Septembris 2023.g.

Pārdaugava
atpakaļ
ES mājā 26.09.2023
Skrīveri 29.09.2023
Doles sala 27.09.2023
Piena kombinats 3.B
Kolka 26.09.2023
Kuldīga 25.09.2023
Jūrmala 21.09.2023
Līgatne 15.09.2023
MEŽAPARK 4.A, 4.B
Swedbank 08.09.2023
Swedbank 07.09.23
Ziepniekalna vēsture
Rīga 2.A
Adaptācijas nedēļa
Sporta spēles 7.09.2023
Zīmējumu konkurss
Zinību diena 2023
MEŽAPARK 1.A, 1.B
Futbols skolam
Ūdens 2023

 

 

 

 

 

 

KALENDĀRS pDpS

2023./2024. mācību gads

Septembris 2023 Oktobris 2023 Novembris 2023 Decembris 2023 Janvāris 2024 Februāris 2024 Marts 2024 Aprīlis 2024 Maijs 2024

Septembris - AUGUSTS  2023

Datums

Pasākums

Vadītājs

Dalībnieki

Laiks un vieta

 

01.09.2023

Zinību diena

T. Moisejeva

D. Logina

O. Gubkina

L. Bizūne

P. Birjukovs

V. Fiļins

S. Dote

L. Grišina

R. Rutkovska

Skolēni

Skolotāji

Vecāki

9:00

Skolas pagalmā

03.09.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi.

Krievu valoda II vidusskolai - iespējas un izaicinājumi.

RIMC

LAPRJAL

O. Fiļina

I. Kozlova

T. Moisejeva

04.09. - 15.09.2023

Adaptācijas nedēļa.

1.A, 1.B kl. skolēni

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

no 9:00 līdz 12:00

04.09.2023

Mūzikas kompānija

 

D. Logina,

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

Y. Černousova

S. Dote

1.A, 1.B kl. skolēni

9:00 - 10:00

aktu zāle

04.09.2023

Pirmklasnieka drošā pasaule

 

 

Z. Kanclere

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

Y. Černousova

S. Dote

S. Lukaševiča,

E. Rubene

 

 

1.A, 1.B kl. skolēni

10:00 - 11:00

aktu zāle

 

 

05.09.2023

 

Neaizmirsti dzert ūdeni

Izglītības projekts

Ruta Rutkovska

 

1.A - 1.gr.

O. Gubkina

9:00

3.kab.

 

1.A - 2.gr.

T. Moisejeva

9:00

4.kab.

1.B – 1.gr.

L. Ovsijenko

9:50

3.kab.

1.B – 2.gr.

T. Moisejeva

9:50

4.kab.

2.A

Irina Nežina

11:40

3.kab.

2.B

T. Moisejeva

11:40

4.kab.

2.C 1.gr.

Rita Gukova

10:45

3.kab.

2.C 2.gr.

T. Moisejeva

10:45

4.kab.

06.09.2023

Ceļojums uz MEŽAPARK

Adaptācijas nedēļa

 

 

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

L. Bizūne

R. Rutkovska

D. Logina,

J. Kudrjavceva

1.A, 1.B kl. skolēni

9:00 - 13:30

Mežaparks

07.09.2023

Sporta aktivitātes - speles

Adaptācijas nedēļa

 

 

A. Kudrjavcevs

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

T. Moisejeva

A. Vavajeva, Dancova,

A. Butova, Družinina,

Ozola

1.A, 1.B kl. skolēni

07.09.2023

Zīmējumu konkurss uz asfalta.

Tēma: Sports mūsu dzīvē.

Adaptācijas nedēļa

 

 

L. Bizūne

T. Moisejeva

O. Gubkina,

L. Ovsijenko

A. Vavajeva, Dancova,

A. Butova, Družinina,

Ozola

1.A, 1.B kl. skolēni

07.09.2023

Vecāku sapulce

I. Šinkareva

T. Moisejeva

I. Kozlova

Gukova R.

Bukaldere K.

Tavkiņa O.

Rutjana N.

Ņežina I.V.

Mūrniece I.

Vecāki

2.A, 2.C, 3.C,

4.A, 4.B, 5.A

Skolotāji

18:00

aktu zāle

07.09.2023

 

Mācību ekskursija

Swedbank

Tēma: "Mazais finansists"

L. Grišina

E. Larina

5.B

10:00

 

 

08.09.2023

 

Mācību ekskursija

Swedbank

Tēma: "Mazais finansists"

L. Grišina

R. Vetruka

5.A

10:00

 

 

08.09.2023

 

Mācību ekskursija.

Tēma: Mana Rīga

I. Nežina

2.A

Rīga

13:00

08.09.2023

Atklāta Latviešu valodas stunda.

I. Kozlova

2.B kl. skolēni

10.09.2023

Teātra izrādes apmeklējums

Bērnu dzejas izrāde pēc K. Čukovska pasaku motīviem

I. Nežina

2.A

Rīgas Teātris

12:00

11.09.2023

Ceļojums uz MEŽAPARK

T. Moisejeva

N. Rutjana

O. Tavkiņa

L. Bizūne

R. Rutkovska

D. Logina

Sofija Butova, Viktorija, Anastasija Vavajeva

Inga

4.A, 4.B kl. skolēni

9:00 - 13:30

Mežaparks

12.09.2023

Zemgales priekšplētas starpskolu sacensības FUTBOLĀ
 

Vl. Asrijancs

Kucajevs Jegors
Mikaelian Aleksandrs
Jakovlevs Vjačeslavs
Ježovs Vladislavs
Ļisejenko Kristofers
Volokitins Georgijs
Poborcevs Edvards
Fjodorovs Matvejs
Veismans Ilja
Borovikovs Kirils
Cimanovs Ņiita
Žitkovs Jaronirs

12:00 - 17:00

Ziepniekkalna vsk.

laukumā 5+1
 

13.09.2023

Vecāku sapulce

I. Frolova

3.A

kl.vecāki

18:00

114.kab.

14.09.2023

Novadpētnieku klubs.

Tēma: Ziepniekalna vēsture

Nodarbība
Ekskursija
Atsauksmes

I. Vatolins

4.A

Tavkiņa O.

T. Moisejeva,

N. Rutjana

9:00

113.kab.

14.09.2023

Vecāku sapulce

E. Larina

5.B

kl.vecāki

18:00

210.kab.

15.09.2023

Mācību ekskursija

Sigulda - Līgatne

Sigulda un Līgatne rudens rotā

I. Mūrniece,

J. Černakova

5.C, 8.B kl. skolēni

8:00 - 18:00

Līgatne

19.09.2023

Zemgales priekšplētas starpskolu sacensības FUTBOL

2011-2010.g.dzim.

Vl. Asrijancs

Līgotins Maksims
Ivolgina Marina
Petroženko
Petuhovs Marks
Riks Mihails
Korņiļevs Davids
Timošenkova
Baranovskis
Kočerigins Rinats

12:20 - 17:00

Rīgas Angļu ģimn, Zvārdes iela 1


 

20.09.2023

Vecāku sapulce

L. Bizūne

6.B kl.vecāki

18:00

307.kab.

21.09.2023

Novadpētnieku klubs

Tēma: Ziepniekalna vēsture.

Nodarbība
Ekskursija
Atsauksmes

I. Vatolins

4.B kl. skoleni

Rutjana N.

9:00

102.kab.

21.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Jūrmala

L. Bizūne

6.B kl. skolēni

9:00 - 17:00

21.09.2023

Vecāku sapulce

T. Petrosjana

7.A kl.vecāki

18:00 - 19:30

112.kab.

21.09.2023

Vecāku sapulce

I. Šinkareva,

T. Moisejeva

S. Hrapavicka

M. Semjonova

P. Birjukovs

9.AB kl.vecāki

18:00 - 21:00

214.kab.

21.09.2023

Pētniecisko darbu izstāde.
Tēma: XX - XXI gadsimta izgudrojumi.
N. Rutjana 4.B kl. skoleni 102. kab.

23.09.2023

Balles dejas sacensibas.

Zelta rudens

Finals

II vieta

O. Gubkina

Balles dejas studija

Leons Pakalnis, Nikola Šehavcova

KP "Ziemeļblāzma, Rīga

25.09.2023

Skolotāju sanāksme

Administrācija

skolotāji

8:15

214.kab.

25.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Kuldīga - Kandava - Sabile

Riežupes Smilšu alas

T. Moisejeva,

Černišova J.,

Bizūne L.,

Grišina L.

 8.A, 6.B, 6.A kl. skolēni

Pils iela 5, Kuldīga

8:00 - 21:00

26.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Kolka

 

DUNDAGAS PILS

19. gadsimta skola Lībiešu reģionā

Slīteres bāka

Mazirbe

Kolka

T. Moisejeva,

A. Sokols

R. Vetruka

E. Larina

 

 4.C, 5.A, 5.B kl. skolēni

8:00 - 22:00

26.09.2023

EIROPAS VALODU DIENA ES mājā

"Ceļo valodu pasaulē ar Pepiju Garzeķi"

I. Mūrniece,

J. Černakova

5.C, 8.B

Aspazijas bulvāris 28, 1.stāvs
Rīga

26.09.2023

Zemgales priekšplētas starpskolu sacensības FUTBOL

2007 - 2009. g.dzim.

 

Vl. Asrijancs

Pārdaugavas psk., Ziepniekkalna vsk.,

Zolitūdes ģimn.

Baranovskis D.
Kočerigins R.
Seņuka S.
Jansons M.
Gubins E.
Kuzmičevs A.
Solodovs A.
Molotkovs N.

12:30 - 17:00

Rīgas Arkādijas vidusskola, Pārslas iela 14

26.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Rīgas piena kombinats

 

L. Keiča,

L. Grišina

 3.B kl. skolēni

13:00

27.09.2023

Atklata Matemātikas stunda

 

E. Larina

5.B kl. skolēni

208.kab.

27.09.2023

Mācību ekskursija - nodarbība

Doles sala

Daugavas muzejs

Tēma: Latvijas arheoloģiskais mantojums.

S. Hrapavicka

M. Semjonova

 

 

 9.A, 9.B kl. skolēni

9:00 - 16:00

28.09.2023

Vecāku sapulce

O. Gubkina

1.A

kl.vecāki

18:00

105.kab.

28.09.2023

Novadpētnieku klubs.

Tēma: Ziepniekalna vēsture.

Nodarbība
Ekskursija
Atsauksmes

I. Vatolins

4.C

Z. Kanclere

9:00

207.kab.

28.09.2023

Vecāku sapulce

I. Šinkareva,

T. Moisejeva,

I. Freimane

S. Dote,

L. Keiča,

N. Rutjana

Ž. Lukašova

0.ABC

kl.vecāki

15:30

aktu zālē

28.09.2023

PDG

Vingrošana nogurušām kājām

 

L. Koļesnik

1.-2.-3. kl. sklēni

14:30

003.kab.

29.09.2023

 

Mācību ekskursija.

Skriveru saldumi - rūpnīca

Skriveru  Dendroparks

Andris Upiša muzejs

L. Grišina

 

8.A

8:30

Skrīveri

Elektrovilciens

Latvija, Daugavas iela 82, Skrīveri, Skrīveru nov.

29.09.2023

Rīgas skolu futbola festivāls.

Futbola sacensības 5x5 ,

FUN zona ar 10 papildus disciplīnām

 

Vl. Asrijancs

Meitenes un zēnes:

1. - 3. klasēm

Alibalajevs A.

Poborceva V.

Sadomcevs A.

Korablevs M.

Ļermontova V.

Murjanova P.

Turuna-Falina I.

Čelapko M.

9:00 - 17:00

PlayOff Arena
Kauguru iela 6, Rīga

29.09.2023

PDG

Muguras vingrinājumis

L. Koļesnik

1.-2.-3. kl. sklēni

14:30

003.kab.

septembris 2023

 

Dzejas mēnesis.

Izstāde

J. Vaļejeva

3.C kl. skoleni

 

2.st.

septembris 2023

Futbols skolam

LFF

R. Rutkovska

Skola

AUGUSTS  2023

30.08.2023

Kvalifikācijas celšanas kursi

Krievu valoda

RIIMC

I. Kozlova,

T. Moisejeva

10:00 - 17:00

 

30.08.2023

Seminārs.
Interaktīvās tāfeles izmantošana matemātikas stundās.

Rīgas ITC

T. Moisejeva

E. Larina

12:00

 

30.08.2023

Vecāku sapulce

J. Černišova

Vecāki

6.A

Skolotāji

18:30

208.kab.

23.- 30.08.2023

Mācību grāmatu izsniegšana

2023/2024 m.g.

 

L. Koreļska

 

bibliotēka

10:00-12:00

augusts 2023

Kvalifikācijas celšanas kursi

RIIMC

I. Kozlova

 

skolotāji

29.08.2023

 

MK

 

I. Kozlova

 

skolotāji

 

no 9.00 līdz 16:00

 


 

29.08.2023

 

MK

Tehnoloģiju un matemātikas jomas

I. Kozlova

P. Birjukovs

skolotāji

 

9.00

114.kab.

 


 

29.08.2023

 

MK

Sākumskolas mācība priekšmeta joma

I. Kozlova

I. Frolova

skolotāji

 

10.00

211.kab.

 


 

29.08.2023

 

MK

Valodu joma

I. Kozlova

J. Černakova

skolotāji

 

11:00

304.kab.

 

29.08.2023

 

MK

Dabaszinātņu. sociālā jomā

I. Kozlova

T. Petrosjana

skolotāji

 

12.00

110.kab.

 


 

29.08.2023

 

MK

Kulrūras izpratnes un mākslas joma

I. Kozlova

L. Bizūne

skolotāji

 

13.00

307.kab.

 


 

29.08.2023

 

MK

Veselības an fiziskās akthitātes joma

I. Kozlova

R. Rutkovska

skolotāji

 

14:00

304.kab.

 

29.08.2023

Metodisko komisiju priekšsēdētāju

sanāksme

I. Kozlova

L. Bizūne

J. Černakova

T. Petrosjana

P. Birjukovs

R. Rutkovska

T. Moisejeva

I. Frolova

115.kab.

15:00

28.08.2023

Tikšanās ar profesori

M. Gavriļinu.
Tēma: dzimtās valodas fakultatīvo nodarbību programmas izstrāde.

 

T. Moisejeva

M. Gavriļina

I. Kozlova

L. Smirnova

E. Čujanova

 

16:00

28.08.2023

Mēģinājums

 

O. Gubkina

R. Rutkovska

S. Hrapavicka

M. Semjonoba

9.AB kl. skolēni

aktu zāle

12:00

28.08.2023

Pedagoģiskā sēde

 

I. Šinkareva

I. Kozlova

T. Moisejeva

I. Freimane

skolotāji

214.kab.

09:00 - 14:00

25.08.2023

 

Darbības sistēmas pārbaude ITC

L. Mēza - ITC

T. Moisejeva

P. Birjukovs

E. Larina

 

208., 302. kab.

11:00

24.08.2023

 

Rīgas pilsētas direktoru vietnieku tikšanās

A. Balomovskis

I. Kozlova

 

23.08.2023

 

Rīgas pilsētas direktoru sanāksme

Latvijas Izglītības ministrija

I. Šinkareva

 

 

Counter CO.KZ

29.01.2024

 Посмотрите оценки Вашего ребенка

Rīga, Kartupeļu, 2

67623155

www.pdps.lv

pdps@riga.lv