Janvāris 2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ

 

 

KALENDĀRS pDpS

2022./2023. mācību gads

Septembris 2022.g. Oktobris  2022.g. Novembris  2022.g. Decembris  2022.g. Janvāris 2023.g. Februāris 2023.g. Marts 2023.g. Aprīlis 2023.g. Maijs 2023.g.

JANVĀRIS 2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

no 24.12.2022 līdz

8.01.2023.g.

Ziemas brīvdienas

janvāris 2023

Tehnisko iekārtu izstāde.

Koka pilsēta.

Topošie inženieri.

V. Fiļins

1. - 7. kl. skolēni

1 stāvu gaitenis

 

10.01.2023

Tikšanās ar Izglītības departamenta pārstāvjiem.
Temats: Darbs ar bērniem no Ukrainas.

A. Peterkopa

L. Margeviča

I. Šinkareva

T. Moisejeva

I. Kozlova

I. Freimane

T. Petrosjana

P. Birjukovs

J. Vaļejeva

L. Keiča

R. Rutkovska

J. Kudrjavceva

Z. Kanclere

S. Dote

V. Faļko

8.B kl. skolēni

3.C kl. skolēni

2.B kl. skolēni

Skolā

no 9:00 līdz 15:00

10.01.2023

Atvērtā ķīmijas stunda.

T. Petrosjana

8.B kl. skolēni

L. Margeviča

I. Kozlova

9:50

108.kab.

10.01.2023

Atvērtā latviešu valodas stunda.

J. Vaļejeva

3.C kl. skolēni

A. Peterkopa

I. Freimane

9:50

207.kab.

10.01.2023

Atvērtā fizikas stunda.

P. Birjukovs

8.B kl. skolēni

L. Margeviča

I. Kozlova

10:45

210.kab.

10.01.2023

Atvērtā latviešu valodas stunda.

L. Keiča

2.B kl. skolēni

A. Peterkopa

I. Freimane

9:50

103.kab.

12.01.2023

64. Pilsētas apvienības

ķīmijas olimpiāde

T. Petrosjana

I. Kozlova

T. Moisejeva

M. Semjonova

9.AB kl. skolēni

T. Baranovskis

V. Panjuhno

E. Vinogradova

O. Baranova

9:00

401.kab.

16.01.2023

Seminārs: 9.klases centralizētais eksāmens angļu valodā. RIIMC

L. Renge

J. Černakova

 

18.01.2023

Daiļamatu studija "Rota"

L. Grišina

7.B kl. skolēni

11:40

20.01.2023

Klases stundas.

Tēma: 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena.

kl. audzinātāji 5.-9. kl.

20.01.2023

Pilsētas apvienības fizikas olimpiāde.

P. Birjukovs

T. Moisejeva

I. Mūrniece

I. Kozlova

9.AB kl. skolēni

T. Baranovskis

E. Vinogradova

D. Skrabe

 

9:00

401.kab.

20.01.2023

Pēteris Čaikovskis. Balets.
Riekstkodis

Latvijas Nacionālā Opera un Balets

T. Petrosjana

Skolas skolēni

19:00

Aspazijas bulvārī 3, Rīga

21.01.2023

Republikāniskais Literārais konkurss "Visocka lasīšana".

S. Hrapavicka Galuščaka K. 6.B

12:00

BSA

janvāris 2023

Mākslas darbu izstāde

ZIEMA

L. Bizūne

Skolas gleznošanas studija 1.st.

23.01.2023

Seminārs: 9.klases centralizētais eksāmens angļu valodā.

RIIMC

L. Renge

J. Černakova

 

25.01.2023

Latvijas Nacionāla banka

Tēma:  Naudas pasaulē

L. Renge

J. Černakova

5.A, 7.B kl. skolēni

9:30

25.01.2023

Daiļamatu studija "Rota"

L. Grišina

7.A kl. skolēni

11:40

26.01.2023

Klases stundas.

Tēma: Latvijas Republikas starptautiskās (de jure) atzīšanas diena.

kl. audzinātāji 7.-9. kl.

26.01.2023

VISC skolas direktores informatīvā sanāksme

 

VIISC

I. Šinkareva

12:00

Teams

26.01.2023

VISC informatīvā sanāksme Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotāju mācību procesa īstenošanai

 

VIISC

T. Moisejeva

16:15

Teams

28.01.2023

V. Visockis jubilejas koncerts

V. Moisejeva

skolēni, vecāki

12:00

BSA

27.01.2023

Skolas konkurss Singlish

J. Černakova

5.B.kl. Jelizaveta Baikova

 

24.09.2023

 

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv