Janvāris 2024.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Swedbank 26.01.2024
Saldējuma darbnīca 26.01.2024
LNT 22.01.2024.g.
Swedbank 22.01.2024
Saldējuma darbnīca 15.01.2024
Ziemassvētku meklējumi
Swedbank 10.01.2024
Mūzika Tev 09.01.24
Astronom. observatorija
Vēstures m-s 09.01.24
Sveču darbn. 09.01.204.g.
Vēstures m-s 09.01.24

 

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024 Jūnijs 2024

JANVĀRIS  2024

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

03.01.2024

Pedagoģiska sēde

Administrācija

Skolotāji

9:00 - 13:00

214.kab.

 

 

 

03.01.2024

Ziemassvētku pasākums skolotājiem

I. Kozlova

Skolotāji

 13:00

004.kab.

 

 

 

03.01.2024

LAPRJAL valdes locekļu sanāksme.
Tēma: Valsts olimpiāde krievu valodā

I. Kozlova

T. Moisejeva

M. Jefremova

 14:30

115.kab.

 

 

 

04.01.2024

Skolas direktora uzruna Latvijas Radio.
Tēma: Atklāta saruna.
Agresīvi bērni skolā: ko darīt vecākiem un skolotājiem?

LR4 (107.7)

Irēna Šinkareva

A. Bērziņš

D. Pollo

12:10

 

 

Janvāris 2024

Konkurss "Singlish"

 J. Černakova

6.A

klases skolniece

Jelizaveta Baikova

09.01.2024

Valsts mācību priekšmetu olimpiāde

Krievu valodas  25. olimpiāde 8.–9. klašu izglītojamajiem

T. Moisejeva,

I. Kozlova,

I. Šinkareva,

A. Miņins

Z. Kanclere

P. Birjukovs

I. Rubene

VISC

LAPRJAL

M. Jefremova

Skolēni skolās Latvijā

(220 sk.)

10:00 - 18:00

 

 

09.01.2024

Muzeju diena

T. Moisejeva

kl. audzinātāji

5.-9.

kl. skolēni

Rīgā

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

R. Vetruka

5.A

kl. skolēni

12:00

Rīgā

Ziemassvētku meklējumi

 

I. Vatoļins

E. Larina

5.B

kl. skolēni

12:00

Rīgā

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

J. Cernišova

6.A

kl. skolēni

9:00

Rīgā

Ziemassvētku meklējumi

I. Vatoļins

S. Hrapavicka

9.A

kl. skolēni

10:00

Rīgā

Ziemassvētku meklējumi

 

I. Vatoļins

A. Sokols

9.B

kl. skolēni

11:00

Rīgā

Farmācijas muzejs

Mācību ekskursija - nodarbība

Tēma: Trakā profesora pirmie soļi ķīmijā

T. Petrosjana

V. Šamanova

7.A, 7.B

kl. skolēni

10:00

Riharda Vāgnera iela 13.

Rīga

Mācību ekskursija - nodarbība

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Tēma: Bruņinieki Kurzemes un Zemgales hercogistē

I. Mūrniece

5.C

kl. skolēni

 

 

9:00 - 13:00

Brīvības bulvāris 32,

 Rīga

Mācību ekskursija - nodarbība

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Tēma: Padomju cilvēku ikdiena

J. Černakova

8.B

kl. skolēni

 

 

9:00 - 13:00

Brīvības bulvāris 32,

 Rīga

Radošā darbnīca sveču un mazu figūriņu izgatavošanai.

I. Nežina

2.A

kl. skolēni

9:00

Rīga

Mācību ekskursija

Latvijas Universitate, Astronomijas instituts, Astronomijas observatorija

L. Grišina

8.A

kl. skolēni

10:00

Kandavas iela 2, Kurzemes rajons,

Rīga

Mācību ekskursija

Vēstures un kuģniecības muzejs.

IZSTĀDE “KATRAM SAVS KRĒSLS. KRĒSLI UN SĒDĒŠANA RĪGĀ NO 13. GADSIMTA LĪDZ MŪSDIENĀM”

L. Bizūne

6.B

kl. skolēni

10:00

Palasta iela 4,

Centra rajons,

Rīga

09.01.2024

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

ADAMSU ĢIMENES MELNĀ TREŠDIENA

 

L. Keiča

L. Grišina

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

Ropažu iela 2, Rīga

10.01.2024

Mācību ekskursija - nodarbība Swedbank.

Tēma: "Mazais finansists"

 

L. Keiča

L. Grišina

 

3.B

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15. Rīga

11.01.2024

Ķīmijas valsts

65. olimpiāde

T. Petrosjana

I. Kozlova

T. Moisejeva

9. kl. skolēni

A. Makedons

S. Piūkova

D. Žukova

214. kab.

9:00 - 14:00

11.01.2024

Mācību ekskursija - nodarbība

Elektrum - Energoefektivitātes centrs

Tēma: Enerģija

T. Petrosjana

 

7.A

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Jomas ielā, 4.

Jūrmala

15.01.2024

Meistar-klase.

Saldējuma darbnīca.

K. Bukaldere

 

3.C

kl. skolēni

10:00

201.kab.

15.01.2024

Mācību praktiska nodarbība skolēniem par mutes dobuma higiēnu un pareizām zobu kopšanas metodēm.

 

R. Rutkovska

L. Mengale

5.A

kl. skolēni

9:00

214.kab.

5.B

kl. skolēni

9:50

214.kab.

5.C

kl. skolēni

10:45

214.kab.

6.A

kl. skolēni

11:40

214.kab.

6.A

kl. skolēni

12:35

214.kab.

17.01.2024

Skolas Latviešu valodas

olimpiāde

 

I. Kozlova

7.-9.

kl. skolēni

 

214.kab.

18.01.2024

Vecāku sapulce

A. Sokols

T. Moisejeva

9.A

kl. vecāki, skolēni

18:00

302.kab.

19.01.2024

Fizikas valsts 74.

olimpiāde

 

P. Birjukovs

I. Kozlova

T. Moisejeva

9. kl. skolēni

Dankova Viktorija

Kolodņicka Kira

Žukova Diāna

214.kab.

10:00 - 14:00

22.01.2024

Mācību ekskursija

Latvijas Nacionālais teātris

Tēma: Meistarklase R. Blaumaņa darbi

A.E. Jansone

Ļ. Koreļska

7.- 9.

kl. skolēni

26

9:00 - 13:00

Latvijas Nacionālais teātris

Kronvalda bulv. 2, Rīga, Latvija

 

 

22.01.2024

Klases audzinātāju sanāksme

T. Moisejeva

klases audzinātāji

8:15

214.kab.

22.01.2024

Mācību ekonomiska ekskursija - nodarbība Swedbank.

Tēma: "Mazais finansists".

K. Bukaldere,

L. Grišina

3.C

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15,

Rīga
 

26.01.2024

Mācību ekonomiska ekskursija - nodarbība Swedbank.

Tēma: "Mazais finansists".

I. Frolova,

L. Grišina

3.A

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15,

Rīga
 

26.01.2024

Meistar-klase.

Saldējuma darbnīca.

R. Rutkovska

 

4.A

kl. skolēni

10:00

113.kab.

26.01.2024

Skolēnu pašparvalde P. Birjukovs 211.kab.

30.01.2024

Skolas Matemātikas

olimpiāde

 

I. Kozlova

T. Molčanova,

Ž. Lukašova

 

4.kl.

kl. skolēni

Jerohins L. - 4.A

Zuntners A.  - 4.C

 

9:00 - 12:00

116.kab.

Counter CO.KZ

 

 

02.04.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv