1.B

Pārdaugava
atpakaļ

Atbildīga persona - Žanna Viktorovna Doroščonoka

1.b

 

Pirmdiena

 

Otrdiena

 

Trešdiena

 

Ceturtdiena

 

Piektdiena

 

 

8:15 - 8:55

Vokālais

ansamblis

(D. Logina)

m.k.

Zīmēšanas

pulciņš

 307

 Angļu valoda

(A. Josinkaja)

 107

Zīmēšanas

pulciņš

 307

 

 

1

9:00 - 9:40

Sports

z

Matemātika

106

latviešu valoda
un literatūra

116/106

Matemātika

106

Matemātika

106

2

9:50 - 10:30

mazākumtautību
valoda (krievu)

106

mazākumtautību
valoda (krievu)

106

Angļu valoda

106/206

mazākumtautību
valoda (krievu)

106

dizains
un tehnoloģijas 

(R. Gukova)

106

3

10:45 - 11:25

latviešu valoda
un literatūra

116/106

latviešu valoda
un literatūra

116/106

Matemātika

106

Mūzika

muz.kab

latviešu valoda
un literatūra

116/106

4

11:40 - 12:20

Dabas zinības

106

Sports

z

mazākumtautību
valoda (krievu)

106

Vizuālā māksla

307

Sociālās zinības

106

5

12:35 - 13:15

Dizains
un tehnoloģijas 

(R. Gukova)  

106

Konsultācija

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

(Ž. Doroščonoka)

12:35 - 13:15

106

Konsultācija

Dizains un

tehnoloģijas

(R. Gukova)

12:35 - 13:25

 203

Dabaszinības

106

 Klases stunda

 106

Konsultācija

Dabaszinības
Latviešu valoda

un literatūra
Matemātika
Sociālās zinības
Mazākumtautību

valoda (krievu)

(Ž. Doroščonoka)

12:35 - 13:20

 

6

13:25 - 14:05

Koris

(D. Logina)

m.k.

Vokālais

ansamblis

(D. Logina)

m.k.

Vokālais

ansamblis

(D. Logina)

m.k.

Vokālais

ansamblis

(D. Logina)

m.k. Balles dejas 

(O. Gubkina)

13:25 - 14:05

 

deju zāle

 

 Konsultācija

Angļu valoda

(A. Josinkaja)

13:25 - 14:05

107

Konsultācija

Latviešu valoda un literatūra

(J. Korshunova)

13:25 - 14:05

 

116

Konsultācija

Latviešu valoda un literatūra

(J. Korshunova)

13:25 - 14:05

116

Konsultācija

Latviešu valoda un literatūra

(I. Kozlova)

13:25 - 13:40

106
  14:10 - 14:50

Keramika

pulciņš

(L. Bizūne)

307

Keramika

pulciņš

(L. Bizūne)

307 Balles dejas 

(O. Gubkina)

14:10 - 14:50

deju zāle

Keramika

pulciņš

(L. Bizūne)

307

Keramika

pulciņš

(L. Bizūne)

307

Konsultācija

Sports

(L. Jūra)

14:10 - 15:20

s.z.

Konsultācija

Sports

(L. Jūra)

14:10 - 15:15

s.z.
  14:55 - 15:35

Konsultācija

Mūzika

(D. Logina)

14:55 - 16:05

m.k.    

Konsultācija

Vizuālā māksla

(L. Bizūne)

14:55 - 15:55 

307

Konsultācija

Mūzika

(D. Logina)

15:35 - 17:35

m.k.    

Pagarinātās dienas grupas darba laiks

 

pirmdiena

otrdiena

trešdiena

ceturtdiena

piektdiena

kl.audz.

13:15 - 14:10

14:40 - 15:00

13:15 - 14:50

13:20 - 14:50

14:05 - 14:50

13:25 - 14:20

J. Chernousova  - konf.z.

15:00 - 18:00

14:50 - 18:00

14:50 - 18:00

14:50 - 18:00

14:20 - 18:00

    16.09.2022

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

 Посмотрите оценки Вашего ребенка