Februāris 2024.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Ekoloģiska akcija
Mūzika Tev 27.02.24
Rīgas pilī 27.02.24.
FESTIVĀLS L'UNIVERSS
Izgl.izstāde SKOLA 2024
Piena kombinats 5.B
SIA VISMA  3.B
SIA VISMA 22.02.24
Piena kombinats 5.A
Piena kombinats 2.B
Piena kombināts 2.C
Koks 15.02.2024
Swedbank 09.02.2024
Gogols 09.02.2024
Portretu izstāde
Koks 08.02.204
Swedbank 02.02.2024

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024

februĀRIS  2024

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.02.2024

Skolas pasākums.

Šaha turnīra uzvarētāju

apbalvošana

T. Moisejeva

J. Kozlovskis

skolas skolēni

9:40

2.st.

Februāris 2024

Sagatavošanas uzdevumu

izpilde pieredzes apmaiņa.

Valodas MJ skolotāji

Februāris 2024

Ekoloģiska makulatūras

vākšanas akcija

līdz 15.martam 2024.g.

L. Grišina

kl. audzinātāji

skolas skolēni

skolas vecāki

pedagogi

darbinieki

 

004. kab.

02.02.2024

Mācību priekšmetu olimpiādes

2023./2024.m.g.

2. posms

Irina Kozlova

Pāvels Birjukovs

T. Moisejeva 

9. kl. skolēni

Rīga. Klātiene

02.02.2024

Mācību priekšmetu olimpiādes

2023./2024.m.g.

2. posms

Irina Kozlova

Elvira Larina

Jeļena Černišova

T. Moisejeva 

5.-8. kl. skolēni

Rīga. Klātiene

02.02.2024

Mācību ekonomiska ekskursija -

nodarbība Swedbank.

Tēma: "Finanšu laboratorija".

V. Šamanova

L. Grišina

7.B

kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15,

Rīga
 

02.02.2024

Seminārs: “Erasmus + skolu sektora īstermiņa

mobilitātes projektu pieteikumu sagatavošana 2024.

Gada konkursam

Valsts Izglītības attīstības aģentūra

L. Renge

05.02. - 09.02.2024

Papildus brīvlaiks

1.A, 1.B, 0.A, 0.B

kl. skolēni

05.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Angļu valoda

J. Černakova,

A. Sokols

I. Kozlova

9.A

kl. skolēni

06.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Matemātika

I. Kozlova

P. Birjukovs

 

9.A

kl. skolēni

06.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Matemātika

T. Moisejeva

P. Birjukovs

9.B

kl. skolēni

06.02.2024

Rīgas skolēni 2023.

RĪGAS LABĀKO

SKOLĒNU APBALVOŠANĀ

I. Balamovskis

P. Birjukovs

A. Makedons

15:00

Amatu iela 5, Rīga

Maza ģilde

08.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Latviešu valoda

T. Moisejeva

A. Jansone

I. Kozlova

9.A

kl. skolēni

9:00 - 13:00

306.kab.

08.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Latviešu valoda

O. Gubkina

I. Rūbene

I. Kozlova

9.B

kl. skolēni

9:00 - 13:00

302.kab.

08.02.2024

Ekoloģiskais projekts

Izstāde - lekcija

Tēma: "Iepazīsties - Koks"

L. Grišina

L. Keiča

 3.B

kl. skolēni

10:00 - 13:30

Skaistkalnes iela 1,

Rīga

 

09.02.2024

Mācību ekonomiska ekskursija - nodarbība Swedbank.

Tēma: "Finanšu laboratorija".

L. Grišina

N. Rutjana

 4.B kl. skolēni

9:00 - 13:00

Balasta dambis 15,

Rīga
 

09.02.2024

Izmēģinājuma eksāmens

Angļu valoda

J. Černakova,

A. Sokols

I. Kozlova

9.B

kl. skolēni

09.02.2024

A.P. Čehova un B. Akunina

lugas "Kaija"

varoņu portretu izstādes apmeklējums.

Mākslinieki: Tamara Maste, Rebeka Oguroka

T. Moisejeva,

P. Birjukovs,

O. Gubkina

7.-8.-9.

kl. skolēni

16:00

Terbatas iela 15/17

Rīga

09.02.2024

Mariannas Smirnovas teātra studijas izrādi

"Gogoļa sapņi" & "VIJS"

pēc N. V. Gogoļa

darbu motīviem

T. Moisejeva,

P. Birjukovs,

O. Gubkina

7.-8.-9.

kl. skolēni

15:00 - 19:30

Terbatas iela 15/17

Rīga

 

 

09.02.2024

Apaļā galda diskusija.
Starptautiska tikšanās ar Austrijas

humānās palīdzības misijas pārstāvjiem.

Tēvs Sebastians -  katoļu priesteris

L. Smirnova

I. Vediščeva

T. Moisejeva,

I. Kozlova

O. Gubkina

 

18:30 - 21:20

Terbatas iela 15/17

Rīga

 

 

 

12.02.2024

Skolas Matemātikas

olimpiāde

 

P. Birjukovs

E. Larina

J. Černišova

T. Moisejeva

I. Kozlova

5.-6.-7.-8.kl.

kl. skolēni

9:00 - 12:00

214.kab.

12.02.2024

Sākumskolas skolotāju metodiskā sanāksme

I. Frolova

Sākumskolas skolotāji

8:15

114.kab.

14.02.2024

Valentīndiena

Meistar - klase

T. Moisejeva

L. Bizūne,

Skolēnu pašpārvalde  

Skolas skolēni

no 9:40 līdz 13:00

pēc grafika

2.st.

14.02.2024

Valentīndiena

Radio raidījums

T. Moisejeva

Skolēnu pašpārvalde  

Skolas skolēni

10:20

14.02.2024

Valentīndiena

Programma "Pastnieks" -

Valentīna dienas apsveikumi.

P. Birjukovs

Skolēnu pašpārvalde  

Skolas skolēni

14.02.2024

Valentīndiena

Flash-mob.

Bale 7.-9.kl.

T. Moisejeva

Skolēnu pašpārvalde  

P. Birjukovs

Z. Kanclere

I. Kozlova

Z. Semjonova

A. Miņins

V. Šamanova

L. Kareļska

L. Grišina

J. Černakova

S. Hrapavicka

A. Sokols

V. Fiļins

Skolas skolēni

17:00 - 19:00

aktu zāle

14.02.2024

Valentīndiena

Prezentācija

J. Černakova

8.B kl. skolēni

Skolas skolēni

14.02.2024

Valentīndiena

Programma "Pastnieks" -

Valentīna dienas apsveikumi.

T. Moisejeva

Skolēnu pašpārvalde  

Skolas skolēni

14.02.2024

Svētku stunda: Valentīna diena.

J.  Černakova

L. Renge

5. - 9.

klases skolēni

14.02.2024

Viktorina

"Viss sākās ar mīlestību".

S. Hrapavicka

7.A, 7.B

klases skolēni

14.02.2024

"St.Valentine's Day Vocabulary.

Talking Flashcards".

I. Pjankova

4.A, 4.B, 4.C

klases skolēni

15.02.2024

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombināts

Tēma: "Piena klase"

 

Rita Gukova

R. Vetruka

 2.C kl. skolēni

9:00 - 12:30

Bauskas iela 180,

Rīga

15.02.2024

Izstāde - lekcija

Tēma: "Iepazīsties - Koks"

L. Grišina

N. Rutjana

 4.B kl. skolēni

10:00 - 13:30

Skaistkalnes iela 1,

Rīga

 

15.02.2024

Koncerts

Valentīndienas vēstule Mocartam.

JAUNĀ FILHARMONIJA

koncertlekcijās iepazīsies ar mūzikas vēstures izcilākajiem laikmetiem, uzzinās leģendas un noslēpumus par mūziķiem, mūzikas instrumentiem un skaņdarbiem!

T. Moisejeva

L. Keiča

I. Mūrniece
L. Bizūne
T. Petrosjana
J.  Černakova

Skolas skolēni

3.B
5.C
6.B
7.A
8.B

12:00 - 15:30

Vaļņu iela 9, 5.st.

Rīga

 

 

19.02.2024

Latvijas Filoloģijas

biedrības valdes sēde.

I. Kozlova

T. Moisejeva

O. Gubkina

18:00

214.kab.

19.02.2024

Skolas IZSTĀDE

Tēma: Fantastiskais tēls.

L. Bizūne

Vizuālas mākslas studija.

1.st.

20.02.2024

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombināts

Tēma: "Piena klase"

E. Larina

J. Kudrjavceva

 5.B

kl. skolēni

9:00 - 12:30

Bauskas iela 180,

Rīga

22.02.2024

Skolotāju apmācības kursi.

Tēma: Emocionāli labvēlīgas vides veidošana darbā ar skolēniem un vecākiem

RIIMCS

I. Morozova

I. Šinkareva

Skolotāji

214.kab.

13:30

22.02.2024

Republikāņu projekts.
Tēma: Pilsoniskā līdzdalība

Pedagoģisko paņēmienu izmantošana patriotisko prioritāšu veidošanā izglītības procesā.

 

Jaunogres vidusskola

V. Ziemele

I. Aleksandrenkova

 

T. Moisejeva

I. Kozlova

Latvijas skolas skolotāji

 

10:00 - 18:00

Ogre, Latvija

 

23.02.2024

Starptautiskā zinātniskā-praktiskā izglītojošā konference.
Tēma: Izglītības procesa dalībnieku partnerība, lai panāktu katra skolēna personīgo izaugsmi.

Šauļaju izglītības akademija

Laima Tominiene

Pedagoģijas zinātņu doktors

T. Moisejeva

I. Kozlova

Daugavpils

Ogre

Ukraina

Vācija

Lielbritānija

9:00 - 18:00

Lietuva

Šauļai

22.02.2024

Mācību ekskursija

SIA VISMA

T. Petrosjana

 7.A

kl. skolēni

 

9:00 - 12:30

Sporta iela 11,

Rīga

22.02.2024

Mācību ekskursija

SIA VISMA

L. Keiča

L. Grišina

3.B

kl. skolēni

 

11:30 - 14:30

Sporta iela 11,

Rīga

22.02.2024

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombināts

Tēma: "Piena klase"

Ž. Lukašova

 2.B kl. skolēni

12:00 - 15:00

Bauskas iela 180,

Rīga

23.02.2024

Latvijas Karjeras diena

 

I. Mūrniece

7.8.9.

kl. skolēni

23.02.2024

Izglītības izstāde SKOLA 2024

Starptautiskais izstāžu centrs

I. Mūrniece

S. Hrapavicka

9.A, 9.B

kl. skolēni

(pēc sar.)

9:00 - 14:00

Ķīpsalas iela 8,

Rīga

23.02.2024

Studiju FESTIVĀLS SKOLĒNIEM L'UNIVERSS

Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs Rīga

T. Petrosjana, J. Černakova, L. Koreļska,

L. Grišina,

P. Birjukovs

7.A, 7.B,

8.A, 8.B

kl. skolēni

(pēc sar.)

9:00 - 14:00

Torņakalns, Jelgavas iela 1 un

Jelgavas iela 3

Rīga

26.02.2024

Mācību ekskursija

Rīgas pilī

Tēma: "Rīgas pils un Valsts prezidenta institūcijas vēstures iepazīšana"

Iveta Mūrniece

 5.C kl. skolēni

 

8:15 - 12:00

Pils laukums 3,

Rīga

26.02.2024

Eiropas ESF Projekts 2017/2024

"Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai iestādēs"

KONFERENCE

"Talantu iespējošana - resurss izaugsmei!"

 

 

Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības, kultūras un sporta departaments

I. Kozlova

I. Šinkareva

12:00

Ķīpsala

26.02.2024

Solidaritātes izstāde.

Tēma Pasaules miers!

L. Bizūne

T. Moisejeva

Skolas skolēni

1.st.

plazma

27.02.2024

MŪZIKA TEV

KARALIS

STRAZDUBĀRDA

L. Keiča

L. Grišina

3.A, 3.B, 3.C

Kultūras pils VEF

13:00

 Ropažu iela 2,

Rīga

27.02.2024

Skolotāju aptaujas. I. Freimane Skolas skolotāji 401.kab.

28.02.2024

 

Ziemas atvadas 2024

 

T. Moisejeva

Klases audzinātāji

A. Miņins

V. Fiļins

L. Grišina

P. Birjukovs

L. Koļesnia

Overins V.I.

Skolas skolēni

darbinieki,

vecāki

skolotāji

no

9:00

līdz

13:30

Gadatirgus 2024

Pankukas diena

28.02.2024

Skolotāju apmācības kursi.

Tēma: Emocionāli labvēlīgas

vides veidošana darbā

ar skolēniem un vecākiem.

RIIMCS

I. Morozova

I. Šinkareva

Skolotāji

214.kab.

13:30

29.02.2024

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombināts

Tēma: "Piena klase"

Regīna Vetruka

 5.A kl. skolēni

9:00 - 12:30

Bauskas iela 180,

 Rīga

 

29.02.2024

Envolving ELT- Empowering Educators for 21st century learning with new trends and technologies. Express Publishing

L. Renge

J. Černakova

 

Counter CO.KZ

29.01.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv