Novebris 2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ
Patriotiskā nedēļa 2023
A.Geroņans  2023
TIESĀ 29.11.2023
TIESĀ 23.11.2023
Tehnoannas pagrabi
Ziemas Akordi 2023
Zobiņu draugus izstāde
Getliņi 17.11.2023
VISMA 14.11.2023
Ventspils 09.10.2023
Piena kombinats 3.A
Dunte 1.A, 1.B
Tartu 2023
Kara muzejs  3.11.2023
Somija - Latvija 2023

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024

novembris  2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.11.2023

 

Latviešu valodas atklātās stundas

RIIMC

I. Kozlova

E. Kareļina

M. Vīnholde

1.A, 1.B kl.

T. Moisejeva

11:40 - 16:00

104.k.

105.k.

02.11.2023

 

Jauni gadžeti fizikas kabinetā

P. Birjukovs

14:30

214

novembris 2023

Mākslas izstāde.

"Mārtiņdienas šķūrs"

 

L. Bizūne,

L. Keiča

3. klašu audzēkņu darbi

1 stāvu gaitenis

 

03.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Tartu, Ahhaa centrs

I. Mūrniece

5.B,C, 8.B, 9.A

kl. skolēni

8:00 - 21:00

Igaunija

03.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

R. Vetruka

 5.A

kl. skolēni

11:00-13:00 

Smilšu i. 20
Rīga

04.11.2023

 

Latvijas čempionats. LSFP

Balles dejas sacensības.

"Ziemas Akordi"

Olga Gubkina

balles deju studija

KP Ziemeļblāzma

novembris 2023

"Zobiņu draugus" izstāde

R. Rutkovska 1.-2.-3.-4. kl. skolēni

2 stāvu gaitenis

novembris 2023

Mākslas izstāde.

 

 

V. Fiļins

Kokapstrādes darbnīca

1 stāvu gaitenis

 

06.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Nežina

 

2.A

kl. skolēni

10:30 - 12:3

Smilšu iela 20
 

06.11.2023

 

Video apsveikuma sagatavošana Latvijas Republikas Neatkarības dienai

V. Šamanova,

T. Moisejeva

A. Bobrova

D. Žukova

13:25

kinostudijā

 

06.11.2023

 

Video apsveikuma sagatavošana Latvijas Republikas Neatkarības dienai

T. Moisejeva,

I. Mūrniece

 

 

J. Baikova

M. Romanova

R. Saveļjeva

12:35

kinostudijā

06.11.2023

Atklata Matemātikas stunda.

Tēma: Ģeometrijas pamati.

E. Larina

I. Kozlova

6.B kl. skolēni

208.kab.

07.11.2023

Skolas skolotāju tikšanās ar Somijas lingvistisko skolu. un Rīgas Pārdaugavas psk.

Starptautiskais lingvistisks projekts.
Mazākumtautību valoda un
kultūrvēstures skolā.

I. Kozlova

Julia Laittila

T. Moisejeva

N. Rutjana

 

TEAMS

Latvija - Somija

11:30

08.11.2023

 

Mēģinājums kora priekšnesumam.

T. Moisejeva, L. Keiča

 

 3.A, 3.B,  3. kl. skolēni

12:35

aktu zāle

08.11.2023

Macību ekskursija - nodarbība

Dunte

Vizīte pie barona Minhauzena.

T. Moisejeva,

O. Gubkina

D. Urbane

L. Grišina

 

 

 1.A, 1.B kl. skolēni

9:00 - 17:00

09.11.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombinats

 

Irina Frolova

3.A kl. skolēni

13:00

09.11.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Ventspils

T. Moisejeva,

K. Bukaldere,

I. Nežina,

P. Birjukovs

J. Vaļejeva

2.A, 3.C, 4.C kl. skolēni

8:00 - 18:00

09.11.2023

Republikas olimpiāde angļu valodā. 1 kārta.

The English Language Olympiad 2023

J. Černakova

I. Kozlova

T. Moisejeva

4.C, 5.C, 6.A kl. skolēni

E. Vasiljeva,

M. Kezins

A. Zuntners

214. kab.

09.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

A. Sokols

P. Birjukovs

 

 9.A, 9.B

kl. skolēni

10:00 - 11:00 

Izbraukšana no skolas 9:00

Smilšu iela 20
Rīga

09.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

J. Černakova

L. Grišina

 

 8.A

kl. skolēni

10:30 - 11:3

Izbraukšana no skolas

9:30

Smilšu iela 20
Rīga

09.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

J. Černakova

 

 

8.B

kl. skolēni

10:30 - 11:3

Izbraukšana no skolas

9:30

Smilšu iela 20

09.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

T. Petrosjana

 

 7.A

kl. skolēni

11:00 - 12:00

Izbraukšana no skolas

10:00 

Smilšu iela 20

09.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

V. Šamanova

 

 7.B

kl. skolēni

11:30 - 12:30

Izbraukšana no skolas

10:30 

Smilšu iela 20

09.11.2023

 

Latviešu valodas nodarbības

I. Kozlova

skolas skolotāji

14:30

214

10.11.2023

 

Centrs PDG

L. Kolesnik

1.,2.,3. kl. skoleni

13:00 - 18:00

003

10.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

P. Birjukovs

 

6.A

kl. skolēni

10:00 - 11:00 

Izbraukšana no skolas 9:00

Smilšu iela 20
Rīga

10.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

L. Bizūne

 

 

6.B

kl. skolēni

10:30 - 11:3

Izbraukšana no skolas

9:30

Smilšu iela 20
Rīga

10.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

I. Mūrniece

 

 

 

5.C

kl. skolēni

11:00 - 12:00

Izbraukšana no skolas

10:00 

Smilšu iela 20
Rīga

10.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Latvijas Kara muzejs

I. Vatoļins

E. Larina

 

 

 5.B

kl. skolēni

11:30 - 12:30

Izbraukšana no skolas

10:30 

Smilšu iela 20
Rīga

10.11.2023

Skolas skolotāju tikšanās ar Somijas lingvistisko skolu. un Rīgas Pārdaugavas psk.

Starptautiskais lingvistisks projekts.
Mazākumtautību valoda un
kultūrvēstures skolā.

Pirmā skolēnu tikšanās.
Tēma: Iepazīšanās. Valstu prezentācija.

I. Kozlova

 

T. Moisejeva

Julia Laittila

N. Rutjana

L. Renge

4.B kl. skolēni

 

TEAMS

Latvija - Somija

214.k.

13:20

novembris 2023

Skolas rotāšana valsts svētkiem.

L. Bizūne

1 stāvu gaitenis

14.11.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "VISMA"

L. Grišina

8.A kl. skolēni

9:00

Sporta iela 11, Rīga

 

 



 

15.11.2023

Laboratorijas darbi fizikas stundās.
Tēma: statiskā elektrība.

P. Birjukovs

9.B kl. skolēni

211.kab.

15.11.2023

Bioloģijas stundā.
Tēma: Kosmoss bioloģijas nodarbībās.

 

T. Petrosjana

5.C kl. skolēni

211.kab.

15.11.2023

Matemātikas stunda.
Tēma: Saskaitīšana un atņemšana.

O. Gubkina

1.B kl. skolēni

101.kab.

16.11.2023

Atklātās stundas.

Pieredzes apmaiņa.

RIIMC

I. Kozlova

O. Gubkina

E. Kareļina

P. Birjukovs

O. Tavkiņa

 

1.A, 4.A, 9.A

Rīgas pilsētu skolu skolotāji

no 9:00

17.11.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

SIA "Getliņi"

L. Grišina

 8.A kl. skolēni

9:30 - 15:00

Kaudzīšu iela 57, Rumbula

 

 

 

 

 

17.11.2023

Svētku klases stundas.

Tēma: Latvijas Neatkarības diena

Klases audzinātāji

T. Moisejeva

1.-9.kl. skolēni

9:00

Klašu audzinātāju telpas

Video sveiciens.

Tēma: Latvijas Neatkarības diena

 

V. Šamanova

T. Moisejeva

L. Keiča

I. Mūrniece

A. Bobrova

D. Žukova

 

9:00

Svētku koncerts

Tēma: Latvijas Neatkarības diena

T. Moisejeva

O. Gubkina

L. Keiča

D. Logina

J. Černakova

5.- 9.kl. skolēni

10:45

Akltu zālē

Svētku koncerts
Tēma: Latvijas Neatkarības diena

T. Moisejeva

O. Gubkina

L. Keiča

D. Logina

V. Moisejeva

1.- 4.kl. skolēni

11:40

Akltu zālē

22.11.2023

Pašvaldības policijas lekcija.

Tēma:  Rīgas Pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses

Z. Kanclere

A. Mitrohina - nodaļa vec. inspektore

5.b, 6.b, 6.a, 9.a

23.11.2023

 

2.-5. klašu šahā sacensība.

līdz 2012 g.

V vieta

J. Kozlovskis

2.-5. kl. skol.

V. Dzikevičs
R. Stefjuks
N. Avramenko
A. Oleinikovs
J. Orlovskis

11:00 - 16:00

Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10, Rīgā

23.11.2023

TIESĪBU ZINĪBU STUNDA un EKSKURSIJA

Latvijas Republikas AUGSTĀKAJĀ TIESĀ

I. Mūrniece

 5.C kl. skolēni

9:00 - 12:00

Latvijas Republikas Augstākā tiesa, Brīvības bulvāris 36, Rīga.

23.11.2023

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Zinātnes centrs Tehnoannas pagrabi

R. Vetruka

 5.A

kl. skolēni

11:00 - 13:00

Aristida Briāna iela 8, Centra rajons, Rīga

23.11.2023

 

Latviešu valodas nodarbības

I. Kozlova

skolas skolotāji

14:30

214

23.11.2023 Vecāku sapulce 1.B klasē

T. Moisejeva

I. Kozlova

D. Urbane

O. Gubkina

skolēnu vecāki

Priekšmeti skolotāji

18:00

101.kab.

24.11.2023

 

4.-5. klašu futbola sacensība.

Ceļojošais kauss Futbola

Zēni

 

Asrijancs Vladimirs 

Sporta zāle

5.A

14:20 - 15:50

5.B

5.C

6.A

6.B

28.11.2023

 

Gaisa vingrošanas studijas prezentācija

Tatjana Moisejeva

kl. audzināt.

Sporta zāle

1.A, 1.B

9:50 - 10:20

2.ABC

10:20 - 10:50

3.ABC

10:50 - 11:30

4.ABC

11:30 - 12:00

28.11.2023 Vecāku sapulce 8.A klasē

L. Grišina

 

skolēnu vecāki

Priekšmeti skolotāji

18:00

001.kab.

29.11.2023

TIESĪBU ZINĪBU stunda un EKSKURSIJA

Latvijas Republikas AUGSTĀKAJĀ TIESĀ

T. Petrosjana, V. Šamanova

 7.A, 7.B kl. skolēni

9:00 - 12:00

Latvijas Republikas Augstākā tiesa, Brīvības bulvāris 36, Rīga.

29.11.2023

Skolas skolotāju tikšanās ar Somijas lingvistisko skolu. un Rīgas Pārdaugavas psk.

Starptautiskais lingvistisks projekts.
Mazākumtautību valoda un
kultūrvēstures skolā.

I. Kozlova

Julia Laittila

T. Moisejeva

N. Rutjana

 

TEAMS

Latvija - Somija

11:30

30.11.2023

Bioloģijas valsts

46. olimpiāde

T. Petrosjana

T. Moisejeva

I. Kozlova

 

Ariana Bobrova

9.B kl. skol.

212. kab.

9:00 - 13:00

30.11.2023

 

5.-7. klašu šahā sacensība.

līdz 2012 g.

J. Kozlovskis

5.-7. kl. skol.

J. Orlovskis
M. Līgotins
K. Stefjuks
D. Ovčiņņikovs

9:00

Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10, Rīgā

30.11.2023

Pašvaldības policijas lekcija.

Tēma:  Rīgas Pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses

Z. Kanclere

A. Mitrohina - nodaļa vec. inspektore

8.A, 7.A, 7.B, 5.A

30.11.2023

Skolotāju seminārs.

Tēma: Skolotāju palīgi.

RIIMC

Irina Kozlova

Tatjana Petrosjana

Ļita Koreļska

Rīga, Kanieru, 4

10:00 - 16:00

30.11.2023

Radoša tikšanās ar rakstnieku, žurnālistu, aktieri Aleksandru Geroņanu.

Grāmatas prezentācija.

Tēma: Latvijas kinematogrāfs

Tatjana Moisejeva

5.-9.kl. skolēni

Skolas bibliotēka

12:30

30.11.2023

 

Vecāku  sapulce

A. Sokols

9.A kl. vecāki

18:00

206.kab.

Counter CO.KZ

22.11.2023

 

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv