Forums 17.10.2022

Pārdaugava
atpakaļ

 

 

Rīgas valstspilsētas pašvaldības skolu

programmas ,,Latvijas skolas soma” koordinatoru un pedagogu forums

 17.10.2022

 

Neliels satraukums pirms visu ierašanās, tad pulcēšanās čalas, uzmanīga klausīšanās runātāju stāstījumā un aplausi kā atzinības zīme, domapmaiņa un sarunas pusdienu pauzē, dalīšanās pieredzē, emocijas teātra priekšnesuma laikā un visbeidzot arī jūsu rakstītie paldies vārdi mazajās lapiņās – diena paskrēja nemanot, apliecinādama, cik labi ir satikties domubiedriem, kuri kopā īsteno brīnišķīgu mērķi – padarīt kultūru pieejamu skolēniem ar programmas “Latvijas skolas soma” palīdzību. No sirds ceram, ka mājup devāties ar jaunām zināšanām, pārdomām, arī idejām un iedvesmu turpmākajai darbībai!

Tā nogurt jau var tikai no svētkiem, un forums patiešām bija svētki, tomēr atpūtai nav laika – mēs un jūs, un kultūras profesionāļi turpinām strādāt! Lūdzu, rakstiet un zvaniet mums par jebkādiem jautājumiem vai neskaidrībām. Tāpat kā vienmēr priecāsimies saņemt atgriezenisko saiti no jums gan par dažādām kultūras norisēm, gan programmas darbību kopumā. Arī jūsu rosinājumi vienmēr tiek uzklausīti – paldies, ka rūpējaties par programmas attīstību!

 

Nosūtām jums dažādus foruma materiālus ar aicinājumu izplatīt tos tālāk skolām un skolotājiem, visiem, kuri ir ieinteresēti un var programmai palīdzēt!

 

 

Nākamā gada septembrī programmai “Latvijas skolas soma” apritēs pieci gadi. Mēs tam jau gatavojamies, un jūsu iesaiste būs ļoti nepieciešama. Pavisam drīz filmēšanas komanda un fotogrāfu komanda dosies dokumentēt dažādas kultūras norises gan skolās, gan kultūras iestādēs, tāpēc ceram uz jūsu atsaucību, ja aicināsim šajā procesā iesaistīties tieši jūsu pašvaldības skolas vai privātās izglītības iestādes, kā arī palīdzēsiet sakoordinēties ar pašvaldībā esošajām kultūras iestādēm. Mums ir sajūta, ka taps kas patiešām skaists!

 

Uz drīzu saziņu par darbiem un prieku, ko tie rada!

    22.10.2022

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

 

 

Counter CO.KZ