Aprīlis 2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Daugavpils 5.A,7.B
Dunte 3.A, 3.B 2023
Latvijas Swedbank 6.A
Ko mēs lasam
Teātra izrāde 6.B
Izstāde "Daba"
Rīgas vēsture 4.A
Lieldiena 2023
Lidosta 9.B
Rīgas vēsture 8.B
SKILLS 2023
Izstāde Pavasaris
Talantu meklēšana
Elektrum centrs 5.C
Rīgas siltums UKR
Olimp 2023
Latvijas Swedbank 8.B
Tele 2 Čempionāts

 

 

KALENDĀRS pDpS

2022./2023. mācību gads

Septembris 2022.g. Oktobris  2022.g. Novembris  2022.g. Decembris  2022.g. Janvāris 2023.g. Februāris 2023.g. Marts 2023.g. Aprīlis 2023.g. Maijs 2023.g. Kalendārs 2019.-2022.

APRĪlIS 2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

aprīlis 2023

 

Tele 2 Čempionāts.

ČČ.

1 kārta

L. Grišina

P. Birjukovs

T. Petrosjana

5. - 9.

kl. skolēni

Skolā

03.04.2023 -

Konkurss "Jauno talantu meklēšana"

1. kārta

T. Moisejeva

5.C kl. skolēni:

Jasa Lučana

Lomza Alisa

Skolas skolēni

14:00

Aktu zāle

03.04. - 14.04. 2023

Lieldienas svētki skolā

T. Moisejeva

skolotāji

skolēnu pašpārvalde

skolēni

01.04.2023 - 21.04.2023

Latvijas Olimpiskais mēnesis

A. Kudrjavcevs

R. Rutkovska

O. Gubkina

Skolas skolēni

03.04. - 16.04. 2023

Klases stundas.

Tēma: Lieldienu svētki.

klases audzinātāji

1. - 9. kl. skolēni

2 stāvu gaitenis

Lieldienu rotājumi skolai L. Bizūne    

aprīlis 2023

Zīmējumu izstāde.

Olimp 2023

L. Bizūne

1. - 9. kl. skolēni

1 stāvu gaitenis

 

3.04.2023 - 12.05.2023

Zīmējumu izstāde

"Pavasara frizūras un mode"

J. Vaļejeva

3.C

2 stāvu gaitenis


 

04.04.2023

Mācību stunda Dizains un tehnoloģijas meitenēm.

Tēma: Telpisku tekstila objektu tamborēšana.

L. Grišina

4.B

T. Moisejeva

004.kab.

04.04.2023

Mācību stunda Dizains un tehnoloģijas zēniem.

Tēma: Mobilā telefona turētāja izgatavošana no saplākšņa.

V. Fiļins

4.B

T. Moisejeva

001.kab.

04.04.2023

Valsts pārbaudījumu darbs

Dzimtā valoda

Mutiskā daļa

I. Freimane

N. Rutjana,

O. Tavkiņa,

J. Vaļejeva

3.ABC kl. skolēni

no plkst.8:55

113, 102, 207. kab.

04.04.2023

Mācību ekskursija

AS RĪGAS SILTUMS

P. Birjukovs

T. Moisejeva

 

Ukr. bērni

10:00

Kurzemes pr.

17,

Rīga, LV-1067

 

04.04.2023

Karjeras attīstības atbalsta pasākums

"Uzvar darītājs" profesionāļu meistarības konkurss

Skills Latvia 2023

I. Mūrniece

9.AB  kl. skolēni

10:00 - 16:00

Starptautiskais izstāžu

centrs, Ķīpsalas iela 8,

Rīga

 

05.04.2023

Mācību ekskursija.

Swedbank.

Tēma: "Mazais finansists"

M. Semjonova

I. Mūrniece

8.B  kl. skolēni

09:00 - 13:00

Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230

 

05.04.2023

Valsts pārbaudījumu darbs

Dzimta valoda

I. Freimane

N. Rutjana,

O. Tavkiņa,

J. Vaļejeva

3.ABC kl. skolēni

no plkst.8:55

113, 102, 207. kab.

06.04.2023

Lieldienas svētki skolā

Radio apsveikums.

Tēma: Lieldienas

J. Komarovska

 

skolēni

10:00

I. Freimane

skolēni

9:30

06.04.2023

Lieldienas svētki skolā.

Svētku spēles.

Meistardarbnīcas.

Skolēnu pašpārvalde

P. Birjukovs

T. Moisejeva

kl. audz.

A. Miņins

strādnieki

 

1. - 4. kl skolēni

Sporta zāle
3.A 9:20
3.B 9:20
2.C 10:00
2.B 10:00

1.A

10:30
1.B 10:30
1.C 11:00
2.A 11:00
3.C 11:30
4.A 11:30
4.B 12:00
4.C 12:00
06.04.2023

Ārpus skolas mācību nodarbība - ekskursija.
Tēma: Dzimtās zemes vēsture.

I. Vatoļins

 

8.B kl. skolēni

11:50 - 15:00

06.04.2023

Ārpus skolas mācību nodarbība.

Meistarklase no polimēru māla skulptūras uz krūzēm.

O. Tavkiņa

3.A kl. skolēni

12:30

Akas iela 8, Rīga

06.04.2023

Ārpus skolas mācību nodarbība.

Meistarklase no polimēru māla skulptūras uz krūzēm.

N. Rutjana

3.B kl. skolēni

12:30

Akas iela 8, Rīga

 

06.04.2023

Ārpus skolas.

KLASES PASĀKUMS BOULINGĀ.

K. Bukaldere

2.C kl. skolēni

10:30

Lielirbes iela 27, Rīga, LV-1046

11.04.2023

Mācību ekskursija.

Starptautiskā lidosta "Rīga"

R. Vetruka

9.B kl. skolēni

10:00

līdz 11.04.2023

Eseju konkurss

Kā es izprotu Godīgu spēli sportā un ikdienā?

Latvijas Olimpiskais mēnesis

I. Mūrniece

A. Jansone

J. Komarovska

M. Semjonova

A. Kudrjavcevs

5. - 9. kl. skolēni

11.04.2023

Valsts pārbaudījumu darbs

Dzimta valoda

Mutiskā daļa

I. Freimane

S. Hrapavicka

6.A kl. skolēni

10:45

204. kab.

11.04.2023

Zīmējumu konkurss

Es soli pa solim#sportiņā

Latvijas Olimpiskais mēnesis

L. Bizūne

1. - 4. kl. skolēni

Stass Fuksmanis

3.C klase

 

12.04.2023

Mācību stunda. Datorika.

Tēma: Javascript pielietojums.

A. Stahovskis

9.B

T. Moisejeva

401.kab.

12.04.2023

Mācību stunda.

Sports

R. Rutkovska

3.B

T. Moisejeva

sp.z.

12.04.2023 - 31.05.2023

Zīmējumu izstāde

"Daba mostas"

J. Vaļejeva

1.A, 3.C, 2.B, 4.A, 4.C

13.04.2023

Valsts pārbaudījumu darbs

Dzimtā valoda

 

I. Freimane

S. Hrapavicka

R. Vetruka

6.AB kl. skolēni

8:15

204. kab.

303. kab.

13.04.2023

Valsts pārbaudījumu darbs

Dzimtā valoda

Mutiskā daļa

I. Freimane

S. Hrapavicka

6.B kl. skolēni

10:00

204. kab.

13.04.2023

Ārpus skolas mācību nodarbība - ekskursija.
Tēma: Dzimtās zemes vēsture. Ziepniekalns

I. Vatoļins

I. Nežina

T. Moisejeva

 

4.A kl. skolēni

10:30

13.04.2023

Latvijas Radio "Doma laukums" par skolotāju profesiju.

G. Greidane

T. Moisejeva

P. Birjukovs

A. Jansone

7:50

LR4 (107.7)

13.04.2023

Seminārs pedagogiem.
Apmācības par Chromebookiem

M. Freimanis

T. Moisejeva

P. Birjukovs

M. Semjonova

302.kab.

15:00

14.04.2023

Mācību stunda. Mūzika.

Tēma: Folkloras kopas Latvijā.

D. Logina

3.C

T. Moisejeva

mūzikas kab.

17.04.2023

Skolotāju sanāksme

Administrācija

Skolas skolotāji

8:15

214

17.04.2023

Teātra izrāde.

"Pro Fedota Strelca"

L. Filatovs

R. Vetruka

6.B, 4.A, 5.B

T. Moisejeva

L. Koreļska

V. Šamanova

S. Hrapavicka

12:35

aktu zāle

aprīlis 2023

Izstāde.

Koka pilsēta

V. Fiļins

1. - 7. kl. skolēni

1 stāvu gaitenis

 

18.04.2023

Mācību ekskursija.

Elektrum Energoefektivitātes centrs

L. Bizūne 5.C

izbr. 8:30

10:00

Jomas iela 4. Jūrmala

 

18.04.2023

Mācību ekskursija.

Swedbank.

Tēma: "Mazais finansists"

T. Petrosjana

6.A  kl. skolēni

09:00 - 13:00

Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230

 

18.04.2023

IPI Latvijas Universitāte ICILS Starptautiskais datorprasmju pētījums 8.klasēm. I. Freimane 8.AB 401.kab

18.04.2023

Filmēšana.

"Pro Fedota Strelca"

L. Filatovs

T. Moisejeva R. Vetruka, 6.kl. skolēni kinostudija

19.04.2023

 

Mācību ekskursija

Dunte.

Minhauzena meža taka.

Minhauzena muzejs  

Zīmēšanas konkurss.

T. Moisejeva

A. Sokols

N. Rutjana

3.A, 3.B kl. skolēni

Duntes muiža, Liepupes pagasts, Limbažu novads

9:00 - 17:00

 20.04.2023

Latviešu valodas stunda.

0.A klasē

I. Freimane

0.A kl. skolēni

15:30

101.kab.

 20.04.2023

Kross

Latvijas Olimpiskais mēnesis

A. Kudrjavcevs

J. Kudrjavceva

V. Asrijancs

kl. audzin.

5. - 9. kl. skolēni

9:50

Ziepniekalna mežā

 

21.04.2023

Latvijas Radio "Doma laukums" par skolotāju streiku.

Jevgenijs Antonovs
Juliāna Škagale

I. Šinkareva

17:20

LR4 (107.7)

 21.04.2023

Olimpiskās dienas rīta vingrošana

Latvijas Olimpiskais mēnesis

A. Kudrjavcevs

P. Birjukovs

T. Moisejeva

R. Rutkovska

O. Gubkina

kl. audzin.

1. - 9. kl. skolēni

9:50

Skolas pagalmā

 

 21.04 2023

Olimpiskā stunda

Latvijas Olimpiskais mēnesis

kl. audzin.

A. Kudrjavcevs

1. - 9. kl. skolēni

9:50

kl.audz. kab.

24.04. - 31.05. 2023

Izstāde - konkurss

"Ko mēs lasām?"

J. Vaļejeva

visas skolas skolēni

2 stāvu gaitenis

24.04.2023

LSM.RU

par skolotāju streiku.

Irēna Šinkareva

 24.04.2023 Darbinieku streiks S. Hrapavicka Skolotāji 10:30
 25.04.2023
 26.04.2023

26.04.2023

Mācību ekskursija.

Daugavpils.

Cietoksnis

L. Renge

J. Černakova

T. Moisejeva

5.A, 7.B kl. skolēni

Nikolaja iela 5, Daugavpils cietoksnis

27.04. - 28.04. 2023 Starpdisciplināri diagnosticējošais darbs 9.klasēm

I. Kozlova

I. Freimane

27.04.2023

Starpdisciplinārs valsts pārbaudes darbs (rakstiski)

I. Kozlova

I. Freimane

V. Šamanova

S. Hrapavicka

9.A, 9.B kl.

28.04.2023

Tauriņu izstāde 3.B klasē.

N. Rutjana

3.B

kl. skolēni

102.kab.

28.04.2023

Atklātā stunda.

Matemātika.

Tēma: Pieskaitām un atņemam desmitus.

A. Josinkaja

1.A kl. skolēni

8:15

107.kab.

 

06.05.2023

 

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv