2024.- 2018.m.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Koncerti

Kuldīga 25.09.2023
Jūrmala 21.09.2023
Skrīveru dendroparks
Liepāja 04.11.2022
Dunte 13.10.2022
Lielvārde 3.AB
Ventspils 4.BC
Mākslas m-s 28.09.2022
Ventspils 26.09.2022
Ventspils 14.09.2022
Lidosta 26.09.2022
Tallinā - HelsinkiVentspils 17.05.2023
Ventspils 28.09.2022
Ventspils 26.09.2022
Ventspils 14.09.2022

Rīgas Doms 30.05.2022Kolka 23.05.2022Liepaja 04.11.2022
Liepaja 06.05.2022R.skaņu 07.04.22 3.A
R.skaņu 07.04.22 1.B
R.skaņu 07.04.22 1.CMelngalvju 26.04.2022
Melngalvju 22.02.2019
Melngalvju 21.02.2019
Melngalvju 20.02.2019
Datorspēle 19.02.2019
Datorspēle 15.02.2019

 

“Latvijas skolas soma”

 

2023.-2024.m.g.

II semestris

27.02.2024

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

Adamsu ĢIMENES MELNĀ trešdiena

L. Keiča

 

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

 Ropažu iela 2,

Vidzemes priekšpilsēta, Rīga

15.02.2024

Koncerts

Valentīndienas vēstule Mocartam.

JAUNĀ FILHARMONIJA

koncertlekcijās iepazīsies ar mūzikas vēstures izcilākajiem laikmetiem, uzzinās leģendas un noslēpumus par mūziķiem, mūzikas instrumentiem un skaņdarbiem!

T. Moisejeva

L. Keiča

I. Mūrniece
L. Bizūne
T. Petrosjana
J.  Černakova

Skolas skolēni (100)

3.B
5.C
6.B
7.A
8.B

12:00 - 15:30

Vaļņu iela 9, 5.st.

Rīga

 

 

 

09.02.2024

Izrāde "Viy", N. V. Gogoļs

T. Moisejeva

P. Birjukovs

O. Gubkina

7.-8.-9.

kl. skolēni

Terbatas 15/17

Rīga

15:00 - 19:00

22.01.2024

Mācību ekskursija

Latvijas Nacionālais teātris

Tēma: Meistarklase R. Blaumaņa darbi

A.E. Jansone

Ļ. Koreļska

7.- 9. kl. skolēni

26

Latvijas Nacionālais teātris

Kronvalda bulv. 2, Rīga, Latvija

9:00 - 13:00

 

 

09.01.2024

 

Mācību ekskursija - nodarbība

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Tēma: Bruņinieki Kurzemes un Zemgales hercogistē

I. Mūrniece

5.C

kl. skolēni

 

 

9:00 - 13:00

Brīvības bulvāris 32,

 Rīga

09.01.2024

 

Mācību ekskursija - nodarbība

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Tēma: Padomju cilvēku ikdiena

J. Černakova

8.B

kl. skolēni

 

 

9:00 - 13:00

Brīvības bulvāris 32,

 Rīga

09.01.2024

 

Mācību ekskursija

Latvijas Universitate, Astronomijas instituts, Astronomijas observatorija

L. Grišina

8.A

kl. skolēni

10:00

Kandavas iela 2, Kurzemes rajons,

Rīga

09.01.2024

 

Mācību ekskursija

Vēstures un kuģniecības muzejs.

IZSTĀDE “KATRAM savs krēsls. KRĒSLI UN SĒDĒŠANA RĪGĀ NO 13. GADSIMTA LĪDZ MŪSDIENĀM”

L. Bizūne

6.B

kl. skolēni

10:00

Palasta iela 4,

Centra rajons,

Rīga

09.01.2024

 

Mācību ekskursija - nodarbība

Farmācijas muzejs

Tēma: Trakā profesora pirmie soļi ķīmijā

T. Petrosjana

V. Šamanova

7.A, 7.B

kl. skolēni

10:00

Riharda Vāgnera iela 13.

Rīga

09.01.2024

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

R. Vetruka

5.A

kl. skolēni

12:00

Rīgā

09.01.2024

Ziemassvētku meklējumi

 

I. Vatoļins

E. Larina

5.B

kl. skolēni

12:00

Rīgā

09.01.2024

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

J. Cernišova

6.A

kl. skolēni

9:00

Rīgā

09.01.2024

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

S. Hrapavicka

9.A

kl. skolēni

10:00

Rīgā

09.01.2024

Ziemassvētku meklējumi

 

I. Vatoļins

A. Sokols

9.B

kl. skolēni

11:00

Rīgā

09.01.2024

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

KARALIS STRAZDUBĀRDA

 

L. Keiča

L. Grišina

 

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

Ropažu iela 2, Rīga

I semestris

11.12.2023

Koncertlekcija

Artissomo - FGB

Tēma:

“Rīga – 100 melodiju vienuviet”

D. Logina,

T. Moisejeva,

L. Bizūne

L. Keiča

 

 4.-5.-6.-7.-8.-9.

kl. skolēni

10:00 - 12:00

Rīga,

Vaļņu 9

11.12.2023

Koncertlekcija

Artissomo - FGB

Tēma:

"Mums patīk opera"

D. Logina,

T. Moisejeva,

L. Bizūne

L. Keiča

 

 

1.-2.-3.-4.-5.

kl. skolēni

12:00 - 14:00

Rīga,

Vaļņu 9

 

07.12.2023

Macību ekskursija - nodarbība.

“Lībiešu apmetnes vietas”, vēstures, vizuālās mākslas, sociālo zinību un ģeogrāfijas mācību priekšmetos kultūrizglītības programma

"Latvijas skolas soma" ietvaros.

T. Moisejeva,

I. Vatoļins

A. Sokols

Ļ. Koreļska

 

 

 

 4.-9.

kl. skolēni

8:00 - 18:00

06.12.2023

Macību ekskursija - nodarbība.

"Ziemassvētku kaujas", vēstures, vizuālās mākslas, sociālo zinību un ģeogrāfijas mācību priekšmetos kultūrizglītības programma

"Latvijas skolas soma" ietvaros.

T. Moisejeva,

I. Vatoļins

A. Sokols

V. Šamanova

 

 

 

 5.-9.

kl. skolēni

8:00 - 18:00

05.12.2023

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

KAĶĪŠA DZIRNAVAS

 

L. Keiča

L. Grišina

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

 Ropažu iela 2,  Rīga

09.11.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

Piejūras muzejs.

Gadskārtu ieražu svētki: no Miķeļiem līdz Mārtiņiem

T. Moisejeva,

K. Bukaldere,

I. Nežina,

P. Birjukovs

2.A, 3.C, 4.C

 kl. skolēni

8:00 - 18:00

08.11.2023

Macību ekskursija - nodarbība

Dunte

Vizīte pie barona Minhauzena.

T. Moisejeva,

O. Gubkina

D. Urbane

L. Grišina

 

 

 1.A, 1.B

kl. skolēni

9:00 - 17:00

31.10.2023

Koncerts - programma MŪZIKA TEV

ALISE BRĪNUMZEMĒ

L. Keiča,

T. Moisejeca

 

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

Ropažu iela 2, Rīga

20.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīga - CĒSIS - ĀRAIŠU EZERIS - RAMKALNE - Rīga

I. Frolova

L. Keiča

T. Moisejeva

3.A, 3.B

kl. skolēni

Pils laukums 9.

Cēsis

8:00 - 18:00

19.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Doles sala

Daugavas muzejs

Tēma: Latvijas

arheoloģiskais mantojums.

I. Mūrniece,

J. Černakova

T. Moisejeva

5.C, 8.B

kl. skolēni

9:00 - 16:00

17.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rundāles pils

bAUSKAS PILS

Jelgavas pils

T. Moisejeva,

V. Šamanova

T. Petrosjana

S. Hrapavicka

L. Bizūne

7.A, 7.B, 9.A

kl. skolēni

8:00 - 18:00

 Rundāles pagasts,

Bauskas novads, Latvija

16.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

T. Moisejeva,

K. Bukaldere,

I. Nežina,

P. Birjukovs

J. Vaļejeva

2.A, 3.C, 4.C

kl. skolēni

8:00 - 18:00

09.10.2023

 

Koncertlekcija

Tēma: ''Es mīlu Tevi, Latvija''

Mikus Abaronins

T. Moisejeva

1.A, 1.B

kl. skolēni

O. Gubkina

L. Koļesnik

13:00 - 14:00

Aktu zāle

02.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

T. Moisejeva,

N. Rutjana,

O. Tavkiņa

 

 

 4.A, 4.B kl. skolēni

8:00 - 18:00

29.09.2023

 

Mācību ekskursija.

Skriveru  Dendroparks

Andris Upiša muzejs

L. Grišina

 

8.A

8:30

Skrīveri

Elektrovilciens

27.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Doles sala

Daugavas muzejs

Tēma: Latvijas arheoloģiskais mantojums.

S. Hrapavicka

M. Semjonova

 

 9.A, 9.B,  kl. skolēni

9:00 - 16:00

26.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Kolka

Dundagas PILS

Šlīteres bāka

Kubalu skola-muzejs

Mazirbe

T. Moisejeva,

R. Vetruka

E. Larina

A. Sokols

 

4.C, 5.A, 5.B

kl. skolēni

25.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Kuldīga -

Kandava -

Sabile -

Riežupes Smilšu alas www.smilsualas.lv/

T. Moisejeva,

Černišova J.,

Bizūne L.,

Grišina L.

 8.A, 6.B, 6.A

kl. skolēni

Pils iela 5, Kuldīga

8:00 - 20:00

21.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Jūrmala

L. Bizūne

6.B

kl. skolēni

9:00 - 17:00

15.09.2023

Mācību ekskursija

Sigulda - Līgatne

Sigulda un Līgatne rudens rotā

I. Mūrniece,

J. Černakova

5.C, 8.B

kl. skolēni

8:00 - 18:00

Līgatne

11.09.2023

Ceļojums uz MEŽAPARKĀ

 

T. Moisejeva

N. Rutjana

O. Tavkiņa

L. Bizūne

R. Rutkovska

D. Logina

4.A, 4.B kl. skolēni

9:00 - 13:30

Mežaparks

08.09.2023

Mācību ekskursija.

Tēma: Mana Rīga

 

I. Nežina

2.A kl. skolēni

13:00

06.09.2023

Ceļojums uz MEŽAPARKĀ

 

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

L. Bizūne

R. Rutkovska

D. Logina,

J. Kudrjavceva

1.A, 1.B kl. skolēni

9:00 - 13:30

Mežaparks

 

 

2022.-2023.m.g.

 

ii semestris

29.05.2023

Literāri muzikālā iestudējuma “Ēģiptes naktis” pirmizrāde

T. Moisejeva

I. Šinkareva

skolas skolēni

19:00

Mazajā ģildē,

Amatu ielā 5

26.05.2023

Mācību ekskursija

Eduarda Smiļģa teātra muzej

I. Kozlova,

A. Jansone

6. - 7.

kl. skolēni

E. Smiļģa ielā 37.

10:30 - 14:00

24.05.2023

Mācību ekskursija

Latgalija

Skrīveru dendroloģiskais parks
• Liepkalni
• KRUSTPILS PILS UN JĒKABPILS VĒSTURES MUZEJS
• Sv.Gara pareizticīgo baznīca un vīriešu klosteris
• Preiļu pils
• Pasakaina karaliste ir Preiļos

T. Moisejeva

M. Semjonova

J. Černousova

8.A, 8.B, 6.B, 2.B kl. skolēni

7:00 - 23:00

23.05.2023

Mācību ekskursija

Kuldīga - Kandava - Sabile

Smilšu alas

I. Nežina,

T. Moisejeva,

A. Sokol,

J. Černousova

4.A, 4.C, 3.C, 2.B kl. skolēni

Pils iela 5, Kuldīga

8:00 - 22:30

22.05.2023

Mācību ekskursija.

Tērvete

Latvijas Dabas parks Tērvete

T. Moisejeva,

P. Birjukovs,

Ž. Dorošconoka,

R. Gukova

1.A, 1.C

kl. skolēni

9:00 - 20:00

18.05.2023

Mācību ekskursija.

Aglona

 

I. Mūrniece

R. Vetruka

T. Moisejeva

9.AB

kl. skolēni

8:00 - 23:00

17.05.2023

 

Mācību ekskursija

Ventspils

 

L. Bizūne,

J. Černišova

L. Grišina

T. Moisejeva

5.B, 5.C

kl. skolēni

8:00 - 22:00

16.05.2023

Mūzikls ģimenei "KARLSONS"

R. Gukova,

P. Birjukovs,

N. Rutjana,

O. Tavkiņa

T. Moisejeva

I. Nežina

1.C, 1.B, 2.B, 2.C, 3.B, 4.B, 4.A, 4.C

kl. skolēni

14:00

VEF

 

16.05.2023

 

Mācību ekskursija.

Dunte.

Minhauzena meža taka.

Minhauzena muzejs  

A. Josinkaja,

K. Bukaldere, A. Sokols

1.A, 2.C

kl. skolēni

Duntes muiža, Liepupes pagasts, Limbažu novads

9:00 - 17:00

15.05.2023

Koncerta programma
"Pēc nošu strofām".

I. Davidova

T. Moisejeva

J. Černakova, L. Renge,

I. Nežina,

V. Šamanova, T. Petrosjana

4.- 9. kl. skoleni

(95 cilv.)

11:00

12.05.2023

Mācību ekskursija.

Sigulda

L. Keiča

I. Frolova

T. Moisejeva

2.B, 2.A kl. skolēni

9:00

11.05.2023

Mācību ekskursija.

Cēsis

Āraišu ezeris

Ramkalne

Tēma: Teatralizētas programmas

„Kas dzīvoja Cēsu pilī?”

 

O. Gubkina,

L. Ovsijenko,

T. Moisejeva,

A. Sokols,

I. Kareļina

4.B, 4.C kl. skolēni

8:00

08.05.2023

 

Mācību ekskursija.

Preiļi.

J. Vaļejeva,

T. Moisejeva

3.A, 3.B kl. skolēni

Daugavpils iela 21, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301

9:00 - 17:00

02.05.2023

Mācību ekskursija.

Kuldīga - Kandava - Sabile

Mara chambers, Rendas pagasts

Ventas rumba

Kuldīgas novada muzejs

T. Petrosjana,

V. Šamanova,

A. Sokols

J. Kudrjavceva

T. Moisejeva

6.A, 6.Bkl. skolēni

Pils iela 5, Kuldīga, LV-3301

8:00 - 17:00

 

26.04.2023

Mācību ekskursija.

Daugavpils

Tēma: Teatralizētas programmas

L. Renge

J. Černakova

T. Moisejeva

5.A, 7.B kl. skolēni

Nikolaja iela 5, Daugavpils cietoksnis

7:00 - 23:00

19.04.2023

 

Mācību ekskursija.

Dunte.

Minhauzena meža taka.

Minhauzena muzejs  

A. Sokols,

N. Rutjana,

T. Moisejeva

3.A, 3.B kl. skolēni

Duntes muiža, Liepupes pagasts, Limbažu novads

9:00 - 17:00

17.02.2023

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Koknese.

Tēma: Industriālā ietekme uz apkārtējo vidi.

L. Grišina

7.A kl. skolēni

Koknese

8:30 - 18:00

 

 


 

i semestris 2022./23.

 

21.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

J. Vaļejeva

3.C kl. skolēni

11:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

20.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

 

N. Rutjana

3.B kl. skolēni

12:20

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

20.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

O. Tavkiņa

3.A kl. skolēni

11:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

16.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

K. Bukaldere

2.C kl. skolēni

13:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

16.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

 

L. Keiča

2.B kl. skolēni

11:30

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

16.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

 

I. Frolova

2.A kl. skolēni

10:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

13.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

A. Josinkaja

1.A kl. skolēni

10:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

13.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

Ž. Doroščōnoka

1.B kl. skolēni

11:30

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

13.12.2022

Mācūbu ekskursija - nodarbība.

Latvijas dzelzceļa vestures muzejs

Tēma: Raibā seņu pasaule

R. Gukova

1.C

kl. skolēni

13:00

Rīga,

Uzvaras bulvāris 2A

12.12.2022

Mācūbu ekskursija.

Latvijas SAEIMA

L. Renge

J. Černakova

5.A, 7.B kl. skolēni

10:00

09.11.2022

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs.

L. Renge

5.A kl. skolēni

12:30

Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050

Patriotiskā nedēļa

09.11.2022

Mācību ekskursija.

Latvijas Kara muzejs.

J. Černakova

7.B kl. skolēni

12:30

Smilšu iela 20
Rīga, LV-1050

Patriotiskā nedēļa

09.11.2022

Pinokio piedzīvojumi
Karlo Kollodi
Izrāde bērniem

J. Komarovska

skolas skolēni

12:00

Latvijas Nacionālais teātris

04.11.2022

Liepāja     

 

T. Moisejeva

A. Sokols

M. Semjonova

T. Petrosjana

L. Grišina

8.A, 8.B

kl. skolēni

8:00 - 20:00

13.10.2022

Dunte

MINHAUZENA MEŽA TAKA

Minhauzena muzejs           

 

I. Frolova

I. Nežina

2.A, 4.A

klases skolēni

10:00 - 17:00

29.09.2022

Lielvārde

Uldevena koka pils

Ikškile

Ciemupe

Lielvārdes pils

T. Moisejeva,

N. Rutjana

O. Tavkiņa

3.A, 3.B klases skolēni

9:00

28.09.2022

Ventspils

Latvijā modernākais un lielākais digitālais planetārijs

Piejūras brīvdabas muzejs

T. Moisejeva,

L. Ovsijenko,

O. Gubkina

4.B, 4.C, 4.A klases skolēni

 

43

8:00 - 21:30

28.09.2022

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Tēma: Vilhelma Purvīša unikālo darbu kolekcija

L. Bizūne

5.C klases skolēni

26.09.2022

Ventspils

 

V. Šamanova,

T. Petrosjana

6.AB klases skolēni

8:00 - 20:00

22_49

14.09.2022

Ventspils

Livonijas ordeņa pils

Latvijā modernākais un lielākais digitālais planetārijs

Piejūras brīvdabas muzejs

L. Renge

J. Černakova

I. Vatoļins

5.A, 7.B

klases skolēni

8:00 - 21:30


 

2021./2022. m.g.

 

31.05.2022

Tērvete

Mācību ekskursija.

Latvijas Dabas parks Tērvete

T. Moisejeva,

P. Birjukovs, O. Tavkiņa,

N. Rutjana

A. Goļikovs

I. Žaivoronko

O. Ivanova

2.A, 2.B, 2.C, 3.B

klases skolēni

9:00 - 20:00

30.05.2022

Rīgas Doms

T. Moisejeva

90 skolēni

 

23.05.2022

Kolka

I. Mūrniece,

M. Semjonova

38 skolēni

 

06.05.2022

Liepāja. Karosta.

Hoijeres kundzes Nams

LIEPĀJAS SVĒTĀ NIKOLAJA JŪRAS KATEDRĀLES PAREIZTICĪGO

Mācību ekskursija & nodarbība skolēniem

T. Moisejeva, L. Renge,

J. Černakova

42 skolēni

Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401

26.04.2022

Melngalvju nams

Mācību nodarbība skolēniem

 

R. Vetruka,

A. Goļikovs

8.B

klases skolēni

8:30 - 12:30

Rātslaukums 7, Rīga,

LV-1050

07.04.2022

VIOLIN DIVAS

KONCERTLEKCIJA

Tēma: Latvijas reģionu dziesmas

Lelde Zaržecka & Inese Fedorovska

T. Moisejeva, L. Keiča,

A. Goļikovs

1.B

22 skolēni

8:15

aktu zāle

07.04.2022

VIOLIN DIVAS

KONCERTLEKCIJA

Tēma: Latvijas reģionu dziesmas

Lelde Zaržecka & Inese Fedorovska

T. Moisejeva, Ņ. Kondratjeva, A. Goļikovs

3.A

22 skolēni

9:50 - 10:40

aktu zāle

08.10.2021

Tērvete

Mācību ekskursija.

Latvijas Dabas parks Tērvete

T. Moisejeva, O. Gubkina,

I. Frolova,

I. Žaivoronko

1.A, 3.C

1.C

klases skolēni

9:00 - 20:00

 

2018./2019. m.g.

22.02.2019

Melngalvju nams

Mācību nodarbība skolēniem

Tēma: Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

 

Liena Bizūne, T. Moisejeva, E. Gameršmidte

J. Kudrjavceva

6.B

klases skolēni

12:30

Rātslaukums 7, Rīga,

LV-1050

Autore; Liena Bizūne

21.02.2019

Melngalvju nams

Mācību nodarbība skolēniem

Tēma: Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

 

Ludmila Renge

5.C

klases skolēni

12:30

Rātslaukums 7, Rīga,

LV-1050

Autore; Liena Bizūne

20.02.2019

Melngalvju nams

Mācību nodarbība skolēniem

Tēma: Ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē no 13.-21. gadsimtam

 

J. Černakova,

J. Kudrjavceva,

T. Moisejeva

8.A

klases skolēni

13:30

Rātslaukums 7, Rīga,

LV-1050

Autore; Liena Bizūne

19.02.2019

Melngalvju nams

Datorspēle "RĪGAS MELNGALVJU NAMS"

 

T. Moisejeva

Liena Bizūne

 

6.B

klases skolēni

13:20

214.kab.

Autore; Liena Bizūne

15.02.2019

Melngalvju nams

Datorspēle "RĪGAS MELNGALVJU NAMS"

 

 

 

 

 

T. Moisejeva

Ludmila Renge

5.C

klases skolēni

13:20

214.kab.

 

 

Atbildīga persona "Pārdaugavā" - Tatjana Moisejeva - moisejeva@pdps.lv

    15.02.2024

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

 Посмотрите оценки Вашего ребенка