Decembris 2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Mūzika Tev15.12.2023
Laima 21.12.2023
Kosmos 2023
Artissimo 2023
TIESĀ 06.12.2023

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024 Jūnijs 2024

DECEMBRIS  2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.12.2023

 

Skolas NEWS

T. Moisejeva

A. Bobrova

M. Namilins

14:10

04.12.2023

Skolotājas sanāksme

Administrācija

Skolas skolotāji

8:15

214.kab

05.12.2023

Koncerts - programma

MŪZIKA TEV

KAĶĪŠA DZIRNAVAS

L. Keiča

L. Grišina

 

3.A, 3.B, 3.C

kl. skolēni

 

Kultūras pils VEF

13:00

 Ropažu iela 2, Rīga

05.12.2023

Matemātikas viktorīna

P. Birjukovs

E. Larina

5.-9.

kl. skolēni

no 12:40 - 14:00

211.kab.

06.12.2023

 

Meisterklase

Eglīšu rotājumu darbnīca

K. Bukaldere

3.C

kl. skolēni

9:00

201.kab.

06.12.2023

 

Meisterklase

Eglīšu rotājumu darbnīca

R. Gukova

2.C

kl. skolēni

9:50

203.kab.

06.12.2023

TIESĪBU ZINĪBU stunda un EKSKURSIJA

Latvijas Republikas AUGSTĀKAJĀ tiesā

J. Černakova,

L. Grišina

 8.A, 8.B

kl. skolēni

9:00 - 12:00

Latvijas Republikas Augstākā tiesa, Brīvības bulvāris 36, Rīga.

06.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Cēsu Kosmosa centra darba rezultāti.

P. Birjukovs

T. Moisejeva

I. Kozlova

5.-8.

kl. skolēni

9:00

aktu zāle

 

06.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Cēsu Kosmosa centra darba rezultāti.

Kosmoss ir cilvēces liktenis

E. Larina

T. Petrosjana

I. Kozlova

7.-9.

kl. skolēni

9:00

aktu zāle

 

06.12.2023

Macību ekskursija - nodarbība.

"Ziemassvētku kaujas", vēstures, vizuālās mākslas, sociālo zinību un ģeogrāfijas mācību priekšmetos kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma" ietvaros.

T. Moisejeva,

I. Vatoļins

A. Sokols

V. Šamanova

 

 

 

 5.-9.

kl. skolēni

8:00 - 18:00

07.12.2023

Macību ekskursija - nodarbība.

Lībiešu apmetnes vietas, vēstures, vizuālās mākslas, sociālo zinību un ģeogrāfijas mācību priekšmetos kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma" ietvaros.

T. Moisejeva,

I. Vatoļins

A. Sokols

Ļ. Koreļska

 

 

 

 4.-9.

kl. skolēni

8:00 - 18:00

07.12.2023

 

Šaha turnīrs

2.-5. klašu šahā sacensība.

līdz 2012

J. Kozlovskis

8.-9.

kl. skol.

9:00

Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10, Rīgā

07.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Darba rezultāti Rīgas Ķīmijas laboratorijā.

P. Birjukovs

T. Moisejeva

I. Kozlova

8.AB, 9.AB

kl. skolēni

9:00

aktu zāle

07.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Darba rezultāti Rīgas Ķīmijas laboratorijā.

K. Bukaldere

T. Moisejeva

I. Kozlova

 

2.ABC, 3.ABC kl. skolēni

11:20

aktu zāle

07.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Darba rezultāti Rīgas Ķīmijas laboratorijā.

T. Petrosjana

T. Moisejeva

I. Kozlova

 

7.AB, 8.AB

kl. skolēni

 

10:10

aktu zāle

07.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Darba rezultāti Rīgas Ķīmijas laboratorijā.

E. Larina

T. Moisejeva

I. Kozlova

 

4.ABC, 5.ABC kl. skolēni

 

12:30

aktu zāle

07.12.2023

 

APP

Atgriezeniskā saite

Tēma: Darba rezultāti Rīgas Ķīmijas laboratorijā.

L. Bizūne

T. Moisejeva

I. Kozlova

 

6.AB

kl. skolēni

 

13:40

aktu zāle

07.12.2023

 

Vecāku sapulce

T. Petrosjana

7.A kl. vecāki

18:00

108. kab.

08.12.2023

 

Vēstures valsts

30. olimpiāde

 

V. Šamanova

T. Moisejeva

I. Kozlova

Z. Siļiņa

A. Makedons

D. Karteļa

9.kl. skoēni

9:00 - 12:00

214.kab

on-line

www.edu.lu.lv

08.12.2023

 

7.-8.-9. Ceļojošais kauss Futbola

Zēni

 

Asrijancs Vladimirs 

7.-8.-9. kl. skol.

14:05

sporta zālē

11.12.2023

Koncertlekcija

Artissomo - FGB

Tēma:

Rīga 100 melodiju vienuviet

D. Logina,

T. Moisejeva,

L. Bizūne

L. Keiča

 

 4.-5.-6.-7.-8.-9.

kl. skolēni

10:00 - 12:00

Rīga,

Vaļņu 9

11.12.2023

Koncertlekcija

Artissomo - FGB

Tēma:

"Mums patīk opera"

D. Logina,

T. Moisejeva,

L. Bizūne

L. Keiča

 

 

1.-2.-3.-4.-5.

kl. skolēni

12:00 - 14:00

Rīga,

Vaļņu 9

 

11.12.2023

Starptautiskais  lingvistiskais projekts.
Projektu vadītāju sanāksme.

I. Kozlova

Julia Laittila

 

TEAMS

Latvija - Somija

13:00 - 15:00

11.12.2023

 

Fotografēšana 

T. Moisejeva

kl. audz.

9:00 - 13:45

no 9:00

aktu zāle

12.12.2023

Starptautiskais  lingvistiskais projekts.
Prezentācijas sagatavošana.

I. Kozlova

N. Rutjana

12.12.2023

 

Fotografēšana 

T. Moisejeva

kl. audz.

9:00 - 13:45

no 9:00

aktu zāle

12.12.2023

Viktorīna par profesijām

L. Koļesnik

L. Grišina

7.B

kl. skolēni

14:00 - 15:00

Pagarinatās dienas cents

13.12.2023

Starptautiskais lingvistiskais projekts.
Gatavošanās tikšanai ar Helsinku pilsētas skolas skolēniem.
Tradicionālie Ziemassvētku gardumi Latvijā.
Piparkūku pagatavošanas meistarklase.

Filmēšana.

L. Grišina

T. Moisejeva

N. Rutjana

I. Kozlova

 

4.B

kl. skolēni

11:00 - 14:00

004.kab.

13.12.2023

 

Fotografēšana 

T. Moisejeva

kl. audz.

9:00 - 13:45

no 9:00

aktu zāle

13.12.2023

 

Skolu šaha turnīrs

1. posms

J. Kozlovskis

3.-9.

kl. skolēni

no 9:40

2. stāva halle

14.12.2023

Starptautiskais  lingvistiskais projekts.
Filmas sagatavošana.

T. Moisejeva

A. Makedons

14.12.2023

Starptautiskais  lingvistiskais projekts.
Testu sagatavošana.

I. Kozlova

Kr. Bukaldere

15.12.2023

Starptautiskais  lingvistiskais projekts.
Projekta dalībnieku tikšanās.
Ziemassvētku tradicionālo sastāvdaļu prezentācija Somijā un Latvijā.
Filma - nodarbība par kārumu gatavošanu Latvijā.

I. Kozlova

T. Moisejeva

Julia Laittila

P. Birjukovs

N. Rutjana

4.B

kl. skolēni

 

TEAMS

Latvija - Somija

13:15 - 15:00

214. kab.

15.12.2023

Skolēnu padomes sanāksme.

T. Moisejeva

P. Birjukovs

Skolēnu pašpārvalde

 

14:30

214. kab.

 

 

18.12.2023

 

Pedagoģiska sēde

I. Kozlova

Administrācija

1.-4.

kl. skolotāji

no 8:15

214. kab.

18.12.2023

 

Skolu šaha turnīrs

2. posms

J. Kozlovskis

3.-7.

kl. skolēni

no 9:40

2. stāva halle

18.12.2023

 

Skolēnu pašpārvalde.

P. Birjukovs

T. Moisejeva

skolas līderi

14:15

214. kab.

18.12.2023

Skolotāju apmācības kursi.

Tēma: Emocionāli labvēlīgas vides veidošana darbā ar skolēniem un vecākiem.

1.daļa

RIIMC

I. Morozova

I. Šinkareva

Skolotāji

214.kab.

13:30

19.12.2023

 

Pedagoģiska sēde

I. Kozlova

Administrācija

5.-9. kl. skolotāji

no 14:15

214. kab.

19.12.2023

 

Skolu šaha turnīrs

3. posms

J. Kozlovskis

4.-9.

kl. skolēni

no 9:40

2. stāva halle

19.12.2023

 

Rīcība vides jomā.
Putnu barotavu un putnu būrīšu nodošana skolēniem un skolas darbiniekiem.

V. Fiļins,

T. Moisejeva

skolas skolēni

skolotāji

10:20

1. stāva halle

21.12.2023

 

Seminārs.

Tēma: Mākslīgais intelekts

A. Makedons

P. Birjukovs

T. Moisejeva

Skolas skolotāji

14:00

214. kab.

21.12.2023

 

Mācību ekskursija

Laima šokolādes muzejs.

Tēma: No pupiņas līdz šokolādei

I. Nežina

2.A kl. skolēni

8:30 - 14:00

Miera iela 22, Centra rajons, Rīga, LV-1001

22.12.2023

 

Ziemsvētku klases stundas

kl. audzinātāji

Skolas skolēni

9:00 - 11:00

22.12.2023

 

Ziemsvētku pasākumi

kl. audzinātāji

Skolēnu pašparvalde

 

Skolas skolēni

4.B - 9:00
2.C - 9:00

3.A - 9:30
1.B - 9:30
2.A -9:30

4.C - 9:45

2.B - 10:30
1. - 11:00

11:00 - 16:00

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

Ž. Lukašova

2.B

kl. skolēni

10:00 - 13:30

106. kab.

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

L. Bizūne

6.B

kl. skolēni

10:00 - 13:00

307. kab.

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

T. Molčanova

4.C

kl. skolēni

9:45 - 13:00

207. kab.

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

R. Vetruka

5.A

kl. skolēni

9:45 - 13:00

303. kab.

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

N. Rutjana

4.B

kl. skolēni

9:45 - 12:00

102. kab.

22.12.2023

 

Jaunā gada vakars

E. Larina

5.B

kl. skolēni

9:45 - 13:00

210. kab.

28.12.2023

 

Mācību ekskursija

 Cēsīs

 Cīruļu taka

L. Grišina

8.A

kl. skolēni

 

8:00 - 17:00

Transporta līdzekļi 4.trolejbuss, vilciena Rīga - Cēsis - Rīga

 

Counter CO.KZ

 

29.04.2024

 

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv