Fakultatīvās nodarbības

Pārdaugava
atpakaļ

 

1

8:15 - 8:55

2

9:00 - 9:40

3

9:50 - 10:30

4

10:45 - 11:25

5

11:40 - 12:20

6

12:35 - 13:15

7

13:25 - 14:05

8

14:10 - 14:50

9

14:55 - 15:35

10

15:40 - 16:20

11

16:25 - 17:05

12

17:10 - 17:50 

Atbildīga persona - Tatjana Moisejeva

Fakultatīvās nodarbības

 Radošās komandas un klubi (Interešu izglītība)

 

 

 

st.

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Skolotājs

Kabinets

Zīmēšanas

pulciņš

1.-9.

4

 

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

14:10 - 14:50

8:15 - 8:55

 

L. Bizūne

307.kab.

Keramika

1.-9.

4

14:10 - 14:50

 

14:10 - 14:50

 
 

14:10 - 14:50

 

14:10 - 14:50

 

L. Bizūne

307.kab.

Balles dejas 1.gr.

1. -3

4

12:35 - 13:15

 

13:25 - 14:05

14:10 - 14:50

 

13:25 - 14:05

O. Gubkina

deju zāle

Balles dejas 2.gr.

4.-6

4

14:55 - 15:35

15:40- 16:10

 

14:55 - 15:35

15:40- 16:10

   

O. Gubkina

deju zāle

Audiovizuālā

studija

4.-9.

4

 

 

 

14:55 - 15:35

15:40- 16:10

14:55 - 15:35

15:40- 16:10

T. Moisejeva

k.s.

Bērns palīdz 

bērnam

4.-9.

2

 

14:10 - 14:50

 

 

 

Z. Kanclere

110.kab.

Šaha klubs

1.-9.

4

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

 

I. Šehavcova

003.kab.

VFS

4.-9.

4

 

7:30 – 8:10

7:30 – 8:10

7:30 – 8:10

7:30 – 8:10

A. Golmeistere

s.z.

Vokālais

ansamblis

1.-9.

4

8:15 - 8:55

13:25 - 14:05

13:25 - 14:05

13:25 - 14:05

 

D. Logina

m.k.

                   

Koris

1.-9.

2

13:25 - 14:05

14:10 - 14:50

 

 

14:10 - 14:50

14:55 - 15:35

 

D. Logina

m.k.

Erudīts

2.A

2

 

8:15 - 8:55

 

8:15 - 8:55

 

I. Frolova

114.kab.

Erudīts

2.B

2

 

8:15 - 8:55

   

8:15 - 8:55

L. Keiča

103.kab.

Erudīts

2.C

2

   

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

 

K. Bukaldere

201.kab.

Erudīts

3.A

2

 

8:15 - 8:55

 

8:15 - 8:55

 

O. Tavkiņa

113.kab.

Erudīts

3.B

2

 

8:15 - 8:55

8:15 - 8:55

   

N. Rutjana

102.kab.

Erudīts

3.C

2

 

8:15 - 8:55

   

8:15 - 8:55

J. Vaļejeva

207.kab.

Erudīts

4.A

1

 

8:15 - 8:55

     

I. Nežina

104.kab.

Erudīts

4.B

1

 

8:15 - 8:55

     

L. Ovsijenko

101.kab.

Erudīts

4.C

1

 

8:15 - 8:55

     

O. Gubkina

105.kab.

Erudīts

5.C

1

       

12:35 - 13:15

R. Vetruka

303.kab.

Angļu valoda

1.A

1

 

8:15 - 8:55

     

A. Josinkaja

107.kab.

Angļu valoda

1.B

1

   

8:15 - 8:55

   

A. Josinkaja

107.kab.

Angļu valoda

1.C

1

       

8:15 - 8:55

A. Josinkaja

107.kab.

Angļu valoda

3.A

1

       

13:25 - 14:05

A. Sokols

206.kab.

Teātra studija  Performance

4.B

2

   

8:15 - 8:55

 

8:15 - 8:55

L. Ovsijenko

aktu zāle

Kokapstrādē

 

4.- 5.-6.- 7.-8.- 9.

     

13:25 - 14:05

14:10 - 14:50

   

V. Fiļins

001.kab.

 

 

    13.10.2022

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv

 

 Посмотрите оценки Вашего ребенка