Rīgas Pārdaugavas
pamatskolas
Metodiskās komisijas un komisiju vadītāji
2023./2024.
mācību gads
1.
Valodu joma
jomas koordinātore Jeļena Černakova
skolotāji: Hrapavicka S., Mūrniece
I., Renge L., Semjonova M., Vetruka
Regīna., Kozlova I.,
Moisejeva T., Šinkareva I., Sokols A., Jansone E.
(sākumskolā latviešu valodas skolotāji: Vaļejeva E.,
Gubkina O., Tavkiņa O., Josinkaja A., Keiča
L., Frolova I., Bukaldere K., Neížina
I., Komarovska J.)
2.
Dabaszinātņu, sociālā un pilsoniskā joma (Latvijas vēsture,
pasaules vēsture, sociālās zinības)
jomas koordinātore
Tatjana Petrosjana
skolotāji: Koreļska L., Sokols A., Šamanova V.,
Vatoļins I., Gubkina O.
3.
Tehnoloģiju un matemātikas (matemātika, datorika, inženierzinības,
Fizika)
jomas koordinātors
Pāvels Birjukovs
skolotāji: Černišova J.,
E. Larina, Moisejeva T., Stahovskis A.,
Freimanis M.
4.
Veselības un fiziskās aktivitātes joma (sports) un atbalsta
personāla joma
jomas koordinātore: Rutkovska Ruta
skolotāji: Svetlana Dote, Faļko V.,
Kanclere Z., Semjonova Zoja,
Kozlova I.,
Jeļena Kudrjavceva, Ineta Pūtele,
Aleksandrs Kudrjavcevs,
Gubkina O.,
V.,
Asrijancs Vladimirs
5.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes
mākslas joma
jomas koordinātore Liena Bizūne
skolotāji: Moisejeva T., Grišina L., Fiļins V.,
Logina Diāna, Vetruka R.
6.
Sākumskolas joma
jomas koordinātore Frolova Irina
skolotāji: Gubkina O., Ludmila Ovsijenko, Rutjana N., Keiča L., Tavkiņa O.,
Bukaldere K., Lukašova Ž., Gukova R., Ņežina I.,
Vaļejeva E., Mūrniece
I.
27.02.2024 |
Skolu
skolotāju IT aptauja.
Izglītības reformas īstenošanas principi Skola 2030 |
Administrācija |
skolotaji |
401.kab.
13:20 |
|
28.02.2024 |
Skolotāju apmācības kursi.
Tēma: Emocionāli labvēlīgas
vides veidošana darbā
ar skolēniem un vecākiem.
2.daļa |
RIIMC
I. Morozova
I. Šinkareva |
Skolotāji
|
214.kab.
13:30 |
|
22.02.2024 |
Skolotāju apmācības kursi.
Tēma: Emocionāli labvēlīgas vides veidošana darbā
ar skolēniem un vecākiem.
1.daļa |
22.02.2024 |
Republikāņu projekts.
Tēma: Pilsoniskā līdzdalība
Pedagoģisko paņēmienu izmantošana patriotisko prioritāšu
veidošanā izglītības procesā.
|
Jaunogres vidusskola
V. Ziemele
I. Aleksandrenkova
|
T. Moisejeva
I. Kozlova
Latvijas skolas skolotāji
|
10:00 - 18:00
Ogre, Latvija
|
|
13.11.2023 |
Sanāksme |
I. Kozlova
T. Moisejeva |
skolas skolotāji |
8:15
214 |
|
19.10.2023 |
Atklātās stundas.
Pieredzes apmaiņa. |
RIIMC
I. Šinkareva
R. Gukova
I. Frolova
L. Bizūne
K. Bukaldere |
2.C,
3.C,
6.C,
3.A
Rīgas
pilsētu skolu skolotāji |
|
|
11.10.2023 |
MK
|
I. Kozlova |
skolotāji
|
14:30
|
|
29.08.2023 |
MK
|
I. Kozlova |
skolotāji
|
no
9.00 līdz 16:00
|
|
29.08.2023 |
MK
Tehnoloģiju un matemātikas jomas |
I. Kozlova
I. Frolova |
skolotāji
|
9.00
114.kab.
|
|
29.08.2023 |
MK
Sākumskolas mācība priekšmeta joma |
I. Kozlova
P. Birjukovs |
skolotāji
|
10.00
211.kab.
|
|
29.08.2023 |
MK
Valoda
joma |
I. Kozlova
J. Černakova |
skolotāji
|
11:00
304.kab.
|
|
29.08.2023 |
MK
Dabaszinātņu. sociālā jomā |
I. Kozlova
T. Petrosjana |
skolotāji
|
12.00
110.kab.
|
|
29.08.2023 |
MK
Kulrūras izpratnes
un mākslas joma |
I. Kozlova
L. Bizūne |
skolotāji
|
13.00
307.kab.
|
|
29.08.2023 |
MK
Veselības an fiziskās akthitātes joma |
I. Kozlova
R. Rutkovska |
skolotāji
|
14:00
304.kab.
|
|
29.08.2023 |
Metodisko komisiju priekšsēdētāju
sanāksme |
I. Kozlova |
L. Bizūne
J. Černakova
T. Petrosjana
P. Birjukovs
R. Rutkovska
T. Moisejeva
I. Frolova |
115.kab.
15:00
|
|
28.08.2023 |
Pedagoģiskā sēde |
I. Šinkareva
I. Kozlova
T. Moisejeva
I. Freimane |
skolotāji |
214.kab.
09:00 - 14:00 |
|
|
|