.2024

Skolotāju sanāksme 

Administrācija

Skolas skolotāji

214.kab.

8:15

04.03.2024

Diagnostikas darbs

Matemātika 3.klases

I. Frolova

L. Keiča

K. Bukaldere

 

3.A

3.B

3.C

9:00 10:30

114.kab.

103.kab.

201.kab.

04.03.2024

Diagnostikas darbs

Matemātika 6.klases

J. Černišova

6.A

9:00 10:30

208.kab.

05.03.2024

Diagnostikas darbs

Matemātika 6.klases

E. Larina

6.B

9:00 10:30

210.kab.

06.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda 3.klases

rakstu daļa

I. Frolova

L. Keiča

K. Bukaldere

 

3.A

3.B

3.C

9:00 10:30

114.kab.

103.kab.

201.kab.

07.03.2024

Diagnostikas darbs

Dabas zinības 6.klasēm

R. Vetruka

6.A

8:15 9:40

303.kab.

 

07.03.2024

Diagnostikas darbs

Dabas zinības 6.klasēm

T. Petrosjana

6.B

8:15 9:40

112.kab.

 

07.03.2024

Sākumskolas izteiksmīgas

lasīšanas konkurss

Dzejas pasaule

I. Frolova

K. Bukaldere

R. Rutkovska

T. Moisejeva

I. Kozlova

1. - 2.

kl. skolēni

O. Gubkina

D. Urbane

Ž. Lukašova

N. Rutjana

R. Gukova

Aktu zāle

10:00

07.03.2024

Radošā darbnīca.
Gatavošanās Lieldienām.

I. Nežina

2.A

kl. skolēni

08.03.2024

Mācību ekskursija

Rīgas pilī

Tēma: "Rīgas pils un Valsts prezidenta

institūcijas vēstures iepazīšana"

A. Sokols,

T. Moisejeva

 9.B

kl. skolēni

 

8:15 - 14:00

Pils laukums 3,

Rīga

08.03.2024

Valsts

Matemātikas 74.olimpiāde

5.-8.klašu izglītojamajiem

T. Moisejeva

I. Kozlova

P. Birjukovs

E. Larina

Ļisejenko Krist.

Lavrenovs Daniils

Burmeisters Marks
Logins Artemijs
Galuščaka Ksenija

9:00

214. kab.


 

08.03.2024

Radošā darbnīca.
Mēs gatavojamies Meteņdienai

R. Rutkovska

L. Grišina

4.A

kl. skolēni

12:20

004.kab.

18.-22. 03.2024

Klases stundas.
Tēma: Patriotiskā atmiņa.
25. marts - Padomju deportāciju upuru piemiņas diena

Klases audzinātāji

skolēni

19.03.2024

9.klasei izmēģinājuma eksāmens

Latviešu valoda 9.klasēm

I. Freimane

T. Petrosjana

9.A

9.B

9:00 12:35

211.kab.

112.kab.

 

19.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda 6.klasēm

V. Šamanova

E. Larina

 

6.A

6.B

8:15 9:40

205.kab.

210.kab.

20.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda mutvārdu daļa 3.klasei

K. Bukaldere

I. Freimane

3.C

9:00 10:30

201.kab.

20.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda mutvārdu daļa 3.klasei

I. Frolova

I. Freimane

3.A

10:45 12:20

114.kab.

20.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda mutvārdu daļa 3.klasei

L. Keiča

K. Bukaldere

3.B

10:45 12:20

103.kab.

20.03.2024

Iizmēģinājuma eksāmens 9.klasei

Matematika

L. Koreļska

9.A

9.B

9:00 -12:15

211.kab.

214.kab.

21.03.2024

Video sižeta sagatavošana.
Temats: Kosmosa tehnoloģiju centrs. Cēsis.

APP

T. Moisejeva

I. Kozlova

A. Bobrova

M. Dudkova

22.03.24-05.04.2024

Aptauja par macību priekšmetiem

Jeļena Černakova

skolēni

vecāki

 

22.03.2024

Mācību Ekskursija - lekcija "Getliņi"

Liene Grišina

Larisa Keiča

3.B

kl. skolēni

Kaudzīšu iela 57, Rumbula

25.-31. 03.2024

Mākslas izstāde.
Tēma: Lieldienas

L. Bizūne

skolēni

1 st. hallē
 

25.03.2024

Skolotāju sanāksme

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab.

26.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda mutvārdu daļa 6.klasei

I. Mūrniece

6.A

9:50 11:25

205.kab.

26.03.2024

Diagnostikas darbs

Latviešu valoda mutvārdu daļa 6.klasei

I. Mūrniece

6.B

11:40 13:15

205.kab.

26.03.2024

Seminārs

Tēma: Cukura diabēts

I. Šinkareva

skolotāji

15:00

214. kab.

27.03.2024

Starptautiskā teātra dienā.

T. Moisejeva

R. Vetruka

L. Ovsijenko

S. Hrapavicka

A. Bobrova

M. Namikins

S. Spakovica

A. Oviščenko

Rīgas 95. vidusskola

11:20

 

28.03.2024

Lieldienas meistarklases - darbnīca
Tēma: Lieldienu svinēšana

T. Moisejeva

L. Bizūne

M. Dudkova

skolēnu pašpārvalde

A. Miņins

kl.audz.

1.-2.-3.-4.

skolas skolēni

1 st. hallē

no 9:00 līdz 13:30
 

28.03.2024

Muzikālo starpbrīdi

Tēma: Lieldienu svinēšana

L. Keiča

D. Logina

skolēnu pašpārvalde

T. Moisejeva

skolas skolēni

Dziedās 1.-2. klašu apvienotais koris un 3.-4. klašu ansamblis

3.A, 3.B, 3.C kl.

2 st. hallē

11:40
 

 

Counter CO.KZ

29.04.2024

 

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv