Maijs 2024.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Jūrmalas brīvdabas m-s
Tērvete 2024
ČČ 2024
Tērvete 17.05.2024
Daugavpils 15.05.2024
Kuldīga 13.05.2024
Skills 2024
LDCM 09.05.2024
Ventspils 10.05.2024
Sigulda 08.05.2024
Valmiera 07.05.2024
Dabas muzejs

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024 Jūnijs 2024

Maijs 2024

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

02.05.2024

Kultūras programma

LNO

Frančesko Čilea opera “Adriāna Lekuvrēra”

T. Petrosjana

skolas skolotaji

19:00

LNO

02.05.2024

Mācību ekskursija

"Ziemgales" bibliotēkas apmeklējums

I. Frolova

L. Grišina

3.A

11:25 - 13:20

Graudu ielā

59 A



 

03.05.2024

Mācību ekskursija

Latvijas Nacionālais

dabas muzejs

 

T. Molčanova

4.C

skolas skolēni

10:00

K. Barona iela 4, Rīga, LV-1050

03.05.2024

4. maijs – Latvijas neatkarības

atjaunošanas diena.

Radio pārraide

V. Šamanova

T. Moisejeva

I. Vatoļins

A. Bobrova

D. Žukova

 

skolas skolēni

12:00

03.05.2024

4. maijs – Latvijas neatkarības

atjaunošanas diena.

Muzikāls apsveikums

D. Logina

N. Rutjana

 

skolas skolēni

11:00

03.05.2024

Mācību ekskursija

"Ziemgales" bibliotēkas apmeklējums

N. Rutjana

L. Grišina

4.B

11:25 - 13:20

Graudu ielā

59 A



 

07.05.2024

Mācību ekskursija

Valmiera

RĪGA - VALMIERA - SIETIŅIEZIS - UNGURMUIŽA - RĪGA

I. Mūrniece

J. Černakova

L. Renge

I. Vatoļins

T. Moisejeva

5.C, 8.B

skolas skolēni

8:30 - 17:00

08.05.2024

Mācību ekskursija

Sigulda

Turaidas mūra pils

Tautasdziesmu parks, Dainu kalns

 

O. Gubkiiba

I. Nežina

L. Bizūne

T. Moisejeva

1.A, 2.A

skolas skolēni

8:30 - 19:00

09.05.2024

Karjeras attīstības atbalsta pasākums
"Uzvar darītājs!" - SkillsLatvia 2024

I. Mūrniece

S. Hrapavicka

9.A kl. skolēni

9:00 -14:00

Rīga


 

09.05.2024

Eiropas diena

Maksims

T. Moisejeva

09.05.2024

Vecāku sapulce

R. Rutkovska

4.A

kl. vecaki

17:00

113.kab.

10.05.2024

Mācību ekskursija

Ventspils

L. Keiča

E. Larina

T. Moisejeva

 

 3.B, 5.B

skolas skolēni

8:00 - 20:00

10.05.2024

Mācību ekskursija

LATVIJAS DZELZCEĻA VĒSTURES MUZEJS

I. Nežina

2.A

skolas skolēni

9:00 - 13:00

Rīga, Uzvaras bulvāris 2A

10.05.2024

Karjeras attīstības atbalsta pasākums
"Uzvar darītājs!" - SkillsLatvia 2024

A. Sokols

P. Birjukovs

9.B kl. skolēni

9:00 -14:00

Rīga


 

13.05.2024

Mācību ekskursija

Kuldīga 

Riežupes smilšu ala

 

I. Frolova

K. Bukaldere

T. Moisejeva

3.A, 3.C

skolas skolēni

8:30 - 21:00

14.05.2024

Vecāku sapulce

Administracija

0. klašu   vecaki

aktu zāle

 

15.05.2024

Mācību ekskursija

Daugavpils

T. Moisejeva

V. Šamanova

J. Černišova

I. Vatoļins

6.A, 7.A, 7.B

skolas skolēni

7:00 - 22:00

16.05.2024

ČeČeČempis

fināls

BAUSKĀ

L. Grisina

 8.- 9.

klašu skolēni

6:40 - 21:00

BAUSKA

 

17.05.2024

ČeČeČempis

fināls

BAUSKĀ

P. Birjukovs

T. Moisejeva

J. Černišova

7.A, 7.B

klašu skolēni

8:00 - 21:00

BAUSKA

 

 

17.05.2024

Mācību ekskursija

Tērvete

 

D. Urbane

R. Gukova

 

1.B

skolas skolēni

17.04.2024 - 10.05.2024

Aptauja

par Vienotas skolas ieviešanu

Jeļena Černakova

skolēni

vecāki

skolotāji

--.05.2024

Atklātā nodarbība
Matenātika

Tēma: Portatīvo datoru

izmantošana

matemātikas stundās.

L. Keiča

T. Moisejeva

P. Birjukovs

3.B

kl. skolēni

T. Moisejeva

11:40

211.kab.

20.05.2024

Pēdējais zvans

 

T. Moisejeva

D. Logina

O. Gubkina

kl. audz.

 

 

9.A, 9.B

8.AB,

4.ABC

skolas skolēni

12:00

aktu zāle

21.05.2024

Angļu valoda - konsultācija

J. Černakova

A. Sokols

9.A

9:00 - 9:40

304.kab.

206.kab.

21.05.2024

Angļu valoda - konsultācija

J. Černakova

A. Sokols

9.B

9:50 - 10:30

304.kab.

206.kab.

22.05.2024

Centralizētais angļu valodas eksāmens

Mutiskā un rakstiskā daļa

J. Černakova

A. Sokols

9.A, 9.B

23.05.2024

Centralizētais angļu valodas eksāmens

Mutiskā  daļa

J. Černakova

A. Sokols

9.A, 9.B

24.05.2024

Radošās darbnīcās un vides izziņas pieturās.

Latvijas Mežu diena 2024 - Tērvete

L.Grišina

O.Gubkina

L. Keiča

T. Moisejeva

1.A, 3.B kl. skolēni

9:00 - 18:00

Tērvete



 

24.05.2024

Latviešu valoda - konsultācija

M. Goda

9.A, 9.B

11:40 - 13:15

302.kab.

 

24.05.2024

Latviešu valoda - konsultācija

A.E. Jansone

9.A, 9.B

11:40 - 14:10

306.kab.

 

27.05.2024

Centralizētais latviešu valodas eksāmens

Mutiskā  daļa

M. Goda

A.E. Jansone

9.A, 9.B

27.05.2024

1. - 4.klašu pedsēde Administrācija skolotāji

214.kab.

8:15

28.05.2024

Centralizētais latviešu valodas eksāmens

rakstiskā daļa

M. Goda

A.E. Jansone

9.A, 9.B

28.05.2024

Pārgājiens gar Baltijas jūru

Rīga - Lielupes stacija - Lielupes pludmale - Ragakāpas dabas takas - Jūrmalas brīvdabas muzejs

I. Mūrniece

J. Černakova

T. Moisejeva

L. Renge

5.C, 8.B

skolas skolēni

8:30 - 15:00

29.05.2024

Centralizētais latviešu valodas eksāmens

Mutiskā  daļa

M. Goda

A.E. Jansone

9.A, 9.B

29.05.2024

Pedagoģiskā sēde 5.-8.klašu mācību sasniegumi II semestrī un gadā

Administrācija

 

skolotāji

14:00

214.kab.

 

 

Counter CO.KZ

29.04.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv