Oktobris  2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Mūzika Tev 31.10.2023
Mūzika Tev 31.10.2023
Stradiņa universitāte 2023
Guašas gleznas 4.A
Cēsu pils 20.10.2023
Doles sala 19.10.2023
Rundāles pils 17.10.23
Ventspils 16.10.2023
SemaraH 11.10.2023
SIA "Troja"
Koncerts 09.10.2023
Skolotāju diena 2023
Ventspils 02.10.2023

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024

OKTOBRIS  2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

oktobris 2023

Keramikas portretu izstāde.

L. Bizūne

7., 8. kl. skolēni

1.st.

oktobris 2023

Dabas materiālu izstāde

L. Grišina

kl. audzinātāji

1.-4. kl. skolēni

vecāki

1.st.

02.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

T. Moisejeva,

N. Rutjana,

O. Tavkiņa

 

 

 4.A, 4.B kl. skolēni

8:00 - 18:00

02.10.2023

PDG

Pastaiga skolu pagalmā.
Zīmējumi uz asfalta.

L. Koļesnik

1.-2.-3. kl. sklēni

17:00

03.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Dizains un tehnoloģijas 

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

V. Fiļins,

L. Grišina

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

03.10.2023

 

Centrs PDG

L. Kolesnik

1.,2.,3. kl. skoleni

13:00 - 18:00

003

04.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Mūzika 

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

D. Logina

M. Zavadska

L. Keiča

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

04.10.2023

 

Dizaina un tehnoloģiju stundā.
Temats: Brokastu gatavošana.

L. Grišina

6.A kl. skolēni

004. kab.

05.10.2023

 

Starptautiskā skolotāju diena

T. Moisejeva

Skolēnu padome

05.10.2023

 

Radiopārraide

T. Moisejeva

Ariana Bobrova, Aleksejs Makedons

11:40

05.10.2023

 

Radiopārraide

Z. Kanclere

Pivcaikina Veronika, Udonova Milana  Vasjutina Marija, Rubene Eleonora

12:35

05.10.2023

Koncerts

T. Moisejeva

Skolēnu padome

Vokālās un instrumentālās grupas uzstāšanās. Flauta, ģitāra, elektriskā ģitāra. Sofija, Glebs Čerkaskijs, Anna.

Eleonora Kareļina

Skolas skolēni

2.st

05.10.2023

Skolotāju dienai veltīta plakātu izstāde

T. Moisejeva

Skolēnu padome

Skolas skolēni

05.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Bioloģija

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

T. Petrosjana

M. Vīnholde

O. Gubkina

L. Koreļska

Z. Semjonova

L. Ovsijenko

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

06.10.2023

 

Dizaina un tehnoloģiju stundā.
Temats: Papīra ziedi.

O. Gubkina

1.A kl. skolēni

105. kab.

06.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Svešvaloda

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

L. Renge

J. Černakova

A. Sokols

R. Vetruka

S. Hrapavicka

I. Frolova

L. Keiča

L. Ovsijenko

O. Gubkina

K. Bukaldere

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

09.10.2023

 

Skolotāju sanāksme

Administrācija

Skolas skolotāji

8:15

214.kab.

09.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Teātra māksla

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

R. Vetruka

L. Ovsijenko

A. Jansone

 

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

09.10.2023

 

Koncertlekcija

Tēma: ''Es mīlu Tevi, Latvija''

Mikus Abaronins

T. Moisejeva

1.A, 1.B kl. skolēni

O. Gubkina

L. Koļesnik

13:00 - 14:00

Aktu zāle

10.10.2023

 

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "TROJA"

K. Bukaldere

L. Grišina

3.C kl. skolēni

Bauskas iela 143, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

 

 

10.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Ģeogrāfija

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

L. Koreļska

Z. Semjonova

T. Petrosjana

P. Birjukovs

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

11.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Sociālās zinības 

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

V. Šamanova

A. Sokols

O. Gubkina

K. Bukaldere

L. Koreļska

Microsoft Teams

16:00 - 17:30

11.10.2023

 

Karjeras attīstības atbalsta pasākums.
ATVĒRTĀS DURVIS UZŅĒMUMOS

I. Mūrniece

9.A, 9.B skolēni

SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences
Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

12.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Datorika

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

A. Stahovskis

P. Birjukovs

 

Microsoft Teams

15:00 - 16:30

12.10.2023

 

Latviešu valoda

I. Kozlova

skolas skolotāji

14:30

214

12.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Vizuālā māksla 

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

L. Bizūne

 

Microsoft Teams

17:00 - 18:30

12.10.2023

 

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "TROJA"

I. Frolova

 

3.A kl. skolēni

9:00 - 12:00

Bauskas iela 143, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

13.10.2023

 

Tiešsaistes semināros.

Latviešu valoda, literatūra

Tēma: Digitālo tehnoloģiju iespējas un atbalsta rīku izmantošana mācību priekšmetos.

Laura Gricenko

RDIKSD

I. Mūrniece

M. Semjonova

I. Kozlova

I. Kareļina

I. Frolova

S. Hrapavicka

L. Keiča

J. Vaļejeva

M.Vīnholde

A. Jansone

Microsoft Teams

15:00 - 16:30

16.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

T. Moisejeva,

K. Bukaldere,

I. Nežina,

P. Birjukovs

2.A, 3.C, 4.C kl. skolēni

8:00 - 18:00

16.10.2023

 

Latviešu valoda

I. Kozlova

skolas skolotāji

14:30

214

17.10.2023

 

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "TROJA"

L. Grišina

L. Keiča

 

3.B kl. skolēni

9:00

Bauskas iela 143, Zemgales priekšpilsēta, Rīga

17.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rundāles pils

Bauskas  PILS

Jelgavas pils

T. Moisejeva,

T. Petrosjana

S. Hrapavicka

L. Bizūne

7.A, 7.B, 9.A kl. skolēni

8:00 - 18:00

 Rundāles pagasts, Bauskas novads, Latvija

18.10.2023

Vecāku sapulce

L. Keiča

3.B kl.vecāki

18:00

103.kab.

18.10.2023

Skolas olimpiāde

angļu valodā.

J. Černakova

L. Renge

A. Sokols

I. Kozlova

4. - 5. - 6. kl. skolēni

Kolodnicka Z.
Karasjova S.
Mikolane A.
Oleinikovs A.
Zamerovskis A
.

Zuntners A.

Ježovs V.
Daģe A.
Černakova A.
Lisejenko K.
Vetruks F
.

Gvozdeva A.
Himičeva A.
Kezins M.
Baikova J.
Vasiljeva E.
Buimesters M.
Labeckis A.
Ščurikova M.

8:15 - 9:40

304.kab.

 

19.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Doles sala

Daugavas muzejs

Tēma: Latvijas arheoloģiskais mantojums.

I. Mūrniece,

J. Černakova

T. Moisejeva

5.C, 8.B kl. skolēni

9:00 - 16:00

19.10.2023

Atklātās stundas.

Pieredzes apmaiņa.

RIIMC

I. Šinkareva

R. Gukova

I. Frolova

L. Bizūne

K. Bukaldere

2.C, 3.C,

 6.C, 3.A

Rīgas pilsētu skolu skolotāji

20.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīga - CĒSIS - ĀRAIŠU EZERIS - RAMKALNE - Rīga

I. Frolova

L. Keiča

T. Moisejeva

3.A, 3.B kl. skolēni

Pils laukums 9. Cēsis

8:00 - 18:00

20.10.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "VISMA"

L. Grišina

E. Larina

5.B kl. skolēni

10:00

Sporta iela 11, Rīga

 

 



 

20.10.2023

Mākslinieku radošās darbnīca.

Guašas gleznas

Olga Daugule.

Tēma: Gaisma.

O. Tavkiņa

 

4.A kl. skolēni

11:40 - 13:15

113. kab

23.10.2023 - 29.10.2023

Rudens brīvdienas

23.10.2023

Seminars

Digitalo riku izmantošana efektīvas macību stundas

RIIMC

I. Nežina

Rīga. Skolas iela, 3

23, 24, 25,

26, 27, 28.

10. 2023

Kvalifikācijas celšanas kursi

Bērnu nometņu vadītāju apmācības kursi.

Tēma:  „Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodika”

VISC

T. Moisejeva

on-line ZOOM

23.10.2023

27.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi

Seminārs LA dejās

LA

O. Gubkina

24.10.2023

Konference

"Atbalsts mācību procesam vispārējā izglītībā".

RIIMC

I. Nežina

Nacionālajā biblīotēka

24.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

"Mācīšanās konsultants"'

"Atbalsts mācību procesam vispārējā izglītībā".

RIIMC

I. Nežina

Rīga,

Kaniera iela, 15

9:00 - 16:00

24.10.2023

Rīgas skolu bibliotekāru kursi "Darbs sistēmā Alise"

RIIMC

L. Koreļska

25.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

Krievu valoda II vidusskolai - iespējas un izaicinājumi.

RIIMC

LAPRJAL

O. Fiļina

R. Vetruka

on-line ZOOM

25.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

"Atvērtās lekcijas skolotājiem 2023"
"Profesionālās iemaņas"

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija Lorenzo Todone

R. Rutkovska

Rīgas Stradiņa universitāte

11:00-15:40

13:00-16:00

25.10.2023

26.10.2023

LVA kursi "Tekstpratība lingvinistiski neviendabīgā vidē"

LVA

L. Koreļska

26.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

"Valsts valodā metodiskais atbalsts mazākumtautību sakumskolas pāreja uz mācībās valsts valodā"

RIIMC

I. Nežina

sākumskolas skolotāji

Rīga, Kaniera iela,  15

26.10.2023

Seminārs arodorganizāciju priekšsēdētājiem par darba koplīguma nozīmi darba tiesisko attiecību regulējumā.

S. Hrapavicka

26.10.2023

27.10.2023

Seminārs Google izglītībai Educator Level 1

VISC

I. Mūrniece

23.10.2023

27.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

RIIMC

I. Kozlova

Rīga, Kaniera iela,  15

27.10.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

Mūsdenīgs mācību process kompetenču pieejas īstenošanai

 

RIIMC

I. Nežina

Rīga, Kaniera iela,  15

30.10.2023

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs

Tēma: Pielaiko mediķa profesiju!

 

Sv. Hrapavicka

I. Mūrniece

9.A, 9.B  -

18 sk. skolēni

Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga

oktobris 2023

 

Rudens noskaņās.

Izstāde

J. Vaļejeva

3.C kl. skoleni

 

2.st.

31.10.2023

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

ALISE BRĪNUMZEMĒ

L. Keiča,

L. Grišina

 

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

Ropažu iela 2, Rīga

Counter CO.KZ

29.01.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv